Oferta opublikowana13.05.2024
Oferta wygasa03.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie surowca z magazynu, ważenie go i wstępna kontrola jakości oraz przydatności do produkcji
  • Praca przy linii pakowania i konfekcjonowania żywności
  • Załadunek wyrobów gotowych
  • Kontrola procesu technologicznego pod względem jakościowym
  • Praca na hali produkcyjnej w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych zadaniach
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Książeczka sanepid (lub chęć jej wyrobienia)
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel – poziom podstawowy/średni) – mile widziane, nie jest to warunek konieczny)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawe i innowacyjne projekty dla Klientów z całej Europy
  • Indywidualny plan wdrożeniowy oraz dalszy rozwój
  • Kartę sportową oraz udział w różnego rodzaju aktywnościach np. healthy week
  • Paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, ‘’wczasy pod gruszą’’, pożyczki, zapomogi finansowe
  • Firmowe oraz zespołowe imprezy integracyjne
  • Możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach

Benefity

Spotkania integracyjne
Program emerytalny
Preferencyjne pożyczki
Ubezpieczenie na życie
Pikniki rodzinne
Parking dla pracowników
Inicjatywy dobroczynne
Karta sportowa
Dodatkowe świadczenia socjalne
Dofinansowanie wakacji dzeci
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Paczki świąteczne
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Dofinansowanie nauki języków obcych
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1