Opinie o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Operator wysokiego składu

To jest KLASYCZNY (usunięte przez administratora) Pańszczyźniany!!!! Po pchali krąży Komabdo Szelka, a za nim krążą dwa (usunięte przez administratora), które są mu posłuszne i szczęśliwe, że mogą mu służyć!!!!!! Brakuje jedynie wieżyczek strażniczych. (usunięte przez administratora) Jak któryś z nich wypatrzy dwie, trzy osoby, które rozmawiają ze sobą, zza za kanarków wyskakują z pytaniami : Co to za zgromadzenia Jaki jest problem Czego dotyczy to zgromadzenia Przestrzegam WSZYSTKICH, którzy nawet przez chwilę pomyśleli o pracy w tej "firmie". WSZYSTKO dzieje się za zgodą i przy takimże podejściu właścicieli. To jest ich standard!!!!!! Takie zachowania były już opisane, w oparciu o rzeczywistości w: "Chlopach" Reymonta, "Ziemi Obiecanej".... To niestety prawdziwy obraz tej "firmy". Skoto po rekrutacji zniakały osoby po ledwie kilku dniach, to można śmiało uznać, że jest to chora dla pracowników organizacja!!!!!!!!!!!

Jaka jest umowa w firmie Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.? Wiecie, czy jako Specjalista ds. Finansowych zatrudniają na umowę zlecenie?

Robert

W życiu nie miałem do czynienia z takim podejściem do klienta…żenada. Przestrzegam każdego przed współpracą z tym podmiotem. Nie dość że zupełnie nie odpowiadają na reklamacje to potrafią wmówić klientowi że to z nim jest coś nie tak. Odstawili fuszerkę i zupełnie przestali się tym interesować! Mimo usuwania niewygodnych komentarzy będę pisał do skutku. Tego nie można zignorować. Odradzam jakąkolwiek współpracę. Tak jak mi odradzali…mam nadzieję że kilka takich komentarzy spowoduje spadek sprzedaży i bankructwo tej firmy!

Rokefeler

Pracowałem na magazynie jakiś czas temu i wiecie co? Takiego (usunięte przez administratora) to w życiu nie widziałem. Coś strasznego, normalny (usunięte przez administratora), 8h non stop na nogach z jedną 15 minutową przerwą!!, gdzie w małej mniej więcej 2 na 3 metry stołówce potrafi siedzieć 12 osób i jak każdy chce skorzystać z mikrofali to osoba która ostatnia włoży jedzenie, zostaje jej około 2 minut aby to zjeść. Jak mija 15minut to wchodzi ci (usunięte przez administratora) brygadzista na stołówkę i cię stamtąd wywala i jeszcze opieprza. Pracujesz sztywno do 16 a zanim wejdziesz do nory zwanej szatnią trzeba policzyć paleciaki czy się zgadza ilość na hali, jeśli nie to nie wejdziesz do szatni i tracisz minuty, nie raz przez to się ktoś na autobus spóźnił powrotny. W sezonie pracujesz po 10godzin bo jest tyle zamówień. Oczywiście wszystko na umowe zlecenie przez dluuugi czasz, tylko kilka osób ze stażem paro letnim ma umowę o pracę. Na hali tysiąc kamer, oraz 3 (usunięte przez administratora) którzy ciagle chodzą i cię sprawdzają, kontrolują, co najmniej jakbyś złoto ze skarbca wynosił, a targasz jakieś brudne pudła za najniższą stawkę. Najgorsze miejsce w jakim w życiu Pracowałem a już trochę zakładów poznałem. Boże broń od takich miejsc!!

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Mieroszowianin

Nie opinia, ale pytanie do pracowników z innych zakładów Bambino niż Mieroszów: jakie obowiązują u was stawki dla operatorów maszyn? W Mieroszowie jest to 3490zl, jak u Was?

