Opinie o Origen Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Origen Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Origen Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Origen Sp. z o.o. w Warszawa

bluewolf

jako pracownik spotkałam się z nagannym zachowanie meneagera firmy...

@bluewolf

Zapytałem"menagera" w trakcie rozmowy, czy kazda ich oferta jest za najnizsza krajową "Chlopie, Ty się ciesz, że pomagamy takim jak Ty a nie wybrzydzasz, poszukaj sobie gdzie indziej jak nie pasuje!" W trakcie rozmowy usłyszałem pytania "Czy Pan jest glupi?" "Czy Pan jest (usunięte przez administratora)!?" I moj ulubiony komentarz, po mojej odpowiedzi, czym się wcześniej zajmowałem "Przed chorobą..." I manager "Proszę Pana, te ckliwe historyjki to mamusi i tatusiowi proszę opowiadać, a nie mi!"

Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Origen Sp. z o.o. w mieście Warszawa, czekamy na wieści od obecnych i byłych pracowników! Każda opinia się liczy!

Julita
@11

Były jakieś próby negocjacji z szefostwem? Może chociaż coś na święta i urodziny pracowników rzucają?

Czy w firmie Origen Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Grafik, na które poszukują na Bydgoszczak.pl to dość istotna kwestia.

Magdalena
@Franciszek

Praca całkowicie zdalna, przeszkolenie również w takiej formie. Na żadnym etapie nie ma potrzeby dojeżdżania do siedziby firmy. Sprzęt służbowy jest oferowany nie w każdej ofercie pracy. W tej, w której jest oferowany sprzęt, jest to zaznaczone w ogłoszeniu o pracę.

boguś

Miło fajnie przyjemnie, po czym 3 etapy rekrutacji i całkowite zmarnowanie swojego czasu. Wyssane z palca (wiem co robilem i jak robilem) "liczne błędy", które uniemożliwiły mi zakwalifikowanie się. A liczba poprawnie wykonanych i nie wykonanych (nie znasz czlowieka i jego MOŻLIWOŚĆI) była podstawą do stwierdzenia dla tej osoby, że nie byłem zaangażowany. Generalnie było to dla mnie obraźliwe i nie na miejscu. Przykład: ktoś kto jest świetny z matematyki ma sprawdzian razem z kimś kto jest średni. Osoba świetna wykorzystując 50% swoich możliwości i zaangażowania otrzymuje 5. Po czym osoba średnia otrzymuje 3. I na tej podstawie Pani Magdalena. M komentuje mój udział jako brak zaangażowania. Ostatni etap rekrutacji był z firmą Apart. Rzucono mi sucho plik, dwa zdania koniec rozmowy. Błędy które mi zarzucono były bardzo względną kwestią. Produkty mialy byc konkretne tj: surowiec, kolor oraz WZGLĘDNE: "identyczne lub zbliżone", a wiec szukalem pierwszy raz... surowiec ten sam, kolor ten sam, ksztalt ten sam, zapięcie te same, obramowanie te same, a w środku zamiast białego kamienia, zielony. We wskazanym sklepie gdzie miałem szukać, wszystka inna masa prduktów, była totalnie inna. Zostawić pustą tabelę? No dodam ten produkt zgadzający się podstawowymi kryteriami oraz wizualnie 8/9 z 10. I to była podstawa do oceniania "błędów". Względny odbiór wizualny. Błędem można nazwać powiedzenie w styczniu, że jest lato. Błędem jest użycie funkcji excel licz jezeli: wyszukanie 5 w tabeli w ktorej są piątki. Funkcja wskazuje cyfrę zero. Jest to niezaprzeczalny błąd. Ale na podstawie prywatnej interpretacji dokladnosci wizualnej zarzucono mi błędy oraz SUBIEKTYWNE (nie)zaangażowanie. Trzy etapy, na każdym pytalem o warunki zatrudnienia, o wynagrodzenie, o to czy po 3 miesiecznym okresie probnym bedzie podwyzka... nic. ślizganie się z odpowiedzia, na podstawowe kwestie zatrudnienia. Nawet jesli ktos chce komus zarzucic bledy lub tymbardziej prywatne niezaangażowanie (totalnie nie znajac mozliwosci tej osoby i nie siedzac w jej glowie), to warto aby wskazal to na konkretnych przykladach. Być może odesłał plik który rzucil, zaznaczajac tam komentarz. W ogole to szacunkiem bylaby krotka rozmowa i powiedzenie o co chodzi. Zamiast tego Apart mający setki milionów obrotu/dochodu, na najniższym wynagrodzeniu, dodatkowo jego koszta tną o zatrudnianie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Najnizsze wynagrodzenie po umowie probnej sie nie zmienia, wiec dalej pracujesz za najniższą. Pracujesz na własnym sprzęcie (sprzęt się zużywa, monitor, zasilacz). Pracujac za najnizsza raczej cie nie bedzie stac na konserwacje wymiane. Nie ma czynszu za najem biura, wyposażenia, umowy na internet, ubikacji. Także tnę maksymalnie na tym, że nie mam stacjonarnie miejsca pracy, ktoś jeszcze zuzywa wlasny sprzet, place mu najmniejsze wynagrodzenie, dodatkowo tne je szukaniem osob z orzeczeniem. A na rekrutacje rzucam plik nie rozmawiajac z osobą wtedy, jak i powrotnie, gdy zarzucam mu konkretne rzeczy, bez wskazania konkretnych przyczyn. Zmarnowałem tylko czas i nerwy. Nie dajcie się zwieść tym, że macie orzeczenie, i będą jakieś taryfy ulgowe lub indywidualizacja tego, że nie jest się osobą pełnosprawną, bo jak widać przy tendencji chocby Apartu, tniemy na maxa, a zarabiamy dużo.

