SGS Polska Sp. z o.o.

Opinie o SGS Polska Sp. z o.o.

Sw.Pawel

Probkobiorca w sgs- polecam kazdemu kto chcialby sie zalamac wysokoscia wyplaty... 1800 pln!!!! Moze ktos lubi pracowac charytatywnie ale sprzet ktory firma daje jest juz tak strasznie wysluzony ze pracownicy robia prowizorke co klienci dostrzegaja i pozniej firme taktuja jako malo profesjonalna (probnik ze sloika po ogorkach...) Nie polecam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jak sie 10 godz dziennie ugania za sciekami... to co tu poprawiac?

chudini

Ogólna ocena 3/5 czyli taka dobra praca na początek, do budowania doświadczenia w branży. Mowie o dziale operacyjnym, teraz. Na plus młody zespół, chętnie dzielący się wiedzą, myślę ze atrakcyjna pensja jak na początek bez doświadczenia (ok.2700), bardzo rozbudowany i skomplikowane procesy, codzienna korespondecja po angielsku, elstyczne godziny pracy, dodatkowe benefity, nowe biuro. Minusy to brak jasnej polityki awansu i podwyżek(najczęściej trzeba o nie walczyć i nie poddawać się nawet do roku udawadniania swojej wartości) Premia zależna od wyniku finansowego firmy, wiec raz na 3lata się trafi. Brak ścieżek rozwoju. Nawet po zmianach stanowiska wciąż się robi to samo. Nie dba się o doświadczonych pracowników, czasami dostają tyle samo co dopiero nowo przybyli i jeszcze musza ich uczyć. Czasem stresy ze strony klientów, auditorów lub błedów popełnianych bo ma się dużo zadań i obowiązków. Praca w miarę, ale mało kto pracuje dlużej.

ciekawski

Ile zarabia: Próbkobiorca / Inspektor ds. próbek środowiskowych I jaki dostanie samochód?

@ciekawski

Skoro dopytujesz już o tego rodzaju rzeczy, to niewątpliwie musisz być bardzo zainteresowany podjęciem pracy w SGS Polska, a to oczywiście dobra wiadomość. SGS w Polsce jest spółką zatrudniającą 650 etatowych pracowników, a więc możesz być pewny, że są w stanie zapewnić godne wynagrodzenie. Co do kwestii samochodu, to warto skontaktować się z nimi osobiście w tej sprawie. Podaję Ci kontakt: https://www.sgs.pl/pl-pl/contact?id=8445e9369fb140d98d33f1bb9064f65a A już wysłałeś tam swoje dokumenty aplikacyjne?

alibaba
@Joanna

Umowa o dzielo a nie umowa o prace taka dostajesz jedne wielkie dno a nie liderzr

Alibaba

Kierownik sgs Gdynia poszukuje pracownika na bct Gdynia stawka 1800zl netto telefon 691767476 robota id poniedzialku do piatku po 8 godzin zycze udanej rozmowy kfalifikacyjnej

Nesene

Pracuje w tej firmie od ponad 10-ciu lat, z mala przerwa. Atmosfera pracy w mojej branzy oparta jest na wzajemnym szacunku i empatii. Tu slucha sie tego co Pracownik ma do powiedzenia i zawsze probuje sie znalezc rozwiazanie choc nie zawsze w trybie natychmiastowym. Pracy jest duzo natomiast jezeli zarzadzana jest we wlasciwy sposob nie stwarza sytuacji ekstramalnych. Tutaj ceni sie samodzielnosc, odpowiedzialnosc i bez watpienia zaangazowanie w prace. Nie jest to niczym wyjatkowym - kazdy pracodawca ma zbiezne oczekiwania. Nie mozna rowniez zapominac, ze jest to korporacja wiec kazdy podlega pewnym odgornym regulom, ktorych znamiona nalezy wypelniac. Jezeli jest mozliwosc - mozna dyskutowac, jezeli nie trzeba przyjac sprawy takimi jakie sa. Wynagrodzenie adekwatne do wyksztalcenia, stazu pracy i predyspozycji jakie opisane jest dla poszczegolnych stanowisk w poszczegolnych branzach. Firma jest znana i ceniona na rynku lokalnym ale i miedzynarodowym dajac mozliwosc poznania charakteru pracy w innych krajach - mozna po nabraniu doswiadczenia aplikowac o prace do innych afilatow. Ze smutkiem czytam powyzsze posty, bo to ludzie kreuja rzeczywistosc w ktorej pracuja. Nie mozna oczekiwac od innych, ze beda "swiecic" jezeli samemu sie "nie plonie". Goraco zachecam do podjecia "ryzyka" i zdobywania doswiadczenia pod swiatowym logo. Powodzenia!

N
@Nesene

Z tego co doświadczyła moją znajomą to miała mieć pracę biurową a pracowała tylko na polu. Po studiach wyższych zarabiają mniej niż Ci po zawodowkach.

alibaba
@Nesene

przestan pisac glupoty zatrudnij sie w Gdyni w sgs to zobaczysz swoja wyplate juz dawno tam podziekowalem tej firmie za wspolprace nie polecam tej pracy nawt studentom

Joanna

@Itka, Twoja opinia dotyczy przykrego doświadczenia jeżeli chodzi o empatię innych osób, ale to forum to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez tego pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Joanna

Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje jak aktualnie prezentuje się sytuacja SGS Polska? Co ostatnio uległo zmianie? Jak oceniacie tego pracodawcę? Każda wypowiedź oparta o doświadczenia pracowników będzie cenną wskazówką dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w firmie.

