Opinie o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Mariusz

Widzę mega dużo negatywnych komentarzy. Szkoda, myślałem o aplikowaniu do firmy.

Nigdy więcej
@Mariusz

Odejście z tej firmy to była długo oczekiwana i trafiona decyzja. To, co się wyrabia na hali produkcyjnej zasługuje na osobny artykuł, bo to trzeba zobaczyć na żywo. Szaleństwo i jakiś obłęd a nie produkcja. Każdy były i obecny pracownik tej firmy wie o czym mowa. Do tego znerwicowany, despotyczny kierownik produkcji. Jedyne, co mnie nauczył ten zakład, to docenianie mojego obecnego pracodawcy i warunków zatrudnienia, które mi oferuje. Zupełnie inny standard pracy i tym samym życia.

SKORPION
@Nigdy więcej

Wiem o czym mówisz z tą różnicą że sigro bylo moją pierwszą pracą pierwszym krokiem w świat pracy żeby zobaczyć na czym to wszystko polega. Jest hala bardzo głośna ale nic poza tym bo warunki pracy w porównaniu z kopalnią są wyborne niczym w senatorium Problemem sigro jest kierownictwo i atmosfera pracy ciągłe zastraszanie karanie niczym w obozie pracy. Praca w Sigro pokazała mi że mam naprawde swietna prace o ktorej polacy moga jedynie powzdychac pracując jak roboty na Kapówce i dostając kary za skorzystanie z wc lub napełniania pustej butelki wodą mineralną (trwa to 2 min )

Zaciekawiony
@Mariusz

Tu żadna promocja firmy nie pomoże. Kierownik produkcji z dyrekcją swoje zrobili. Odradzam.

Skorpionnn

Pracowałem 3 miesiące moja pierwsza praca nie polecam absolutnie. Zarobki akt ale poza tym skandal stanowiska 6 osobowe obkladane 1 maks 2 pracownikami przerwa z zegarkiem w ręku ciągłe niezadowolenie warunki tragiczne wyzysk bez przyszłości. 3 miesiące za dlugo tam siedzialem bo czekalem az na kopalnie przyjmą Teraz sobie chwale niebo a ziemia owszem jest ekstremalnie ale kasa zawsze sie zgadza

Czarli

Pracowalo sie tam z 10 lat temu, z tego co widzie dalej ten sam (usunięte przez administratora) W miesiac pracy tam schudlem 10 kilo, plery obolale, kregoslup itp. Ludzie szanujcie sie, idzcie gdziekolwiek tylko nie tam, szukajcie a znjadziecie.

Ł....

Ludzie za żadne pieniądze nie warto być traktowanym jak KOŃ SZMACIARZA...chyba że ktoś lubi być traktowany przedmiotowo....

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Ciekawy

A prawda to że po 10 latach pracy dostaję się zegarek , podziękowania od prezesa i dodatkową pensję na plus ? Sandomierz , gadać prawdę Zegarki pochowali , kasę do skarpet i ani słowa Robota rzeczywiście cholernie ciężka ale płacą skubańcy bardzo dobrze Atmosfera średnio na jeża , chociaż ostatnio może trochę lepsza bo jednego mistrza wywalili ,W KOŃCU Jak chcesz zarobić i masz silne plecy to warto spróbować

@Ciekawy

Chwalić Pana! Takiego prezesa to ze świecą szukać, wiem co mówię. A tak nawiasem, to ja słyszałem, że tylko zegarek był. Ktoś tu chyba nie chciał się pochwalić, nieładnie koledzy...

mały staż
@Zainteresowany

Chyba chciałeś napisać że "nie tylko zegarek był " , dodatkowe pełne wynagrodzenie oprócz zegarka dostali , czyli dwie wypłaty , tylko cicho siedzą bo stawiać by musieli :) Ale swoją drogą 10 lat doczekać to jest wyczyn , mnie to chyba nie grozi

Kamila

Przyjmują tu praktykantów?

