Opinie o LEX CAPITAL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LEX CAPITAL SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LEX CAPITAL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEX CAPITAL SP. Z O.O. w Warszawa

Rysiu

Umowa zlecenie, 2 tys na rękę, plus prowizje, śmiech na sali, mogliby chociaż nie kłamać w ogłoszeniach

Xyz
@Rysiu

Prowizja od umowy jest dość duża, wiec w czym problem? Zastanawiam się nad tą ofertą.

Kajetan

Jestem świeżo po rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie na stanowisko tel. doradcy. Nie ukrywam, że pojawiłem się na rozmowie również z własnej ciekawości, żeby zobaczyć, czy te wszystkie wpisy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Muszę stwierdzić, że pozytywnie się zaskoczyłem. W biurze ogólnie wyczuwalna jest przyjazna atmosfera, przynajmniej tak to odczułem mijając młode i uśmiechnięte osoby. Co do samej rozmowy przebiegła bardzo fajnie, a te 30 minut z osobą rekrutującą dzięki "luźnemu" prowadzeniu, minęły w mgnieniu oka (z tego co pamiętam to również był dyrektor działu sprzedaży). To co mega pozytywnie mnie zaskoczyło to prosty i czytelny system wynagrodzenia. Do wglądu otrzymałem również prognozę zarobków dla poszczególnych miesięcy. Teraz pozostało tylko czekać na odpowiedź (plus też za to, że dostanę ją nawet jeśli będzie negatywna :D)

Kandadat
@Major

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej z początkiem grudnia 2023, podstawa to 2000 tys PLN netto plus premie, umowa zlecenie.

Katy Nowy wpis

hej. Zastanawiąjąca jest dla mnie praca telefonicznego doradcy klienta. chodzi o to, że z ostatnich komentarzy wynika, że warunki chyba są w porządku skoro przełożeni pomagają z leadami i tak dalej. a skoro tak to czemu teraz w ogłoszeniu jest napisane, że 4 osoby są potrzebne? To rotacja czy rozwój?

Lex Capital Nowy wpis
@Katy

Rozwijamy dział sprzedaży oraz coraz więcej inwestujemy w marketing. Cała firma bardzo szybko się rozwija i potrzebujemy więcej specjalistów praktycznie w całej firmie :). Możesz również znaleźć oferty do takich działów jak np. dział rozliczeń.

Jestem bardzo ciekawa stanowiska pracy jako Telefoniczny doradca klienta. A najbardziej to te 25 dni dodatkowych wolnych dla pracownika jako benefit. No to macie info, czy to jest jakoś dowolnie do użytku pracownika, można sobie wybierać jakie to dni, czy jakoś inaczej to działa?

Maka
@Monika

Hej, dostałam od nich propozycje pracy na to stanowisko. Byłaś już na rozmowie?

Xxxx Nowy wpis
@Maka

Hej, ja byłam. Ogólnie wszystko okej, ale martwi mnie niska podstawa ale za to duże prowizje. Nie wiem sama co myśleć.

Xyz Nowy wpis
@Rysiu

Człowiek

Czy zatrudnia się może ktoś teraz jako specjalista ds. rozliczeń i windykacji i by opowiedział o tej pracy? W opisie oferty można odszukać się wzmianki o braku korporacyjnych nonsensów i biurokracji. A da się to jakoś uszczegółowić?

@Człowiek

Pracuję w tym dziale od niedawna. Rzeczywiście atmosfera jest start umowa. Nie trzeba przebijać się przez X ludzi, żeby porozmawiać z Prezesem i powiedzieć mu o swoich spostrzeżeniach. To dość mocno zaskakuje. Trzeba być profesjonalnym ale między pracownikami panuje bardzo dobra atmosfera. Dość mocno się rozwijają, jak tu przyszłam większość rzeczy trzeba było robić ręcznie, teraz wprowadzają etapami automatyzację powtarzalnych czynności.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie LEX CAPITAL SP. Z O.O.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Zauważyłam w tych aktualnych ofertach, że specjalista ds. prawnych zarabia do 6 000 zł, natomiast specjalista ds. rozliczeń i windykacji już do 9 000 zł. czemu występuje tak duża różnica? Praca na pierwszym stanowisku jest o wiele łatwiejsza?

Anita

Hej. Pracuję tu od niedawna ale mogę powiedzieć jedno: atmosfera robi robotę. To wartość nie do przecenienia. Kadra kierownicza bez zajęcia, swoboda uśmiech życzliwość. Zarobki: podstawa jak wszędzie ale za wyniki można dostać mega premię. Mnie to super pasuje.

