Opinie o PW Cargo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PW Cargo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PW Cargo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW Cargo Sp. z o.o. w Warszawa

Na stronie firmy pojawiła się oferta pracy na stanowisko spedytora międzynarodowego. Oferowane jest tutaj wynagrodzenie w systemie podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników. Jesteście w stanie napisać, ile tak mniej więcej się tutaj zarabia? :) Firma oferuje duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego. W takim razie, po jakim czasie można awansować na wyższe stanowisko? :)

Praktyki lub staż ktoś tu odbywał, i dostał po 3 miesiącach normalne stanowisko? Widzę, że mają spoko program praktyk, chętnie bym skorzystał z tej możliwości. Czy studia dzienne to przeszkoda, czy można dopasować grafik w miarę pod siebie? Jak pracownicy są nastawieni do stażystów, pozytywnie? :P Ma się osobę, która pełni funkcję „mentora", czy jak to tu wygląda?

PW CARGO Sp. z o.o.

Dziękujemy za zadane pytanie. Tak, posiadamy program praktyk dostępny zarówno dla studentów, jak i osób rozpoczynających swoją karierę zawodową. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą, a na spotkaniu chcielibyśmy szczegółowo omówić możliwości współpracy, warunki oraz oczekiwania z obu stron. Czekamy na Państwa kontakt i nadzieję na owocną współpracę.

Pola Nowy wpis
@PW CARGO Sp. z o.o.

Witam mam pytanie jestem kierownikiem sklepu od wielu lat chciałbym zmienić pracę często myślę o czymś innym w czymś rozwojowym czy to byłaby również taka praca

Czy w PW Cargo Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

PW CARGO Sp. z o.o. Nowy wpis

Tak, oczywiście. Dodatkowym bonusem do wynagrodzenia są premie miesięczne za realizacje wyników sprzedażowych oraz benefity takie jak karta Multisport.

@PW CARGO Sp. z o.o.

Coś więcej poza multsportem macie? interesuje mnie prywatna opieka medyczna, macie jakieś pakiety dla pracowników? No i co jeszcze tak poza tym jest?

Współpracuję z tą firmą od samego początku. Polecam w 100% miła obsługa dobre zlecenia i co najważniejsze płaci w terminie!

Przemek
@Paweł

Pracujesz jako podwykonawca i bierzesz zlecenia czy jesteś zatrudniony jako pracownik? Te terminowe wypłaty są na stawkę jaką się umówiłeś. Nie ma żadnych potrąceń albo nieoczekiwanych kosztów?

@Przemek

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępnymi raportami handlowymi dostarczanymi przez renomowane firmy wywiadowcze, takie jak Allianz Trade, Coface oraz Atriadus. W tych raportach znajdują się szczegółowe informacje finansowe, przygotowane na podstawie naszych sprawozdań finansowych oraz naszej historii płatniczej. Dzięki tym dokumentom będziecie Państwo mogli zgłębić naszą firmę od strony liczb oraz ocenić naszą wiarygodność finansową. Jesteśmy otwarci na współpracę i serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy towarzyszą nam od samego początku naszej działalności. Zachęcamy do kontaktu i do eksploracji dostępnych raportów, które pomogą lepiej zrozumieć naszą firmę i naszą solidność finansową.

Brałeś udział w rekrutacji do PW Cargo Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Edwanex

Współpracujemy z firmą rok i do tej pory nie ma problemów z załatwieniem auta na załadunek.

Bardzo solidna i przyjazna firma! Nie rzucają słów na wiatr. Polecam współpracę!

Zbyszek
@Marcin

Znaczy że co obiecają na rekrutacji ma pokrycie w realnym zatrudnieniu? Przyjazna pod jakim względem? Głównie atmosfery? Można dogadać się z kierownictwem bez żadnych spin?

Dariusz

Jak najbardziej polecam, fachowy zespół oraz płatność na czas

Czy w PW Cargo Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

PW CARGO Sp. z o.o.

Dzień dobry, Tak, nasza firma rozwija się dynamicznie. Jest to wpisane w filozofię naszej spółki. Od ostatniego okresu zwiększyliśmy kadrę pracowników o 100% oraz otworzyliśmy oddział spedycji pod Warszawą. Jeżeli są Państwo zainteresowani śledzeniem naszych postępów to zapraszamy do odwiedzania naszych profili w mediach społecznościowych.

Stefan
@PW CARGO Sp. z o.o.

Jak została otwarta nowa spedycja to będą przyjęcia też nowych pracowników czy kadra już została skompletowana? Interesuje mnie praca jako spedytor. Jaki język jest preferowany? Angielski czy trzeba jeszcze znać drugi przynajmniej komunikatywnie?

Iga

Korzystałem z usług tej firmy parę razy przy transportach do Francji, zawsze wszystko na czas i konkurencyjne ceny.

