Opinie o CBG International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CBG International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CBG International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBG International Sp. z o.o. w Warszawa

Czy do dziś faktycznie tak jest, że negocjacje nie wchodzą w grę? napisano wtedy o zarobkach do 5,800 zł dla Project Administratora. Zastanawiam się na ile to jeszcze będzie aktualne, bo nie ukrywam, że nastawiam się na nieco wyższy standard finansowy. Ta podstawa teraz jest może powiększana jeszcze o jakieś dodatki?

Hebrajski to rzadki język, dlatego chciałem spytać, jaką obiecują stawkę początkową na stanowisku project administrator z hebrajskim. Do tego jeszcze jest wymóg znajomości angielskiego. I na którym etapie w ogóle można rozmawiać o pieniądzach już? Szczerze to nie spodziewałem się, że w korporacji przyjdzie mi okazja do wykorzystania znajomości tego języka.

pracownik Nowy wpis

W CBG nie ma możliwości negocjacji stawki, jest ona ustalona odgórnie niezależnie od umiejętności językowych, na start wszyscy dostają tyle samo (5500-5800 brutto)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w CBG International Sp. z o.o.?

cebegie

w cbg podpisuje sie umowe o prace

Natala
@cebegie

Ale od razu/ W sensie od pierwszego dnia pracy? Jest okres próbny, a jak jest, to czy w tym czasie też jest UoP? Na jaki okres?? Znacie takie szczegóły?

Lars Nowy wpis
@Natala

Pierwsza umowa na okres próbny 2 miesiące, następna na czas określony 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony

Cbg

Nie polecam młodym osoba szukającym rozwoju. Firma jest zakopana w czasach wczesno 2010- wizje i myśli ludzi ze Szwecji to nic w stosunku do tego co się dzieje w Polsce. Pani menager polski, siedząca głównie za granica ma wszystko w garści i watpie aby CEO z Szwecji wiedział co się dzieje na miejscu. Stare programy, dziwne żądania wobec pracowników to norma w tej firmie. A kruczki w umowie to dodatkowa przyjemna sprawa. Masz umowę ale nie dostałeś jej w oryginale? Nie ma problemu! Paczka zaginęła w Szwecji, albo jeszcze gorzej- nie została wysłana. Brak profesjonalizmu i ciagle nadgodziny to norma. Hajsu za nadgodziny nie zobaczysz na oczy, a odbieranie ich to tez żart. Nie polecam tej firmy dla osób które cenią sobie życie prywatne i rozwój.

@Cbg

W sumie mało opisałeś o tym rozwoju oprócz tego że go nie ma. Chodzi o to, że nie ma żadnych szkoleń albo możliwości na awans? Czy jakos w codziennej pracy tez to widać?

Cbg

@ne Szkolenia są, ale wewnętrzne, które koniec końców mało ci dają na przekroju patrzenia na cv ponieważ firma używa swoich programów z lat 2000. Awans jest, ale raczej to wyglada tak ze dają cię na stanowisko team leadera za trochę wyższa kwotę a robisz dwa razy więcej. Trochę wyższa kwotę- dosłownie trochę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie CBG International Sp. z o.o. na stanowisko Project Administrator with Hebrew? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma CBG International Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 15000 można liczyć na dodatkową premię?

Ant

Nie, nie można. Nie ma dodatkowych premii.

Bardzo lubiłem prace w tej firmie

Nie zgadzam się z poniższymi opiniami

Okropne, nie oddzwaniają nawet po rozmowie

Urszula

Lepiej trzymajcie się z dała od tego pracodawcy

Everyone who would like to go to work there should really reconsider…

Rodri

This place is a joke, i really like my coworkers but everyone else made me hate my job and want to quit. They really pushed to my breaking point and I had to go to therapy

Pan Tadeusz

Najgorsze co mnie w życiu spotkało to praca dla tej firmy, zmarnowane 4 lata mojego życia… ciagle obiecują poprawę a nic nie dają, ignorują opinie ludzi. Wszyscy w biurze wkurzeni bo wrócili ludzi do biura pomimo ankiety stworzonej przez pracowników w których wszyscy wyrazili chęć pracy z domu i 1 dzień tygodniowo z biura ew. Zignorowali ludzi i nie słuchali zupełnie, w odpowiedzi na pytanie dlaczego odpowiadali ze bo to nie my decydujemy. A szkoda bo firma uchodzi za postepowa w pracowników traktują tak jakby był 2000 rok……….

Kna

Niestety, ale jest to jedna z gorszych pracy jakie miałem, pracodawca zupełnie nie słucha pracowników, nie obchodzi go jeśli ktoś źle się czuje w pracy, nadgodziny są naganne i wymagane, ale nie płaca za nie, mozna je tylko odbierać, i to tylko w czasie gdy nikomu innemu to nie przeszkadza. Gdy tam pracowałem to istniały osoby, które miały i po 50 nadgodzin nieodebranych bo nie było kiedy

MA

I don’t recommend. Hated working there

sad

I did not like working for this company. Just last week 6 people resigned - that should tell you about how they treat people.

Employee

Very bad working conditions, employer doesn’t listen to employee’s needs and requests. They treat people like machines there. You have to log everything that you do (even answering emails) into system and if you’ve spent less than 80% of your time on work (or didn’t log it) they have a talk with and fire you. But you also can’t log too much on one task because that will be checked too.

Wymagający

Pierwszy etap to rozmowa z Hr ze Szwecji po angielsku. Odpowiadanie na pytania, jakie rekruter ma w swoim systemie. Następnie zostałem poproszony o oczekiwanie na telefon Warszawy w sprawie następnego etapu. Minęły 2 tygodnie i niestety zero sygnału. Szkoda, ponieważ czytając pozytywne opinie o firmie, miałem nadzieję, że szanują czas każdego człowieka.

Ile jest zmian w CBG International Sp. z o.o.?

m

W CBG nie obowiązuje system zmianowy - pracę rozpoczyna się między 8 a 9, a kończy między 16 a 17.

Bartosz

Dużo dobrego nasłuchałem się o firmie. Może ktoś słyszał o nowych ofertach pracy?

Zdecydowanie polecam pracę w CBG !!!!! Pracowałam tam przez pewien czas i muszę przyznać, że do pracy przychodzi się z przyjemnością :-) ludzie lubią to miejsce, dużo osób awansowało i pracuje w firmie od wielu, wielu lat, niektórzy są z nią związaniu od samego początku! Wysiłek jest doceniany, natomiast osoby "nastawione na wygodę" też znajdą miejsce dla siebie choć nie mogą wtedy oczekiwać, że ich podejście zostanie docenione. Nie ma "wyścigu szczurów", ludzie pomagają sobie wzajemnie i są bardzo życzliwi, praca jest dobrze zorganizowana, panuje przyjazna atmosfera.

Nicki
@anonymous

To ciekawe czemu juz tam nie pracujesz.....hmyyyy....

Noname
@Nicki

Bo może ktoś się przeprowdził, stwierdził, ze nie chce rozwijać się w tym kierunku lub chce więcej zarabiać. przyczyn jest mnóstwo. też pracowałam w tej firmie lata temu, a mimo wszystko dobrze ją wspominam. Można? Można

Zostaw merytoryczną opinię o CBG International Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CBG International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CBG International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CBG International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CBG International Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Wołoska 22
    02-675 Warszawa

CBG International Sp. z o.o.