Opinie o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MaxCo Distribution Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MaxCo Distribution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Elżbieta

Wiszą tylko stare ogłoszenia dla przedstawicieli handlowych, a czy zapowiada się może jakaś zmiana na kawałek Podlaskiego (północna część)? Co to znaczy, co napisały tu dwie osoby, że "kasa się zgadza?" Ktoś zarabiający minimalną też tak może napisać :D Jakie auto służbowe dają?

Karpiu

Od 4 lat pracuje w firmie a jest kilku co pracuje ponad 20 wiec to chyba mowi samo za siebie. Kasa sie zgadza, firma mocno wspiera, fajny kierownik i kolezanki z biura. Z kazdym mozna pogdadac na spokojnie bez spiny. Polecam.

Gabriela

Trochę tutaj ucichło, nie pojawiają się żadne opinie od pracowników. Ciekawi mnie czemu, coś się stało? :) Kiedyś szukali przedstawiciela handlowego. Niestety w ogloszeniu zero konkretów co do wynagrodzenia. Napisali że jest ono wysokie + prowizja. Orientuje się ktoś z was ile wynosi podstawa? Na jakieś zasadzie działa prowizja, to jakaś konkreta suma?

Lalunia

czemu ludzie pisza takie straszne rzeczy. Ja pracuje w MaxCo juz 5 lat, nikt mnie nie (usunięte przez administratora) nikt nie zapłacił mi 50 zł za miesiac. Skad takie informacje. Jezdze Kangoo, mam klime, karte paliwowa, telefon, tablet, kierownika calkkiem spoko kolo. Zadnych raportow, papierwo, wszystko w systemie na tablecie. Czysta robota bez towaru. Kasa spoko pewnie ze chcialabym miec wiecej ale sa miesiace ze o 5000 zbietrtam. Srednio okolo 4000 bez zadnych kosztow.

Katia
@Lalunia

ja mam podobnie ale krocej pracyje. ogolnie luz.

Lukasz
@Lalunia

jest git. też nie wiem kto te głupoty pisze wiem jak jest i pewnie to konkurencja napieprza

Marco
@Lalunia

Czyli byli goście którzy nie dali radę?

Monia
@Lalunia

Piszą bo w domu siedzą i nic nie robią....

Pracujesz jeszcze?

Luki
@Lalunia

piszą bo sie nudzi a moze maja dłuzszy dzien

KAto
@Marco

Jest spoko. Praca jak kazda inna. Spoko ludzie. Jest ok

@Lalunia

Jakoś niektórzy dostają 50 zł prowizji ????????????

@009

Za co niby aż tyle? ;p

Karl
@Lalunia

Bo nudza sie w domach i szukaja pracy bez pracy. Ot co!

@Karl

Deklarujesz się jako pracownik, czyli raczej masz odmienne zdanie? A napiszesz coś na temat bieżących warunków takie tu mają? Jak teraz organizacja pracy wygląda, jest ciężko?

Dziubek
@Lalunia

Jest ok. ale chyba niektorzy nie wiedza co to praca i ze w pracy trzaba pracowac. :D:D:D

Kogel
@Lalunia

Bo jak trzeba pracowac to nie ma komu. Ja juz ponad 10 lat na pokladzie i koim zdaniem jest w deche. Kasa sie zgadza a to dla mnie najwaznijsze. Pozdrawiam leniuszkow.

Mic
@Lalunia

Ja tez tego nie rozumiem. Moze im nie poszlo interaz sie nudzi ale raczej to konkurencja. Ja jestem zadowolony. Kasa wpada co miesiac i to calkiem dobra i nie jest to jakas orka jak no w papierosach.

Przedstawiciel Handlowy

spoko rozmowa z kierownikiem regionu, normalna pogaducha

co robiłem, czemu tu się zglosilem

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kaziu

Jestem zadowolony. Pracuje 3 mieisac i jest wszystko jak mialo byc. Kasa fajna, brak raportow, spoko kierownik. Biuro pomaga szczegolnie na pocAtku jest to wazne. Pozytyw.

Violka
@Kaziu

Ja pracuje znacznie dluzej i jest dobrze. Wypracujesz pule klientow i pojdzie z gorki. Pogadaj ze starszyzna napewno ci pomoga.

Violka

Fajna firma. Stawia na dziewczyny bo żadko kiedy w firmie spotykalam ryle kolezanek. Bardzo fajna atmosfera, otwarci ludzie. Duzy plus za kase. Zawsze na czas. Fajne produkty w dobrych licencjach. Wazne dla mnie ze nie ma pracy po pracy z raportami.

Serniczek

Dobra atmosfera, fajne produkty, kasa ok.

Karol

Firma jak firma. Placi, wymaga. Ludzie fajni. Region okolo 150km w kazda strone. Fajnie ze prawie caly grudzien wolny a placa za czas postoju. Ogolnie pozytywnie.

