Opinie o Eat By Ann Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eat By Ann Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eat By Ann Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eat By Ann Sp. z o.o. w Warszawa

Cx

Jeśli ktoś szanuje siebie to odradzam pracy w tej firmie. Zepsują Twoje zdrowie psychiczne, z chęcią zrobi to Pani kierownik. Praca niczym w korporacji, tylko z większym naciskiem na mobbing. Przydałby się dobry prawnik, aby zrobić z tym porządek. Jeśli jest osoba pokrzywdzona i (usunięte przez administratora)to proszę o jakikolwiek kontakt.

@Wiktoria

Tutaj tylko czekają aż w końcu powinie się noga naszej kochanej Pani, która wszystkich zmiata swoim ego do podłogi. Mam tu na myśli Panią kierownik. Żyją sobie z Panią z Panią z zarządu jak dwie kumpele. Pani Iwona najwyraźniej popiera (usunięte przez administratora)skoro władze wiedzą o tym co się dzieje. Każdy się boi bo zdaje sobie sprawę z tego, że będzie później kara pieniężna za to, że odezwałaby sie jak pracuje sie u Anny Lewandowskiej. Proszę, jeśli szanujecie siebie nie przychodzicie tu

Ada Nowy wpis

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć czy w magazynie zatrudniają się kobiety. Kiedyś jak była dostępna oferta to nie wypatrzyłam informacji o jakichś cięższych gabarytach ani uprawnień na wózki. Mam doświadczenie z pracy jako magazynier. Jest sens pytać o te prace?

Były pracownik Nowy wpis

Praca 16h dziennie. Nie wypłacają wynagrodzenia za nadgodziny. Dla AL jej firmy włącznie z Levann to zabawki. (usunięte przez administratora) i kumoterstwo. Zatrudnione koleżanki z zerową wiedzą o biznesie. Gdyby nie nazwisko L nie byłoby nic! Szkoda czasu i nerwów .

Były pracownik Levann Nowy wpis

Firma bazuje tylko na nazwisku, bez tego nie byłoby nic. Dla AL to zabawka, miejsce do nagrania storiska na IG. Pojęcia o biznesie żadnego. Zatrudnione koleżanki bez żadnej wiedzy biznesowej. Praca po 16h dziennie i potrafią nie zapłacić. Wynagrodzenie najniższe z możliwych bo firma Levann nie ma pieniędzy. Łamanie przepisów kodeksu pracy, brak wynagrodzenia za nadgodziny i (usunięte przez administratora) Odradzam zdecydowanie pracę w tej firmie. Szkoda nerwów i czasu

Czyli tu nie poznam zarobków dla Dietetyka? Właśnie jest dostępna oferta i ją reflektuję. Jest ona niestety o zastępstwo i zastanawiam się co dalej ze mną będzie jak wygaśnie. Czy ktoś już na takiej zasadzie się zatrudniał i wydzielono mu nowe stanowisko?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Eat By Ann Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Magazynier. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Cx

Wiktoria
@Cx

Myślisz że znajdą się jacyś chętni do działania? Długo tam pracowałeś? Możesz napisać czy chociaż wynagrodzenie było wypłacane na czas?

@Wiktoria

Ilona

Sporo jest tych ogłoszeń o pracę. Ale jak czytam ofertę dla dietetyczki, to powiem Wam, że jest dość sucha. 2 lata doświadczenia, umowa zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie. Ponieważ już o atmosferze wiele pisaliście, to czy mogę poprosić o podanie przybliżonej sumy zarobków dietetyka? I czy na tym stanowisku też spotyka się owe zachowania...

Zainteresowana
@Ilona

Właśnie widzę, a jakie są zarobki? Chyba nie warto aplikować...

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Eat By Ann Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Kucharz

Była

Katastrofa tam jest

Sebastian
@Była

Katastrofa to była Titanica. Co konkretnie masz na myśli odnośnie warunków pracy? Jakie wady ma praca tutaj a może i jakieś zalety się znajdą?

atmosphere

Gdyby nie panie z "dołu", współpraca byłaby owocna. Niestety perfidna buta i poczucie wyższości, psują atmosfere na samym wejściu. Jak poprzednicy - niby sztywna kulturka Pan i Pani, a potem nadgodziny, brak szacunku i kult pracy. Mam skrytą nadzieje, że ktoś w końcu wyciągnie wnioski.

Małgorzata
@atmosphere

Z dołu czyli w sumie kogo masz tak naprawdę na myśli? I przede wszystkim co takiego robią, że masz aż tak negatywne odczucia? Na czym ma polegać według Ciebie ten cały kult pracy, bo chyba poniekąd po to tu przychodzisz?

Iwonka
@Małgorzata

to niech sie iwonka wypowie, hehehe. przyjdzie i na nią pora przed wymiarem sprawiedliwości.

Ewelina
@Iwonka

Czemu tak mówisz? Jeśli coś się dzieje tam w firmie, to mów jasno, po co tak krążyć? Bardzo bym chciała znać konkrety, jak tam wygląda rzeczywistość, żeby wiedzieć, czy aplikować czy odpuścić…

Stary pracownik
@Ewelina

Lepiej odpuścić, sądząc po komentarzach nic się nie zmieniło i nie zmieni. Najpierw cuda wianki a później horror.

Kaśka
@Ewelina

Ja tez byłabym zainteresowana konkretami. Ewelina, na jakie stanowisko aplikujesz?

Adrian
@Stary pracownik

To znaczy że na rekrutacji obiecują więcej niż potem jest w realnej robocie? Co z tymi nadgodzinami? Są dodatkowo płatne? Bo jak tak, to nawet opłaca się je robić.

Ta firma nie ma nic wspólnego z normalną pracą. Brak szacunku do ludzi i traktowanie każdego z góry. Mobbing w pracy. O umowę trzeba było się prosić. Zatrudniają tanią siłę roboczą. Niedługo nikt nie będzie chciał tam pracować. Szkoda, że taka firma reprezentuje panią Anię.

Rozczarowany

To co na rozmowie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Stanowisko powiedzmy średniego szczebla w praktyce oznacza zapieprz na produkcji. Po tygodniu pracy umowy nadal brak. O kulturze pracy, a właściwie jej braku nawet szkoda gadać. Wszyscy na pan, pani, ale szacunku zero. Śmiechu warte.

Barbara
@Rozczarowany

Trudno mi uwierzyć w to, że zostałeś zatrudniony na stanowisko średniego szczebla, a następnie skierowany na produkcję. Może to było chwilowe rozwiązanie, firma potrzebowała kilku dni, aby przygotować Ci stanowisko pracy? Od Twojego wpisu minęło 10 dni, daj znać, jak rozwiązała się ta sytuacja, otrzymałeś umowę i stanowisko pracy zgodnie z jej zapisami?

zodiak

Rozmowa kwalifikacyjna na zasadzie: opowiedz nam historie swojego życia, po czym wchodzi pani obrażona na cały świat, a po tym to już na pewno ci sie nie chce pracować w takim miejscu. Słabo oznaczone z zewnątrz, a pod zakładem stado ukrainek kopcących faje.

WIdełkowy

W widełkach zaznaczyłem wyraźniej ze za mniej niż 4k na rękę do nich nie pójdę Zaproponowali mi max 3k... mimo że obecnie zarabiam 3,7k Marnowanie czasu i mego i ich.

Zostaw merytoryczną opinię o Eat By Ann Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eat By Ann Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eat By Ann Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eat By Ann Sp. z o.o.?

Eat By Ann Sp. z o.o.
  • Omulewska 27