Małgorzata
@boguś

Hmmm....no nie wygląda to w moich oczach za dobrze, a chciałam aplikować...możesz powiedzieć czy ta rekrutacja była zdalnie, czy stacjonarnie? A poza tą najniższą to nie wspominali nic o jakimś systemie premiowym?

Pracował Nowy wpis
@boguś

Firma negatywnie nastawiona do umiejętności testy nie mają nic wspólnego z wykonywana praca

Alan Nowy wpis
@Pracował

Za każdym razem są jakieś testy i trzy etapy rekrutacji? Powiem szczerze, że nie dysponuję niewiadomo jak wielką ilością czasu, a wpadłem na ich anons. Że dla klienta szukają księgowego z najmniej rocznym doświadczeniem.

Nigdy nie pracowałem jeszcze z domu, ciekawi mnie, jak to w praktyce wygląda. Szczególnie wdrożenie, jak przygotowują do pracy na stanowisku Konsultant ds. reklamacji, żeby wiedzieć, co robić? Są jakieś spotkania, online czy stacjonarnie? Byłoby super, jakby ktoś wyjaśnił, uspokoi mnie to troszkę, bo nie wiem, czego się w ogóle spodziewać.

eMeL um Nowy wpis

Czy jeśli nie mam zaświadczenia o szczególnym schorzeniu, to nie mam szans na powodzenie w rekrutacji? Mam stopień umiarkowany, już kiedyś lekarz odmówił mi takiego zaświadczenia i obawiam się, że będzie powtórka. Wydam kasę i zostanę z niczym

Olga

Udało mi się znaleźć ogłoszenie o pracę na stanowisko Analityka internetowego. Jest to praca zdalna, z czego się bardzo cieszę! Firma zachęca do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dlaczego? Czy ma przygotowane dla nich jakieś szczególne profity, które mogłyby przyciągnąć?

sa
@Olga

jestem po kompletnie absurdalnej i marnującej czas 3 etapowej rekrutacji. Przez 3 etapy probowalem sie dowiedziec czegos o wynagrodzeniu (najnisze) i czy po umowie probnej to sie zmienia. Slizganie sie z odpowiedzia. Na ostatnim etapie rzucenie sucho pliku przez pracownika Apartu i rozlaczenie sie. Potem zarzucono mi dodatkowo brak zaangazowania (klamstwo). Jesli sie szanujesz i swoj czas, odradzam.

rekruter
@Olga

ZADEN REKRUTER NIE MA KWALIFIKACJI DO ROBIENIA TESTÓW PODCZAS REKRUTACJI PONIEWAZ MUSIAŁBY MIEĆ WYKRZTAŁCENIE Z DANEJ DZIEDZINY MINIMUM mgr lub podyplomowe