Anelad

Jak wygląda praca na magazynie jako operator wózka? Jaka atmosfera, zarobki? Warto się decydować?

@Anelad

4 tys brutto na próbnym potem 4,4 tys.brutto Możesz dorobić też w nadgodzinach w soboty Oprócz czołówek i boczniaków majà dwa takie wielkie wózki którymi dość trudno się jeździ szczególnie na hali bo mało miejsca Duże gabaryty trzeba przewozić , 5-6 metrów Ale co ważne praca tylko na dwie zmiany

Czym P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Szczęśliwie były pracownik.

Szczerze, to swoim modelem zarządzania skutecznie zachęcają ale do szukania innej pracy i możliwością złożenia wypowiedzenia w jak najkrótszym czasie. Chaos, gonitwa, mobbing. Nie polecam zatrudniać się tam. Szkoda czasu, zdrowia i nerwów.

TDI

Pracowałem tam rok czasu.. I nigdy więcej.... Mobbing jest na początku dziennym. Atmosfera w pracy bardzo kiepska z powodu kierownika jak i współpracowników (znajdą się tez w porządku ludzie do pracy) ludzie przychodzą jednego dnia na drugi dzień juz nie przychodzą. Nawet obcokrajowcy nie chcą być tak traktowani i na drugi dzień rezygnują z pracy. Wynagrodzenie około 4k brutto plus premia 10% nie wiem jak teraz. Mimo wszystko nie polecam

Czy pracownicy P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Terefere

W tym zakładzie nie istnieje coś takiego jak integracja

Agresorek

Jakie zarobki w Sigro na lini produkcyjnej i atmosfera pracy z pracownikami?

Edi
@Agresorek

Jest dużo pracy ale wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne. Po przejściu pod firmę dochodzi premia w wysokości 10 % stawki podstawowej. Trzeba przyjść i zobaczyć czy komuś odpowiada taka praca...

Mom
@Agresorek

Agresywny kierownik praca na kapowce jak w kopalni po dniu plecy wypdają

Stalin
@Agresorek

1900 zł jalmuznej za pracę ponad ludzkie wytrzymałości tydzien na kapowce i myślisz za jakie grzechy życie zgotowalo Ci takie piekło odradzam tam pracę ludzie dłużej pracujacy tam wyglądają jak zombie

LoL
@Edi

Dokładnie.Nie każdy da radę.Tylko wybrańcy..a płacą bardzo dobrze

Halina
@LoL

A zatem jakie szczególne cechy powinny posiadać osoby, które mogłyby dać radę pracując w SIGRO II? Takie informacje z pewnością będą bardzo cenne dla osób chcących aplikować.

@Edi

Haha atrakcyjne 2500 To dla Ciebie atrakcja człowieku w jakim swiecie ty żyjesz. Widać efekt 500 +

Fan
@Agresorek

Atmosfera fatalna osoby tam pracujące to desperacji którzy nie mogą znaleźć pracy gdzie indziej a o zarobkach i pracy lepiej się nie wypowiadać. Odradzam na 200 %.

@Halina

Siedzieć cicho ciężko pracować o nic się nie upominać do kibla nie chodzić być po prostu pachołkiem nie mieć okreslonego celu w życiu to idealne kandydat do pracy w sigri

Broda

Kiero dalej ten sam ?

Piotrek

Cześć, jakie są zarobki na produkcji? Czy mógłbym prosić o opinie ludzi aktualnie pracujących w tej firmie? Jak wygląda praca?

Jack
@Piotrek

2200 na rękę ale praca gorsza niż w kamieniolomie.

