BAILEY INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BAILEY INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przyjazne, nie korporacyjne podejście do ludzi i pracy, a przede wszystkim świetny zespół oraz możliwość rozwoju :) W obecnych czasach rzadko spotykane podejście w agencjach :)

Marjan
@Karolina

Panią Karolinę już zwolnili , to była koordynatorka.

Andrej

Zależy na jaki projekt się trafi. Ja byłem na Exxonie i godzinki fajnie się trzaskało- zakwatarowanie dobre jedynie minus ze nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi. Teraz będzie zmiana projektu to zobaczymy a tak to nie ma co narzekac.

Ten typ tak ma
@Andrej

Jeżeli pasuje ci jak cię (usunięte przez administratora) to rzeczywiście robota fajna , te Zaliczki są tygodniowe wpisywane jako twoja dieta w Belgi jest to 48 euro pomnóż to przez 5 wyjedzie ci 240 euro pracujesz na swoją dietę która ci się należycie nie godzinowki tylko osobno

Łukasz86

mieszkanie służbowe- ja akurat trafilem na fajnych ludzi wiec nie mialem zadnych zlych historii. Praca jak praca, zaliczki na czas, czasem czegos brakuje ale zawsze wyrównane w kolejnym tygodniu jak godziny sie potwierdzą. Bonusy za wakacje, plus staly projekt. Ogolnie, polecam.

Nie pisz głupot od kiedy bonus wakacyjny na umowie zlecenie dostajesz?

Dzień dobry, a jak to jest w końcu z tymi ofertami pracy na stronie? widzę przy nich daty sprzed lat a interesuje mnie wstępnie ta dla pracownika portowego. Piszą w niej o możliwości podwyżki już po połowie roku, to aktualne? ile udaje się wynegocjować?

Witam czy do dziś można powiedzieć ze w kadrach panuje przyjazna atmosfera i ze warto aplikować? ze dwa lata temu pojawiła się taka opinia a parę dni temu dodano przy tym ogłoszenie dla specjalisty właśnie ds. kadr i płac. Ze względu na zarobki sięgające do 6,900 zł zamierzam podjąć się kandydatury. Czy możecie ocenić czy aktualnie też warto?

HR Nowy wpis

Popytaj się kto i jak długo przed tobą pracował, rotacja jest bardzo duża....średnio nowa osoba wytrzymuje około 6 miesięcy(niemożliwe, że wszyscy się nie nadawali). Stawka jest bardzo kusząca, ale... No właśnie ale.... Zabierasz pracę do domu i telefon który masz odbierać po pracy...także coś za coś.

jastrzab

ja sie tam wybieram i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok bo opinie sa podzielone, ale zazwyczaj pisza je alkusy i przecpance dlatego trzymac fason i chyba bedzie git

aaa
@jastrzab

Hejka, ile czasu taki średni wyjazd teraz dwa, które ludzie wybierają? Dasz znać z ciekawości ile ostatecznie wyszło z tego Twojego i czy ogólnie warto? Jak było, jakie warunki były zapowiadane i jak to w praktyce wyszło? Fajnie jest być na bieżąco

Anonymo Nowy wpis
@jastrzab

Witam, myślę o pracy w firmie Bailey Industries RT&T w Opolu. Jest monterem rusztowań i podobno płaci 12 euro za godzinę netto za pokój bez wydatków. Czy polecacie mi dzisiaj tę firmę, bo będę miał wiele problemów

Levan Jonah

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracą w porcie jako Sztauer w firmie BAILEY INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Mam pytanie czy poprawiła się sytuacja z płaceniem na czas czy dalej te same wymówki że system zawiódł ( może trzeba zrobić aktualizacje oprogramowania ) . ?

Tego nie wiem ale dobrze gdyby ktoś jednak odpowiedział tak dla pewności. I co z ofertami pracy ze strony? Czy one wszystkie są tak czy siak aktualne? chodzi o to, że przy niektórych widnieje data z rokiem 2020, czy ich treść jest mimo wszystko aktualizowana? Chce mieć pewność co do warunków

Robert86

przeszedłem z innej agencji M** z 6 miesięcy temu i szczerze mówiąc nie żałuje. Jeśli ktoś wie po co jest za granicą i chce zarobić, a nie liczy na luksusy w hotelach 5 gwiazdkowych to jak najbardziej polecam firmę.

