Opinie o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

bambini

Czy nadal pracują ci niekompetentni i nie zalotni dyrektorzy? Że jeszcze ta firma nie padła, patrząc na działania handlowego i marketingu...

Sabina

Młodszy specjalista ds. eksportu - o ile będzie miał mniejsze zarobki od samego specjalisty? widziałam ze w jednym komentarzu ktoś pytał o te prace, a teraz juniorskie ogłoszenie jest wystawione. Kwestie związane z awansem mnie interesują, możecie się co do nich odnieść? po jakim czasie zazwyczaj występuje? I z jakimi finansami się wiąże?

Była byłej
@Sabina

Odradzam pracy w tym dziale. Nie pytaj o awans bo jego nie dostaniesz. A i tak szybciej się zwolnisz. (usunięte przez administratora) Najbliższy podwyżka to nowy rok z uwagi że i tak będziesz zarabiać najniższa krajowa. W twoich obowiązkach będzie cały czas tłumaczenie się klientom z opóźnień produkcji które sięgają już kilku miesięcy plus wykonywanie prostej pracy biurowej. Więc szans na rozwój żaden. Rekrutacja trwa kilka miesięcy. Zero sukcesów. Odradzam. A jeśli spróbujesz odpisz czy nie miałam racji.

Kutnowianin

Literalnie jeden wielki (usunięte przez administratora). Typowa janusz-firemka z lat 90. Jak jesteś spalony we wszystkich firmach, to tutaj cię przyjmą z otwartymi ramionami - inni ludzie nie podejmują się pracy na produkcji. Byle więcej, za najniższą, normy z księżyca, nikogo nie obchodzi, szukanie za co tylko uwalić pieniądze.

Mieroszowianin
@Kutnowianin

U was w Kutnie też w zakładzie wszyscy na minimalnej, nawet operatorzy? W Mieroszowie wszyscy równo mamy minimalną.

Mieroszowianin

Ale pewnie płacze, że robota nie idzie... Firma typowy wyciskacz zysku z byle główna. Człowiek, który się zna na robocie i się ceni nie ma tam czego szukać. Potrzebują tu tylko bezmyślnych robocików. A zarządca KŚ ma pracowników za nic.

Widzę po ostatnim wpisie jakieś przyrównanie zarobków na niektórych stanowiskach do minimalnej. Nie wiem jak w tamtych rejonach to wygląda, które zostały przytoczone ale wiecie może jak jest z tym w biurze? do Łodzi właśnie szukają speca od eksportu z językiem niemieckim, z tym, że to opcja dla „młodszego” zastanawiam się wiec czy startuje się faktycznie od minimalnej czy może znajomość języka już sama w sobie podbija stawkę?

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Pracownik z Szczytna

Mam pytańko czy czasem wasza firma na zakupiła część zakładu w Szczytnie NOVUM od stycznia 2024 ?

Pewny jesteś

W 70 procentach Z Łodzi Bambino a tak w ogółe był wasz szef produkcij wtorek u nas. A może jest jeszcze inne Bambino w Łodzi to daj znać i nara

Konstruktor

Ile zarabiają u was konstruktorzy ?

Ja się nie zgodzę,moja najlepsza praca super atmosfera jak jest zgrana grupa to się pracuje świetnie

Ona

Zastanawiam się nad kompletacja. Rok temu dostałam ofertę specjalisty ds zaopatrzenia, ale zrezygnowałam. Za dwa dni mam rozmowę na magazyn. Jaka jest norma? Są jakieś benefity?

Typowy bambiniak
@Ona

Takie kiepskie benefity, że nie warto brać... kiepskie oferta opieki medycznej, a karta sportowa jakiejś śmiesznej firmy nie warta swojej wysokiej ceny (tak ty ją opłacasz jako pracownik).

