ASM GROUP S.A.

Opinie o ASM GROUP S.A.

HejkaEkierkaNaklejka

Nie polecam, (usunięte przez administratora)= )

Olek

Szkoda, że jak komuś nie udało się pozostać w firmie teraz wypisują złośliwe opinie!!

byly pracownik
@Olek

bo wszyscy odchodza z wlasnej woli, uciekaj i ty, tylko to cie uratuje :) szanuj sie!

Edward
@byly pracownik

Rzeczywiście jest tak, że pracownicy sami decydują się na odejście z pracy w firmie ASM GROUP? Z Twojej nazwy użytkownika mogę przypuszczać, iż pracowałeś w tej firmie, dlatego zastanawia mnie, jak wyglądało to w Twoim przypadku? Odszedłeś z firmy z uwagi na poziom wynagrodzenia, czy może wpłynęły na to inne czynniki? Bądź tak miły i podziel się z nami swoją historią związaną z tym pracodawcą.

Grek

Pracowałam 3 miesiące na porannym Klipsowaniu w Zara w Warszawie, jest koniec listopada a ja nadal nie dostałam wynagrodzenia za październik. Kiedy dzwonię do firmy, nikt nie odbiera ani nie oddzwania. Nie polecam w 100%% . Niepoważni ludzie, nieszanujący czyjegoś czasu i pracy

Edward
@Grek

Próbowałeś może dowiadywać się od innych osób mających doświadczenia związane z pracą w firmie ASM GROUP, dlaczego występują tego typu opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń? Wcześniej w tym wątku również pojawiały się tego typu informację, dlatego zastanowiło mnie, co może być przyczyną tych opóźnień? Mam nadzieję, że będziesz znać odpowiedź na to pytanie.

Majster 12

Pieniądze nie przychodzą na czas nie polecam tej firmy kompletnie !! 2-3 tygodnie opóźnienia

Majster12

Witam, kompletnie nie polecam wypłaty nie przychodzą na czas, 2-3 tygodniowe opóźnienia do tego nie robią sobie nic z umowy, która się z nimi podpisuję omijać szerokim łukiem!!!!

Były pracownik biura

Nie życzę takiej pracy najgorszemu wrogowi. Praca po godzinach, w weekendy, 24h pod telefonem, a wynagrodzenie nieadekwatne do stopnia zaangażowania i ilości obowiązków. Bardzo duża rotacja pracowników, w każdej chwili można zostać zwolnionym z niejasnej przyczyny, co stanowi niemały stres dla nowozatrudnionych osób. (usunięte przez administratora)Dlatego przy obecnej sytuacji na rynku pracy dobrze radzę poczekać na lepszą ofertę, bo na pewno się trafi, a wybierając ASM można być naprawdę niemile rozczarowanym.

Wysłałem cv do tej firmy na stanowisko: przedstawiciel regionalny. Oddzwoniła do mnie rekruterka. Poniżej przebieg rozmowy. Ja: Czy oferujecie Państwo umowę o pracę ? Rekruterka: Są różne formy zatrudnienia. Ja: Jestem zainteresowany wyłącznie umową o pracę. Rekruterka: Nie mogę tego Panu zagwarantować, dlatego dziękuję bardzo ! Koniec rozmowy. Nędzna firma, która wyzyskuje ludzi, oferując śmieciowe umowy, lub własną działalność. Szkoda, że w ogłoszeniach o pracę nie jest to napisane.

Ot to . Uwaga na nich

Bartekxd

Polecam pracuje na kasgie za 13, 80 za godz netto i jest dobrze

Weronika

@Ja, rozumiem, że przebieg rozmowy z rekruterem mógł Ci się nie podobać. Nie wszyscy pracodawcy zamieszczają w ofertach pracy szczegółowo warunki zatrudnienia. Jednak pomimo Twojej negatywnej opinii o ASM GROUP otrzymałeś informację o formie zatrudnienia już przy pierwszym kontakcie telefonicznym. Jest to ważne, bo mogłeś od razu zdecydować czy chcesz mieć dalszy kontakt z firmą lub z niego zrezygnować.

Weronika

@paula, napisałaś, że praca, która wykonujesz jest ciekawa. Na jakim, w takim razie, stanowisku pracujesz? Wspomniałaś również o możliwości awansu. Od jakich czynników on zależy? Od wyników czy stażu w firmie? Czy oprócz tego w ASM GROUP funkcjonuje system premiowy?

paula

Praca fajna, ciekawa. Możliwość awansu. Mi się bardzo podoba.

Weronika

@Serio, co masz na myśli? Czy możesz sprecyzować oraz uargumentować swoją wypowiedź? Uważasz, że ASM GROUP nie wypłaca wynagrodzenia swoim pracownikom?

Weronika

Zainteresowani aktualnymi ofertami pracy ASM GROUP? Sprawdzajcie je tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,24328,0,0,aktualne_oferty_pracy Czy któreś stanowisko Was zaciekawiło?

tomek

A może wie ktoś jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na młodszego specjalistę ds. sprzedaży? Dobrze, ze jest zapewniona umowa o pracę, a oprócz podstawy doliczają prowizje do tego. W końcu wypłata i tak jest niezła.

Hj

Nie ma szansy. Stabilizacji poszukaj gdzieś indziej!

Carol

Słaba firma co widać po ciągłych ogłoszeniach na te same stanowiska. Stawki na zasadzie miski ryżu aż 7,5 dla serwisantów. Umowy podpisywane najlepiej na kogoś kto ma umowę o pracę lub studenta w celu uniknięcia płacenia zusu. Wynagrodzenia wiecznie opóźnione itd.

Nie nie nie

Nie polecam przy w tej firmie.nie płacą.

Nicky

A JA SZCZERZE NIE POLECAM CZYTANIA takich opinii. To w końcu kiedy tam pracowałaś, bo jesli w lutym i dostałaś wynagrodzenie ostatnio to nie są to 3 miesiące oczekiwania he, he

Marita

SZCZERZE NIE POLECAM PRACY DLA ASM!!!! Przepracowałam kilka godzin w lutym i musiałam zrezygnować, dostałam atrakcyjniejszą ofertę. Napisałam do koordynatorki o mojej decyzji, kazała mi wysłać kartę z godzinami i poinformowała kiedy otrzymam wynagrodzenie, którego ku mojemu zdziwieniu nie otrzymałam. Napisałam do owej pani o braku przelewu, była bardzo zdziwiona i powiedziała że to wyjaśni i chyba nie wyjaśniła, bo przelew za dosłownie dwa tygodnie pracy dostałam dziś! Pisałam do asm, kontakt był utrudniony i miałam wrażenie że piszę z osobą nie do końca inteligentną. Dopiego po wysłaniu emaila do głównego sekretariatu z groźbą zgłoszenia sytuacji do Państwowej Inspekcji Pracy otrzymałam pieniądze, po trzech miesiącach!! Nie polecam

Poszukująca

Witam, czy warto nawiązać współpracę z tą firmą? Dostałam zaproszenie na II etap, oferują niestety umowę zlecenie, która nie bardzo mi pasuje ale nic innego nie mam w tej chwili. Stanowiska zwiazane z projektami, administracją. Opinie tutaj są mało przekonywujące, być może się mylę, dlatego prośba o opinie czy coś się zmieniło? Pozdrawiam Poszukująca

Zostaw merytoryczną opinię o ASM GROUP S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASM GROUP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASM GROUP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASM GROUP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASM GROUP S.A.?

Kandydaci do pracy w ASM GROUP S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASM GROUP S.A.