Joanna

Co powiecie o stanowisku specjalista ds szkoleń? Widziałam takie ogłoszenie i się zastanawiam czy aplikować. Nie podano tam widełek wynagrodzenia, wiecie może jakich kwot mogę się spodziewać? Można poza tym liczyć na jakieś premie? Będę wdzięczna za info

Kubus
@Joanna

Szkolenia? Super stanowisko. Taka rotacacja, że ręce pełne roboty. Tylko pensja głodowa. Omijajcie z daleka.

Sd
@Joanna

Odradzam, taka rotacja ludzi, ze szukają pomagiera do szkoleń bo sami już nie wyrabiają z tym tematem

@Sd

o proszę a taki pomagier to jakie warunki tak wstępnie może mieć? to robota na cały etat? i finansowo jakby to wyglądało względem speca wtedy?

Barbara

To ile ta premia obecnie wyniesie mimo, że to uznaniowa? Wcześniej widziałam jakieś wyliczenia na forum, jak z tym jest ostatecznie? Ile osób o dłuższym stażu się teraz tu zatrudnia i jak długi mógłby być?

Fofo

Max 900zl.

@Fofo

dzięki. :) szkoda, że nie tysiaczek zawsze inaczej cyferki się układają. i ona w jakikolwiek sposób ludzi motywuje? jak jej progi się kształtują, te maxy mimo wszystko są częste?

Nie polecam pracy w tej firmie, nie traktuja ludzi poważnie, praca sezonowa, chociaż potrafią mówić że wcale tak nie jest. Później tylko z 5 dni pracy skracają do 3 a później do 1 i zwalniają. Praca gdy jest sezon jest ciężka, bo albo cały dzień chodzisz po antresoli zbierasz towar, albo stoisz na przepakowaniu i robisz paczki średnio 20-30 kg. Najlepiej jest gdy przyjeżdżają katalogi - wtedy cały dzień męczysz się z ich pakowaniem po 30 kg +, a dodam że pracują tam w 99% kobiety. Również są mebelki przekraczające 30kg, ale i dywany które trzeba streczować. Za to jak kilka miesięcy nie ma pracy to siedzisz i udajesz że coś robisz. Dyrektor co chwila krąży po magazynie i szuka ochotników do cięcia premii. Brygadzisci wcale nie lepsi, gdyż śmieją się z pracowników, bluźnią non stop, uwalaja Ci pracę gdy coś im się nie sposoba. Za l4 dłuższe zmieniają Ci dział w ramach "kary" albo podkręcają rolki żeby Ci się czasem nie nudziło, choćby wszyscy inni dookoła mieli siedzieć, to Ty będziesz zasuwać i jak będziesz chciał chwilę odpocząć to przyjdą zwrócić Ci uwagę że masz pracować. Poza tym brud, (usunięte przez administratora) kible brudne, stołówka dla umów o pracę (usunięte przez administratora) dla zleceń to jeszcze gorzej, tam idzie znaleźć szczury nie wspominając o wybijaniu wody z kibli które zdarzają się dosyć często. Praca latem to 30 stopni na magazynie bez klimatyzacji, zima jest tak zimno że zęby latają i siedzi się przy otwartych rampach.

Sama prawda

Odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą pseudo firmą. Nikt w tej firmie, nie traktuje ludzi poważnie. Klientów specjalnie wprowadzają w błąd, tylko po to, aby nachapać się jak najwiecej kasy, pózniej musi się tłumaczyć PH. Jak się zastanawiasz, czy wysłać CV, lub złożyć zamówienie, to zastanów się dwa razy. Rotacja pracowników, na wysokim poziomie, nie ma miesiąca, aby nie było ogłoszenia na OLX. Żaden normalny i szanujący się człowiek, nie podejmuje dłuższej współpracy. E.M i jej pseudo kierownicy, nie potrafią traktować pracowników po ludzku. Stawka głodowa, targety miesięczne zawyżone, cokolwiek byś nie zrobił, to i tak otrzymasz opi*rdol. Stosują dziwne metody „motywacyjne” Ich zachowanie sięga dna, wiec motywują ludzi, aby złożyli jak najszybciej wypowiedzenie. Jedynie co im świetnie wychodzi, to kontrola. Kontrola, na każdym kroku i wieczne tłumaczenia się ze WSZYSTKIEGO. Klienci się odwracają, bo widzą co się dzieje, realizowanie zamówień, bardzo długoterminowe, zasłaniają się ciężka sytuacją na świecie, śmiech na sali.

