Opinie o Rookiez From Warsaw Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rookiez From Warsaw Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rookiez From Warsaw Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rookiez From Warsaw Sp. z o.o. w Warszawa

Kandydat/Były prawie pracownik Nowy wpis

W kółko usuwane są moje opinie tutaj co wydaje mi się nieco dziwne. Firma jest niestety bardzo niepoważna jeśli chodzi o proces rekrutacji, co widać również na przykładzie wpisu Andrzeja. Kompletny brak odpowiedzialności za ludzi z którymi firma podejmuje współpracę. O mały włos nie straciłe/am dochodu przez zamieszanie w tej firmie. Zdecydowanie nie polecam podejmować rekrutacji.

Andrzej Nowy wpis
@Kandydat/Były prawie pracownik

Dokładnie tak. To że kasują Twój wpis świadczy że cały czas coś ukrywaja, szczególnie że przez nich ja straciłem pracę wcześniejszą bo chcieli mnie a potem od razu zrezygnowali. Nie mialem szczescia.

ex Nowy wpis

zalety: - obiecujące i ambitne projekty - wynagrodzenie - zaangażowany zespół produkcyjny -scrum wady: - mentalność szefostwa "wieży z kości słoniowej" i bardzo zła kultura komunikacji - irracjonalne decyzje sabotujące pracę zespołu - niska transparentność - mało benefitów biurowych - graficy są na końcu łańcucha pokarmowego

Andrzej Nowy wpis

Hej, przeszedłem rozmowę i zostałem wybrany do pracy na grafika. Zrezygnowałem z wcześniejszej firmy naturalnie na rzecz nowej. Kiedy odszedłem i złożyłem rezygnację z poprzedniej firmy i przeszedłem do Rookiez, prezes powiedział że nie dostanę etatu bo są "zawirowania na rynku". Zostałem bez pracy, bez niczego. Nie polecam tej firmy są bardzo niepoważni.

grałabym

Uczestniczyłam w procesie rekrutacji. Nie zostałam przyjęta do pracy. Proces rekrutacji obdył się terminowo i zgodnie z planem. Sprawna komunikacja telefoniczna, konkretna i otwarta rozmowa rekrutacyjna bez szablonów typu "gdzie się widzę za 10 lat". Odpowiedź dostałam we wcześniej wyznaczonym terminie. Niestety negatywną, ale na szczęście z konkretnym, racjonalnym uzasadnieniem i bez zbędnych ozdobików HRowych. Miła odmiana. Jedyne co mnie zaskoczyło, to fakt, że rozmowę telefocznią i rekrutacyjną prowadził osobiscie prezes spółki. Mam wrażenie, że cały proces rekrutacji również. Niekoniecznie jest to wada, ale przy rekrutacji na stanowisko średniego szczebla nie spotkałam się z taką praktyką, więc prewencyjnie odejmuję 1 gwiazdkę.

Kandydatka
@grałabym

Podobnie było u mnie. Rozmowa w prezesem, ale informacji zwrotnej nie dostałam. Z tego co widzę kolejny raz rekrutują, więc w firmie nie jest na pewno kolorowo. Co kwartał inny pracownik biurowy? Albo za mało pracy i nuda, albo dziwna atmosfera, bo finanse oferują nawet dobre. Chyba jestem szczęśliwa, że jednak mnie nie przyjęli, choć bym miała 10 minut piechotą.

@Kandydatka

Dokładamy starań żeby wszyscy kandydaci i kandydatki biorący udział w rekrutacji dostali informację zwrotną. Według naszych danych wszyscy kandydaci z wymienionej rekrutacji dostali odpowiedź po spotkaniu, ale nie jesteśmy nieomyli i skoro popełniliśmy błąd, to przepraszamy i dziękujemy na feedback. Wyciągniemy wnioski. Jeśli ma Pani dodatkowe uwagi, to prosimy o kontakt: studio@rookiezfromwarsaw.com Zapewniamy, że pracy u nas nie brakuje i nie ma czasu na nudę. Kolejne rekrutacje wynikają z rozwoju firmy. Życzymy powodzenia i udanych spacerów w naszej uroczej okolicy.

Grażyna
@Rookiez from Warsaw

Możecie coś więcej opowiedzieć o rozwoju firmy :-) ? Na czym on polega? Oprócz tego, że więcej rekrutacji.

@Grażyna

Bardzo obiecująco rozwija się gra, nad którą pracujemy. Oczywiście nie bez wyzwań obecnych w każdej branży kreatywnej, ale efekty prawie roku pracy przewyższyły oczekiwania nasze i inwestorów. W związku z tym powiększa się nasz zespół i ambicja.

Katarzyna
@Rookiez from Warsaw

No i super :) A macie organizowane czasem jakieś szkolenia, jak już o rozwoju mowa? :)

@Katarzyna

Korzystamy z tego, że nie jesteśmy dużą firmą i do szkoleń podchodzimy indywidualnie z uwzględnieniem specjalizacji i preferencji danej osoby, a najlepiej sprawdzaja się u nas mentoring. Do grupowych szkoleń mamy mniejsze przekonanie, ale nie mówimy "nie" :).

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rookiez From Warsaw Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Zostaw merytoryczną opinię o Rookiez From Warsaw Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rookiez From Warsaw Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rookiez From Warsaw Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rookiez From Warsaw Sp. z o.o.?

Rookiez From Warsaw Sp. z o.o.
  • Grójecka 34 lok. 16
    02-308 Warszawa

Rookiez From Warsaw Sp. z o.o.