Opinie o Edina Vetcare Group S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Edina Vetcare Group S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edina Vetcare Group S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edina Vetcare Group S.A. w Warszawa

Zuźka Nowy wpis

witam. Partner przegapił ofertę dla kierownika operacyjnego placówki. Zastanawiamy się czy sporo stracił. Nie było podanych widełek w ofercie, nie mamy się więc jak do tego ustosunkować. Może tutaj ktoś je zna i nam przytoczy?

Nie polecam Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ze strony koordynatora w placówka w Gdyni, pracuje sie bardzo zle mimo duzych checi zespolu. Weterynaria na bardzo dobrym poziomie.

Dusia Nowy wpis

dzień dobry. wiem ze ta oferta jest już wygasła ale chciałabym się dowiedzieć co tak naprawdę straciłam. Chodzi mi o te nabory sprzed miesiąca dla lekarza weterynarii (specjalizacja stomatologia). Pisząc krótko jakie są średnie zarobki w tym roku na tym stanowisku?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Edina Vetcare Group S.A.? Na Pracuj.pl jest 19 grudnia kilka ogłoszeń.

Grongo Nowy wpis

Uważaj, Nie wypłacają wynagrodzenia na czas, Za chwilę firma upadnie. Ciągle rekrutacje i zwolnienia

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Edina Vetcare Group S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kontroler Finansowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Cos bieżących opinii jakoś nie widzę? Wypatrzyłam za to w internecie ofertę dla specjalisty ds. kadr i płac. Posiadam doświadczenie w tym zakresie wiec myślę ze mogę się sprawdzić. Opiszecie aktualna sytuacje w biurze? jaka atmosfera? I czy zarobki są po prostu rynkowe skoro ich nie podają w ogłoszeniu?

af

same kadry są fajne, ale atmosfera fatalna, brak komunikacji, kłamstwa zarządu i nie znana przyszłość firmy... rano pracujesz i jest wszystko ok, a po południu zwalniają całe działy nie polecam

uwaga na D

(usunięte przez administratora) Nie ważne ze w klinice totalna padaka już jest, karuzela pracowników nie ma konca, praktycznie nie ma nikogo z sensowną wiedzą merytoryczna - umowa to umowa :) ogólnie polecam wszelkiej maści (usunięte przez administratora) - nikt tam z zarzadu nie zorientuje sie ze nic soba nie prezentujecie ;)

Kandynat
@uwaga na D

Można wiedzieć o jaką klinikę chodzi?

Izabela
@uwaga na D

Masz na myśli rotację? Jeśli faktycznie taka jest, to jak z organizacją pracy, nie ma chaosu? Mam nadzieję, że odpiszesz jeszcze. Ciekawa jestem, czy jest sens tam przechodzić z innej firmy w ogóle.

Uwaga na D
@Izabela

Nie warto iść, ale spróbuj to się przekonasz, sam fakt ze jednego dnia zwolniło się tam 2lekarzy i 3 techników świadczy ze coś jest na rzeczy, ale właściciele nie widza w tym nic złego, albo tak to jest im przedstawiane ;)

Jolanta

Tak piszesz to ta osoba musiała ci mocno wejść za skórę ;p Ale w sumie przeszłość nie powinna nikogo interesować, no chyba że odbija się to na pracy. No a przykładowo z jakiego powodu zwalnia? Mówisz, że nie podoba mu się jak ktoś ma własne zdanie, ale to w sumie dużo rzeczy może znaczyć ;p Wiec może przytoczysz jakąś sytuację?

Czyli rozumiem, że do Gdyni nie ma co aplikować, Klinika zostanie zamknięta? Widziałam ogłoszenie, że szukają nowego kierownika.

Uwaga na menagiera D
@uwaga na D

Mam pytanie co do Gdyni: czy to prawda ze będziecie się zamykać na nocki na 10 dni z uwagi na „remont”? Z tego co wiem nie ma tam lekarzy wszyscy sensowni się zwolnili bądź zwolnią i macie 4 lekarzy j drugie tyle starzystow którzy nie przyjmują pacjentów wiec remont to przykrywka. Druga sprawa macie świadomość ze ten wasz menagier nie ma żadnej wiedzy merytorycznej, nigdy mie był za granica uczyć się zarządzania tylko wam cały czas kłamie o sobie? (No w sumie był za granica ale układać parkiety jak menagier powietrzni płaskich to to samo to spoko). Prosiłbym o ustosunkowanie się bo dużo plotek zaczyna się w trójmiejscie na ten temat

Uwaga na menagiera
@Uwaga na menagiera D

Przypomnę się z zapytaniem - czy macie swiadomosc co się w Gdyni wyczynia? Bo toz e się zamykacie na nocki to fakt - post na fb ze zamykacie z uwagi na „niezależna od was awarie” był żałosny - ta awaria domniemana to brak lekarzy i niemożność skompletowano obsady. Ile to się osób zwolniło przez ostatnie pre mies? 10 chyba dobrze się zwolniło - w ostatnie 2 tyg 4 (2lekarzy jednych z ostatnich którzy coś samodzielnie umiejętna zrobić oraz 2 techników). Macie swiadomosc gdyby menagier był kompetentny byłoby inaczej? Hitem jest ze opowiada wszem i wobec ze jeden lekarz zwolnił się bo ma raka a drugi poszedł do psychiatryka się leczyć, nie bez powodu w całej Polsce zaczynaja się śmiać z Ediny kogo w Gdyni ma za szefa,

Były Pracownik

Wypłata na czas, można negocjować stawki. Umowa na początek zlecenie ale nie problem przejść na UoP. Szanują pracowników.