Patrycja

Młodszy specjalista ds sprzedaży. Dzisiaj mam rozmowę , zachodniopomorskie - Białogard. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej ? Będę bardzo wdzięczna .

@Patrycja

Hej, ja jestem ostatnią osobą pracującą na tym rejonie ... Ja osobiście nie polecam. Fakty : 1. Praca po godzinach praktycznie zawsze 2. Spowiadanie się codziennie co robiłaś danego dnia a jak nic nie sprzedałaś to dlaczego. 3. Kierowniczka wiecznie niezadowolona i ma swoje święte osoby. 4. Plany mocno zawyżone a i tak sama planu nie robisz więc prowizja marna o ile jakąś będzie. 5. Śledzenie najazdy na teren ciągle się ogląda człowiek za siebie. 6. Nigdy nic się nie podoba i oczywiście dobrego słowa nie usłyszysz. I wiele można pisać ...

Agata
@Była

A daja laptop ?na jakim systemie pracuje PH?

Ph
@Agata

System crm, co nie zmienia faktu, ze firma posiada za mało licencji, więc musisz czekać na swoją kolej. O ile się doczekasz, jak nie to robisz oferty czy zamówienia po nocach.

Ph
@Patrycja

Odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Chyba, że lubisz jak Ciè traktują jak (usunięte przez administratora) i pachołka, który (usunięte przez administratora) za małe pieniądze i dostaje obelgi za NIC.

Patrycja
@Była

Dziękuje za odpowiedz. Dzisiaj zadzwonili do mnie, ze za godzinę chcą się skontaktować i przestawić oferty współpracy. Chciałabym spróbować ale z drugiej strony czytając te komentarze, jestem przerażona. Napisz proszę jak wyglada te dwutygodniowe szkolenie ?

Sd
@Patrycja

Dają Ci najtańszy nocleg i catering. Wiele osób na tych żałosnych szkoleniach musiało samo kupować jedzenie (może raz czy dwa zdarzyło się zjadliwe) Szkolenie na spokojnie mogło by się odbywać max do tygodnia. UWAGA: świetnie nawijają makaron na uszy nowym pracownikom. Chwała się ile można zarobić i ze Klienci ich uwielbiają i że nie ma żadnego problemu z współpracą, a prawda jest taka, ze Klienci widzą jak firma schodzi na psy (żadna SZANUJĄCA się firma nie pozwoliłaby na taką rotacje PH w całej Polsce), ale nie ma co się dziwić, ludzie uciekają od niewolnictwa i od dyrektor handlu.i jej pachołków (kierowników)

Poniżona przez Ewę M.
@Patrycja

Nie wyglada. Szkolenie polega na nauce systemu w skrócie i części produktów. Prawda jest taka ze wiele się zmieniło w Moje Bambino kadra coraz młodsza, a (usunięte przez administratora)coraz bardziej bezczelna. Brak szacunku do pracownika. Praca do 23 od praktycznie czerwca do końca grudnia.

Agata

Proszę o informację na jakim programie pracuja przedstawiciele handlowi dziękuję

@Agata

Dają telefon, laptop, modem i samochód wszystko podłej jakości. Informatycy apelują aby dokręcać śrubki w laptopie bo to nasza głowa żeby tego nie gubić. ... Program to XL ... Mają za mało licencji wykupionych często trzeba czekać "na swoją kolej na logowanie". A na telefonie (złom) Mobilny Handlowiec.

Baran

Do tego Open Office

@Była

To ci informatycy tutaj to czym się zajmują? samym tego typu doradztwem, które przytaczasz czy też mają inne obowiązki? jeśli tak to jakie i czy wiadomo ile im płacą?

