Opinie o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. w Starogard Gdański

Jesteśmy największym polskim producentem leków i liderem rynku farmaceutycznego. Działamy na rynkach Europy Środkowo-wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej i zatrudniamy ponad 7000 osób w Polsce i za granicą. Portfolio grupy Polfarma obejmuje około 600 produktów, w tym leki ratujące życie. Naszym mottem jest hasło: "Ludzie pomagają Ludziom".

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. w Starogard Gdański

Kandydatka

Witajcie, 1. Na jakie wynagrodzenie podstawowe można liczyć na stanowisku Przedstawiciela Aptecznego, 2 Jak wygląda premia? 3. Jak obecnie wygląda flota i czy można użytkować prywatnie, jak z rozliczeniem kosztów. Dziękuję za informację

Bogdan
@Kandydatka

Masz dużo pytań. Wysyłałaś CV bo widzę że interesuje cię to stanowisko. Jeśli byłaś już na rozmowie to napisz jak było. Bo mnie też interesuje czy samochód po pracy jest do użytku prywatnego.

Vinci

Pan i Pani z ochrony do dyscyplinarnego wywalenia z pracy. Nie mają żadnej wiedzy , że w miejscu publicznym można nagrywać. Zero kompetencji w tym co robią. Na Youtube kanał obywatelski doskonale widać głupotę i zero profesjonalizmu z ich strony pracują tam jakby za karę.

Alicja

Jak się pracuje na stanowisku Przedstawiciel Apteczny, jaka atmosfera, czy polecacie? Jak wyglądają obecnie zarobki?

Przeglądający profile

Dzień dobry! w zakładce gdzie opisujecie jak wygląda rekrutację jest błąd w etapach.. po 3 jest nagle 6 -> warto to zmienić ;)

Rozmowa przebiegła bardzo szybko i sprawnie.

Było kilka pytań odnośnie wykształcenia i doświadczenia, ale była to tylko formalność bo pracę załatwił mi już wcześniej znajomy pracujący w dziale.

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Asystent/Asystentka Inżyniera Budowy
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Pracownik administracyjny / obsługa sekretariatu
Akomex Sp. z o.o.
Milena

Pracowalam w laboratorium innym niz polpharma. Czy po chemi moge pracowac w biurze? Potrzebny jest jakis kurs?

@Milena

Możesz pracować w biurze, kurs nie potrzebny. Teraz jest rekrutacja na kierownika ds. Relacji z dostawcami i wykształcenie chemiczne jest mile widziane.

Ciekawski

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie na PM. Czy ktoś może powiedzieć coś wiecej ? Czy warto ? jakie $? Jakie podejscie góry do pracownika ?

RnD
@Ciekawski

Nie polecam. Łapiesz szukaj gdzie indziej - toxic

Olga
@RnD

Co konkretnie masz na myśli pisząc "toxic"? Masz własne doświadczenia związane z firmą czy ktoś ze znajomych dzielił się opiniami z Tobą?

Kama
@Ciekawski

Zależy co masz na myśli przez pytanie czy warto?... z mojego doświadczenia ta firma płaci najlepiej na rynku, jesli masz doświadczenie na tym stanowisku to pewnie "warto" ...

Kama
@RnD

Jeśli mozesz to roziń swoj wpis "Toxic" ... czy pracujesz w polpharmie czy gdzie indziej.. a jesli w polpharmie to czemu dalej tam jestes skoro piszesz toxic :) moze trawa u sąsiada jest zawsze...

Abc
@Kama

Placa dobrze jeśli jesteś mężczyzna. Kobieta ma marne zarobki .

Nowa

Jak pracuje się w analityce R&D może wiecie co się tam dzieje, czemu ludzie odchodzą?

Milena

Czesc, jak zarobki w labie? Praca zmianowa?

Zbieram info

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku starszego specjalisty? W ogłoszeniu napisano, że doktorat mile widziany, więc jakich zarobków można się spodziewać bez doktoratu a ile z? Dział R&D w Warszawie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Ok

Zazwyczaj 6 miesiącach.

@Ok

niestety w kontroli jakosci albo jak masz szczescie dostajesz umowe na zastepstwo... albo nie dostajesz wcale... teraz mają wymowkębo korona... brak awansów i brak beneftów w tym roku

Mel

Dostajesz umowę na zastepstwo po umowie na zastępstwo... Możesz czekać i 3 lata zanim w ogóle dostaniesz umowę na stałe. I to nigdy nie jest niczyja wina, przełożeni mówią że to wina HR, HR że oni nie mają na to wpływu, góra to najchętniej nikogo by nie zatrudniała, tylko delegowała kolejne obowiązki do już zawalonych robotą pracowników.

