Opinie o New Solutions Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy New Solutions Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie New Solutions Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Solutions Group Sp. z o.o. w Warszawa

XYZ Nowy wpis

Wow, tak wielkiego rozstrzału między tym co widać na zewnątrz, a tym, co dzieje się w firmie nigdy nie widziałam. Ściągają do siebie rzeszę fajnych ludzi, których zauroczyła wizja mody cyrkularnej promowanej przez IG ubraniadooddania; ludzie Ci bardzo szybko odchodzą sami, jak tylko zauważą, jak sytuacja wygląda naprawdę; innych zwalniają - jak tylko powiedzą: "Halo, coś tu jest nie tak". Zero kompetentnych osób na wyższych i biurowych stanowiskach, nikt się na niczym nie zna, ale przecież nie musi, wystarczy, że jest koleżanką lub kolegą. Kolesiostwo to naczelna zasada, o którą oparte jest całe funkcjonowanie tej pożalsięboże spółki. Można pisać dużo, ale szkoda strzępić ryja :) A Butiki Cyrkularne - kiedyś vintage sklepy z ogromnym potencjałem, stały się śmierdzącymi lumpami z odzieżą najgorszego sortu (a raczej niesortu xD). Nie polecam nikomu.

Anni Nowy wpis

W Warszawie w 2023 r zamknięto 3 sklepy, pracownicy dowiedzieli się 4 dni przed zamknięciem. Poza tym pracownik może zostać zwolniony ot tak, pod wymyślonymi pretekstami nie zgodnymi z prawdą. Duża rotacja pracowników w sklepach. Płaca na początek trochę większa niż płaca minimalna , najpierw umowa zlecenie na 3 miesiące , potem możliwa umowa o pracę. Nie można usiąść bo to źle widziane , zmiany nawet po 9 godzin w centrach handlowych. Jak podpadniesz kierowniczce po tobie. Nie polecam.

Tom Nowy wpis

Praca w charakterze PH ds sieci handlowych i sklepów, czy ktoś był na rozmowie? Jakie zarobki, narzędzia pracy? Polecacie wysłać CV?

Niedoszły pracownik

Miałam nieprzyjemność być na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko sprzedawcy. W ofercie szukali na osób na niepełny etat. I w trakcie rozmowy Pani kierowniczka też deklarowała że szukają tylko ludzi na cześć etatu, nie na cały. Po czym „próbowała” poinformować mnie SMS-em (finalnie jednak telefonicznie) że im się jednak odwidziało i finalnie wybrali 2 osoby na cały etat. Strata czasu i pieniędzy na dojazd na rozmowę. Nie poważna firma. Nie polecam!

Zainteresowana Nowy wpis
@Niedoszły pracownik

Opowiesz coś więcej? Jak wyglądała sama rozmowa? W jakim mieście aplikowałaś? Widzę, że są oferty w Warszawie i zastanawiam się czy warto zgłosić L.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w New Solutions Group Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Kontrolingu (m/k)
Lublin
Imar Service Group Sp. z o.o.
Niepolecam

Nie polecam, (usunięte przez administratora) i chaos na kółkach. Zrównoważona czy cyrkularna moda fajne hasła i na tym się kończy. Brak umiejętności zarządzania zespołem, ciagłe zmiany planów i wizji, brak jakiejkolwiek spójności w planach. No istny cyrk, jak ktoś lubi wieczne zmiany i brak stabilności oraz niespójność: jedno robimy a drugie mówimy to może się tam odnajdzie. Przyciągają jak muchy na lep fajnych ludzi, którzy zostają na chwilę zanim się zorientują ze to totalna ściema. Nie polecam naprawdę nie warto tracić życia i czasu.

Teresa
@Niepolecam

Co znaczy brak umiejętności zarządzania? Co Twoim zdaniem jest nie tak? Jakie plany się zmieniły? Komunikowałeś to ogólnie?

Tragedia
@Niepolecam

Człowiek daje z siebie 100% do tego stopnia że nie ma czasu poza tą pracą nawet na nic innego

Wielkie rozczarowanie

Niestety współpraca z tą firmą, choć (na szczęście) krótka, była bardzo przykrym doświadczeniem. W mediach społecznościowych planeta i drugi człowiek traktowani priorytetowo, w rzeczywistości wszystko wygląda inaczej.