Romek

Nie polecam tej firmy. O mały włos a zatrudniłbym się w niej. Zostałem zaproszony na rozmowę z dyrektorem, pokazał mi na czym polega ta praca, wszystko mi powiedział, było super. Miałem zadzwonić do firmy w poniedziałek, zaraz po weekendzie, żeby powiedzieć czy akceptuje ofertę i i dowiedzieć się co dalej. Zadzwoniłem z samego rana, że rozmawiałem z dyrektorem w piątek i miałem dzwonić, że chciałbym podjąć się pracy. Pani z działu kadr wszystko potwierdziła i miałem do godziny 16 przyjechać po skierowanie na badania. Przyjechałem do firmy, gdzie okazało się, że oferta już nieaktualna, już jest miejsce zajęte. Myślałem, że nie słyszę co do mnie mówiono. Do tego po słowach dyrektora "Przykro mi" szczęka mi opadła i byłem w ciężkim szoku. To pokazało mi jaki mają stosunek do pracownika i jaki mają bałagan w papierach, gdyż Pani z kadr powiedziała, że się pomyliła, zbieżność nazwisk( w co wątpię, bo moje nazwisko to nie Nowak). Odradzam wszystkim. Pracownicy na produkcji mają miny jakby pracowali za kare.

Wie ktoś co dalej z firmą będzie? Będzie praca czy zwolnienia? Oficjalnie nikt nic nie mówi. Pozdro

Yuoi

Ale przecież kapówka musi iść

Robert N

Się pracowało, i zyje

Agata

Czy ta firma stawia na rozwój pracownika ?

@Agata

Tak, stawia na rozwój zwyrodnienia kręgosłupa.

Mamwyjebanenawszystko

Znam ten zakład. Niestety z autopsji. Odejść z tego kolchozu to jak odzyskać wolność po 100 latach zaboru... Hahahahahahahahahahahahahahahahahah

@Mamwyjebanenawszystko

Zgadzam się z Tobą w 100 %

Prawda

Szef... Ha ha ha tego człowieka nie da się tak nazwać ???? ktoś tam mu na oczach zginie a on to będzie miał w głębokim poważniu.(usunięte przez administratora)... Niektórzy pracownicy są nie lepsi (usunięte przez administratora) szefa konfidenci lubią koło (usunięte przez administratora) narobić. (usunięte przez administratora). Wszyscy o tym wiedzą i nic z tym nie robią.

SHADOW

Praca w firmie gdzie ma się za nic człowieka to czysta niewola :) Tak jak już na tym forum wspominano nikt nie używa w SIGRO imion tylko "eeee" "gwizdy" i darcie "japy" Kierownik Produkcji Grzegorz S. wprowadza sporo zamieszania i co chwilę zmienia zdanie i polecenia na inne. tylko jego SYN gdy przyszedł pracować w SIGRO to była "święta krowa" . Pracował w jednym miejscu przez 8h i nikt go nie poganiał bo był nietykalny. Tam nie można pracować w jednym miejscu 8h gdyż co 5-10 minut ganiają człowieka Prasa- Kapówka mała- Heblarka - Szlifierka -odbiór desek itd . Pracuje się tam ze starymi metrówkami które są mało wiarygodne, suwmiarki bez legalizacji- każda działa inaczej - PORAŻKA Na stołówce każdy kozaczy np "grubas" z prasy który ma dużo do powiedzenia ale tylko na stołówce. Praca w soboty teoretycznie nie jest obowiązkowa ale jak się nie pojawisz to kierownik zmiany będzie miał FOCHA :)) Tak czy inaczej nie warto pracować w SIGRO gdyż nie ma tam dobrej atmosfery wśród ludzi. To w większej połowie "buraki" z pobliskich wsi.

Spajdermen
@SHADOW

Zgadzam sie w 100%. Przepracowalem tam kilka lat z czego o kilka za dużo. Stanowczo odradzam. Ludzie uciekajcie stamtąd!!!!! Nie wiem jak jest w biurze, ale na produkcji totalna porażka.

Omen
@SHADOW

Zgadzam się w 100% ja odszedłem bo jestem młody i robotę znajdę wszędzie, kapowka prasa i po 8h młody przychodzi do domu wypalony ledwie żywy przez atmosferę i stosunek do człowieka. Nie polecam tam pracy nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Koksownicza 32
    42-530 Dąbrowa Górnicza

P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.