@Typowy bambiniak

W sensie, że całą tę kartę opłacę czy może połowę? A jak ktoś się decyduje jej nie brać to czy otrzyma przy tym jakiś ekwiwalent? W ogóle ktoś o aneksy pytał jakiś czas temu. To one są teraz planowane czy nie? Jakieś zapowiedzi na zmiany? Chociażby w benefitach? Planuje szukać pracy od połowy stycznia

Typowy Babniniak

Karta FitSport za 166zl, opłaca pracownik. Jest opcja za 83zl, ale masz 8 wejść do obiektów w miesiącu XD Jak nie weźmiesz tego to nie masz nic w zamian. Pakiet Enel-Med... no tu też bieda, szczególnie jak pracujesz w Bambino w Mieroszowie. A kasa to minimalna pensja oczywiście, plus premia, która nie wiadomo od czego zależy.

Mag.
@Ona

Nie polecam tej firmy zwłaszcza kompletacji i pakowania. Najniższa krajowa na podwyżkę nie masz co liczyć. Benefity to żenada. Jeszcze czepianie się o wszystko gdy jest mało zamówień

@Typowy Babniniak

8 wejść ale wchodzisz i siedzisz ile chcesz? No bo jakby nie patrzeć w inne dni i tak się pracuje, to jak ktoś w soboty by chciał chodzić to te 83 zł teoretycznie się opłaca? Właśnie jak tu sytuacja sobót wygląda? są pracujące?

Witam jak wygląda praca na kompletacji dział drobnicy ?

Były PH

Pracowałem w firmie jako Przedstawiciel Handlowy. Firma na pierwszy rzut oka dla osób bez żadnego doświadczenia w branży wydaje się być bardzo atrakcyjna, ponieważ przyjmuje bardzo często osoby bez doświadczenia. Wynagrodzenie to prawie minimalne, bez wyrobionego planu sprzedażowego, więc uczulam osoby z kredytami, wynajmujące mieszkania - może być ciężko. Plany z każdym rokiem są coraz wyższe i nie są często adekwatne do terenów na których pracują przedstawiciele, co wiąże się z dużym niezadowoleniem. Ogólnie jeśli jesteś szeregowym pracownikiem na samym dole hierarchii, musisz liczyć się z tym, że każda twoja uwaga, krytyka, wyrażenie niezadowolenia nie zostanie wysłuchana - moim zdaniem jest to jeden z powodów ogromnej rotacji w firmie i frustracji wśród pracowników (jak ktoś napisał w innej opinii działa to jak praca pańszczyźniana). Chciałbym uświadomić, że inflacja uszczupliła znacząco wypłaty wszystkim pracownikom. Ale firma względem handlowców nie poczyniła żadnych sensownych kroków - czyli jak w typowym kołchozie pracy, jak wzrośnie minimalna, to podniesiemy im lekko wypłatę. MB nie jest już monopolistą na rynku, konkurencji jest coraz więcej, z każdym kolejnym wypowiedziem rzuconym przez przedstawicieli tracicie pewne zażyłości. Mówię to na swoim przykładzie, bo przede mną na terenie była przedstawicielka, która pracowała wiele lat i wraz z jej odejściem niektóre cenne relacje się skończyły. Firma musi zacząć dbać o pracowników! Bo bez nich tej firmy nie będzie. Chciałbym jeszcze napisać o kilku absurdach. Mam nadzieję, że skłoni to do myślenia. Nie opisuję tego z własnego doświadczenia, ale innych przedstawicieli, którzy mili niezapowiedzianą kontrolę Pani A.S. Chyba nikt nie potrafi tak bardzo zdemotywować do pracy jak ta Pani. Ba! Być motorem zapalnym do podjęcia decyzji o zwolnieniu się. Jedna z sytuacji, która pozostawiła niesmak u mnie, to potraktowanie jednego z przedstawicieli. Dostał on nagrodę, o którą się nie prosił, a za którą musiał zapłacić z własnej wypłaty, ponieważ firma wrzuciła "ten sympatyczny upominek" w koszta, obciążając tym przedstawiciela.

