Opinie o Addepto Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Addepto Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Addepto Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Addepto Sp. z o.o. w Warszawa

Tola Nowy wpis

Cześć. ;) na stronie jest dodana teraz oferta dla New Business Development Managera z opcją na tryb zdalny. Liczę na to, że ktoś kto był teraz niedawno na rozmowie mi ją przybliży, ponieważ zamierzam aplikować. jak trudno jest się dostać?

Sam w sobie proces rekrutacyjny okej i bardzo profesjonalny aczkolwiek widać, że kryzys w projektach IT dotknął również to BPO. Firma buduje portfolio potencjalnych pracowników na przyszłość pod pozorem procesu rekrutacyjnego i nie ma projektów do obsadzenia. W skrócie szukają pracowników 'na bencha' Na chwilę obecną branie udziału w ich procesie rekrutacyjnym to strata czasu

@Marek

Dziękujemy za przekazaną opinię. Choć rozumiemy Twoje obawy, dążymy do utrzymania wysokiej jakości procesu rekrutacyjnego. Naszym celem jest budowanie trwałych relacji z potencjalnymi pracownikami oraz znajdowanie odpowiednich projektów dla naszych obecnie zatrudnionych specjalistów. Systematycznie analizujemy rynek i dostosowujemy nasze podejście do zmieniających się warunków. Jeśli masz dodatkowe uwagi lub sugestie, które mogą pomóc w usprawnieniu naszego procesu, chętnie je wysłuchamy. Dziękujemy za zrozumienie.

Aplikowałem Nowy wpis
@People&Culture Team

Ja mam sugestie: - Wasza Pani od rekrutacji (usunięte przez administratora) mogła by odpisać na pytania osoby, którą mogła (bo chyba odpuściła) zrekrutować. - Zero szacunku dla kandydata - Możecie tez uprzedzić, że test z znajomości "technoligii Python" sprawdza wiedzę z Pythona 2.x - trochę żal że wymagacie od Juniora znajomości czegoś co raczej poznać obecnie to przeżytek (może są w tym projekty no ale sprawdzanie z wiedzy z staroci)? Zna się pythona 3.x to i z 2.x sobie człowiek poradzi choć trzeba 'doczytać'... - Wysokiej jakości proces rekturacyjny zakłada komunikację - choćby w sytuacji gdy coś nie poszło. Teraz Addepto wyglada dla mnie jako bardzo ryzykowną do aplikowania firma, ponieważ tratujecie człowieka z góry. Nie ładnie Addepto. Nie ładnie.

A. Nowy wpis
@Aplikowałem

Drogi Autorze, Dziękuję serdecznie za Twoje uwagi dotyczące procesu rekrutacyjnego w Addepto. Zależy nam na tym, aby nasz proces rekrutacyjny był jak najbardziej transparentny i przyjazny dla kandydatów. Twoje uwagi dotyczące komunikacji oraz szczegółów dotyczących testu z Pythona są dla nas istotne - od pewnego czasu pracujemy nad usprawnieniem testu online, aby był lepiej dopasowany do zmieniających się technologii. Wierzę, że niedługo uda nam się wprowadzić odpowiednie zmiany w tej kwestii. Pozytywne doświadczenia naszych kandydatów są dla nas priorytetem i zdajemy sobie sprawę z tego, że komunikacja odgrywa kluczową rolę w procesie rekrutacyjnym. Zawsze staramy się dać pełen feedback. Niemniej jednak, jestem tylko człowiekiem i mogą mi się zdarzyć błędy czy opóźnienia w kontakcie zwrotnym - i możliwe, że tak właśnie było w Twoim przypadku. Bardzo doceniam wartość Twojego czasu oraz wysiłków włożonych w proces rekrutacyjny, dlatego biorę Twoje uwagi na poważnie. Niestety nie jestem w stanie zlokalizować Cię bezpośrednio, aby wrócić do Ciebie indywidualnie i się odnieść do zaistniałej sytuacji. Zachęcam do kontaktu ze mną (znasz mój adres email i numer telefonu ????). A., Talent Acquisition Partner w Addepto

A. Nowy wpis
@A.

Wybacz te znaki zapytania na koniec mojej odpowiedzi, niestety system wymienił na nie emotikonkę.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko big data w Addepto Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Addepto Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

People&Culture Team

Wypłata wynagrodzenia następuje zazwyczaj do 10. dnia kolejnego miesiąca. Chociaż z reguły jest to właśnie 10. dzień, czasami może się zdarzyć, że zostanie zrealizowana wcześniej, np. 8. lub 9. dnia miesiąca. Mam nadzieję, że ta odpowiedź pomogła rozwiać wątpliwości :)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Addepto Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Big Data Architect?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Employee in Growth Department

As an Addepto employee for the past two years, I can confidently say that the company not only provides great benefits, but also fosters a supportive team and a warm atmosphere. This friendly environment makes me feel comfortable and appreciated. And it also creates supportive workplace that encourages me for professional growth. Some benefits worth to mention: • Remote work possibility • Flexible hours • Multisport and healthcare programs • MyBenefit Cafeteria for personalized benefits • Language classes

Anonimowa

Firma nie kontroluje pracy Project Managerów. Jeden PM innym pracownikom wypomina to, że więcej od niego zarabiają (bardzo nieprofesjonalne) i obarcza ich winą za negatywne feedbacki klientów. Przez niego firma traci cennych specjalistów. Firma przestaje być startupem, a zaczyna być małym korpo ze wszystkimi zaletami, ale też przede wszystkim wadami korpo. Nie każdemu może się to spodobać. Kiedyś było lepiej.

@Anonimowa

Witaj! Przede wszystkim chcielibyśmy bardzo podziękować za przesłanie szczegółowego komentarza. Chcemy podkreślić, że szanujemy i cenimy każdego z naszych pracowników oraz ich zdanie, dlatego Twój feedback jest dla naszej firmy bardzo ważny. Pozdrawiamy.

Jak obecnie wygląda praca u nich na normalnym stanowisku? Bo nie ma info o firmie Addepto Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa.

People&Culture Team

Praca w Addepto jest związana przede wszystkim z obszarami AI & Big Data i łączy w sobie elementy rozwijania i implementacji algorytmów uczenia maszynowego, wizji komputerowej, systemów Big Data oraz analizy danych, a także tematy MLOps. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w Addepto, zachęcam do zapoznania się z oficjalną stroną internetową, gdzie znajdziesz aktualne informacje na temat oferowanych stanowisk i wymagań: https://addepto.com/career/

Zostaw merytoryczną opinię o Addepto Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Addepto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Addepto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Addepto Sp. z o.o.?

Addepto Sp. z o.o.