Equo Bpo Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Equo Bpo Sp. z o.o.

ooo Nowy wpis

Witam. Widziałam, że jeszcze w zeszłym roku widoczna była oferta dla specjalisty ds. nieruchomości. Zainteresowały mnie wcześniejsze przedziały płac, ponieważ ich górny próg mógł wynieść 11 000 zł. Możliwe, że do dziś takie zarobki są jeszcze aktualne? Albo wyższe?

Była

Firma nie wypłaca wynagrodzenia pracownikom od miesięcy. Założone są sprawy sądowe żeby odzyskać swoje pieniądze. pANI pREZES nie raczy nawet odebrać telefonu, nie odpisuje na maile, nie pojawia się na rozprawach sądowych. Jest to młoda osoba i po ludzku szkoda mi jej że w takim młodym wieku psuje sobie nazwisko i reputacje. No cóż kiedyś los się odwróci i to ona będzie ofiarą. Żeby firmę mieć to trzeba umieć firmą zarządzać. Equo BPO totalny gniot! Jeśli pani prezes ma chociaż resztki godności to niech odpisze na wszystkie maile wzywające do wypłaty i odbiera telefon. @Pracodawca Dominiko, możesz też tutaj zostawić jakiś aktualny kontakt do siebie, PONOWNIE pofatyguje się żeby się skontaktować.

Pp Nowy wpis
@Była

Potwierdzam Pani prezes to pionek pana AN Bo sam nie ma odwagi założyć spółek na siebie Ale spokojnie wyłoni się niebawem dlatego dobrze aby ludzie nie odpuścili Bo żyje za kasę która nie wypłacili ludziom

Był jakiś czas temu ogłoszenie dla speca od nieruchomości, widełki wpadły mi w oko, bo w opisie sięgały do 11,000 zł. Tylko o co chodzi teraz nagle z tym niepłaceniem, o którym jest mowa w kilku watkach? Więcej osób ta ma? co z tymi nowo-zrekrutowanymi? Interesowało mnie wdrożenie…

Pp Nowy wpis

Nie wypłacili wynagrodzeń pracownikom jeszcze za zeszły rok Obiecują dużo a potem nie płacą (usunięte przez administratora) Na czele z Człowiekiem który nie szanuje nikogo

Na jakie wsparcie w Equo Bpo Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Były

Firma nie płaci pracownikom oraz podwykonawcom. Na takie wsparcie możesz liczyć

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Equo Bpo Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości?

W ogłoszeniu firmy Equo Bpo Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Administracji jest informacja, że zarobki wynoszą 4800 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

Zarobki są tylko na papierze. W rzeczywistości spółka nie płaci pracownikom od wielu miesięcy. Wszyscy odeszli ze względu na brak wypłat dlatego poszukują następnych, którzy będą pracować za darmoszkę.

@pracownik

Proszę, o wiecej informacji. Jestem w trakcie rekrutacji

Witam, Proszę o aktualizację tematu. Zostałem zaproszony na rozmowę w Katowicach. Czy sytuacja z brakiem wypłat wynagrodzeń nadal trwa? Czy warunki pracy poprawiły się? Na rozmowie zaproponowano mi B2B. Ja wole umowe o prace. Nie wiem, czy podejmować współpracę czy zrezygnować. Dziekuje za każdą odpowiedź

Hejka. Chcę zaczerpnąć informacji odnośnie miejsca zatrudnienia w Equo Bpo Sp. z o.o.. Czy nastrój w pracy jest odpowiedni? Dzięki za pomoc.

Ta firma nie płaci wynagrodzenia pracownikom! Nie otrzymują wypłat od kilku miesięcy! Opowiadają cuda na kiju na rozmowie o pracę a potem pracuje się za darmo. Dlatego wszyscy odeszli.

Wszystko cię zgadza - (usunięte przez administratora) na czele nadal w białych rękawiczkach czuwa Pan AN

Bożena

Czyli literalnie nikt nie dostaje wypłat? Jak długo taki stan trwa? Czytałam tu, że od wielu miesięcy, ale jednocześnie w sieci znalazłam wpisy o zarobkach w tej firmie i tam np. księgowi, szefowie biura, pracownicy administracji podają konkretne sumy. To gdzie leży prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Equo Bpo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Equo Bpo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Equo Bpo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Equo Bpo Sp. z o.o.