@rekruter

Ale to wiadomo, kto sprawdza testy kandydatów? Może rekruter oddaje je do jakiegoś działu żeby ktoś inny zobaczył czy kandydat się nadaje? Te testy to w ogóle trudne są czy nie?

jarek
@Olga

Ja wysłałem dziś zgłoszenie. Ile czekałaś na kontakt i zatrudnienie? Pozdrawiam Jarek

Łucja
@sa

Jakie są dokładnie te etapy. Nie do końca rozumiem „ rzucę je pliku” i „rozłączenie się”. Trzeci etap był telefonicznie czy o co chodzi

nieadekwatne do stanowiska pracy i nastawione na odrzucenie

z czapy

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Czy w Origen Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Jemioła

Pracodawca zupełnie nieprzygotowany do rozmów z osobami niepełnosprawnymi. Rozmowa prowadzona bardzo nieprzyjemnie, jakieś głupie miny, 7 etapów rekrutacji i na koniec wybrano innego kandytada.

bluewolf

jako pracownik spotkałam się z nagannym zachowanie meneagera firmy...

Użytkownik 1234
@bluewolf

W jakim rozumieniu "naganne zachowanie"? Możesz wyjaśnić, co takiego zrobił?

bluemen
@bluewolf

naganne zachowanie menagera dr origen to standard mlody facet a negatywny wplyw m na firme i pracownikow

@bluemen

A co konkretnie robi, że tak negatywnie o nim piszesz?

@bluewolf

menager/dyrektor tylko szuka czegokolwiek by pozbyć się ludzi a za błedy innych pracowników obarcza jemu niewygodnych brak komunikacji

blumen
@zdalny

dokładnie arogant i 0 podejścia do niepełnosprawych

@bluewolf

Pań Grsegorz? (usunięte przez administratora) Krzyczałl na mnie, wyzywał. Tragedia

hmmmm

Jest to kolejna z "portfolio spolek" OBPONu. Agencja/posrednik pracy dla niepelnosprawnych, preferowane osoby niepelnosprawne ze stopniem znacznym i schorzeniem szczegolnym z powodu najwyzszego dofinansowania lub odpisu. Wynagrodzenie takie jak w 99,999% tego typu przypadkow czyli najnizsza krajowa. (przy odpisie za stopień znaczny rzędu 8000, tak z 5k do przodu na 1szt inwalidy)

Gall Anonim

Rekrutacja była trzy etapową, pierwsza rozmowa przez telefon trwała 30 minut zostałem zasypany pytaniami, drugi etap to test praktyczny z wyszukiwania informacji w sieci oraz graficznych umiejętności usuwania np logo który przeprowadzila rekruterka M. M trwający 1,5 godziny. Trzeci etap polegał na pracy w systemie komputerowym firmy w której miałem pracować przed nim otrzymałem dwu godzinne filmy na you tube bym się sam przeszkolił co zabrało kolej e dwie godziny, razem już 4. Trzeci etap jak się okazało trwał ponad 5 godzin i również wyszukiwanie danych w internecie, uzupełnianie w systemie i obróbka zdjęć znalezionych w sieci na potrzeby firmy czyli usuwanie logo np co prawnie jest nielegalne. Łącznie zmarnowałem ponad 11 godzin mojego czasu. Podkreślam też iż firma rekrutująca wymagała odemnie między innymi zaświadczeń od lekarza prowadzącego o moim schorzeniu (również nie jest to zgodne z prawem) , od notariusza z poświadczeniem podpisu oraz zapłacenia za badania medycyny pracy, kosztami oczywiście obciążając mnie nie wspominając o czasie i problemie dotarcia do zdobycia wszystkich dokumentów gdyż jako osoba niepełnosprawna mam duże problemy z poruszaniem. Ogólnie oceniam współpracę bardzo negatywnie. Nie polecam zwłaszcza że oferta była za minimalna krajowa 2800britto i nie miałem możliwości negocjacji.

@Gall Anonim

To jest zenada. Tragedia. I ta "pensja". Brak pakietu socjalnego. Ma są kra

Lucy
@11

Ta pensja, to znaczy ile? Dalej minimalna krajowa? Nic od roku nie zmieniło się w tej kwestii? Nie posiadają żadnego systemu motywacyjnego w postaci premii? Skoro brak jest pakietu socjalnego, to na opiekę medyczną nie mam co liczyć, gdybym podjęła z nimi współpracę?