E
@pracownik

jaki brak benefitów? Jakie benefity ci zabrali? pracuje tutaj i mam tak samo benefity jak miałam przed pandemią/.

@Mel

zgadzam się z opinią wyżej, żenujące nawet umowy człowiek nie może dostać...

Exworker

Zapomnij. Mydlą oczy a dostaniesz po wielu latach

Podobno w rankingach widać, że nawet tczewski Flex (ok. 20 lat istnienia) jest już większą firmą niż Polpharma. To pokazuje, że Polpharma to kolos na glinianych nogach. Im więcej Polpharmy jest w Warszawie i innych krajach, tym mniej jej jest w Starogardzie.

Wiewióra

Czy wogole osoby z firm zewnętrznych ,otrzymują po czasie umowę z polfa czy cały czas jada na umowach z agencja ? Jeśli dostają to mniej więcej po jakim czasie ?

@Wiewióra

haha bardzo dobre pytanie, wystarczy spojrzeć na oferty na pracuj.pl, wszytskie umowy na zastępstwo co bardzo źle świadczy o pracodawcy, plus w dziale kontroli jakości odbywa się "losowanie umów", kierownik labu robi maszynę losującą z kartonu, żenujące...

Pracuś

Nie zatrudniają po średnim do biura, ani na produkcję. Chyba, że po znajomości, to jak najbardziej i zawsze! Cała firma to przecież własność rodzinna państwa Starak. Ale możesz spróbować.

@Pracuś

Brednie- nie dostałeś posady I szukasz wytłumaczenia porażki... dostać się I utrzymać w PPH jest trudno- Ale warto chociażby ze względu na stabilność zatrudnienia.

Paula
@Pracuś

Do biura ani na produkcję nie zatrudniają ze średnim? A o jakich stanowiskach mówisz w tym biurze? ;)

Piotr z Suchedniowa
@PanOwen

Stabilność ? - porozmawiajmy o tym :-)

Johnson
@PanOwen

Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Najpierw piszesz, że w PPH trudno się utrzymać, a za chwilę o tym, że firma zapewnia stabilne zatrudnienie - proszę zdecyduj się...

@Johnson

A ja rozumiem. Jesteś dobry, to masz stałą pracę na lata. Ciężko się utrzymać pod tym względem że jak ktoś nie daje rady, to po prostu albo sam zrezygnuje albo mu delikatnie podziękują. Kto daje radę, a tu bardziej chodzi o pewne predyspozycje (inteligencja, wielozadaniowość) itd to ma ciepłą pasadke i jest potrzebny i będzie ceniony. Kumasz ?

Eve

Wielozadaniowość....wolne żarty. Już dawno temu wyszło z mody udawanie, ze to jest cool.

Deium

Cześć :) Czy pracodawca ma zorganizowany transport zbiorowy z Gdańska do Zakładu Produkcyjnego? Czy są tutaj osoby dojeżdżające z Gdańska? Jak oceniacie drogę? Widziałem, że jest to około 60km. Z góry dziękuje za odpowiedź.

@Deium

Cześć, Dużo osób dojeżdża z Trójmiasta do Starogardu do pracy w ZF Polpharma. Co prawda nie ma zbiorowego transportu organizowanego przez pracodawcę bo prawdę mówiąc ciężko by było to zrealizować przez elastyczny czas pracy i różne godziny rozpoczęcia i zakończenia swojej pracy. Niemniej jednak wśród osób dojeżdżających na bieżąco tworzą się grupy do wspólnych dojazdów, dzielące koszty na 4 czy 5 osób. Dodatkowo przed pandemią był realizowany pilotażowy program dopłat do do dojazdów. Pandemia i przejście znacznej części pracowników na pracę zdalną program ten zatrzymała. Trasa dojazdowa jest OK. Do wyboru autostrada lub nowo wyremontowana droga bezpośrednia.

Witam, pracowałem w Polpharmie kilka lat, na stanowisku specjalisty, jednak z braku możliwości rozwoju, niskich zarobków, beznadziejnej atmosfery i przełożonych odszedłem i dziękuję sobie do dzisiaj za tę decyzję.

kontrola jakości

dokładnie.. przychylam się do opinii... przełożeni nie szanują pracowników, wręcz karzą się "kajać i dziękować na kolanach za pracę" wieje betonowym podejściem do pracownika... szkoda młodych ludzi którzy kończą kierunki chemiczne i nie mają pozniej dobrych warunkow pracy...ani szacunku w pracy, uciekajcie z polfy zwlaszcza ze starogardu, szkoda zycia, nerowow i zdrowia!!!

Ghhh

Poniekąd się zgodzę. Kiedyś było dużo lepiej. Teraz średnio. Firma nie nadążą za zmieniającym się rynkiem pracy i chyba nie wie jak teraz wygląda wynagrodzenie. Kasa średnia, część benefitow obcięli, a roboty przybywa. Szału nie ma, chyba że mieszka się w Starogardzie i nie chce się dojeżdżać godzinę do Gdańska do innej pracy.

