Opinie o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. w Starogard Gdański

Jesteśmy największym polskim producentem leków i liderem rynku farmaceutycznego. Działamy na rynkach Europy Środkowo-wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej i zatrudniamy ponad 7000 osób w Polsce i za granicą. Portfolio grupy Polfarma obejmuje około 600 produktów, w tym leki ratujące życie. Naszym mottem jest hasło: "Ludzie pomagają Ludziom".

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. w Starogard Gdański

Beznick

Do pracy przychodzisz pracować A nie myśleć jak odpocząć także praca jak wszędzie....ludzie jak wszędzie znajdą się tacy że do rany przyłożyć A znajdą się również tacy co mimo Twoich wysiłków obmalują Ci tyłek by zapunktować a potem będą Cię klepać po plecach W każdej większej firmie tak jest i nie ma tego że wszyscy się kochają Swoje trzeba zrobić przychodzisz do pracy a nie na zabawę......co do zarobków to z początku szału nie ma ale z roku na rok będzie lepiej Pracą w stałych godzinach stały grafik więc można planować wolny czas Socjale są jak najbardziej ok Ubezpieczenia, KZP, środki ochrony, premie- to wszystko na poziomie w porównaniu to innych firm Nie jeden powie że gdzie indziej więcej zarobisz ....tak ale albo stoją nad Tobą albo tyrasz po 12 godzin......Ogólnie jest ok ....bo stabilnie. API

Młodszy Aparatowy

Mój przyjaciel tam poszedł pracować i sam po paru dniach zrezygnował. "benefity" praktycznie identyczne jak w innych firmach. Zaproponowali mu płacę 3500 brutto (tyle co obecnie dają przy pracach na magazynach/produkcjach) Większość ludzi obgaduje się wzajemnie Dział od rekrutacji ściąga chyba specjalnie mnóstwo osób i przeprowadza długie rozmowy, by mieć pracę na siłe. Ogromna większość w "ważniejszych" działach to ludzie po studiach, lecz też pracują ze średnim (po znajomości) Niektórzy myślą, że jak mają "WYŻSZE" wykształcenie to są chodzącymi ERUDYTAMI. Ale co wymagać od firmy, która codziennie poszukuje te same osoby do pracy? Poza tym w samym Starogardzie Polpharma nie ma dobrej opinii (ogólnie).

Mels

To gdzie wy pracujecie napewno nie na produkcji

pm

przedstawiciel medyczny niecałe 7000 brutto podstawy, z prowizjami ok. 100k brutto rocznie.

Rozmowa przebiegła bardzo szybko i sprawnie.

Było kilka pytań odnośnie wykształcenia i doświadczenia, ale była to tylko formalność bo pracę załatwił mi już wcześniej znajomy pracujący w dziale.

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
Nikola

Witam, czy znajdzie się ktoś kto ma doświadczenie w firmie lub wiedzę na temat posady przedstawiciela handlowego? Jestem bardzo ciekawa jak się u nich pracuje. Dziękuję

Proszę o informację w jakiej wysokości jest dodatek zmianowy. Czy jest dodatek w przypadku dojazdu do pracy z odległej miejscowości.

Lukasz
@Ania

Dodatek jest, nie wiem ile on wynosi. Jesli mueszkasz poza Starogardem to doplacaja. Dobry pracodawca, bogaty socjal.

Edka
@Ania

Nie ma.

Agata

Jakie macie podstawy?

Xx

Jak atmosfera w pracy?

Agata

Da sie dostac bez doświadczenia na PM? Ile etapów rekrutacji? Jakie macie podstawy?

Aga

Widać że masz straszne kompleksy. Może idź na jakieś studia zaoczne i wykształcenie uzupełnij, skoro tak boli że tylko średnie...

JBL
@Aga

Z tego co wiem, to sama jesteś po studiach zaocznych ;)

Robert

W witrynie: https://www.praca.pl/718316,polpharma_s_a,warszawa,firma.html firma udostępniła kilka ofert pracy, a kilka z nich dotyczy właśnie pracy w Starogardzie Gdańskim. W związku z tym chciałem zapytać o warunki zatrudnienia. Mam tutaj na myśli stawkę dla nowego pracownika i przede wszystkim proponowany rodzaj zatrudnienia. Dobra atmosfera w firmie?

Wiki

Czy do Polpharmy dojeżdża dużo osób z Gdańska? Czy jest możliwość dogadania wspólnych dojazdów? Samemu dojeżdżać codziennie tyle kilometrów, to spory wydatek. Jestem zainteresowana podjęciem tam pracy.

Sylwia
@Wiki

Wiele osób dojeżdża, że znalezieniem ekipy dojazdowej raczej nie ma problemu

wikii
@Sylwia

Dziękuję

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Aga

Zależy w jakim dziale. W części biurowej często możesz zacząć między 6 a 9. Odbijasz się na wejściu karta, więc masz minutowe naliczanie czasu pracy. Więc jak przyjedziesz o 7:23 to to wychodzisz o 15:23. Jest to fajne bo rejestruje też nadgodziny, które można później odbierać.