@Barbara

Szczerze powiem nie wiem ile zarabiają i co robią na co dzień ale powiem co wiem mniej więcej. Jest bodajże jedna osoba od aplikacji mobilnej, 2 od systemu na komputerze, i jeszcze chyba 2 którzy są od sprzętu. Robią aktualizacje systemowe... Ale gdy u mnie pojawił się problem że moje raporty z wizyt magicznie zniknęły stwierdzili że widocznie ich nie robiłam. Miałam duże problemy u kierowniczki przez to dostawałam OPR w sumie za nic. PÓŁ MIESIĄCA RAPORTÓW ŁĄCZNIE ZNIKAŁO! Pod koniec mojej pracy udało mi się wywalczyć u informatyków by ruszyli się żeby zobaczyli co jest grane WALCZYŁAM O TO 2 MIESIĄCE!!!!! okazało się że znaleźli ślady aktywności i że powinny być te raporty ale z niewiadomych przyczyn ich nie ma i nie da się odzyskać. Za powód podali że za obszernie wszystko opisywałam. A Uwaga robiłam tak bo kierowniczka wkurzała się jak za mało jest napisane !!!!! Suma summarum to przelało moją czarę goryczy w tej firmie.

Ile można zarobić na Specjalista ds. Finansowych w mieście Łódź?

wujek dobra rada

Na pewno mniej niż przy pracy na śmieciarce...

@wujek dobra rada

chciałam pytać skąd pewność ale pewnie stawki tu i tu znasz? a przytoczysz? tutaj specyfika pracy jaka w praktyce jest za takie oferowane pieniądze?

barbara

Szkoda, że usuwacie niewygodne dla was opinie. Ta firma to porażka. Nie szanuje ludzi, wykorzystuje ile się da, a na koniec zwalnia z dnia na dzień, bo umowa zlecenie to jedyna forma zatrudnienia na jaką ich stać. No, chyba że dyrektorzy- oni maja za pierdzenie w stołek po kilkanaście tysi i kilka razy wroku mogą sobie polecieć na Dominikanę...

Haha
@barbara

A niektóre Panie dyrektor latają na Doninikanę z cudzymi mężami. To jest dopiero pedagogiczne ????

Hahah
@Haha

Niech lata ale jak jedna kor spotka druga kor to zaczyna się pier nie heheh która lepsza

Pan
@Hahah

A która taka grzesznica?

@Haha

Tylko nawet jeśli to oni lecą ze swoich pieniędzy? Bo jeśli tak to w sumie co komu do tego, na warunki pracy to jakoś wpływa?

Samson
@Pan

Była informacja, ale grzesznica postarała się żeby dane naprowadzające usunąc. Taka pani porządnicka ????

@Samson

to tylko wiedza z plotek i nie wiecie jak było naprawdę? w sumie to temat zamknięty skoro nikt nie drążył już? a na święta co w tym roku macie tak właściwie, już coś wpadło do dziś?

Morus
@Barbara

Na święta tradycyjnie mandarynki i po pierniku. Jak w każdej szanującej się firmie...

Generałek Marianek
@Morus

I tak dobrze. W zakladzie Bambino w Mieroszowie ani mandarynek ani pierników nie było. A jak komu kasa nie pasuje to wypad - mamy kolejkę nierobów na twoje miejsce.

Matylda

Ta firma to porażka. A wszyscy na dyrektorskich stanowiskach do wymiany. Tylko tyle i aż tyle mam do napisania.

Joanna
@Matylda

No dobra ale w sumie czemu tak sądzisz? Bo bez argumentów to nic mi nie daje ta opinia. Wpływają jakoś na atmosfere w pracy? Czy o co chodzi?

Operator maszyn Szczecinek

Chamskie zachowanie kierownika produkcji totalne olewanie kandydatów do pracy w produkcji karze przyjechać na rozmowę o pracę nie podając miejsca ani godziny spodkania

PH

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) dziwi mnie fakt, ze ludzie chcą jeszcze pracować, a Klienci jeszcze nie zdążyli zauważyć jak bardzo jest, NIE profesjonalną firmą. Na każdym stanowisku brak szacunku do drugiego człowieka i patrzą żeby cię wykorzystać. Dają marne grosze, a E.M chwali się ile to firma nie zarabia, ŻENADA. Jedyny pozytyw z tej firmy to taki, ze przed podjęciem nowej pracy czytam opinie na goworku, żeby się nie (usunięte przez administratora) jak w moje bambino. Omijacie szerokim łukiem!