Też była...
@Były PH

Bardzo delikatnie opisałeś ten (usunięte przez administratora) bo inaczej tej firmy nie można nazwać. Jak ktoś za swoją pracę chce zarabiać normalne i godziwe pieniądze, to nie tutaj...O podwyżkach można zapomnieć, chyba, że tak jak wspomniałeś wzrasta minimalna, to wtedy z wielkim "bólem (usunięte przez administratora) trzeba podnieść pensje... Śmiechu warte. Podpisują takie umowy z klientami, że głupoty jakie się robi dla "wejścia komuś w (usunięte przez administratora) nadają się do filmów komediowych, a klienci później i tak się naśmiewają, że takich (usunięte przez administratora) to ze świecą szukać. Praca w tej firmie nie jest czymś czym można się chwalić,bo to raczej w ostatnim czasie bardziej można podciągnąć pod żenadę...

@Były PH

"Jak wzrośnie minimalna to podniesiemy im wyplate" cala prawda o MB. W styczniu dostalam aneks na 32 zł brutto. (usunięte przez administratora)nie firma. Nie polecam nikomu:)

Ada
@.

32 brutto? To wiadomo na jakie aneksy będzie można liczyć teraz w tym roku a raczej pod koniec? Zastanawia mnie to czy były już prowadzone rozmowy w tym zakresie. Dodatkowo jakie są te bieżące plany? Czy miesiące różnią się jakkolwiek miedzy sobą?

Masakra

Współczuję ludziom którzy tam pracują. Zero szacunku dla pracownika pieniądze najniższe jak to możliwe nic dziwnego że taka rotacja wsrod pracowników. Jedynie kto zarobi to osoby do 26 roku życia... każdy dział taki sam z tego co się orientowałem dyrektorzy kierownicy wyżej (usunięte przez administratora) Nieeeeeee polecam w każdej innej zarobisz co najmniej 3,5 tys tutaj możesz zapomnieć o tym

X

Jak komuś tu starczy wypłata niecałe 3 tys na rękę i plan wywalony w kosmos, to ta firma jest dla Ciebie ! O podwyżkach zapomnij…prezes nic nie da….nie ma co się dziwić, że rotacja PH jest ogromna…na premii też Cie oszukają :)

zażenowana

Ta firma powinna mieć szyld " przeżyj za 3 tysiące złotych". Nie spodziewajcie się tu wyższych zarobków, a najlepiej omijajcie szerokim łukiem.

jesteściekłamczuchami
@zażenowana

Potwierdzone info :) praca tam dostarcza wielu wrażeń - niestety samych negatywnych. Za to jak już myślisz, że nic Cię w życiu nie może bardziej zaskoczyć... UWAGA! Nie trafiłeś w takim razie do pseudo spółki Moje Bambino :)

Henia

Odnośnie tej opinii z przeżyciem za 3 tysiące złotych widziałam ofertę pracy dla kierownika na produkcję w Mieroszowie. Było w nim napisane, że zarobki zaczynają się od 6,3 tysięcy. Tylko czy wiadomo za jaki tak konkretnie zakres obowiązków? W treści było napisane tyko, że się zarządza, a ciekawi mnie konkret za taką kwotę.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.? Dodali nowe ogłoszenia 25 grudnia na Pracuj.pl.

Na jakie benefity można liczyć w firmie Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

pixi

Przepraszam, że o co pytasz???Benefity....? A więc tak, jak w każdej dużej, porządnej firmie, która dobrze funkcjonuje na rynku, a na spotkaniach z przedstawicielami handlowymi ludziki z samej góry przechwalają się jaki to był świetny rok, pracownik jest dobrze traktowany, może zawsze liczyć na podwyżkę, możesz otrzymać: karty sportowe paczki świąteczne programy kafeteryjne pakiety medyczne bilety do kina pakiety ubezpieczeniowe dofinansowanie do szkoleń dofinansowanie do urlopów (wczasy pod gruszą) dofinansowanie do kursów językowych śniadania/lunche firmowe i wiele wiele innych..... Ale nie bierz sobie tego do serca, bo tak na prawdę możesz dostać zjebę za nie zrobienie planu i to tyle w benefitach...????????????????????????