Aśka
@Gall Anonim

Z tego co opisujesz i co inni na ten temat sądzą, wnioskuję, że jest to kolejna firma wykorzystująca on. Niby wspaniała inicjatywa, ale nie chodzi o to, by pomóc znaleźć zatrudnienie osobom z orzeczeniem a o to, żeby zrobić na nich pieniądze. Łatwy sposób zarobku. Takich firm, fundacji jest mnóstwo i właściwie tylko takich. Doświadczenie pokazuje mi, że nie ma pomocy dla takich osób a jest pseudo pomoc podszyta jedynie własnym interesem. Takie przedsięwzięcia prowadzą najczęściej osoby nieprofesjonalne, ignoranci z bałaganem w głowie, nieodpowiedzialni i widocznie nie stać ich na to, by zarabiać normalnie. Nikt nie chciałby takiego zatrudnić, a tu mogą robić co chcą i jeszcze dobrze na tym zarobić nie wysilając się. Skandal! Dlaczego nikt tego nie kontroluje?! Ktoś ma z tego korzyści. Masz orzeczenie to nic Ci nie daje a tylko przeszkadza. Tak to wygląda. nawet gdybyśmy jako on coś z tym zrobić,to jesteśmy za słabi. wszystkim takim żerującym na czyjejś niepełnosprawności pragnę powiedzieć, że los jest przewrotny. Pozdrawiam wszystkich on.

Julita

Kacper

Witam. Nie polecam tej Agencji Pracy złożyłem cv niby miałem mieć robiony jakiś test później nawet się nie odezwali żeby go zrobić. Tak mi się wydaje że Oni zbierają cv w bazie danych i (usunięte przez administratora) czarują bo na wielu strona mają zamieszczone oferty pracy a na końcu powiedzą że nie zdał Pan/Pani tego testu bo mi znajoma mówiła bo robili z nią ten test i nie zdała " dziwne". Zamiast pomagać w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych zbierają cv w bazie danych. Proszę osoby niepełnosprawne szukania pracy na własną rękę i nie wysyłanie im cv albo niech usuną wasze cv bo to jest różnie w tych czasach. ZAMKNĄĆ TE AGENCJE PRACY.

Grażyna
@Kacper

A oddzwaniałeś? Może nie mogli się skontaktować po prostu? Na czym ten test znajomej polegał?

@Kacper

Miałem podobnie. Niby wysłali link, którego nie było nawet w spamie

@Mlody

Link do testu? Próbowałeś poprosić żeby przesłali ponownie? W ogóle wiesz na jaki temat miał być ten test? Agencja pośredniczy tylko w znalezieniu zatrudnienia dla osób niepełnosprawnych czy każdy może się zgłosić?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Origen Sp. z o.o. na Grafik? 17 stycznia ogłoszenie na Bydgoszczak.pl.

tylko dla menagera

Helena
@Kasia

To szeregowy pracownik nie ma szans na żadna premie? A są jakieś inne benefity pozapłacowe?

@Kasia

menager i dyrektor w jednym i do tego on ma premie za wykopywanie pracownikow

do Heleny
@Helena

benefitem jest praca zdalna, ma to zalety - nie musisz pracowac z biura z zarzadem, managerami i reszta zespolu, dzieki czemu jesteś zdrowsza i spokojniejsza oraz doceniasz to co masz.

@do Heleny

O to fajnie. Mnie interesuje praca zdalna właśnie, więc chyba pokuszę się o aplikowanie. Zdarzają się dni, gdzie w biurze trzeba się stawić na jakieś zebranie, czy coś w tym stylu? Jeszcze ciekawi mnie, czy z kierownikiem spotkania są jakieś cykliczne w formie zdalnej, czy pracownik ma wolną rekę w wykonywaniu obowiązków?

Franciszek

Dlaczego jaja? Nie uważasz, że to zaleta pracy, że można pracować z domu? A wiesz może czy można pracować zdalnie przez cały czas czy jest to jednak łączone, że co jakiś czas trzeba pojawić się w firmie? Zapewniają sprzęt do pracy?

Magdalena
@Franciszek

Ktoś

Wysłałam pół roku temu pierwsza aplikację zero odzewu. Znowu widziałam ogłoszenia nie wiem co myśleć. Wiecie z jakiego numeru dzwonia ?