Grzegorz

Piepszona złodziejska agencja (usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku. Musiałem z własnej kieszeni płacić za przejazd przez autostradę w Belgii. Do tej pory nie odzyskałem za to ani grosza. Potrącają za wszystko. Płacą 25 miesiąc puzniej wypłatę i okazuje się że po rozliczeniu nie należy się nic. (usunięte przez administratora)

Katarzyna
@Grzegorz

Witam. Nasza firma zobowiązała się do dowożenia pracowników do pracy i z pracy. Koszt opłat za autostrady, bramki jest po stronie pracownika, Ja również musze w swoim zakresie dojechać do pracy , jak i miliony Polaków i nie tylko. Oferta naszej firmy jest przedstawiana każdemu kandydatowi , każdy pracownik zapoznaje się z nasza oferta i po zapoznaniu się podpisuje umowę. Warunki wynagrodzenia są jasno opisane i przedstawione w umowie . Z poważaniem Katarzyna

Gabriela
@Grzegorz

Ile płaciłeś za ten przejazd? Za co konretnie potrącają? Wymienisz te rzeczy?

Wiktoria

Ta opinia, którą Pan tu teraz stawia to jest jakimś ogólnym podsumowaniem wniosków czy miał Pan jakąś bezpośrednią styczność z nimi? Jeśli tak to można spytać jaką konkretnie?

Czy płacą wygląda w tej firmie tak jak rzeczywiście obiecują?

łysy

w firmie jest masakryczny bajzel, nie wiedzą czym kto jeździ, kto ma jaką kartę paliwową, nie ma dokumentów przekazania samochodu, więc karę za zbyt duze zużycie paliwa, uszkodzenie samochodu starają się wcisnąć temu kto akurat w danym momencie prowadził samochód. Kara za nieobecność - 120 Eur za każdy nieobecny dzień! bez wyjątku dostaje każdy bez względu na powód. Kara za zerwanie umowy i nie przepacowanie 2 tyg na wypowiedzeniu - 800 euro. Kary za pokój - kolega dostał karę za bajzel w pokoju do którego dopiero się wprowadził! Generalnie przy składaniu wypowiedzenia umów sobie prawnika - bo tylko wtedy dostaniesz kasę, w trakcie pracy przygotuj się na ciągłe przepychanki z panią planerką, która i tak telefonu nie odbiera

Katarzyna
@łysy

Dzień dobry, Dziękujemy za Pana wiadomość, niezwłocznie podjęliśmy czynności, które mają za zadanie zweryfikowanie przedstawionych informacji. Ze smutkiem przyjmujemy jednak przypisanie nam złych intencji, które nigdy nie miały miejsca. Zgodnie z zapisami umownymi, potwierdzamy możliwość nałożenia kary za zerwanie umowy czy też nieusprawiedliwioną nieobecność, jest to jednak standard w każdej Agencji pracy. Mamy nadzieje, że nasze wyjaśnienia okażą się dla Pana satysfakcjonujące. Z wyrazami szacunku

Marcin Łakomy
@Karolina

Pieniędzy ludziom za pracę nie wypłacacie. Nie dotrzymujecie warunków umowy .okradziony pracowników. Nie macie prawa pozbawiać ludzi środków dożycia za co poniesiecie sórową karę a za niedługo to nie będziecie mieli pracowników a zmiana logo jak widać 2 lata temu stip zmienił nazwę na baley industries bo okradaliscie ludzi i nikt u was nie chciał pracować. A TY PSEUDO PRACODAWCO NIE PISZ TAKICH KLAMSTW BO I TAK KAZDY WIE ZE POZYTYWNR KOMENTARZE TO SAMI SOBIE PISZECIE

BAILEY INDUSTRIES sp. z o. o.
@Marcin Łakomy

Szanowny Panie, w imieniu spółki BAILEY INDUSTRIES sp. z o. o. , niniejszym wyjaśniam. Zgodnie z postanowieniami umowy w przypadku zaprzestania świadczenia usług bez zachowania 14-dniowego okresu wypowiedzenia jesteśmy uprawnieni do nałożenia kary umownej w wysokości 800 eur, co w tym przypadku nastąpiło – opuścił Pan miejsce pracy nie składając wypowiedzenia. Dodatkowo nie będziemy tolerować bezpodstawnych oskarżeń kierowanych w stosunku do pracowników naszych spółek, a dalsze takie działanie spotka się z reakcją działu prawnego. Z wyrazami szacunku, BAILEY INDUSTRIES sp. z o. o.