Mike

Pracowałem jako PH 3 miesiące, ludzie na moim regionie bardzo fajni, pomocni, uczynni, nie ma się do czego przyczepić. W razie problemów zawsze służyli pomocą, dziewczyna z BOK również klasa, nigdy nie było tak że nie miała czasu mi pomóc, a czasami wręcz pomagała mi wykonać moja dodatkowa pracę. No i to tyle jeśli chodzi o pozytywy. Kasa: "wolontariat" w MB raczej tak to powinienem napisać. Na start otrzymujesz zawrotna ktowe 2350 zł netto tak dobrze czytasz w 2022 roku firma oferuje taka podstawę. Czego nie dowiesz się na rozmowie o pracę to to jak będziesz premiowany. Zamydla Ci oczy gadka ze możesz zarobić nawet do 20 tys w miesiącu, i oczywiście może i w grudniu tyle zarobisz ale przez resztę czasu jak nie wyrobisz targetu będziesz biedować. Pamiętaj że jak w programie sprzedażowym masz wyrobione 100% targetu to nie znaczy że otrzymasz 0.888 % od kwoty targetu, o nie nie. Na ten target składa się to co wprowadziło biuro, Twój RK, oraz to co sam/sama sprzedałas, więc nie łódź się że otrzymasz % z całości. Sądzę że wynagrodzenie PH to kpina i nie jest adekwatne do wykonywanej pracy. Jest to raczej praca dla młodych osób które dopiero zaczynają pracę i chcą się zachaczyc i pouczyć, poznac czym jest handel. Jeśli masz rodzinę, kredyt no to radzę szukać lepiej płatnej pracy.

Handlowiec..