@Aga

Jestem zainteresowana warunkami pracy właśnie w części biurowej. Możesz napisać jak wygląda kwestia codziennej komunikacji?

wikii
@Aga

Czy dużo osób dojeżdża z Gdańska. Interesuje mnie dojazd.

bibi

praca niby wszystko ok ale zawsze jest ale wiec wchodzisz w gniazdo os bo większość osób robi tam od szkoły czyli min 25lat i wszystko wiedzą lepiej i dają się dobrze poznać z tej strony , a sprzęt często no nie wiem co napisać dużo do życzenia byle by jechało po co wymienić element jeśli jest taśma , gumka ,papierek i śmiga dalej , social itp wszystko na dobrym poziomie i to jest na plus a reszta daje dużo do życzenia dwadzieścia lat temu to może był prestiż teraz jest problem z pozyskaniem pracownika produkcyjnego jeśli ktoś zacznie często rezygnuje po paru miesiącach więc to najlepiej pokazuje jak miła leka i przyjemna jest praca w tym zakładzie

Krzysiek

Czy ma ktoś informacje na temat pracy jako operator. Czy praca na zmiany? Czy w weekendy? Czy premie? Proszę o rzetelne odpowiedzi. Dziękuję.

@Krzysiek

Premie są dla wszystkich działów. Na produkcji nie wiem jak dokładnie to wygląda.

Pracujący

Praca super, ale tylko po znajomosci. Pozdrowienia dla Prezesa Staraka.

Pracujący
@Pracujący

Faktycznie, tylko po znajomosci

@Pracujący

A twierdzisz tak bo?? Ja akurat jestem z Gdańska, a w Starogardzie nikogo nawet wcześniej nie znałam i mnie przyjęli. Także 0 znajomości... Może jednak chodzi o wykształcenie i doświadczenie?

W 2008 roku zdarzyło mi się brać udział w rekrutacji do Polpharmy do działu produkcyjnego. Rozmowa rekrutacyjna była z kierownikiem produkcji. Z tego co opisywał ten kierownik produkcji to produkcje mieli wtedy podzieloną na część "chemia" gdzie były wykonywane syntezy chemiczne i na część "pharma" gdzie była produkcja finalna leków,tabletek itp. Rozmowa wtedy była z kierownikiem produkcji części "chemia". Podczas rozmowy kierownik tego działu pyta się mnie "czy jeśli mój przełożony zlecił by mi wykonanie czegoś co byłoby nie zgodne z prawem, z przepisami to czy bym to wykonał". Stwierdziłem, że bym nie wykonał polecenia które wiązało by się ze złamaniem prawa, przepisów no i oczywiście finalnie nie przeszłem rekrutacji :) Coś niesamowitego niby firma farmaceutyczna itd. ale widać że typowo polska patologia. Ciekawe kiedy oni będą mieli czy już może mieli wtopę bądź parę wtop w stylu tego co miała jelfa z corhydronem. No przy takim podejściu dyrekcji i kierownictwa żeby robić coś nie do końca tak jak się powinno robić to myślę że to kwestia czasu może być.

Hyzia

Ale głupoty gadasz, myślisz że przez to nie przeszedłeś? Conajmniej parę razy w roku jest kontrola Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego. Na wniosek GIF-u firma może mieć nawet wstrzyne pozwolenie na wytwarzanie leków. W życiu by sobie na coś takiego nie pozwolili. Nie siej takich plotek.

Aaa

Nick nie opowiadaj bredni, napewno nie przyjęli cię przez to, że nie chcesz łamać prawa. W firmie rocznie jest kilka kontroli GIF-u, FDA i uwierz są one bardzo skrupulatne . Zbyt wiele mają do stracenia, to nie jest firma "pucujdziada"

BWBB

Wiecie może czy Polpharma przyjmuje byłych pracowników??? Pracowałam kilka lat temu na zastępstwo. Z przyczyn osobistych nie rekrutowalam wowczas na inne stanowisko. Otrzymałam.referencje od firmy. Właśnie zrozumialam ze to firma w której chcialabym zostac na dłużej. Moze ktos zostal zatrudniony drugi raz?

Adrian
@BWBB

Nie wiem, czy przyjmuje, ale myślę, że na pewno warto spróbować aplikować ponownie. Masz referencje od pracodawcy, dlatego myślę, że może to mieć istotny wpływ na Twoje ewentualne zatrudnienie. Aktualne oferty pracy są na oficjalnej stronie internetowej firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA. Na jakie stanowisko najchętniej byś wrócił?

@BWBB

Dzień Dobry, Polpharma jest firmą, w której warto pozostać pracownikiem na dłużej. Zachęcamy do ponownego aplikowania na wybrane stanowisko. Wszystkie aktualne oferty zamieszczamy na stronie Polpharmy. https://polpharma.wd3.myworkdayjobs.com/Polpharma/?source=polpharma.zew Zapraszamy Zespół Rekrutacji Grupy Polpharma

Aaaa
@BWBB

To że kiedyś pracowałas napewno cię nie dyskwalifikuje. Pracowałam tam 25 lat i wiem, że zatrudniają pracowników drugi raz. I na produkcję i do biur.

?

biurowy

Faktycznie, jako biurowy po srednim nie ma opcji na prace u nich. Wcale nie daja ogloszen do Urzedu Pracy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.