Gaba
@Anita

Hejka, zdradzisz przy tym ile może wynieść ta wspomniana mega premia? Zastanawiam się o jakie wynik i teraz chodzi, są jakieś normy / średnie? Chciałam kiedyś tu aplikować na telefonicznego doradcę klienta

Anita
@Gaba

Średnio ok. 8 tys. zł. Zależy ile umów podpiszesz, natomiast można wyciągnąć spokojnie 10 tys. Do tego świetna atmosfera, menadżerowie bardzo pomagają, żebyś podpisała jak najwięcej umów + dostajemy leady i bazy.

Wiesława
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Chciałabym podziękować za radę telefoniczą w sprawie reasumkcji ,wytłumaczaniu jakie kroki dalsze mam zrealizować Dzięki dla Lex Capital Warszawa

Przydam się jeszcze firmie z moim czeskim? :D Wiem, że rok temu szukali kogoś na stanowisko Pracownik administracyjny z językiem czeskim, ale to już nieaktualne. A coś nowszego? I ew jakiego certyfikatu wymagają? Bo nie wiem nawet, czy spełniam ich wymogi tak naprawdę.

Rysiu

Dodam jeszcze że rozmowa w sprawie pracy z chłopaczkiem, który chyba jeszcze szkoły średniej nie skończył ????

aleksander602@gmail.com

Firma jest świetna . Obsługa Prawna doskonała. Polecam Robią to szybko i profesjonalnie..

Czy w firmie LEX CAPITAL SP. Z O.O. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, cały czas pojawiają się nowe szkolenia. Bardzo fajne podejście do kwestii rozwoju pracowników

Marcelina

Firma, w której faktycznie przykładają się do szkoleń proaconików, nigdy nie widziałam żeby ktoś na wstępie proponował tak duży zakres szkoleń. To ważne!

@Marcelina

ooo...no to mnie cieszy :D a możesz napisać jakie szkolenia oferują i czy można też samemu wybrać sobie szkolenia zewnętrzne? co jaki czas może pracownik korzystać ze szkoleń?

Mieliśmy ostatnio nawet szkolenia z Linkedina. Wcześniej były bardziej branżowe, sporo wiedzy. Co i raz są jakieś nowe

Majka

Witam, jakbyście mieli Państwo porównywać to która praca według Waszego zdania może zdawać się bardziej wymagająca? Specjalista ds. dokumentacji i analiz czy specjalista ds. prawnych? Moja uwagę zwróciło to, że widełki w obydwu wystawionych niedawno ofertach są do siebie zbliżone, ciekawi mnie dalsze porównanie

@aaa

Bardzo solidna i godna zaufania kancelaria. Cały proces restrukturyzacji kredytu został przeprowadzony sprawnie od początku do końca. Profesjonalizm i uczciwość to cechy, które z pewnością można przypisać firmie. Dziękuję Panu Michałowi za pomoc przy restrukturyzacji. Polecam ;))

Mam takie pytanie, no bo czeski to nie jest jednak jakiś język często używany i znany w Polsce, tzn. w porównaniu do angielskiego np. Widziałem że było takie ogłoszenie kiedyś a rok temu dokładnie Pracownik administracyjny z językiem czeskim. Ile płacą człowiekowi, który przyjdzie do takiej pracy? Chciałbym wiedzieć, czy po prostu się to tam opłaci czy lepiej szukać czegoś innego albo nawet wyjechać.

Ania0804

@Pracodawca Dzień dobry. Wysłałam do Państwa ofertę pracy. Jest w statusie rozpatrywana. W jakim terminie można spodziewać się odpowiedzi? Pozdrawiam.

Lex Capital
@Ania0804

Dzień dobry. Zazwyczaj staramy się kontaktować z wybranymi kandydatami w ciągu 3 dni roboczych. Ten termin może czasem ulec wydłużeniu przy dużo większej liczbie zgłoszeń niż zawsze. Staramy się podchodzić do procesu rekrutacji bardzo poważnie i poświęcamy każdemu zgłoszeniu maksymalną ilość czasu :)

Ania0804
@Lex Capital

Podobno podchodzicie Państwo do rekrutacji bardzo poważnie.Byłam na rozmowie ,która prowadził Pan Prezes. Trwała krótko,ale faktycznie dużo się o firmie dowiedziałam. I tyle pozytywów. Na koniec dostalam informację że Pan Prezes jest na tak i mam spodziewać się telefonu w poniedziałek aby umówić spotkanie na 2 etap rekrutacji. Oczywiście nikt nie zadzwonił a we wtorek dostalam sms że mi dziękujecie i wybraliscie kogoś innego. ( ale dlaczego dziękujecie, co jest tego powodem brak) Formułka odmowy z internetu.Ja sie pytam po co tak wprowadzacie kandydata w błąd?. Można od razu podziękować, ale do tego trzeba umieć zachować się asertywnie. Niestety większość pracodawców tego nie potrafi. Szkoda.