Poniżej opisałem całą prawdę na temat tej firmy. Po zakończeniu szkoleń, wracasz do domu ze z sprzętami tj. laptop, telefon i samochód, co do sprzętu, to telefon jest strasznie słabej jakości i w wielu przypadkach trzeba korzystać z prywatnego, ponieważ cały czas się zawiesza i nie da się na nim funkcjonować. -Praca w terenie polega na tym, ze jeździsz i wykonujesz wizyty w placówkach oświatowych, trzeba być na 1 punkcie max. 8-8:30 i robisz min. 10-12 punktów dziennie (zależy jaki ma humor Dyrektor E.M), wracasz do domu i dodatkowo wykonujesz prace biurowa ,czyli wprowadzasz do systemu oferty, zamówienia bądź robisz wizualizacje, gdzie w ogóle, NIE jest wspomniane o tym do samego końca szkolenia, w sumie to nic dziwnego, nie posiadają profesjonalnych programów do tworzenia wizualizacji i na słabych parametrach laptopa wszystko się zacina. Często się zdarza, ze Klient wybrał jakiś produkt, który nie jest dostępny w modelach 3D, później handlowiec świeci oczami dlaczego tego nie ma na danej wizualizacji i musi się tłumaczyć. Oczywiście PH, NIC nie otrzymuje za wykonaną wizualizację, a nie zawsze klient jest zdecydowany na ofertę MB. -Targety- jedna wielka porażka, aby otrzymać premie MUSISZ, wykonać aż 101% targetu miesięcznego, który i tak jest zawyżony, nie zrobisz to zarabiasz najniższa krajową.. jak Ci braknie 1% to nie za każdym razem pozwolą Ci łaskawie zafakturować z następnego miesiąca i masz lipę, cały miesiąc się męczyłeś, żeby zrobić target, i nic z tego nie masz.. Myślę że trzeba uwzględnić fakt, że jeżeli czegoś nie ma na magazynie to % w targecie wpadnie dopiero jak zostanie wysłane do Klienta, na meble czas oczekiwania to ok 8-12 tygodni, czyli jeżeli masz zamówienie i są braki magazynowe co BARDZO często się zdarza to wliczy się sprzedaż w target dopiero jak się uzupełnia stany mag. I zostanie wysłane do Klienta. Porażka! -Teraz nawiąże do raportowania, Raportujesz wszystko i wszędzie gdzie tylko możesz, są odpowiednie do tego aplikacje i wpisujesz dosłownie WSZYSTKO, jak zjedziesz wprowadzić zamówienie, czy ofertę do systemu to również musisz wpisać w aplikację, ze siedziałeś w aucie i wprowadzałeś, chociaż to nie wszystko, powiedzmy ze jestem jeszcze w stanie to zrozumieć, ale NAJBARDZIEJ chore i dziwne to codzienna „spowiedź” u kierownika, CODZIENNIE, dzwoni do Ciebie kierownik i spowiadasz się z całego dnia, najwidoczniej raport w systemach nie jest im wystarczający. -Teraz opowiem trochę o atmosferze i traktowaniu drugiego człowieka. Atmosfera jest bardzo dziwna i niezbyt sympatyczna. Myślę, że to wszystko dzieje się przez jedna osobę, czyli dyrektor E.M, ma bardzo dziwne podejście do drugiego człowieka, traktuje jak (usunięte przez administratora) często odbywają się spotkania online, gdzie „spowiadasz” się ze wszystkich projektów czy realizacji, padają bardzo dziwne i głupie pytania do takiego stopnia ze człowiek się zastanawia co odpowiedzieć. -Wiele spraw zależy od humoru E.M Wymyśla dziwne challange sprzedażowe, bez jakichkolwiek nagród, nie potrafi motywować człowieka wręcz przeciwnie. Na spotkaniach online nie zachowuje się profesjonalnie, często zmienia zdanie jednoczenie sobie zaprzeczając. Gdy zadasz pytanie, to odwraca kota ogonem i wszystko robi, żeby Ci nie odpowiedzieć. Jak masz swoje zdanie to lepiej zachowaj dla siebie, bo i tak Cie oleją , a tylko możesz mieć przerąbane bo z tego co wynika po zachowaniu to ma być tak jak powie E.M -Z reszta to widać na linii E.M i kierowników, z mojej perspektywy to traktuje ich jak „pachołki” ustala im min. dzień kontroli dla PH i sądzę , ze codzienna kontrola telefoniczna (wspominana wcześnie), też jest „genialnym” pomysłem od E.M. Kierownicy bez swojego zdania, robią tak jak powie E.M W wielu przypadkach nie możesz liczyć na kierownika, jedynie możesz się nasłuchać ze coś im nie pasuje.. i dają delikatne oznaki, że trzeba lepiej traktować E.M czyli nie mieć swojego zdania i wchodzić w D… Nie zrozumiem fenomenu, gdy kierownik wysyła Ci prośbę aby określić swoje uwagi dot. Katalogu czy projektu, gdy masz nawet najlepsze pomysły, to i tak Cię oleją bo musi się zgadzać z zdaniem E.M,

Ph2
@Handlowiec..

Pięknie napisane, nic dodać, nic ująć, cała prawda

BOK

Wisi ogłoszenie, że poszukują do biura obsługi klienta. Warto? Jakieś opinie?

Cardini
@BOK

Nie warto. Wracałam do domu z bólem brzucha w piątek po pracy i cały weekend się zdenerwowałam bo w poniedziałek do pracy. Nie mają szacunku do człowieka, a inni współpracownicy na ciebie donoszą.