Joanna

Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje czy SGS Polska prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje w Gdyni? Na jakie stanowiska potrzebuje pracowników? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy kandydat musi przejść przez dni próbne zanim firma zechce z nim współpracować? Zachęcam do aktywności na forum byłych i aktualnych pracowników SGS.

@Joanna

Najlepiej przyjść do biura zapytać, tam skierują do odpowiednich osób

Maniek_gdynia

Witam mam pytanie dotyczące dofinansowania działalności zauważyłem ulotkę na klatce schodowej w gablocie że do 25,000 tyś zł. można dostać na rozwój wlaśnie od SGS

Joanna

@Grażyna, czy mogłabyś napisać coś więcej? Czy odpowiadają ci warunki zatrudnienia? Na jakim typie umowy jesteś zatrudniona? Czy satysfakcjonuje Cię wynagrodzenie? Co wpływa na twoją pozytywną ocenę pracodawcy? Zapraszam Cię do pozostawienia wyczerpującego wpisu, gdyż takie opinie pozwalają osobom zainteresowanym pracą w SGS Polska podjąć decyzję o złożeniu CV.

Joanna

@Były pracownik, czy możesz podzielić się z innymi użytkownikami forum funkcją jaką pełniłeś w SGS Polska? Jak długo pracowałeś w tej firmie i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia? Rozumiem, że minusem w Twojej ocenie był brak podwyżek. Czy w tej sytuacji mogłeś chociaż oczekiwać na premię od pracodawcy?

@Joanna

Umowa o pracę, około 10 lat. Minusy wymieniłem, nie skupiałbym się tylko na braku podwyżek. Premia ? owszem raz na jakiś czas, jednak dwukrotnie niższa od obiecanej.

Firma idealna dla studentów lub ludzi zaraz po studiach. Praca daje możliwość poznania korporacyjnego świata oraz zdobycia cennego doświadczenia. Pakiet socjalny może nie powala, ale nie odstaje od większości firm. Zarobki to zbyt obszerny temat ponieważ tu rozpiętość potrafi być ogromna. Dużo zależy od działu, funkcji jaką pełnisz w firmie itp. Największy plus to moim zdaniem ludzie i atmosfera- poznałem naprawdę mnóstwo świetnych osób, doświadczonych, ale też życzliwych i sumiennych. Minusy: Brak docenienia ze strony przełożonych, podwyżki to niekończąca się batalia o każdy grosz. Możliwości rozwoju bardzo małe. Ostatnią wadą to jest korporacyjny styl zauważalny na przestrzeni ostatnich paru lat. Pracownicy z odpowiednim stażem na pewno wiedzą o co chodzi. Moja ocena 4/6

Joanna

@Pedro2, nie zgadzasz się z opinią poprzedniego użytkownika? Jeżeli tak, to proszę Cię o opisanie Twojego doświadczenia wynikającego ze współpracy z SGS Polska Sp. z o.o. Za jakie obowiązki jesteś w tej firmie odpowiedzialny?

Pedro

SGS Polska mając opinię dobrego pracodawcy starają się trzymać wysokie standardy. Nie każdy może tu pracować!!

Pedro2
@Pedro

dobry żart

eMa

Jak co sezon nastąpił "dynamiczny rozwój" firmy i szukają na kilka stanowisk. Moja dobra rada - upewnijcie się jak ma wyglądać dokładnie Wasza praca, bo może dojść do nieporozumienia...nie jest to firma która dobrze płaci ani na rozwój też za bardzo nie ma co liczyć... Nie jest to firma pierwszego wyboru że tak to ujmę.

Joanna

@Anonimowo :) a co możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca Kontrolera towarów ropopochodnych, paliw płynnych i gazów? Ostatnio pojawiło się kilka ogłoszeń do pracy między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, czy Koluszkach. Taka informacja będzie na pewno cenna dla osób rozważających aplikację oraz szukających opinii o SGS Polska Sp. z o.o.

Anonimowo :)

Tam nikt nie wie na co rekrutuje. Zero realnego przelozenia obowiazkow na oferte pracy. Na przeklepywanie danych adresowych wystawili ogloszenie dla programisty. Ogloszenie do dzialu zobowiazan mialo w obowiazkach ksiegowanie naleznosci. Poza tym ostatnio poinformowali pracownika w ostatni dzien pracy przez komunikator wewnetrzny ze nie dostanie nowej umowy. Co za klasa.

eMa

Byłam tam raz na rozmowie o pracę, nie padły zabronione pytania. Natomiast okazało się że ogłoszenie a faktyczne oczekiwania to dwie różne historie. Widocznie ktoś nie przemyślał tematu.

Joanna

@Pico sprawia, że masz właśnie taką opinię na temat firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w SGS Polska.

;)
@Joanna

Pozwolisz Joanno ze odpowiem za Pi - zapewne dlatego ze sam w sgs tego doswiadczyl/a

Magada

Brak szacunku i wyzysk. Cala prawda. Powinny to miec jako haslo reklamowe

Zostaw merytoryczną opinię o SGS Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SGS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGS Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGS Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGS Polska Sp. z o.o.