Opinie o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MaxCo Distribution Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MaxCo Distribution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Karol

Dla mnie spoko. mogły by auta miec piec miejsc ale poza tym jest w deche. Kasa jest, zabawa jest, czego chciec jeszcze. Wszystko na czas. fajny kontakt z dziewuchami z biura ktore zawsze pomoga.

Klik

Bylo ok. Spedzilem tam 2 lata. Kasa byla zawsze na czas i jak na tamte lata mega fajna.

Mała Mi

Nie moge mówic za wszystkich ale jak dla mnie jest ok. Jestem w firmie od ponad roku i wszystko co mi obiecali to mi dali. Praca jak kazda wymaga poswiecenia czasu ale sama wychowuje dzicko i jak trzeba to zawsze moge wyskoczyc wyjsc załatwic co potrzebuje.

Saszka

Bylam na rozmowie na mlodszego logistyka. Maja dac znac. Sama rozmowa super, na luzie, warunki ok. Fajna lolalizacja blisko domu a to duzo.

Przedstawiciel Handlowy

spoko rozmowa z kierownikiem regionu, normalna pogaducha

co robiłem, czemu tu się zglosilem

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Mi sie podoba. Fajna praca z kontaktem z ludzmi. Zespol tez bardzo fajny. Dla mnie wazne ze pieniazki sa takie jakie potezebuje i na czas :)

Kuciu

Wszystko ok. malkontentom i marudom dziekujemy :) Od kilku lat w firmie i jestem zadowolony.

Firma jak firma. praco3ałem 3 lata i było OK. nikt nic do mnie nie miał, zarobiłem co zarobiłem. Teraz pracuje dla piwoszy też jest spox ale dużo raportów których tam nie było.

Kogel

Jest dobrze. Jak tylko sie komus chce to zarobi swoje bez zbednego pieprzenia kerownikow nad glowa. Dla mnie wazne ze kasa sie zgadza i ze nie ma papierowej robty raportow i innego (usunięte przez administratora)

Karl

A mi sie podoba. Mam juz pierwszy rok za soba i jest fajnie. Kasa sie zgadza, zawsze jest na czas. Plany dosc niskie 25 do 35 tysi wiec nie ma zle. Fajniej pracyue sie na wioskach bo latiwej o wlascicieli sklepow.

Dick

Na samym początku zacznę że ta firma to jedna wielka pomyłka. Jeśli będziesz chciał/chciała kiedyś pracować ODRADZAM!!!! Brak umowy a co za tym idzie brak odprowadzanych składek, brak ubezpieczenia po prostu brak wszystkiego. Obiecują złote góry a jedyne co mogą to robić w (usunięte przez administratora) osła który dla nich pracuje. Brak bazy stałych klientów, wszystko trzeba wypracowac samemu ale nie to jest najgorsze, ten towar wgl nie chce się sprzedawać. Ceny kosmiczne a regionalny oczekuje sprzedaży ponad 30 tys. NIE POLECAM!!!!!!!

@Dick

Ponad 30? A ile tak szczerze średnio Ci wychodziło? Bo co do budowania własnej bazy to nic specjalnego, to nie pierwsze miejsce gdzie tak trzeba. Prawo dżungli? ;p

Aaa
@Dick

Zgadzam się w 100%. Jak się pracuje to spoko aczkolwiek stawka głodowa. A jak przychodzi do końcowego rozliczenia pojawiają się problemy.

Aktualny
@Dick

No to wyobraź sobie że są ludzie którzy robią 2,3 razy więcej niż twój target. Cuda, nie mają łeb na karku. Jeśli nie ma ubezpieczenia to pewnie chodzi o własną (usunięte przez administratora) G., a tam to już we własnym zakresie. Są ludzie którzy pracują po 15 i 20 lat... skoro pracują tak długo to o czym to świadczy? ????

@Aktualny

A z ciekawości jak teraz target wygląda? wzrósł odkąd tutaj o tym pisał czy jest stabilny?

Jeżeli chodzi o kierownictwo , prezesów to dramat , wynagrodzenie dramat. Przepracowałem chwile (usunięte przez administratora)

Serio? :/ A chwila tzn., ile? No bo chyba jest jakiś okres wypowiedzenia, co nie?

W tym rzecz ze nie ma

Gabriela
@…

Jak to nie ma? :D To pracuje sie na zlecenie?

@…

A jaka jest umowa?

Własna działalność lub spolka

Okres wypowiedzenia brak lub 2 tyg

Aktualny

Oby takich dramatów jak ty było jak najmniej. Szkoda czasu, pieniądzy i reputacji. Stań w kolejce po zasiłek

Jak jest z pakietem medycznym w MaxCo Distribution Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Hahaha

Brak

Ciekawy

Witam. Chciałem się starać o pracę w utrzymaniu ruchu. Możecie coś więcej powiedzieć o tym stanowisku? Pozdrawiam

Kl

Witam jak wyglada praca w tym zakładzie ile godzin czyvdaja umowę jak wyglada wynagrodzenie proszę o odpowiedź

@Kl

Zależy jakie stanowisko

Koroniarz

Praca jak praca. Bez nacisków, na dzg da się zarobić. Tyle,że towar chłam najdroższy i najgorszy jakościowo.Jak wybudujesz bazę i dasz się polubić to będziesz sprzedawać, ale psychicznie średnio. Ja w Kielcach za ścianą miałem johnego jakościowo lepszy I cenowo też.