@Ania0804

Miałam podobnie;) z tym, że do mnie nikt nie zadzwonił nawet poinformować.

Czy telefoniczni doradcy klienta będą jeszcze mieć jakieś podwyżki? tutaj akurat ktoś pisał o rozmowie rekrutacyjnej w tym kontekście, mnie natomiast pokazała się aktualna oferta oraz taka sprzed paru miesięcy i widać w niej ze chyba średnio o tysiąc zlotach kwoty się podniosły? Czy teraz na przełomie roku tez cos takiego nastąpi czy to już ostateczna podwyżka?

Madlen

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej.. dostałam pozytywną odpowiedź już na koniec rozmowy, że zostałam przyjęta, po czym miałam dostać tel w nast tygodniu, na temat tego kiedy zaczyna się szkolenie ..iii.. nic nie dostałam. Zero. Nie dało się też dodzwonić do recepcji, dzwoniłam 2 razy.

Alex
@Madlen

Na jakie stanowisko byłaś na rekrutacji? Szybko podjęli decyzję. Odezwało się?

@Alex

Telefoniczny doradca klienta. nie, po tamtej rozmowie nikt się nie odezwał.

@Kajetan

I jak z tą odpowiedzią w końcu? Mozna było liczyć na feedback? I tylko była jedna rozmowa 30 min czy coś jeszcze? Bo dosyć szybko mi się wydaje, albo ja zawsze trafiam na jakieś długie rekrutacje :D

Kajetan

@KM Tak, dostałem pozytywną odpowiedź zgodnie z obietnicą :) Co do rozmowy to była tylko ta jedna, konkretna rozmowa z dyrektorem działu i tyle. Umawiając się na rozpoczęcie współpracy pytałem czy później będą jeszcze jakieś etapy, ale zostałem poinformowany, że od razu rozpoczynają się szkolenia, które są zarazem pierwszym dniem pracy :D

@Kajetan

Dzień dobry I jak wygląda forma wynagrodzenia tzn wysokość podstawy + jak wygląda kwestia prowizji :) ? Ile łącznie można zarobić w miesiącu Dziękuje za odpowiedź jeśli uda się dowiedzieć te 2 kwestie

@Major

Podstawa + prowizja wynosi średnio ok. 8 tys. zł. Zależy ile umów podpiszesz, natomiast można wyciągnąć spokojnie 10 tys. zł. Jeżeli chodzi o podpisanie umów, nie jest tak ciężko, ponieważ codziennie dostajesz leady.

@Marcin

Dziękuję za odpowiedź, To sa kwoty netto czy brutto jeszcze zapytam? Pozdrawiam

@Marcin

A sama podstawa ile wynosi? Fajnie by było wiedzieć przed ewentualną rozmową. Jeszcze interesuje mnie kwestia tego szkolenia, co ktoś tutaj wspominał ( pierwszego dnia pracy).Ono jest jednodniowe?

Major

Tez bym chciał wiedzieć ile wynosi sama podstawa, dobrze by było jak by to była kwota 6000 brutto. Tak z tego co słyszałem to szkolenia sa od startu pracy.

Kandadat

Lex Capital

Nikt oczywiście NIE pracuje za 2 000 zł. Rzeczywiste wynagrodzenie naszych pracowników, nawet początkujących sprzedawców mieści się w przedziale od 6 000 netto do 12 000 netto. Często kandydatom na początkowych fazach kariery w sprzedaży, którzy mogą jeszcze nie posiadać za doświadczenia, proponujemy stawkę podstawową z prowizją od sprzedaży na poziomie ok. 1000 – 1200 zł za umowę. Rozumiemy, że taki model rozliczenia nie musi pasować wszystkim, dlatego podczas rekrutacji otwarcie i bardzo jasno to przedstawiamy. Nasze inne stanowiska posiadają dużo większą podstawę sięgającą nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Zostaw merytoryczną opinię o LEX CAPITAL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w LEX CAPITAL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy LEX CAPITAL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEX CAPITAL SP. Z O.O.?

LEX CAPITAL SP. Z O.O.
  • Aleja Jana Pawła II 80 lok. 14