Handlowiec
@BOK

Nie polecam, duza rotacja nikt nie chce pracować za tak śmieszne pieniądze, dużo trzeba się narobić przy ofertach itp. Premie zależne od tego czy handlowiec zrobi target w danym msc

Handlowiec..2.0

-Musiałem rozłożyć na dwa wpisy. CIĄG DALSZY... Bardzo często firma wprowadza w błąd Klientów ,do takich sytuacji dochodzi, że klienci nie chcą dalej współpracować z MB, firma nie rozumie swoich błędów, później PH świeci oczami przed klientami i przepraszając ich za sytuacje, które firma doprowadziła. Przez ten okres co pracowałem, nie jestem w stanie zliczyć ile osób się przyjęło i odeszło, rotacja jest bardzo duża, często widnieją oferty na kilka/kilkanaście województw, (wiele razy spotkałem się ze zdaniem Klientów, ze musi być coś nie tak, skoro jest taka rotacja pracowników) wcale mnie to nie dziwi, nikt nie chce pracować w dziwnych warunkach i w bardzo niekorzystnej atmosferze, które na czele buduje E.M, a za nią kadra kierownicza, która nie posiada własnego zdania robią tak jak dyrektor powie. E.M wraz z kierownictwem mydlą oczy, chociaż nie zawsze im to się udaje. Na nie wygodne dla nich pytania, czy pomysły chociażby żeby zwiększyć wskaźnik ogólnej sprzedaży to wszystko robią, aby zmienić jak najszybciej temat i zapomnieć. Jest wiele projektów, z których firma zarabia kokosy, a handlowcom dają ochłapy i w dodatku musisz spełniać warunki np. min 70% wykonanego planu w miesiącu.. W każdym projekcie są różne przeliczniki na premie, z czego do tej pory nie wiadomo jak są liczone co niektóre Projekty, jest to jakaś tajemnica.. -Często zdarza się tak że na darmo jeździsz do klientów bo nie dostali się na listy rankingowe, aby otrzymać pieniądze na dane zakupy i nic z tego nie masz, ze przeznaczyłeś tyle czasu. Praca wygląda jak aktywizatora, przedstawiasz produkty, zostawiasz katalogi i jedziesz dalej. -Systemy bardzo różnie działają, wieczny problem z dodzwonieniem się do działu IT, bywają takie sytuacje, że za dużo handlowców chciało się zalogować do systemu, ale nie dało się ze względu na to ze za MAŁO licencji zostało zakupionych, trzeba było czekać po kilka godzin jak się jakaś licencja zwolniła aby wprowadzić zamówienie czy ofertę., taka duża firma i oszczędzają na podstawowe potrzeby. -Podsumowując to ODRADZAM, jak najdalej od tej firmy, chyba ze chcesz zdobyć doświadczenie jako handlowiec (Chociaż sadze ze znajda się inne firmy w których lepiej zarobisz i zdobędziesz o wiele lepsze doświadczenie)

Janusz i Grażyna

Szanowni koledzy i koleżanki, jeżeli planujecie pracę w tym „wspaniałym” miejscu bardzo proszę, praca jest wporządku, nie można nic złego powiedzieć. Jest jej raz mniej raz więcej. Jednak są decyzje podejmowane przez tych ponad nami zwykłymi robolami ( wypadałoby użyć tutaj odpowiednich słów, ale musieli by wszystko usunąć), które są niesprawiedliwe grzecznie mówiąc. Od jakiś dwóch miesięcy, cyrk na maksa dzięki naszym sąsiadom którzy potrzebują naszej pomocy. Właśnie za okazaną pomoc - pracowników umowy zlecenie ( bo Ci wyżej na stanowiskach nie przyłożyli się wogóle do pomocy, a napewno zgarniają nie małe profity z ich pobytu) większość została poprostu wy*****a z dnia na dzień z pracy, którą głównie wykonywali a szanowne koleżanki w tym czasie lubiły sobie odpocząć siadając na regałach, ew. Prowadząc rozmowy telefoniczne. Kilkukrotne rozmowy na temat szacunku w stosunku do siebie nie przyniosły skutku ponieważ zagraniczne sąsiadki i tak się wyśmiewały, że mają pracę cały czas. Nasi przełożeni nic z tym nie zrobili a wręcz przeciwnie, były sytuacje w których to nie one zgarniały op******. Ogólnie, dużo niesprawiedliwości w tym zakładzie, jedni mogą więcej inni mniej. Jeśli ktoś ma dużo cierpliwości i chce być traktowany jak popychadło i chce być po kilku miesiącach wy******* to zapraszam serdecznie. Pozdrawiam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.