Grażyna
@Ktoś

A mają jakieś szczególne wymagania? Może nie spełniasz i dlatego nie ma odzewu?

@Grażyna

mają, oprócz wymagan na stanowisko ktore podają w ogloszeniu, trzeba od razu wyslac skan orzeczenia o niepelnosprawnosci oraz zaswiadczenie o schorzeniu szczegolnym. Biora Ciebie i Twoje CV dalej pod uwage, jezeli masz orzeczenie o stopniu znacznym i zaswiadczenie. po tym wszystkim na placu boju zostaje jakas tam grupka kandydatow i wtedy wybieraja najlepszego, tj oprocz dobrych kwalifikacji i orzeczenia z zaświadczeniem, szukają osoby ugodowej, zdesperowanej i ustępliwej - np pracuje wiele niepełnosprawnych samotnych matek bez alimentow, za to z rejonów o olbrzymim bezrobociu.

Klaudia

@Boy ale to tylko niepelnosprawni są przyjmowani?

Tylko z orzeczeniami
@Klaudia

Tak, stopien znaczny + schorzenie szczegolne. Do tego stanowiska za minimalna krajowa z zakresem.obowiazkow, ktory jednak o niebo wykracza poza pensję minimalna. Nawet wewnetrzni rekruterzy z Evo Solutions wieja z tej pracy ile sil po przepracowaniu zaledwie roku. To tragicznie swiadczy o tej agencji jako o posredniku.

@Tylko z orzeczeniami

A co im to niby takiego daje, że rzucają się tylko na takich ludzi tutaj? Ta strategia naprawdę ma uzasadnienie jeśli chodzi o jakąś skuteczność?

Aniela
@Agata

To im daje, że na niepełnosprawnych ze stopniem znacznym i jeszcze ze schorzeniami szczególnymi są duże dopłaty z PFRON-u. Wykorzystuje się ciężko chorych ludzi.

@Aniela

A co z efektywnością pracy? Te osoby pracują równie dobrze jak ludzie bez schorzeń?

@Aniela

Nie dopłaty tylko odpisy. Dziala to tak, masz znaczny szczegolny, zatrudniaja cie za 3010, pelen koszt ok 3500. Za Ciebie jest ponad 10 000 odpisu, czyli ulgi we wplacie do Pfronu, co miesiac. Pracodawcy i posrednikowi zostaje 6500 co miesiac, do podzialu fifty-fifty. Tak ze trzy razy tyle, co Ty masz pensji netto :)

@ŻywyPoczwórnyOdpis

A gdzie w tym całym podziale jeszcze pracownik? Nie mogłoby to działać tak, że dostałby większe wynagrodzenie?

Koloryt różnorodności
@Agata

Powinno... Bardziej niż oczywista to sprawa. Z tym, że osoby niepełnosprawne stawiane przed wyborem - cokolwiek zarobić by móc opłacić życie, wyjść z cienia, móc zaistnieć (większość z nich ...) inaczej wpisują się w koloryt deklarowanej, afiszowanej różnorodności. Szarość codzienności ich bytu nie ujmują zdjęcia z oznaczeniami avatarów, postów publikowanych w mediach społecznościowych przez zainspirowane ... otwartością osoby. Tak to w "realu" wygląda, kolory tracą blask.

@Koloryt różnorodności

Dość poetycko ujęte to zostało... Ale odnośnie tego, że "powinno" to już jakaś inspekcja nie powinna przypadkiem zainterweniować, żeby to wyrównać tutaj? Chyba, że to tak wszędzie jest a ja źle zrozumiałam

@Agata

mogloby, wytstarczy omijac posrednika i szukac samemu, bedziesz miała większe wynagrodzenie- polecam

Kazimierz

Hej. Ktoś wie jaki stopień niepełnosprawności kwalifikuje mnie do tego, abym mógł złożyć cv na ofertę pracy, które jest na ich stronie? Mianowicie chodzi mi o pracę zdalną na konsultanta telefonicznego. Warunki podane mi odpowiadają ale jeszcze chcę upewnić się, czy szkolenie trzeba odbywać stacjonarnie po zatrudnieniu, czy zdalnie też? Rozmowa rekrutacyjna z 1 etapu się składa, czy może z kilku?

