Opinie o Medic Natural Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Medic Natural Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Medic Natural Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medic Natural Sp. z o.o. w Warszawa

aga

Jeśli ktoś ma nr. telefonu do tej firmy,proszę o podanie,bo na te które są podane ciężko się dodzwonić

@aga

Nie dodzwonisz się do nich.Na paczce która przyszła do mnie inny adres na tej samej ulicy.Gdy tam zadzwoniłam powiedzieli mi że to (usunięte przez administratora) z tej firmy wysyłkowej.i że zgłosili tą firmę na policję

Jola

To jak będzie???? Zrobicie dla mnie ten lek na schizofrenie??? CZY NADAL BEDZIECIE UDAWAC, ZE NIE WIDZICIE MOICH KOMENTARZY????? JAK CHCECIE O SOBIE CZYTAC ZE JESYESCIE OSZU$T@MI I N@CIAGACZ@MI TO JA BEDE KAZDEGO DNIA TO PISAC

@Jola

Masz rację to(usunięte przez administratora)Przysłali mi zupełnie coś innego.Zgłosiłam na policję i leki trafiły do prokuratury a pieniądze mi prokurator oddał .Były przez policję zatrzymane

Mysza

Ja chce się zapytać ile trwa kuracja ja już dostałam trzecia przesyłkę 7pro natural i masc niedzwiedza bo nie pamiętam proszę o odpowiedź ile jeszcze mam wam kasy oddać.

Klient

Oni tylko dzwonią, a po rozłączeniu numer jest już nieaktywny, nie można oddzwonić. Zresztą adres siedziby , też nie jest prawdziwy. Warto nagrywać takie rozmowy

Ksenia Nowy wpis

Mam prośbę, jest szansa że ktoś przybliży mi warunki i wymagania na stanowisku sprzedawcy pakietów medycznych? Szukam pracy jako handlowiec w branży beauty, znalazłam jedną ofertę, ale już wygasła. Nie mam możliwości zerknięcia ani na tym umowy, widełki itp..

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Dzień dobry, coś wiadomo o zwolnieniach grupowych?

Widzę tutaj pełno opinii klientów, a ze strony pracowników cisza. Może ktoś się wypowie, czy jest zadowolony z miejsca pracy i warunków, które obowiązują :) Na jakie zarobki można tutaj liczyć? Dopytuję, bo szukam pracy i chętnie przyjąłbym się np. na magazyn do kompletowania zamówień.

Mysza

@Mysza

Nie musi Pani nic odbierać, te leki nie są refundowane. To nadal proceder (usunięte przez administratora), stosowany przez pracowników tej firmy :(

@Klient

Co masz na myśli ze pracownicy stosują ten proceder? Chodzi o handlowców którzy rozprowadzają suplementy diety? Napisz co jest nie tak bo chciałem się tu zatrudnić a twoja uwaga trochę mnie zniepokoiła.

Klient

Dzwonią wmawiają, że się coś zamawiają i zastraszają, że jak się nie odbierze przesyłki, to NFZ nałoży wysoka karę. W rezultacie wysyłają jakieś badziewne suplementy, które bez problemu można kupić normalnie w dużo niższej cenie. A NFZ NIE REFUNDUJE OD NICH ŻADNYCH SUPLEMENTÓW!!!

Beata
@Klient

Masz rację też dzwonili zastraszali.W końcu pod strachem zamówiłam to co mi wmówili że zamawiałam Miało kosztować360zł.Niby na stawy.Przyszło zupełnie coś innego taniego Zapłaciłam kurierowi. Poszłam z tym na policję.Policja zablokowała wpłatę aby InPost nie orzesyłał im pieniędzy Sprawa trafiła do prokuratora Podany adres na paczce zupełnie inny na tej samej ulicy co oni.Dzwoniłam tam pod podany adres na paczce Pani powiedziała że to są (usunięte przez administratora) i się pod nich podszywają że przychodzą do nich jakieś zwroty paczek a oni się nie zajmują żadnym handlem,Że powiadomili policję i że oni to jest przychodnia lekarska a nie jakaś hurtownia.Policja i prokuratura zwrócili mi zatrzymane pieniądze,bo się tym zajęli.Nie dajcie się nabrać ..To jakaś wschodnia firma która tak nabiera chorych ludzi.

@Beata

Super wiadomość, że Pani to od razu zgłosiła i że pieniądze zostały zablokowane. Trzeba pamiętać, że kupując przez internet , nie trzeba płacić przed otwarciem i sprawdzeniem przesyłki. Jeśli kurier się nie zgadza, to niech wraca z przesyłką bez kasy. Pozdrawiam

@Klient

Handlowcy dzwonią czy ktoś z obsługi klienta? Nie można umówić się z pracownikiem na bezpośrednie spotkanie i wyjaśnić sprawę? Ty miałeś tylko kontakt telefoniczny z zatrudnioną tam osobą?

Klient Nowy wpis

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medic Natural Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Medic Natural Sp. z o.o.?

aga

@aga

Jola

Obcy
@Jola

To prawda ,to są (usunięte przez administratora) ,Mnie kazali zapłacić 360 zł a przysłali zupełnie coś innego za 50 zł .Sprawa zajęła się policja i prokuratura .

@Jola

Jakie są warunki zatrudnienia w Medic Natural Sp. z o.o.?