Pachołek

W innych działach nie lepiej. Zwalnianą się z dnia na dzień. Obroty firmy rekordowe. Zero premi. Zero profitów. Remont biura na Granicznej jako premia. Dobry żart!!!!!! Najniższa krajowa. Zero podwyżek. Uciekają tylko rozsądni. Liderzy kierownicy śmiechu warte. Dali im stanowiska żeby utrzymać. Zero kompetencji. Nawet nie wiedzą jakie głupoty robią i piszą. Dno. Idą święta. Ciekawe co dostaniemy. Kubek i długopis. Naprawdę uznanie dla Zarządu.

PH
@Pachołek

Firma pozjadała wszystkie rozumy. Jestem szczęśliwsza odkąd odeszłam od tej (usunięte przez administratora) Nie warto tam pracować, nie traktują ludzi poważnie. Potrafią jedynie nawijać makaron na uszy nowym pracownikom jacy to oni nie są. Mam nadzieje ze Klienci zwrócą uwagę jacy są i będą odchodzić do konkurencji.

Barbara
@PH

nawijać makaron tym jacy oni nie są? To jak w sumie nowi są tutaj w takim razie zachęcani, bo ciekawa jestem co przez to miałaś na myśli

Generałek Marianek

Benefitow nie ma. Bo za benefit nie można uznać marną ofertę Enel-Med. Praca na pensji minimalnej. Zero socjalu. Firma nastawiona na bardzo częstą rotację oracowników. Jesteś dobrym PH? Zwolnisz się sam bo kiepsko placą. Jesteś dobrym pracownikiem produkcyjnym? Tym bardziej firma nie będzie ciebie chciała. W skrócie: wykorzystać za najniższą wypłatę pracownika i wypad, inny łoś przyjdzie na twoje miejsce. Kierownictwo firmy bezczelne. W sumie to szkoda klawiatury.

Na szczęście były pracownik
@pixi

Dziadostwo jakich mało. Firm które dbają o pracownika i dobrze płacą za wykonana pracę jest dużo. Niestety bambinko do niej nie należy (usunięte przez administratora)

Wszystkie treści przedstawiające (usunięte przez administratora), poniżanie oraz to że nie można zarobić w @Pracodawca normalnych pieniędzy to prawda! Firma robi wszystko aby PH nie zrobił planu, pierwszeństwo jest plan firmy lub plany PH którzy podkradają zamówienia i nikt tu nic z tym nie robi . Nie ma pochwał są ciagle pretensje wszystko robisz za mało lub za słabo się starasz. Większość PH zostaje tu do końca roku i uciekają .

Żal.pl

Jedno wielkie dno. Czepiają się o byle co nawet jak zamienisz słowo z kimś lub prosisz o pomoc. Koordynatorzy śmiech na sali żaden bez wyższych studiów wszystko po znajomości lub lizaniu (usunięte przez administratora) pani PK. Kasa najniższa krajowa bez możliwości podwyżki( chyba że tez masz względy u PK) i rozwijania się. Umowę zlecenie i agencje pracy już nie wspomnę jak traktują bo to w głowie się nie mieści. Radzę unikać tego miejsca.

Rozczarowany Areczek

MB mając do wyboru: A) po odejściu jednego pracownika zatrudnić drugiego B ) po odejściu jednego pracownika, przekazać obowiązki drugiemu pracownikowi przy zwiększeniu wynagrodzenia o 50 zł brutto po 4 latach No zgadnijcie która opcje wybierze MB?

Efir

Moje Bambino to bazujący na (usunięte przez administratora) ludzi krzak, nieustannie szukający ofiarnie tyrajacych naiwniaków. Stanowisko specjalisty ds sprzedaży nie jest warte waszej uwagi, wierzcie mi. No chyba, że chcecie zarabiać grosze i być nieustannie pogardzani - wtedy aplikujcie śmiało.

Zostaw merytoryczną opinię o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.