Nie polecam tam pracy nikomu, na żadnym stanowisku. Cała marka Ubrania do Oddania jawi się w social mediach jako cudowna firma. Fakt, Zosia ma świetne umiejętności PR-owe. Niestety w firmie kuleje zarządzanie zespołem. Szefostwo w ogóle się na tym nie zna. Wiele osób doświadczyło przepracowania, (usunięte przez administratora) czy ataków paniki z powodu zachowań szefostwa. Kadrowa to "(usunięte przez administratora), która donosi na innych pracowników. To przykre, bo firma ma ogromny potencjał. Tylko na rozwój tego potencjału nie składają się same zyski, a ludzie, którzy tam pracują.

Oczekiwania VS rzeczywistość

Na IG komunikacja jest perfekcyjna, nie zachęcamy do nadmiernego kupowania, szanujemy pracowników, sprzedawane przez nas rzeczy są prane i odświeżane. Rzeczywistość: rzeczy przychodzą czasem tak zniszczone ze osoby pracujące w butikach brzydzą się ich dotykać, poprute, z plamami (nawet z krwi), wybrakowane. Traktowanie pracowników: najpierw urządzana jest szopka, ze można awansować, a w rzeczywistości zatrudniane są koleżanki regionalnej, zero umiejętności zarządzania zespołem, podstawowej obsługi komputera, czy komunikacji. Przekleństwa od regionalnej czy kierowniczki sklepu tam to normalna sprawa. Jedyne co się liczy dla firmy to wyniki, sztuka na paragon musi być porządna, każdemu musisz wcisnąć co najmniej 3 rzeczy, utargi musza być jak najwyższe, a szczególnie jak jest dużo wejsc do sklepu. Jeśli przychodzisz pracowac na cały etat to nie masz prawa zglosic więcej niż 3dni w całym miesiącu ktore chcesz mieć wolne, albo przyjsc na konkretna godzinę. Regionalna buduje w pracownikach przekonanie ze prezes firmy „bardzo chciał żeby ona z nimi współpracowała” i przekonuje wszystkich ze jest nietykalna, przez co pozwala sobie za niewybredne testy. Już nawet w sieciówkach lepiej się pracuje.Dzięki tej pracy mam ataki paniki, których nigdy wcześniej nie doświadczal*m. Nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi. Nie polecam tez oddawać do nich ubrań, chyba ze zniszczone, może akurat sprzedadzą w butiku :)

Butik CYRKularny

Nie polecam pracy u pracodawcy New Solutions Group sp. z o.o. Niestety praca w Butiku Cyrkularnym wygląda zupełnie inaczej niż można spodziewać się po firmie, która promuje "odpowiedzialne zakupy", "zrównoważona modę" itp. Ja doświadczyłam dysonansu poznawczego. Z jednej strony Zosia z Ubrania do oddania, która na swoim insta mówi aby zastanowić się kilka razy przed zakupieniem nowej rzeczy vs. Twoja szefowa, która oczekuje aby jak najwięcej wcisnąć klientom, bo ilość szt/paragon jest dla firmy i jej nowych dziesięciu Dyrektorów sprzedaży najważniejsza. Takiego ciśnienia na sprzedaż komplementarną nie widziałam w żadnej innej firmie, nawet w fast fashion. Jeden słabszy dzień i już opierdziel od Regionalnej. Dodatkowo osoby na stanowiska kierownicze zatrudniane są po znajomości, więc nie muszą posiadać podstawowych umiejętności potrzebnych na to stanowisko (tj. obsługa komputera, dobra organizacja pracy czy umiejętność zarządzania zespołem). No i zmiany po 12,5-13h są normą, bo tak pasuje szefowej i tak łatwiej układa się grafik (XD). Istny cyrk.

Zostaw merytoryczną opinię o New Solutions Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w New Solutions Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New Solutions Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

New Solutions Group Sp. z o.o.
  • Prosta 70
    00-838 Warszawa

New Solutions Group Sp. z o.o.