@Karol

Ja tez mam okolo 150 km ale to nie problem lubie jezdzic turbo clio ????

Viola
@Karol

Ludzie bardzo fajni. Inwazne ze nie ma ton raportow. Wracam do domu i juz pompracy.

Ksiezniczka
@Karol

Mam wiekszy region. To chyba zalezy od czesci polski.

@Karol

No ta polowa grudnia wolna jest bardzo fajna. Mozna odpoczac i naladowac akumulatory.

@Karol

Dla mnie wazne ze nie ma raportow po robocie.

Jak się pracuje z ludźmi z MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Nina

bardzo fajnei, super eikpa w biurze fajni koledzy w terenie. ostatnia impreza firmowa była mega!

Potwierdzam. Suoer ekipa!!!

@Nina

Na biuro mozna zawsze liczyc . To bardzo wazne!

@Nina

Potwierdzam fajna ekipa z biura. Na S zawsze mozna liczyc.

Kraken

Firma ok. Placi i wymaga jak to w robocie. Spoko zarobki, brak raportow, kerowniki do zniesienia.

AAA

Wszystko ok ale trzeba lubic prace handlowca. Jak lubisz byc ph to warto bo kasy wieksza niz w innych kiejscach. Wazne ze nie ma zadnych raportow do robienie po robocie.

MiMa

Pozytywne miejsce choc jest duzo peacy. Jak lubisz jezdzicnautem inkontaktnz ludzmi to jest to robita dla ciebie. Kasa fajna , brak raportow. Weacasz do chaty i jestes ponrobocie.

Ksiezniczka
@MiMa

Tez tak uwazam ze jest pozytywnie. Dla mnie wazne ze nikt sie mnie jue czepia.

Viola

Jest ok. Szkoda ze nie ma wiekszych aut bo peugot 208 dosc maly ale wazne ze da sie zarobic dobre pieniadze. Fajna ekipa w terenie i w biurze. Super impreza byla w grudniu.

Salomon

Fajna kasa, fajni ludzie, dobre produkty, super licencje, duzo produktow sezonowych. Poza tym firma jak firma trzeba pracowac.

Dziubek

Pracuje w firmie od 4 lat. Nigdy mi krzywdy nie zrobili. Płacą na czas, plany do wyrobienia, nikt mi na rece nie patrrzy. jak potrzebuje wczesniej koncze jak trzeba to zawsze mi pomoga szczegolnie kieronik spko gosc.

Karol

Dziewczyny z terenu tez super :)

Czesiu

Pracowałem kilka lat temu. Wszystko było ok. z tego co wiem to czesc starej gwardii nadal pracuje tam od wielu lat. Fajna firma, spoko produkty a ja już na emeryturze.

@Czesiu

Nadal jest bardzo fajnie. Kojarze Cie!!!

Giga

Wszystko ok. Jestem w firmie 5 miesiecy i leci bardzo fajneie. Super produkty szczegolnie licencje ktore fannie sie sprzedaja. Do tego seozniwe ktore robia extra robite. Kasa dobra, imprezy firmowe tez sa. Ja jestem zadowoliny

Paulina

Proces rekrutacji na stanowisko jest bardzo dziwny. Rozmówca na siłe udowadnia, ze jest wyluzowany i po przedstawieniu się narzuca przejście na „Ty”. Sama rozmowa kwalifikacyjna na pierwszym etapie rekrutacji jest przyjemna jednak Rekruter czasami ze swoimi pytaniami jest nie na miejscu. Ogłoszenie/oferta pracy jest niewłaściwa. Pracodawca nie wskazuje dokładnych wymagań oraz zakresu zadań. Miłe widziana znajomość angielskiego, Pan Dyrektor na rozmowie tego wymaga ale sam nie potrafi przeprowadzić rozmowy w języku obcym - myśląc ze jest rewelacyjny w posługiwaniu się językiem angielskim.Mają w mieście Ruda Śląska bardzo złe opinie. Pan wspomina, że oddzwonią lub napiszą maila z decyzją (nawet jeżeli będzie negatywna). Zero informacji zwrotnej. Zastanawia mnie tylko jedno, po co obiecywać informację zwrotną na rozmowie miło się uśmiechając, a później lekceważyć kandydata. Proszę szanować kandydata. Rozumiem, że rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane tylko dla ilości, ponieważ Pan Dyrektor się nudzi i chce sobie porozmawiać z kandydatami, których później wyśmieją i zlekceważą za filiżanką kawy.

Leszek

Wszystko ok. Kolejna rocznica w firmie, kolejne spotkanie roczne, kolejny koszyk. Jest dobrze.

Dobry

Jest lepiej niz w innych miejscach gdzie bylem. Kasa bardzo fajna jak juz pochytass klientow.

Zostaw merytoryczną opinię o MaxCo Distribution Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 48 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MaxCo Distribution Sp. z o.o.