Elżbieta
@Koroniarz

Jeśli sprzedajesz, to czemu średnio psychicznie? Że wstyd, że towar byle jaki? Ale chyba skoro biorą, to widzą co..

1/10

Człowiek wysyła CV a ci się odzywają po pół roku i ciągle dzwonią chore !

Elżbieta
@1/10

Widocznie mają jakiś pożar i potrzebują szybko człowieka do pracy. A na jakie stanowisko taki alarm, może się zgłoszę za Ciebie? :)

Proszę o wiarygodna opinie na temat stanowiska PH woj pomorskie przeczytałem poniższe opinie i nawet wierzyć się nie chce ze może być aż tak zle.. mam mieszane uczucia .. dziękuje za informacje

...
@Zainteresowany

Ja miesiąc temu na szczęście zakończyłam współpracę z tą firmą. I uwierz mi, tez miałam duzy dystans do opinii stąd. Niestety na swojej skórze się przekonałam jak bardzo są one prawdziwe. Moim zdaniem szkoda tracić czas i nerwy na tą firmę. Ale to tylko moja bardzo nie obiektywna opinia ????

@Zainteresowany

Wszystko zalezy czy chce Ci sie pracowac. Jak nie to odpusc, a jak chcesz zarabiac kase to polecam ale te 7 godzin dziennie trzeba przepracowac i zrobic swoje. narzekac mozna zawsze ale jak w portfelu sie zgadza i nikt nie pilnuje cie jak psa na smyczy to jest ok!!!

@Zainteresowany

ja pracuje juz kilka miesiecy i uwarzam ze jest ok. kasa zawsze na czas, pomoc z biura, spoko kiero nikt nie patrrzy mi na rece i nie ma ton raportow koncze prace zawsze przed 15 ta i mam luz

Normalnie

Pracuję tu od 5 miesięcy i nie mam na ta chwilę na co narzekać. Może nie jest super ekstra miód malina i 5* , ale syfu czy czegoś dziwnego tez nie ma. Robię swoje w terenie to i oprócz 2 tys. podstawy mam też prowizje od obrotów średnio między 10 a 12%. Faktem jest że na start dostałem kangoo ale po 2 miesiącach przesiadka do peugeot 208. Sprzęt tj. tablet od początku mam nowy. A jak ktoś pisze że ma archaiczny to może jemu nieszczęśnikowi dali na start drewnianą tablicę i dłuto (sorki ale to mnie rozbawiło max) . A co do produktów to ja się pod nimi podpisuję. Są rozpoznawalne są też na licencjach, czyli na poziomie. W poprzedniej firmie miałem tzw. trzodę asortymentową dlatego wiem co mówię. Pozdrawiam normalnie i normalnych.

bla bla car
@Normalnie

potwierdzam. Jest jak jest ale w mamonie sie zgadza a o to chodzi w pracy. I spox jest bo nie ma całej tej zafajdanej kontroli jak miałem w ec. GPS byl wszedzie a tu luz.

Lukasz
@bla bla car

też tak mysle choc podobno mamy gpsy ale nikt mnie jeszcze nie sprawdzal wiec luz i do przodu

Marco
@Normalnie

To ile z tej prowizji wyciskasz?

OlA

A kasa jest na czas?

@Normalnie

Możesz rozwinąć temat produktów?

Luki
@Normalnie

też ruszałem na kangoo... biały bolid... najlepsza bryka to służbowa :)

nie miałem miesiąca w tym troku poniżej 5 tysi

@Marcin

ogolnie to slodycze dla dzieci, duzo licencji wiesz lizaki, gumy, ciasteczka, soczki, masa jest tego najlpiej sprzedaja sie licencje a jest tego sporo

Jak umiesz sprzedawać a nie tylko rozwozić gazetki to dostaniesz 20% prowizji i podstawę. Dostałem teraz Clio. Jestem na działce i nie płaczę. Robię swoje i wystawiam faktury na odpowiednie kwoty. Jakie? Policz sobie sam.

Lukasz

komu sie chce ten zarabia normalnie jak wszedzie

Marco

to ile da się zarobić?

Czyli co polecasz?

Luki

Czyli tak jak w każdje roboicie... jak ci sie chce to i kasa jest

@Marco

w pierwsze miesiace tak okolo 4 tysi potem rosnie ja mam regularnie powyzej 5 i sie jakos nie przemeczam a co wazne zadnych raportow praca a po pracy piwko

@Marco

ja mam okolo 5 taka na lape miesiac w miesiac podobno pazdziernik i listopad sa bardzo grube tak mowi kolega ktory pracuje juz pare lat

Czy w firmie MaxCo Distribution Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

bobo

jest poczatkowe. potem kiero przyjezdza i szkoli jak ci dobrze idzie to daja spokoj a jak gorzej to staraja sie pomoc i dalej szkolic ja mialem 3 miechy na start

Zostaw merytoryczną opinię o MaxCo Distribution Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 48 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MaxCo Distribution Sp. z o.o.