Aneta

Hej, jestem właśnie po studiach prawniczych i szukam pierwszej pracy. Firma ma teraz wakat i szukają młodszego specjalisty ds. szkód i reklamacji transportowych i zastanawiam się nad aplikowaniem do nich :) Widzę kilka zachęcających opinii, ale mam jeszcze kilka pytań odnośnie oferty. Piszą o umowie o pracę, interesuje mnie czy dostaje się ją już od pierwszego dnia pracy?

@Aneta

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją w naszej firmie. Niestety na moment obecny nie poszukujemy pracowników do roli młodszego specjalisty ds. szkód i reklamacji transportowych. Oczywiście odpowiadając na Pani pytanie o umowę o pracę to tak zostaje ona zawarta od pierwszego dnia pracy pracownika. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą na innych stanowiskach zapraszamy do kontaktu z biurem mailowo pod adresem biuro@pw-cargo.com ewentualnie telefonicznie pod numerem telefonu 221004643.

Firma szuka osoby do roli młodszego specjalisty ds. szkód i reklamacji transportowych. Jakie są przybliżone zarobki, zważywszy, że wymagane jest wykształcenie prawnicze i znajomość języka angielskiego?

@Marta

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją w naszej firmie. Niestety na moment obecny nie poszukujemy pracowników do roli młodszego specjalisty ds. szkód i reklamacji transportowych. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą na innych stanowiskach zapraszamy do kontaktu z biurem mailowo pod adresem biuro@pw-cargo.com ewentualnie telefonicznie pod numerem telefonu 221004643.

Miła obsługa, świetny kontakt, transport załatwiony w ekspresowym tempie, mimo że nie był to prosty temat. Polecam!

Krystyna

Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Wszystko w terminie, bez problemowo, dobry kontakt, płatność na czas. Na pewno jeszcze skorzystam z transportu.

Na jakie benefity można liczyć w PW Cargo Sp. z o.o.?

PW CARGO Sp. z o.o.

Jako firma uznaliśmy, że najważniejszym benefitem dla pracowników jest premia finansowa za wykonywaną prace i realizację swoich obowiązków. Uważamy, że jest to bardzo dobry ruch w stronę naszych pracowników, tym bardziej w obecnych czasach pandemii, wojny i szalejącej inflacji. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Rafał
@PW CARGO Sp. z o.o.

Jak to mówią dodatkowej gotówki nigdy za wiele. Tak z ciekawości zapytam o praktyki w tej firmie, bo widziałem na stronie, że jest taka możliwość. Nie wiem tylko, czy są one gratyfikowane jakąś sumą pieniężną po ich ukończeniu?

@Rafał

Tak, występują praktyki w naszej firmie. Obecnie współpracujemy z kilkoma szkołami ponadpodstawowymi realizującymi program obejmujący zagadnienia transportu, spedycji bądź gospodarki magazynowej. W przyszłości mamy w planach stworzenie autorskiego programu wdrożeniowego dla osób wchodzących na rynek pracy zainteresowanych pracą w branży TSL. Jeżeli chciałby Pan odbyć płatne praktyki w naszej firmie zapraszamy do kontaktu z biurem. Prosimy o wysłanie krótkiego maila zawierającego krótką informacją o sobie i o stanowisku, na które chciałby Pan aplikować. Oczywiście istnienie możliwość późniejszego zatrudniania na stanowisku specjalisty po odbyciu praktyk.

Jaki jest styl zarządzania w PW Cargo Sp. z o.o.?

PW CARGO Sp. z o.o.

Wskazane pytanie nie jest konkretne. Zależy Panu/Pani na uzyskaniu odpowiedzi o stylu zarządzania w poszczególnych procesach biznesowych czy może zarządzaniu w ramach zasobów ludzkich? Takich poszczególnych segmentów we wszystkich firmach, nie tylko w naszej spółce jest dużo, a próba udzielenia merytorycznej odpowiedzi jest niemożliwa. W każdym przedsiębiorstwie jest dużo bieżących spraw wymagających innego stylu zarządzania. Praca i zarządzanie administracją i szeroko pojętym back office będzie całkowicie różna od pracy sprzedażowej. Jeżeli chciałby Pan/Pani dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu z biurem.

Zapytanie

Dzień dobry, Informuję, iż zgłosiłem Państwa Firmę do UODO za rozsyłanie drogą mailową oferty: (usunięte przez administratora) Nigdy nie wyraziłem zgody na otrzymywanie tego typu maili/ spamu. Mam nadzieję, że w przyszłości Państwa firma przemyśli w jaki sposób pozyskiwać naturalnie klienta.