@Kazimierz

Brałam udział w rekrutacji. Informacje była taka, że szkolenie na stanowisko pracy ma być też zdalnie. Miałam 3 rozmowy. Wszystkie były w porządku.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Origen Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Sylwia

Unfortunately, there is no one to verify

Boy

Proszę Was szukają bez przerwy osób niepełnosprawnych, a rekrutacja na stanowisko to jakaś kpina. "Firma oferuje rozwój" hahahaha, myślą ,że wszystko trzeba umieć i zero pomocy z ich strony... żenada

Aleksandra
@Boy

Czemu uważasz, że rekrutacja na stanowisko w Origenie to 'jakaś kpina'? Mógłbyś wyjaśnić o co chodzi? Jak rekrutacja przebiega

@Boy

prawda taka jest, że jak dyrektorowi cos nie pasuje to ekrutcja nic nie daje i wysyłaj ile chcesz cv a i tak maja to w (usunięte przez administratora) jest to DYSKRYMINACJA ON

Matt

Czy praca w Origen skierowana jest tylko do osób niepełnosprawnych?

Kandydat z niepełnosprawnością
@Matt

Tak, i co wiecej tylko z tych ze stopniem znacznym i schorzeniem szczególnym (co istotne, w ogóle nie wywiazuja sie z wczesniejszych ustalen i nie zwracaja srodkow za fakture za wizytę po zaswiadczenie potwierdzajace takie schorzenie). Casting na mięso armatnie za minimalną krajową, jak u każdego tego typu pośrednika pracy dla najciężej poszkodowanych osob niepelnosprawnych (obpon - werbeo- origen - to spółki z tej samej grupy kapitalowej)

Maja
@Kandydat z niepełnosprawnością

na kazdym stanowisku najnizsza krajowa?;/

@Maja

Nie zgodzę się. Kandydowałam na stanowisko, gdzie wynagrodzenie to nie była najniższa krajowa.

@Kandydatka

O to brzmi ok, a można spytać jakie? ;)

@Agata

Rekruter/ka, już nie pamiętam dokładnie nazwy stanowiska pracy, ale jestem pewna, że branża HR.

@Kandydatka

A rozumiem, ale ostatecznie się nie dostałaś czy sama nie przyjęłaś oferty? Bo ciekawa jestem feedbacku

@Matt

nie tylko gdyżtanowisko dr jest obsadzane os "zdrową" i brak inf o mozliwosci ubiegania sie na to stanowisko co jest mniemam tylko dla wybranych a to dyskryminacja ON , dodac nalezy brak kontaktu z prezesem czy zastepca

Magda

Od pół roku aplikuję i zero odzewu, a ogłoszenia wrzucane są niemal codziennie. Porażka

Agnieszka
@Magda

Ach, a też planowałam wysłać ... A próbowałaś jakoś się kontaktować aby dowiedzieć się czemu nie masz żadnej informacji zwrotnej?

Maja
@Magda

A czy swoim CV wstrzelasz się w wymagania, które są zawarte w ogłoszeniu?

@Magda

Ja też wiele razy aplikowałam i jeszcze nigdy nie było odzewu. Wymagania podawane w ogłoszeniach spełniam. Nie spełniam tylko warunku, o którym już ktoś wspomniał w komentarzach poniżej. Nie mam stopnia znacznego.

@Magda

kierownictwo a raczej dr to bezduszny tyran nie słucha pracowników , brak kontaktu z nim, tylko zwalnia ludzi poprzez sztuczne zachowania i wymyślone błędy pracowników menager od zwolnień

Czy w Origen Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

ŻywyPoczwórnyOdpis

Tylko umowa o pracę. Z kwoty pensji minimalnej na b2b po dwoch latach dzialalnosci, to bys trollu nawet na koszty nie zarobil.

Kasia G.

Po raz pierwszy spotkałam się z tak miłą, rzetelną i konstruktywną rekrutacją. Rozmawiałam z trzema osobami i każda z nich przeprowadzała rekrutację w taki sposób, że nerwy, które mnie dopadły, natychmiast puszczały.

@Kasia G.

To super, że miło wspominasz rekrutację w której brałeś udział. Może zechcesz napisać, czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca ten sprawdzał w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności? Jak tak to może napiszesz w jaki?

Zostaw merytoryczną opinię o Origen Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Origen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Origen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Origen Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Origen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Origen Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Origen Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.

Origen Sp. z o.o.