Marjan
@Karolina

Panią Karolinę już zwolnili , to była koordynatorka.

Justa

Witam, znalazłam ofertę pracy z tej firmy na stanowisko Rekrutera czy ktoś brał udział w rekrutacji? Jakie sa warunki zatrudnienia? Ogłoszenie wyświetliło mi się z lokalizacja na Szczecin, nie mam możliwości relokacji i zastanawiam się czy jest to praca typowo zdalna i rzeczywiście można pracować że Szczecina. Będę wdzieczna za podpowiedzi. Pozdrawiam

Cichy
@Justa

@Bailey czemu blokujecie komentarze :)

Bailey Industries Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Działu Kadr. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

KINGA

Byłam na rekrutacji , moim zdaniem proponowane warunki super , przyjazna atmosfera , sympatyczne biuro . Niestety nie podjęłam tam pracy ,ponieważ zostałam w moim rodzinnym mieście

Leon

Czy ktoś wie jak to wygląda z rotacjami ? Jak potem jest z pracą i mieszkaniem ? Bo niektórzy siedzą po tydzień dwa bez pracy więc niewiem czy po urlopie jest sens tu wracac ? Bo te śmieszne zaliczki ...i za co tam żyć jak nie ma odrazu pracy

Andrej

Ten typ tak ma
@Andrej

Wacek monter pierwsza klasa

Wkradła się mała literówka chodzi o RT&T biuro pośrednictwa pracy w Opolu

Maly90

Witam. Czy ktoś może wyrazić jakąś opinie o tejże firmie? 21.02.22 mam udać się do Opola na szkolenie na montera izolacji przemysłowych. Jak to wygląda już za granicą na miejscu? Jak z mieszkaniami z godzinami zjazdami do Polski wygląda? Dziękuję z góry za opinię

Łukasz86

Jan

Firma placi z tym nie ma problemu jedyny problem to ludzie na mieszkaniach bo można trafić naprawdę na totalnych kredytów którzy myślą że to są ich prywatne mieszkania nikt nie sprawdza w tygodniu mieszkan a szkoda bo osoby postronne przebywają na mieszkaniach .

Dzikidzik

je spoko, zapewiony 2 letni projekt wiec wynajalem se chate i jeszcze dodatek za to dostaje. Praca nie jest letka ale kasa leci.

Piter42

Pojechałem na 3 miesiące na rusztowanie. praca fizyczna i ciezka jednak z firmom nie bylo problemu. kontakt zawsze jest, dojazd zagwarantowany. Mieszkanie czyste, niczego nie brakowalo, jedynie sasiedzi upierdliwi bo nie lubili polakow. tygodniowki na czas, a jak mi zab sie ukruszyl to zawiezli do dentysty. Normalni ludzie tam pracuja i potrawia wszystko zrozumiec. Polecam i pozderki dla ekipy

Pablo

pracuje na izolacjach w Belgii i pracy nie brakuje, wiec jak chcesz robic to zarobisz. Podejscie do pracownika dobre, czasem jakies problemy z godzinami bo zaklad na czas nie dosyła do firmy. Jednak zawsze wszystko zostaje wyjasnione i uzupelnione. Pomogli mi z transportem na starcie i caly nowy sprzet dostałem. jesli jedziesz bo chcesz zarobic to polecam. Jak glupoty w glowie to lepiej sie nie pchac bo szybko sie kariera zakonczy.

Kawu

Witam ! Nie polecam pracy przez tą śmieszną agencję. Na początku wszystko idealnie później wychodzi jacy to ludzie . Pozytywne komentarze pisane są przez pracowników z biura w przerwie między okradaniem pracownika z zarobionych pieniędzy a robieniem kawy bo przecież ciężko jest robić nic .

Zostaw merytoryczną opinię o BAILEY INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w BAILEY INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAILEY INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAILEY INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BAILEY INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