Czy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

W biurze elastyczne godziny. Prace trzeba zacząć między 6 a 9. Na wejściu odbijasz się kartą i masz naliczanie minutowe ;)

To dziwna firma. Możesz się czegoś nauczyć - jeśli Ci pozwolą. Możesz się rozwijać - jeśli Ci pozwolą. Główną bolączką firmy jest brak świeżej krwi. Managerowie którzy są od lat, zajęli swoje miejsca, nie awansują dale,j ale też nie szukają rozwoju na zewnątrz bo jest im po prostu wygodnie na obecnym miejscu. I zabijają kreatywność, pomysły, możliwość rozwoju. S#koda, bo firma fajna, ale od pewnego momentu liczy się tylko to, kto ma ucho prezesa = właściciela.

Kontrola Jakości

Niestety pracownik zawsze zatrudniony jest przez agencję na umowę przedłużaną z miesąca na miesiąc (Departament KOntroli Jakości), stosowane są praktyki "losowania umów" czy "losowania który pracownik zmieni stanowisko", umowy które się kończą nie są przedłużane, Kierownicy Kontroli Jakości powinni odpowiadać za ich brak profesjonalizmu i pozwalanie na takie "procedury" to jest nieprofesjonalne, nieetyczne a przecież każdy podpisuje kodeks etyki... etyczne podejście do pracownika w Kontroli Jakości to fikcja i żart..

Mleszcz

Chciałbym się odnieść do wpisu dotyczącego pytania o wykonanie niezgodnego z prawem polecenia przełożonego. Miałem niemal identyczny incydent podczas interview w Londynie. Pracowałem w instytucji o zasięgu globalnym i poszedłem na rozmowę do równie szacownej, ale konkurencyjnej instytucji. Po dwu godzinach krzyżowego ognia pytań, padło pytanie, czy na prośbę przełożonego, byłbylm skłonny złożyć w sądzie zeznanie niezgodne z moim własnym przekonaniem. Zaznaczam, iż warunkiem aplikacji na oferowane stanowisko, było członkostwo w Królewskim Towarzystwie o światowej renomie i 200. letniej historii, którego regulamin wymagał wyrażania własnej opinii Zawsze w zgodzie z posiadanym doświadczeniem i przekonaniem. Moja odpowiedż była negatywna i poparta wymogami w/w regulaminu. Podejrzewałem podstęp, ale byłem w błędzie. Okazało się, że naprawdę chodzi o brak zasad i wiem, że z tego powodu pracy nie dostałem. Jak widać i w „dojrzałej demokracji” obowiązują zasady braku zasad.

@Mleszcz

Trzeba mieć kręgosłup moralny- żadna posada nie jest warta żeby zrobić coś wbrew sobie. Kodeks etyczny w PPH obowiązuje- nie sądzę żeby to był powód nie przyjęcia do pracy- każdy szuka wytłumaczenia swojej porażki I może to sobie znalazł...

Znajomy

To co jest w tym zakładzie to jedno (usunięte przez administratora) obsada stanowisk to jedna rodzina robią co chcą temat koronowirusa to jedna kpina właściciel firmy puścił biurokractwo do domu i się śmieją ze robol pracuje i się naraża za kwotę ktura właściciel Przeznaczył to kwota na cukierki produkcja pracują naraża się a laulry zbira biurokrat który się śmieje się z poranek kawy siedząc w domu Jak robol nagina ustrój tejfirmy biurokractwo nie produkcja bonprodukcja utrzymuje biurokratę panie Prezesie obudz się i zobacz jak cię wała w rogi nie fizol resztę somysl i zadbaj o fizoli nie o darmozjadow którzy nart wykorzystują cię i się śmieją z zaistniałeś sytuacji

Xxxx
@Znajomy

Trzeba było się uczyć to też byś siedział w biurze :)

@Znajomy

Lepiej żeby wszyscy przychodzili do pracy i zwiększali ryzyko zarażenia? Właściciel nie prowadzi organizacji dobroczynnej- firma musi produkować żeby zarabiać A ponadto skoro pracujesz to wiesz że jesteśmy zakładem o szczególnej ważności dla obronności kraju. Dodatek za pracę w dobie ncov- to nie istnieje? Nie masz środków ochrony osobistej? Rozumiem że w dobie koronawirusa wszyscy łącznie z produkcją powinni siedzieć w domu? Ile Ty masz lat- myślenie jak U 10 latka. Póki co w zakładzie produkujemy- jak przestaniemy wtedy dopiero pomyślisz jakie bzdury wypisujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.