Opinie o Qtrans Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Qtrans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Qtrans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qtrans Sp. z o.o. w Warszawa

PRZEWOZNIK

Porażka nie płaca i jak sie zapytasz o płatność to dostaniesz obciązenie na - 50 euro . Widać ze firma wnet sie zwinie

@Maciek

NAWET JAK SIE TO ZROBI TO I TAK PRZYSYŁACIE NOTE NA 50 EURO Z AUTMATU PORAŻKA . OGARNICJE SIE OSZ.... CO ROBICIE BO NAWET NIE SPRAWDZACIE KTO WGRYWA TE DOKUMENTY !!!

Natalia Nowy wpis

U chłopaka w firmie też były właśnie noty i nigdy nie było wiadomo o co im chodziło. Tu u was od roku sprawa jest bardziej klarowna i na luzie można pracować i ich nie dostawać znienacka?

PRZEWOZNIK

@PRZEWOZNIK

Mi płacą przed terminem 2-3 dni, jak dostałeś 50 eur to nie załadowałeś dokumentów do ich systemu i się pienisz

@Maciek

UWAGA NA TYCH (usunięte przez administratora) Z AUTOMATU U NICH LECI NOTA NA 50 EURO Z NIE WGRANIE DOKUMENTÓW CHODZ OKUMENTY BYLY WGRANE ZGODNEI Z ICH ZLECENEIM . NIE SPRAWDZAJA NAWET TEGO TYLKO Z UTOMATU WYSTAWIAJA NOTY NA 50 EURO PORAŻKA !!! RADZE OMIJAC TĄ PSEUDO SPEDYCJE ZARABIAJA NA OBCIĄZENIACH NA PRZEWOZNIKACH . MASAKRA !!!

Co jaki czas w Qtrans Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Qtrans Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Maciek

Jechałem z Qtrans kilka razy, żadnych problemów z płatnością, zawsze kasa 2-3 dni przed terminem, poniżej chyba reklamy kancelarii.

@Maciek

A na jakichś konkretnych zasadach się ugadywałeś może, że u Ciebie wszystko jak najbardziej dobrze poszło? Ogólnie to ile osób Cię obsługiwało? Zastanawiam się jaką liczbę spedytorów mają obecnie na dziale, wiadomo?

@Karolina

Wgrywam im zawsze dokumenty do systemu po rozładunku i tydzień przed terminem płatności piszę przypomnienia do j.zmijewska@qtrans.pl. Może w tym tkwi problem u innych że nie wgrywają im dokumentów albo się nie upominają przed terminem

Nina

Czytajac opinie myślalem, że nie zapłacą ale dostałem kasę dzień przed terminem. Odbierali telefony i odpisywali na emaile, nie straszcie ludzi.

daria

Dziękuję za pomoc

Jaka jest kultura pracy w Qtrans Sp. z o.o.?

Były

Polecam

@Były

a jakiś konkretny powód polecenia? Na forum widzę dużo informacji na temat jakiś nieopłaconych faktur. Pracownicy w końcu miewali podobnie czy jednak nie?

Przewoźnik

Qtrans nie płaci na czas, zalegają za fv , nikt nie odbiera tel , Totalna porazka, została windykacja

Zuzanna
@Przewoźnik

niestety to prawda, z nikim nie ma kontaktu

Zuzanna
@Przewoźnik

to niestety prawda, unikanie kontaktów i placenia. Dyrektor firmy to (usunięte przez administratora) i zaslania sie paragrafami ktore nie istnieja.... niesluszne noty i obcionzenia

Klient

Nie płacą za zlecenia szef firmy to zwykły (usunięte przez administratora) uwaga na niego spedyrorki biorą udział w (usunięte przez administratora).

@Klient

Spedytorki? A one niby w jaki sposób?xd Znasz szczegóły czy to tylko Twoje jakieś domysły są?

Aleksandra
@Klient

spedytorki brały udział bo były wzywane w mojej sprawie na świadków. Korzystałam z usług kancelarii, której numer pojawił się już w najświeższych opiniach 534... 035. Być może mieliśmy sprawy w podobnym czasie. Pieniądze odzyskane.

Mariusz

zalega z płąceniem za faktury. nie dajcie się oszukać bo później czeka Was wojna o własne pieniądze. ścigać gości przez prokurature. tylko to na nich działa. zostanwiam namiar gdzie mi pieniądze odzyskali na początku roku. takich jak ja jest pewnie więcej. znajomy dał mi namiar co u siebie sprawę załatwiał więc warto dzwonić, pytać bo kasa jest do odzyskania tylko trzeba dobrze trafić. 534.996.O35 i oczywiście dla tych co się jeszcze nabrać nie dali polecam nawet nie kontaktować się z tmi złodziejami.

Monia
@Mariusz

ja kiedyś znalazłam ten numer na fb jakaś dziewczyna miała u nich sprawę w związku z inną firmą transportową, podzieliła się jeżeli chodzi o doświadczenie i spróbowałam. osoba z tego numeru przyjrzała się mojej sprawie, powiedziała jaka droga do odzyskania będzie najlepsza i na początku roku pieniądze do mnie wróciły. co mi się spodobało to to, że nie naciągają - wynagrodzenie dopiero po odzyskanym długu. a kiedyś nadziałam się na kancelarie co sobie wynagrodzenie doliczyła na samym początku, nic nie osiągneli, a ja utopiłam kolejne pieniądze. Może to jest ten czas kiedy Qtrans zacznie spłacać swoje długi! Dzielcie się informacjami jeżeli odzyskujecie swoje pieniądze i kontaktami, pomagajmy sobie nawzajem. Zazwyczaj ludzi piszą negatywy i już nie wracają a dobrze by było wiedzieć jak się sprawy mają dalej. Coraz więcej tego (usunięte przez administratora)!

Walaszek

Złodziej oszust nie płaci za faktury

@Walaszek

Mówisz? A jakiś dowód? Bo tak krótko to każdy wypisać sobie może. W sumie o kim to piszesz?

Sylwia

Co się stało, że potrzebowałeś pomocy?

Paulina

Cooo? Nie zapłacili Ci? Powiedz czy to jakieś drobne opóźnienie czy trwa dłużej

Andy

(usunięte przez administratora)Przetrzymuje towar na aucie, żąda horrendalnych dopłat do transportu, mimo że ustalenia były zupełnie inne. Nie polecam, przestrzegam przed współpracą. Osoba szeroko znana, same niepochlebne opinie. (usunięte przez administratora)

@Andy

Ale jak niby przetrzymuje? Stoi u klienta już przy rozładunku i mówi, że nie otwiera naczepy? I czym jest biuro wirtualne, bo niestety nie wiem?

Mateusz

Qtrans Sp z o.o. Zmienili miejsce rozładunku po tym jak dojechaliśmy do miejsca przeznaczenia ponieważ nie było jak rozładować towaru. (usunięte przez administratora) Firma zarejestrowana w wirtualnym biurze, dostawa dokumentów 150km od miejsca rejestracji. Nikt nie odbiera telefonów z podanych na transie,jedynie (usunięte przez administratora) odpisuje na SMSy - nie można porozmawiać telefonicznie w inny sposób. Mogę wybrać losowego spedytora i i tak nie odbierze.

Zostaw merytoryczną opinię o Qtrans Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Qtrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qtrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qtrans Sp. z o.o.?

Qtrans Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21