Opinie o Otovo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Otovo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Otovo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Otovo Sp. z o.o. w Warszawa

Artur

Hej, pracuję w OTOVO od roku i zasadniczo mogę polecić pracę w tym miejscu. Firma przez ten czas przeszła trochę zmian, ale jest teraz na dobrym torze. Praca w sprzedaży w ogóle nie przypomina call center, gdzie ktoś stoi nad tobą i każe robić jedno połączenie za drugim. Jak już się zacznie ogarniać temat to prowizja bez problemu na poziomie 8000-10000 zł. W razie potrzeby nie ma problemu z home office i co ważne umowa o pracę, a nie żadne zlecenia.

Domi
@Artur

Skoro możesz polecić pracę w Otovo i ogólnie Otovo jako firmę to albo masz małe oczekiwania od życia, albo wychodzisz z założenia, że lepsze takie Otovo niż bezrobocie, bo firma mocno wątpliwa

Marcia

Moje stanowisko w firmie jest dość wymagające. Codziennie staję w obliczu różnorodnych sytuacji i muszę szybko reagować na potrzeby klientów. Jednakże, mimo tych wyzwań, zawsze mogę polegać na pomocy swoich kolegów i koleżanek z zespołu oraz przełożonego. To naprawdę sprawia, że czuję się wspierana i doceniana. Atmosfera w pracy jest naprawdę swobodna, co jest ogromnym plusem. Nie ma tu sfrustrowanych przełożonych stojących nad nami z batem w ręku, dbających wyłącznie o swoje wyniki. Zamiast tego, mamy możliwość skupić się na wykonywaniu swoich zadań, wiedząc, że możemy liczyć na wzajemne wsparcie i zrozumienie ze strony zarówno współpracowników, jak i kierownictwa. Jednym z najbardziej motywujących aspektów pracy w Otovo jest też sposób, w jaki firma traktuje pracowników. Masz poczucie, że robisz swoje, a za to jesteś odpowiednio wynagradzany. Co więcej, jeśli napotykasz na zbyt duże obciążenie pracą, zawsze jest możliwość otwartej rozmowy z przełożonymi, którzy są otwarci na współpracę i zawsze starają się znaleźć rozwiązanie problemu. To naprawdę sprawia, że praca w Otovo staje się bardziej satysfakcjonująca i przyjemna, pomimo jej wymagającego charakteru.

Marcia Nowy wpis

mogłoby być nawet 10 wychwalających komentarzy z rzędu. Jeśli jesteśmy zadowoleni to w czym problem? Nigdy nie zrozumiem, dlaczego jak wpadnie 5 negatywnych opinii, to uważa się to za rzetelne, ale jeżeli będzie 5 pozytywnych, to już ludziom to nie odpowiada.

Xxx Nowy wpis

Hej, co może wpływać na wysokość podstawy? w ogłoszeniu dla telefonicznego doradcy klienta piszą wprost o podstawie zaczynającej się od minimalnie 4750 zł brutto. Więc do jakiej maksymalne kwoty może wzrosnąć?

Piotr Nowy wpis

Jako były pracownik, podaje największe plusy: - lokalizacja (przy metrze) - jasność jeśli chodzi o premię - uczciwy i wartościowy produkt - ludzka atmosfera - Feedback dla pracowników - codzienny zapas kawy - dbałość o worki life balance - miejsce na pogaduchy minusy: - brak zamrażarki w lodówce, ale lodówka, miejsce na zimne napoje i kostki lodu są :)

Marlenka Nowy wpis

Cześć. w ogłoszeniu dla telefonicznego doradcy klienta wpisana została praca na pełen etat ale przy nim godziny pracy maja być elastyczne. czy zatrudnienie na połówkę było kiedykolwiek opcjonalne? Taka forma obecnie bardziej by mi odpowiadała i teraz nie mam pojęcia czy jest sens się zgłaszać

W pierwszej kolejności był tel z HR, ogólny nt stanowiska i zaproszenie na rozmowę. Dalej rozmowa z Managerem w sumie całkuem ezeczowa, prośba o zadanie (przygotowanie zadania, opisu strategii działania na tym stanowisku. W zadaniu pojawiły się dokładne podpowiedzi z jakimi firmami, w jakich sektorach firma by rozwijała współpracę). Proces ponoć miał trwać tydzień. Po tygodniu ani dziękuję za prezentację, ani informacji o statusie rekrutacji. Można poczuć jakby ktoś postanowił poprzez rekrutację wykraść pomysły i wykorzystać je w swoich działaniach. Po mailu z prosbą o update, mail zwrotny z HRu że oj ups zapomniało im się powiadomić że zdecydowali wybrać kamdydata z wczesniejszej rektutacji. Szczerze powiem, rzenujące...i taka firma dla mnie już ma ogromny minus bo nie traktuje poważnie kandydatów.