Danuta Kostrzewa-Ślązek

Jestem zadowolona z usług jakie świadczy ta poradnia pro medyczna. Uważam, że osoby reprezentujące tą spółkę są niezastąpione. Specjaliści są bardzo wnikliwi, a dzięki temu bez obaw można się zdać na idealne skomponowanie preparatu przez doświadczonych biochemików. Obsługa klienta ma bardzo empatyczne podejście do klienta. Komunikacja na najwyższym poziomie. Człowiek czuje się bardzo zaopiekowany, bo co kilka dni dzwoni indywidualny opiekun kuracji i monitoruje efekty.

Zofia

Polecam!

Żyrosława Stadnicka

Na łamach tego serwisu pragnę serdecznie podziękować całemu zespołowi poradni Medic Natural za trud włożony w opiekę nad moją siostrą Danutą. Państwa ogromna wiedza poskutkowała tym, że od kilku dni moja siostra znowu stanęła na nogach i z każdym dniem widać coraz większą poprawę. Ponownie przepraszam, że jeszcze jakiś czas temu zarzuciłam Państwu swoją nieprzemyślaną i nieobiektywną opinię dotyczącą braku skuteczności stosowanego przez moją siostrę preparatu. Jeszcze raz dziękuję, że kazaliście mi Państwo uzbroić się w cierpliwość i czekać na efekty. Do miłego zobaczenia, pozdrawiam. Ż.S

Jestem jeszcze młodą osobą, bo mam 30 lat. Od wielu lat pracuję jako fryzjerka i od jakiegoś czasu zaczęły się problemy z moimi kolanami. Spodziewałam się, że będę miała ten problem, bo u mnie w rodzinie to genetyczne, ale w życiu bym nie pomyślała, że dotknie mnie to tak szybko. Byłam u lekarza, a lekarz powiedział, że jedynym ratunkiem będą dla mnie endoprotezy kolan. Wystraszyłam się i zaczęłam szukać pomocy. MEDIC NATURAL dosłownie mnie uzdrowił. Biorę 7 pro dopiero 2 miesiąc, a już nic mnie nie boli. Na potwierdzenie mam rentgen, który dziś odebrałam. Jest dobrze! Pozdrawiam i wszystkim polecam. Specjaliści są świetni. Preparaty skuteczne, a obsługa bardzo sympatyczna.

Marcin Matuszewski

Witam. Piszę ten komentarz w imieniu mojej babci, która ma już 90 lat. Babcia od jakiś 15 lat zmagała się z bólem kolan. Jednak od kilku lat ten ból był dla niej całkowicie nie do zniesienia. Nie mogła już chodzić, a jak kiedyś się przewróciła to nie mogła się podnieść z podłogi. Gdy wziąłem babcię do siebie to zacząłem szukać wszelkich możliwych sposobów by jej pomóc, ale niestety na stawy mojej babci nie było już ratunku. Lekarz stwierdził, że tylko protezy kolan mogą jej pomóc, ale żaden anestezjolog nie zdecyduje się na znieczulenie, bo w tym wieku to babcia mogłaby już się nie obudzić. Zastrzyki dawały ulgę na 1-2 dni... Tabletki przeciwbólowe nic nie pomagały i wtedy trafiłem na poradnię Medic Natural. Preparaty, które na przysłali dokonały jakiegoś cudu. Babcia po miesiącu stosowania powiedziała, że czuje, że ten ból jakby jej przechodził... Zabrałem babcie na rentgen i okazało się, że chrząstka stawowa w kolanach jest w lepszym stanie. Proszę Państwa moja babcia aktualnie stosuje preparat już pół roku i normalnie sama już chodzi bez mojej pomocy. Sama się podnosi i chodzi po domu. Jedynie jak gdzieś jedziemy to bierze laskę i te bez niczyjej pomocy chodzi po dworze. Medic Natural przywrócił zdrowie mojej babci o 90%. Uczciwie z całego serca wszystkim polecam. Marcin Matuszewski

Marcin Matuszewski

Teresa Kryczka

Tej poradni należy się wyjątkowo ogromny szacunek. Samo podejście do pacjenta nacechowane jest ogromną dozą empatii, a to coraz rzadziej spotykane w służbie zdrowia. Do tego wsparcie specjalisty 24h/7 dni w tygodniu nawet w święta sprawia, że człowiek czuje się bardzo zaopiekowany. Nie wspominając w zasadzie o najważniejszym, że sam preparat dobrany wręcz idealnie. Człowiek szybko wraca do zdrowia. Serdeczne pozdrowienia dla całego składu Państwa spółki.

Katarzyna Gral

Bardzo wyrozumiała firma. Pomimo mojej winy, bo nie wywiązałam się z umowy kierownik działu rozliczeń poszedł mi na rękę. Dziękuję raz jeszcze Panie Waldemarze i serdecznie Pana pozdrawiam. Katarzyna G.

Sabina

Zakupiony preparat na grzybicę okazał się skuteczny. Polecam każdemu kto ma problemy z tego rodzaju schorzeniem.

Danuta Krakowska

Z całego serca polecam tą poradnię.

Klara

Mam zaufanie do firmy ponieważ produkt który nabyłam zdecydowanie poprawił moje samopoczucie i zmniejszył moją dolegliwość która mi dokuczała.

zadowolona klientka

Zostaw merytoryczną opinię o Medic Natural Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medic Natural Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medic Natural Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medic Natural Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 67 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medic Natural Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 621 ocen.

Medic Natural Sp. z o.o.