Szymon
@Były Pracownik

Miło słyszeć, że nie mają nic przeciwko negocjowaniu stawki podczas rekrutacji. Może osoby, które piszą, że słabo płacą, nie wpadły na to, że tak można? Powiesz o co Cię pytali na spotkaniu rekrutacyjnym? Dobrze byłoby wiedzieć, jakich pytań się spodziewać.

uwaga na D
@Szymon

A jeżeli szefostwo firmy jest zainteresowana pełniejszym obrazem tego osobnika to zapraszam na prv: UwagaNaD@gmail.com

Magdalena

Drodzy, ze względu na to, że można jedynie wysłać wypełniony formularz naboru (jako lekarz, stażysta, recepcjonista itp.), ale na stronie nie ma żadnych szczegółów o warunkach, szukam informacji o płacach recepcjonistki, benefitach w grupie itp. Proszę o odpowiedzi.

Recepcja
@Magdalena

Zarobki marne (kilkadziesiąt groszy więcej niż najniższa krajowa), nieadekwatne do obowiązków i presji wywieranej przez klientów i personel... Śmieciowe umowy

@Recepcja

Presja nie brzmi zbyt zachęcająco. Nieadekwatna do obowiązków? To jakie wszystkie tutaj są?

Witam, jak przebiega proces rekrutacji, czy jeśli nie zakwalifikuje się do kolejnego etapu to jest informacja zwrotna?

Kociara2000
@Kandydat

Podpinam się pod pytanie. Byłam na rozmowie. Wszystko dobrze przebiegło. Pan rekruter kazał czekać do połowy października, mówił że się odezwie. Odezwałem się do Pana kilka dni temu. Cisza... Nawet nie odpowiedział.... :

@Kociara2000

czyli być może tradycyjnie zapewniają, że się odezwą niezależnie od wyniku rekrutacji a nadal cisza ;)

Suera

Czy mogę prosić o opinię jak pracuje się w centrali jakie podejście i traktowanie do pracowników ma kadra zarzadzajaca? Możliwości rozwoju i awansu w firmie?

Grażyna
@Suera

A na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Suera
@Grażyna

Poznam opinię to się zastanowię. A po za tym to już mam kilka zdobytych informacji i wartości o których piszecie nic nie mają wspólnego z rzeczywistością.

Grażyna
@Suera

A jakie to są informacje? Podzielisz się nimi? W sumie sama się zastanawiam nad aplikacją. Szukam pracy.

@Grażyna

Tylko nie idź do Edina Pchełka w Świdniku, rotacja duża. Podejście pani kierownik do pracownika pozostawia wiele do życzenia. Co do samej Ediny i podejścia do pracowników jest super. Wypłaty na czas, pracowników traktują dobrze, umowa jest, przemiłe Panie często odwiedzają placówki i przywożą łakocie :)

@Kandydat

A co w tym podejściu tej Pani kierownik takiego tam jest?

Kandynat
@Agata

Pani kierownik "wcina" się w pracę lekarza, poucza jak trzeba leczyć i jakie leki podawać. Jak ktoś daje ogłoszenie i szuka lekarza samodzielnego to takie uwagi są nie na miejscu.

@Kandynat

A ta Pani to jakie ma wykształcenie / doświadczenie, że tak właśnie robi? Pytam, bo zastanawiam się czy ma w ogóle co do tego jakieś kompetencje

Jak na firmę która chce wnieść nową jakość na rynek - warunki finansowe są słabe, w branży popularne są współprace na umowach śmieciowych lub b2b i Edina jako korporacja nie zrezygnowała z nich-w innych europejskich krajach to jest nie do pomyślenia. Stawki są marne. Koordynacja pracy biura i placówek średnia-sprawy formalne toczą się tygodniami. Plusem jest doposazanie placówek w sprzęt i remonty - ale to trochę za mało. W pracowników niewiele się inwestuje. Widać brak znajomości realiów branży.

Agata

Stawki marne? Chodzi po prostu o najniższą? Tak ogólnie to ile osób jest tutaj zatrudnionych w tym wszystkim co opisujesz?

Fajna atmosfera pracy i niezłe warunki

Kazimierz

Opowiesz jak wygląda typowy dzień w pracy? I ile można realnie zarobić?

Stali klienci Wetmedyki24

Jako klienci jestesmy bardzo zadowoleni jestesmy z kotem bardzo czestymi goscmi i przed remontem i teraz po remoncie personel bardzo sympatyczny lekarze bardzo troskliwi i co trzeba przyznac ze rzadko zdarza sie w lecznicach naprawde sterylnie i higienicznie czysto

Joanna

Na stronie internetowej Edina Vetcare znalazłam ofertę pracy na stanowisku recepcjonistki: https://www.edina.pl/aplikuj?position=recepcja. Wiecie może w jakich godzinach i w jakim systemie zmianowym pracuje się na tym stanowisku?

Pracownicy
@Joanna

Jeśli jesteś na umowę śmieciową (zlecenie) to pracujesz ile dasz radę. Im więcej godzin, tym więcej pieniędzy na koniec miesiąca. Niestety jest to najczęściej najniższa możliwa stawka. A co do godzin to zależy, która przychodnia. Trzeba patrzeć w jakich godzinach i dniach jest czynna. Może być to od poniedziałku do soboty lub nawet niedziela (np. Wetmedyka 24h Konstancin Jeziorna).

Zostaw merytoryczną opinię o Edina Vetcare Group S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edina Vetcare Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Edina Vetcare Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edina Vetcare Group S.A.?

Edina Vetcare Group S.A.
  • Powązkowska 44C