Opinie o Paka Zwierzaka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Paka Zwierzaka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paka Zwierzaka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paka Zwierzaka Sp. z o.o. w Warszawa

Klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Omijajcie szerokim łukiem! Pseudo dyrektor który nie ma pojecia o handlu i bardzo agresywny wręcz nagabujący tryb sprzedaży. „Zamowienie ma być zrobione za godzinę” to można usłyszeć w słuchawce od kolejnej pseudo kierowniczki. Po czym telefony z 4 różnych numerow co dwa dni. Firma bez pomysłu. A jak to jest z tym numerem weterynaryjnym waszym hmmm? ????

Administrator Nowy wpis

Firma Paka Zwierzaka Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Koordynator Dostaw. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Niko Nowy wpis

Zgadzam się, szefostwo super i współpracownicy też

Cześć, ja jestem w podobnej sytuacji co osoba wyżej, rozważam tu złożenie cv, ale jak ma być serio źle, to nie chciałabym się pchać na siłę. Mogę cię prosić o jakieś konkrety, bo omijanie szerokim łukiem firmy brzmi dość poważnie ;)

Firma Paka Zwierzaka Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Koordynator Regionu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Agnieszka

Hej, padła tu dość negatywna opinia odnośnie traktowania ludzi przez firmę i chciałabym, żeby ktoś kto jest w temacie się do niej odniósł. Faktycznie tak praca tutaj może wyglądać? Widziałam, że szukają koordynatora regionu i chciałam zobaczyć jakie opinie na temat pracy tu są... Czym może być spowodowana ta rotacja?

Karo
@Agnieszka

Szefowie są dość niezorganizowani, szukali osoby na stanowisko grafika, niestety nie potrafili zarządać czasem i ilością projektów, które były "na wczoraj". Słabe i nieprofesjonialne podejście do pracownika, wymaganie wykonania pracy, która mogłaby być na dwa różne stanowiska conajmniej. Dużo by opowiadać, absolutnie nie polecam współpracy.

Maria
@Karo

A czy pracownik ponosił konsekwencje za brak zarządzania czasem przez przełożonych i niewywiązywania się z terminami projektów? Skoro jest tak dużo pracy nad tymi projektami, to często zdarzają się nadgodziny?

Anita
@Karo

Pracuje w Paka Zwierzaka prawie rok na stanowisku grafika i nie zauważyłam aby praca odbiegała standardem od każdej innej na tym stanowisku. Pracy jest dużo, ale dla mnie to plus bo mogę się rozwijać i i zdobywać doświadczenie, a to w tym zawodzie jest kluczowe. Charakter pracy grafika w większości firm jest dynamiczny i trzeba często działać pod presją czasu i tutaj też nie jest inaczej. Nigdy nie miałam też sytuacji w której musiałabym pracować po godzinach - "charytatywnie". Praca jest przyjemna, rozwijająca i na pewno sprzyjająca młodemu grafikowi. Ja bardzo polecam to miejsce dla osób które nie idą do pracy "za karę" i mają realne wyobrażenie na temat tej branży :)

Klient

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, kliku pracowników zostało wykorzystanych do przyniesienia firmie bazy klientów, następnie nie przedłużono im umów o pracę, różne województwa w bardzo krótkim czasie zostały bez przedstawicieli handlowych. Pani z biura wydzwania praktycznie co tydzień w sprawie złożenia zamówienia, bardzo nachalny typ sprzedaży. Duże braki w towarze, większość stanu magazynowego trzymana dla dużych sklepów internetowych.

Maria
@Klient

Ale może firma nie posiada swojej bazy klientów tylko wymaga od handlowca sama sobie pozyskać taką bazę firm. Ciężko mi uwierzyć do końca, że tak jest, bo jednak na ich stronie widnieje kontakt do chociażby koordynatorów regionów, więc no muszą mieć pod sobą jakichś przedstawicieli handlowych...a podali przynajmniej powód, dla którego umowa nie została przedłużona? Muszą przecież wyjaśnić pracownikowi dlaczego rezygnują ze współpracy z nim...

Zostaw merytoryczną opinię o Paka Zwierzaka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Paka Zwierzaka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paka Zwierzaka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paka Zwierzaka Sp. z o.o.?

Paka Zwierzaka Sp. z o.o.
  • Łubinowa 4
    03-878 Warszawa

Paka Zwierzaka Sp. z o.o.