Pytania były o dotychczasowe doświadczenie i przedstawienie swojego pomysłu na rozwój współpracy z firmami na tym stanowisku

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Pitok

Otovo jako firma miała mocne i słabe strony, ale ogólnie miałem pozytywne doświadczenia. ???? Współpraca z zespołem była fantastyczna, a kultura organizacyjna promowała otwartość i innowacyjność. Możliwości rozwoju też były dostępne, co stanowiło dodatkowy atut. ???? Ale żeby nie było aż tak cukierkowo zdarzały się problemy, natomiast firma potrafiła je rozwiązywać dosyć sprawie, przyczyniając się do naprawdę pozytywnej atmosfery w pracy.

Nataliia

Pracuję w Otovo od 3 lat i uważam, że to jest super firma, która daje możliwość cały czas się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Otovo zawsze wspiera twoje inicjatywy i motywuje na działanie. Super rodzinna atmosfera. Otovo czas od czasu organizowuje wyjazdy firmowe, byliśmy już w Norwegii i we Włoszech i to były niesamowite przeżycia. Kilka razy w roku także mamy wyjścia firmowe integracyjne co mocno pomaga wzmocnić zespół. Z całego serca polecam tą firmę!

@Pioter

Pracując w firmie OTOVO, doświadczysz dynamicznej atmosfery, gdzie innowacje są na porządku dziennym. To firma, która stawia na rozwój swoich pracowników i otwiera przed nimi szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Tutaj liczy się nie tylko wykonywanie zadań, ale także kreatywne podejście do rozwiązywania problemów oraz współpraca w zespole.

Janek

Ja mam wrażenie, że wszyscy malkontenci, to nie mieli innej pracy i nie mają porównania. No to zamiast pisać "mało", "słabo", ja dam jakieś konkrety. Najwyższy pakiet w medicoverze jaki kiedykolwiek miałem (zawiera rezonanse, wszystkich specjalistów itp). Dopłata do multisporta 50%, nieważne jaki poziom się wybierze (dla mnie to ma sens, bo jak pracodawca płaci całość, to większość nie chodzi i są to pieniądze wyrzucone w błoto). Kilka razy w roku wyjścia całą firmą, od czasu do czasu pizza itp. Jak dla mnie atmosfera była bardzo dobra i rozstaliśmy się w dobrych relacjach. W sprzedaży jak to w sprzedaży, najlepsi są w stanie wyciągnąć 10000+, najsłabsi nic i odpadają. Umowa o pracę, a nie zlecenie, to też nie jest standardem rynkowym. Ja im życzę powodzenia.

Joasia

Zauważyliście te zmianę widełek w ofercie dla telefonicznego doradcy klienta? z rok temu podawano je od 7,000 zł do 12,000 zł a teraz widzę od 4,750 zł do 15,000 zł. skąd się bierze taka właśnie różnica? Zastanawiam się czy poważnie zaniżono ten dolny próg

Artur

Ulka
@Artur

Hej, czy ja dobrze rozumiem, że to nawiązanie do pracy konsultantki infolinii? Przynajmniej jest taka oferta teraz dostępna a te wspomniane prowizje mnie zaciekawiły. Ja niestety nie mam doświadczenia w sprzedaży. jak więc wyrabia się takie kwoty, jak taka praca wygląda?

Piotrek
@Ulka

Arturowi chodziło raczej o pracę jako sprzedawca ponieważ stanowisko konsultanta to inaczej dział wsparcia sprzedaży czyli tzw. DWS, tam finalne wynagrodzenie nie będzie osiągało tak wysokich wartości choć też są różne targety oraz prowizje

Piter
@Artur

Umowa o prace to powinien być standard a nie zaleta XDDDD W Otovo są inne realia najwidoczniej

@Piter

@piter no właśnie jest to standard w Otovo z tego co wiem, a nie koniecznie na rynku - więc dla mnie można uznać to za zaletę.

Domi

Honorka

Jest teraz dostępna oferta dla Lead Qualifier’a. jesteście w stanie opowiedzieć po krotce jak w praktyce praca na tym stanowisku wygląda? jak widomo z opisu trzeba pojechać aż do Madrytu, więc nie wiem czy się zdecyduje. Chce sprawdzić czy warto

Gośka

W jakim sensie? Nie uważasz, że puszczanie w eter takich suchych komunikatów półgębkiem daje odwrotny rezultat? Skoro nie można poznać rzeczowej argumentacji na NIE, to niejeden machnie ręką, uznając, że żartujecie sobie i pójdzie kandydować.

Maja

Cześć Czy podstawa wynagrodzenia jest wypłacana na koniec miesiąca czy 10 tego ? Czy realna jest podstawa 5500 brutto ?

