Opinie o Goren Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Goren Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Goren Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goren Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora)!!!!! Nie wypłacili wynagrodzenia pracownikom za marzec a teraz nie odbierają telefonów

annonymous

praca jako spawacz belgia opinie ?

Jerzy Nowy wpis
@annonymous

Raczej ich tu nie będzie. Konkretów od dawna brak, zarówno ze strony pracowników, jak i firmy nawet. Mnie interesują warunki pracy w Niemczech, jako spawacz TIG. Może ktoś zna szczegóły i zechce się mimo wszystko podzielić?

Robert Nowy wpis
@Jerzy

Pracowałem dla nich rok temu w Niemczech Połowa pracowników do tej pory nie otrzymała wynagrodzenia. Zakwaterowali 9 osób w 3 osobowym mieszkaniu z jedną łazienka i kuchnią

Mirek54

Pracowałem dla nich na umowie w Belgii. Ogólne wrażenie pozytywne. Zakwaterowanie w porządku, ekipa ktora ze mną mieszkała też ok.

kuna Nowy wpis
@Mirek54

Nie jest zgodna z prawdą

Pawel

Witam, mam jechać przez ta firmę do Szwecji na budowlankę i moje pytanie jest takie czy ktoś tam jest lub był I jak to wygląda? Czy wypłaty w tej firmie są na czas ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Goren Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Jak długo czekaliście na odzew z Goren Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Siwy

Ja czekałem na tel 2 tygodnie są musiałem się prosić idlatego rezygnuje z ich usług

Baca

Witam serdecznie mam pytanie czy ktoś pracuje przez firmę goren w Belgii na prefabrykatach ? Czy warto tam jechać i czy wypłacają na czas , jakie są warunki mieszkaniowe?

M
@Baca

Też mnie to ciekawi ja mam tam jechać w połowie stycznia

Rafal

Doszły mnie słuchy ze ktos tu pisze zle o naszej firmie.Ja pracuję już w tej firmie prawie 2,5 roku i nie zamierzam jej zmieniać dopóki będzie robota.Widzę że źle piszą tu cwaniaczki nienadający się do pracy. Ja tu zostaje i pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Gosia94

Witam odnośnie do tej firmy mam bardzo zła opinie wyrzucają ludzi z pracy bez powodu i bez środków do życia z dnia na dzień nagle pracownik na własny koszt ma sobie wrucic do Polski i generalnie jest zdany sam na siebie w obcym kraju chore!!! I żeby było jasne nie jestem ich rpacownikiem rozgoryczonym ani nawet byłym pracownikiem ale tak potraktowali mojego chłopaka i mam na to twarde dowody dla zainteresowanych.

Olek
@Gosia94

Witam.Czy może mi Pani coś więcej napisać o tej firmie bo chciałem podpisać z nimi umowę, a teraz to sam nie wiem co robić.

Wojtek82
@Gosia94

Nigdy nie wyrzuca się nikogo bez powodu Ja dla nich pracuje ponad 1,5 roku i jedyni co wylecieli to pijacy ćpuny albo słabi fachowy !! I tyle! Skoro twoj chłopak wyleciał to znaczy ze się nie sprawdzil - trudno takie zycie!! Za nic kasy nie dają trzeba się znać na robocie i robić!!u Tyle w temacie .

Zibi
@Gosia94

W różnych firmach pracowałem różne zmęczy się widziało, zawsze można na coś narzekać ale akurat praca w firma Goren zla nie była. Pieniądze na czas może poślizg czasami do tygodnia ale zawsze wypłacone a nawet i zaliczkę człowiek dostanie. Wylatują nieroby i nałogowcy a tacy to lubią ponarzekać na forach

AdamAdam

Ja to nie wiem kto może mieć problem z ta firma Jak ktoś pracuje to nikt się go ani nie czepia ani nie zwalnia. Ja jestem tu prawie rok. Spawam kostrukcje na hali. Godzin mam ponad 200 miesięcznie a wypłata zawsze wpływa na czas. Nawet zaliczkę dadzą jak sytuacja pilna! Ja tam polecam

zibi

ja mam dobra opinie o tej firmie. pracuje u nich od 3 lat i kase mam na czas zawsze jak w umowie pisali. kwatera jest bardzo w porzadku. w roznych firmach robilem po europie i roznie to bywalo. u nich jest ok.

Antek 85

Chyba biuro robi samo sobie reklamę firmy????

Somebody

Nie wiem skąd wziąłeś to że płacą na czas. Chyba że dla ciebie na czas to zawsze tydzień lub dwa po terminie płatności dla osób na DG. Może na umowie jest inaczej ale nie spotkałem aby ktoś pracował dla nich na niej. Warunki zakwaterowania są tragiczne, no chyba że ktoś się znieczula % odrazu po robocie to jemu wszystko jedno gdzie śpi. Ważne że na głowę nie kapie. Po miesiącu pracy dla Goren przechodzisz do słowackiej firmy z tymi samymi ludźmi tyle że dalej nic się poza nazwą firmy nie zmienia. Osoba do opieki czyli menager najlepiej nie dzwonić i nie zgłaszać problemów bo i tak w niczym nie pomoże. Generalnie nie polecam i sam bym się tu wiedząc pewne rzeczy nie zatrudnił, ale pani rekruterka tak ładnie zachwalała że wszystko o czasie i na poziomie. Ciekawe czy wysłała by kogoś z rodziny? Generalnie firma krzak lub słup jak kto woli. Star Marine, Goren czy inne nazwy tej firmy radzę omijać szerokim łukiem.

Krzysztof
@Somebody

Nie zgadzam sie z ta opinią!! Ja pracuje dla tej firmy od 2019 roku i nigdy nie mialem problemow z platnosciami i z chatą!! Robie dużo godzin i mam kasę na czas! JA polecam!

Seba
@Krzysztof

Nie wiem jak ci płacą, ale ja od roku nie dostałem w terminie żadnej wypłaty za wystawioną fakturę, zawsze wypłacają po terminie płatności z opóźnieniem do 2 tygodni. Tak samo ma kumpel który pracuje dla nich od ponad dwóch lat. Pozostaje chyba się tylko cieszyć że w ogóle wypłacają.

KotBoy

Pracuje dla tej firmy i jest git. Jestem w Belgi mam duzo godzin płaca na czas polecam

@KotBoy

Cześć, szukam kontaktu do tej firmy. Czy możecie pomóc i podać jakieś namiary? Dzięki za wszelką pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Goren Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Goren Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Goren Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goren Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Goren Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Złota 7 lok. 18
    00-019 Warszawa