@Zapytanie

Bardzo ciężko odnieść się do powyższego komentarza, ponieważ napisany został bez uwzględniania danych firmy i/lub/bądź osoby która została w wyżej przedstawiony sposób "poszkodowana". W związku z powyższym bardzo prosimy użytkownika o kontakt z naszym biurem celem wyjaśnienia przedstawionego sporu.

Aktulanie firma poszukuje na stanowisko spedytora międzynarodowe i planuję wysłać CV. Czy ktoś wie może na jaką podstawę można liczyć na początek i na jakie premie, ile da się zarobić? Będę wdzięczna za informację.

@Monika

aktualnie nie poszukujemy kandydatów na stanowisko spedytora międzynarodowego tylko przedstawiciela handlowego/dyrektora handlowego B2B. Jeśli jest Pani zainteresowana aplikacja na wskazane stanowisko prosimy o kontakt mailowy biuro@pw-cargo.com

DirectCargo

Polecam!! Świetna współpraca, towar na czas.

KasiaStryk

Dobra komunikacja) Polecam !!!

@KasiaStryk

Napiszesz coś więcej? Fajnie by się było dowiedzieć co jeszcze sądzisz o firmie

@Piotr

Drodzy klienci, pracownicy i wszyscy pozostali zainteresowani śledzeniem działalności naszej spółki zapraszamy do obserwowania naszego profilu firmowego w serwisie LinkedIn! Systematycznie publikujemy nowe wiadomości, komunikujemy wszystko to co jest najważniejsze w PW CARGO jak i w branży transportowej.

MMirczewski

Dobra wspolpraca, placa na czas, polecam

@MMirczewski

A jak oceniasz stawki, korzystne?

@Marta

Jeśli chodzi o stawki jest jak najbardziej OK. Ze spedytorami można się dogadać nie tylko na stawki ale i na terminy płatności, widać pełen profesjonalizm i bezpośrednie dojście do klientów. Polecam współpracę!

Katarzyna
@MMirczewski

Faktycznie każdy termin płatności jest dla nich odpowiedni? To super, a jak już długo ze sobą współpracujecie, wcześniej korzystaliście też z usług innych firm? Jeśli tak to czy, wypadają o wiele gorzej w porównaniu do nich czy raczej ich poziom jest porównywalny?

@Katarzyna

Pracuje z nimi już dłuższy czas, realizuje dla nich stałe transporty tak jak już napisałem jestem zadowolony ze współpracy. Pytała się Pani czy pracuje z innymi firmami, tak współpracuje jeszcze z kilkoma spedycjami. Uważam, że jeśli robi się dobrą robotę i istnieje nić porozumienia pomiędzy firmami to zawsze można się dogadać na stawki, terminy płatności czy preferencję w otrzymywaniu lepszych ładunków. Pozdrawiam serdecznie, Mirczewski

Irena
@MMirczewski

Tygodniówki wchodzą też w grę

@Irena

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pozytywne opinie użytkownika @MMirczewski. W odpowiedzi na post użytkownika @Irena co do warunków współpracy: w naszej ofercie przewidziane są zarówno wyjazdy tygodniowe jak i na dłuższe okresy. Jeśli jest Pani zainteresowana poznaniem szczegółów zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: biuro@pw-cargo.com lub zlecenia@pw-cargo.com, bądź na nr telefonu: 22 100 46 43

Aleksandra
@PW CARGO Sp. z o.o.

A czy trzeba mieć duże doświadczenie pracując u państwa? :)

@Aleksandra

@Aleksandra Nie trzeba! Na stanowisko Młodszego spedytora wymagamy tylko matury, znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i chęci do nauki nowych rzeczy. Nasza doświadczona kadra wprowadzi świeżego pracownika w tajniki pracy w tym zawodzie i nauczy wszystkiego, co potrzebne. Aleksandro jeśli jesteś zainteresowana pracą w naszej firmie napisz proszę maila na adres: biuro@pw-cargo.com

Bogdan
@PW CARGO Sp. z o.o.

Czy podczas rozmowy rekrutacyjnej sprawdzana jest znajomość języka angielskiego kandydata?

@Bogdan

Tak, weryfikujemy ogólny poziom znajomości i komunikacji w języku angielskim.

Irena
@PW CARGO Sp. z o.o.

W jaki sposób weryfikujecie ten język angielski? Jakieś testy?:)

@Irena

Jest to prosta i krótka rozmowa w języku angielskim. Jeżeli występują dodatkowe pytania dotyczące rekrutacji z chęcią zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@pw-cargo.com. Nasi pracownicy z chęcią udzielną dodatkowych niezbędnych wyjaśnień.

Zostaw merytoryczną opinię o PW Cargo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PW Cargo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PW Cargo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PW Cargo Sp. z o.o.?

PW Cargo Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Nowogrodzka 50 lok. 515
    00-695 Warszawa