Simba
@Maja

5500 tak, ale brutto brutto (całkowity koszt pracodawcy). no nie płacą tam najlepiej, nie dorobisz się

Co myślicie o przeprowadzce wraz z firmą? Właśnie wpadła mi w oko oferta do działu marketingu z tym, że jak podkreślono w opisie praca wykonywana jest prosto z Madrytu. Jakieś oferty jeszcze nie widziałam i ciekawa jestem jak cala organizacja relokacji może przebiegać i czy przede wszystkim warto? jest tu ktoś kto był już tam na miejscu i by ocenił warunki?

Elizka

Co Wam szkodzi napisać ile podstawy i prowizji miesięcznie może mieć/ma specjalista ds. telesprzedaży? Może ktoś był na poprzednich rekrutacjach i podzieli się cenną wiedzą? Z ogłoszenia wiem, że opieka medyczna jest po stronie firmy, ale do.multisporta tylko dokłada. Ciekawe, ile %? :3

@Elizka

Ile dokłada do multisporta - niewiele; jakie są zarobki - niskie. satysfakcja z pracy - żadna. powodzenia

@Piotr

A nieco bardziej sumarycznie dałoby radę? Ja akurat mam analityczny umysł, lubię konkret i liczbę. Chyba tylko w ostatnim punkcie u Ciebie mogę wstawić „zero”? i czemu piszesz ze zarobki są słabe skoro podają widełki od 4 do 17 tys? na jaki okres czasu pracy oceniasz?

W Warszawa Otovo Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Praktykant. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Marek Stefaniuk

Bardzo szybka i merytoryczna pomoc, szybka instalacja. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Szymek
@Marek Stefaniuk

to widzę że masz małe oczekiwania od życia albo dużo szczęścia bo u mnie wszystko trwało nadwyraz długo i ciężko byłoby mi znaleźć rzeczy za które mógłbym ich pochwalić

Ona

Telefoniczny doradca klienta pracuje z biura? W sumie na Słowackiego mam niedaleko :) Powiedzcie, jaki klimacik jest w CC, jakich wyników oczekują do wypłacania premii, nie widzę multisporta wśród benefitów - mimo to jest?

Poszukiwana jest Specjalistka ds. Sprzedaży, chcę aplikować, ale jednak troszkę więcej chcę wiedzieć, niż podają w ogłoszeniu tutaj :) Jaka jest podstawa wynagrodzenia (bo to, że premie do 10 tys. zł, to super, jednak co, kiedy miesiąc będzie słabszy)? Czy ktoś z Was jeździł do innego kraju w ramach Otovo-Flip? Trudno to załatwić?

Lolek
@Anna

Byłem na rozmowie i podstawę masz 4 brutto + premia wypłacana po 2 MSC. , pracuje się na open space ale nie widziałem warunków .

Renia
@Anna

Hmm też przyglądam się temu ogłoszeniu ale zastanawianie dlaczego pojawia się aż od lutego , czy tam jest tak świetnie że nie moga utrzymać pracownika, czy aż tak dużo potrzebują pracowników ???

Luki
@Renia

Z tego co mówili zespół rośnie a w branży ciepłe miesiące są najlepsze więc może dlatego. Ja byłem na rozmowie, fajna luźna atmosfera. Czekam na odp zwrotna

Cześć. Chcę zapytać na temat szczegółów współpracy w firmie. Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się zdalnie? Czy atmosfera w miejscu pracy jest ok? Czy pracodawca gwarantuje "wczasy pod gruszą"? Podziękowania za podpowiedź.

Otovianin

Cześć, Odpowiadając na Twoje pytania :) Rozmowa rekrutacyjna może się w obecnej sytuacji odbyć zdalnie. Jeśli chodzi o atmosferę to jest świetnie- zgrany team, sporo pozytywnego poczucia humoru i pracy zespołowej. Wczasów pod gruszą na ten moment nie ma (ale rośniemy więc step by step jak to mówią)- jeśli chodzi o benefity jest opieka medyczna oraz karta multisport :)

Maja
@Otovianin

W chwili obecnej a teraz? Bo jednak trochę czasu już minęło od tego komentarza

Mateusz
@Maja

Teraz również jest świetnie :) pracuje od stycznia i złego słowa na firmę nie mogę powiedzieć. Atmosfera super, ludzie super i wszyscy bardzo zaangażowani w prace. Polecam z pełną odpowiedzialnością :)

Olga
@Mateusz

To dobrze jak takie zaangażowanie jest w firmie :) Czy to zaangażowanie jest hojnie wynagradzane? :) Możecie liczyć na 4 tysiące ? :)

Ewelina
@Mateusz

Od stycznia to już prawie rok Ci minie. ;) Podejrzewasz, że wleci jakaś podwyżka wtedy? Mówili coś na ten temat?

Mateusz
@Ewelina

Podwyżkę dostałem po 6 miesiącach pracy. ponad 20% chociaż umówieni byliśmy na duuużo mniej. Bardzo mnie to zaskoczyło więc tym bardziej polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Otovo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Otovo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Otovo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Otovo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Otovo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Otovo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Otovo Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Tytusa Chałubińskiego 8
    00-613 Warszawa