Opinie o SUNHELP ENERGY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SUNHELP ENERGY Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SUNHELP ENERGY Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUNHELP ENERGY Sp. z o.o. w Warszawa

Eliza Sawicka

Profesjonalna Firma, własne ekipy montujące, profesjonalni doradcy, opieka posprzedażowa. Firma działa od ponad 7 lat na rynku. Bardzo polecam.

Anula Nowy wpis

Doradca klienta ds. Fotowoltaiki kiedyś w ogóle miał wpisane trzy typy umowy, w tym tę o prace, na której aktualnie mi zależy. czy ta forma do dziś jest aktualna? A jeśli już tak to na jakiej podstawie się docelowo zaczyna?

Renata Witwicka Nowy wpis

Chciałabym przestrzec przed jednym z Panów którzy reprezentują te firmę sunhelp . Człowiek ten jest bardzo opryskliwy i lekceważy to co się do niego mówi. Odmówiliśmy z mężem przedstawienia oferty a on i tak się wprosił bo to nic nie kosztuje bo proszę wysłuchać itd itd a na koniec był zdziwiony że my się nie godzimy na to i ciągle pratensje i wredne telefony bo on stracił paliwo i czas . Ogólnie nie POLECAM

Natalia Nowy wpis

Polecam, rozliczenia na czas, własne ekipy monterskie, pakiet szkoleń, polecam.

Eliza Sawicka Nowy wpis

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sunhelp Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Filip

Super pracodawca, dbają o pracownika i integrację firmowe.

Zuzanna Lasecka

Bardzo profesjonalna firma, szybki montaż i wykwalifikowani monterzy. Polecam

Iga

(usunięte przez administratora) mnie na pare naście tysięcy złotych. Nie polecam. Wzieli kredyt i nic nie zrobili.

Mariusz

Jestem niezadowolony z instalacji. doradca nie odbiera telefonu, niby już nie pracuje, nikt się nie zgłasza masakra odradzam!!

Waldemar

Dzwonią codziennie i próbują namówić na usługi Fotowoltaiczne. Przekazałem informację że mieszkam w bloku a oni nadal dzwonią.

Angelika
@Waldemar

W Bloku również można instalować panele fotowoltaiczne:(

Patryk

Praca spoko, kasa na czas, dobra atmosfera, szkolenia profesjonalne, szczerze polecam

Zostaw merytoryczną opinię o SUNHELP ENERGY Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SUNHELP ENERGY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SUNHELP ENERGY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUNHELP ENERGY Sp. z o.o.?

SUNHELP ENERGY Sp. z o.o.
  • Al. Jana Pawła II 29
    00-867 Warszawa
  • NIP: 7010619963 REGON: 365508098 KRS: 0000639421

SUNHELP ENERGY Sp. z o.o.