Opinie o QLOC S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie QLOC S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w QLOC S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QLOC S.A. w Warszawa

Qlocker

Spoko praca,. Atmosfera i ludzie świetni, tylko zarobki mogły by być trochę wyższe. Przynajmniej widzę jakąś ścieżkę rozwoju w tej firmie. Polecam, Piotr Frącz*wski

PS

Bardzo spoko firma. Dynamicznie się rozrasta. Ma poważanie w branży. Ekipa fajna. Zarobki ok (mam na myśli stanowiska specjalistyczne).

oijk

Koordynatorzy ds. zintegrowanego systemu zarządzania mają na prawdę wysokie zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków. W końcu wypłata i tak jest na czas, ale czy jest szansa na to, żeby faktycznie znaleźć zatrudnienie?

mefisto

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na testera gier - testy na spostrzegawczość i angielski. Generalnie zarobki słabe i perspektywy. Na początek chyba ok, jeśli zaczynamy w branży.

Aplikowałeś do QLOC S.A. na stanowisko IT Helpdesk Junior Specialist? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Riduu

Tak czytam wasze opinie i mimo wszystko jestem zainteresowany, mam blisko i 1700 to o 350 więcej niż aktualnie mam. Zobaczymy cv można złożyć, nie boli.

XD

Masz podanie na samej gurze o pracę, i zarabia się 10 zł na godzinę. im więcej pracujesz dostajesz awans a dzięki awansu dostajesz np 12 zł i tak więcej.

gracz

Czy ogłoszenia kierowane do testerów gier w firmie QLOC jest cykliczne?? staram się od dłuższego czasu śledzić rynek producentów gier i ta firma co jakiś czas się przewija. Czy przy takiej pracy nalezy nastawić się na umowę o dzieło czy zlecenie?? bo rozumiem że gry pojawiają się z określoną częstotliwością ??Traktować to jako prace dorywczą ??

abc

w firmie z branży informatycznej. To niech ci wystarczy. Jeśli wydaje ci się mało prawdopodobne to bierz swoje 10 złotych widać człowiek małych potrzeb. Jeśli chcesz być klikaczem to 10 złotych w sumie styknie bo to robota dobra dla małpy. Jeśli chcesz zarobić więcej porób certyfikaty, poszukaj sobie infa gdzie co i jak. Jak nie umiesz znaleźć to nie licz na kasę. A na tacy to królowi żarcie noszą a nie info ludowi pracującemu. A jeśli średnio 1700 na miesiąc na warszawę to nie tak xle to serio you made my day.

@abc

Typowy cebulak. Sam się dorwał do koryta to innym nie da. Mam nadzieję, że ego ci rośnie od obrażania innych. Inna sprawa, że przy takiej tajemniczości pewnie jesteś jedynie spienionym gówniarzem, którego nie przyjęli i teraz hejtujesz bez powodu.

abc

za taką stawkę jaką oferują to można co najwyżej zatrudnić ciecia albo sprzątacza. Wynagrodzenie na takim właśnie poziomie. Nie wiem jak ta firma za 10zł/h na zleceniu chce znaleźć kogoś z doświadczeniem w testach. Paranoja. Osobiście po usłyszeniu stawki olałem to jako kpinę. Pracuje w innej lepszej firmie i mam umowe o prace i 3 tysie na rękę. Cóż. no koment.

damian

Właśnie rozpoczynam wakacje i przydałoby w końcu zacząć jakoś dorabiać, nie wiecie jak jest w tym testowaniem gier? Ile orientacyjnie płacą?

xxx

Zarobki dla testerów żenujące, umowa zlecenie, przestoje po kilka tygodni, czasem miesięcy, jak już ktoś wspominał (usunięte przez administratora)i brak realnej szansy na zostanie TL. Praca na odludziu, premie tylko dla pracowników etatowych, a i to nie zawsze z tego co pracownicy etatowi wspominali (usunięte przez administratora). Sprzęt do testowania z górnej półki-nie można zarzucić ze qloc nie inwestuje w siebie ... i tylko w siebie. Po co ci dobry sprzęt na miernej stawce? W konkurencji płacą więcej i masz jakąś szansę na awans lub chociaż jakąkolwiek umowę inną niż dzieło/zlecenie. Brak mozliwości otrzymania opieki medycznej i karty sportowej dla testerów.

mentor

A ja ciekaw jestem, jak wygląda sprawa z tłumaczami z angielskiego. Zarobki są mierne, dobre, ujdą?

emwu
@mentor

Najgorzej! Płaca - najniższa możliwa. Największy problem to osoby kierujące zespołami, zatrudniane po znajomości - z mierną wiedzą, bez umiejętności interpersonalnych, niedojrzałe, za młode... Totalna porażka, polecam omijać jak najszerszym łukiem.

zaxx

jestem ciekaw jakie zarobki sa w tej firmie przy testowaniu gier

?

"Kolesiostwo i zatrudnianie znajomych, a do tego obowiazkowe urlopy na pare tygodni w pracy." To ciekawe. Możesz rozwinąć tę myśl?

anonym

(usunięte przez administratora) a do tego obowiazkowe urlopy na pare tygodni w pracy.

falafel

A wiecie cos może na temat możliwości pracy zdalnej? Tzn wysyłają materiały które masz np przetłumaczyć a Ty tłumaczysz i odsyłasz?

nik
@falafel

Nie istnieje taka mozliwosc.

Mikrofon

Czy ktoś może przybliżyć szczegóły rozmowy rekrutacyjnej? Z tego co udało mi się ustalić na kandydatów czeka jakiś test na spostrzegawczość. Czy ktoś wie jak to wygląda, na czym polega? Czy dotyczy stricte zagadnień językowych, czy ogólnie spostrzegawczości w jakimś zakresie?

Macondo
@Mikrofon

Dają ci kilka kartek z instrukcji do gry w których są różne błędy, a ty musisz je wszystkie wyłapać. Mogą to być literówki, zła gramatyka, opis zupełnie od czapy względem obrazka. Cokolwiek. Trzeba też sprawnie przetłumaczyć kawałek tekstu.

asfd

jest multisport w 50 proentach refundowany (ale tylko w tych miesiacach kiedy przepracujesz- jesli wysla cie na przerwe, placisz 100 proc)

Programista Qloc

Jakby to nie było do końca jasne - powyższa opinia jest oczywiście żartem i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, także nie bierzcie jej pod uwagę :-)

aa

Jak wyglądają warunki dla programistów w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o QLOC S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w QLOC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy QLOC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QLOC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QLOC S.A.
2.7/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Krakowiaków 50
    02-255 Warszawa