Align Technology Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Align Technology Poland Sp. z o.o.

Www

Jakie są warunki zatrudnienia w odział Jakośći?

Technik UR

Napiszecie coś o pracy w UR ?

Skąd masz tego typu pewność? Pisząc wprost ile się tu zarabia i przy jakich warunkach pracy? opiszecie narzędzia, atmosferę i ogólna sytuacje na dziale?

Ennn.

Dzień dobry, Jakie są opinie o pracy w biurze (stanowiska niezwiązane z projektowaniem itp.). Przede wszystkim: Czy są premie - jak często, w jakiej wysokości? Jak wynagrodzenia? Czy są podwyżki, awanse? Jaka panuje atmosfera?

Ennn.
@Ennn.

Podbijam. Czekam na odpowiedź już miesiąc. Czy ktoś może się wypowiedzieć? Czy tylko na produkcji i przy projektowaniu jest tak źle, jak wynika z zamieszczanych tu opinii, czy na innych stanowiskach też?

@Ennn.

Nie wszędzie jest źle, ale faktycznie te 2 posady odradzam. Nie płacą za dużo, a nie warto tracić tylu nerwów. Mimo że to logiczne, że to korporacja i ciśnie na wyniki to jest to przesadą. Zawsze jest jakieś ale.

Zenek

Nie warto?. Ale tam pracujecie. Czyli jednak warto. Inaczej by was w Align nie było.

Z tym ze pozostaje tylko kwestia tego od kiedy te wspomniane osoby już nie pracują? zastanawiam się po prostu na ile aktualne może być to „odradzanie”? co jaki okres czasu warunki tu się tak w ogóle zmieniają? Pisali w innym wątku o zmianach „na górze” jaki to ma wpływ na pozostałych pracowników?

Migotka
@Zenek

Jeśli chcesz zarabiać (usunięte przez administratora) PLN netto to powodzenia ja do końca roku i (usunięte przez administratora) z tego (usunięte przez administratora). Tu jest taki wyzysk ze ja (usunięte przez administratora) i grosze przede wszystkim !

jojek

jedni dluzej inni krocej a jeszcze inni sa na wylocie lub szukaja pracy

@Migotka

Jakie tu kwoty przytaczasz bo nie wiem? Jest perspektywa na wyższe zarobki po pewnym czasie? Nie wiem jak interpretować taka wiadomość a mam zamiar czegoś szukać dla siebie właśnie po nowym roku

Chcę przyjść do twojej pracy

Czy jest dojazd do pracy? Dzisiaj przyszedłem na rozmowę kwalifikacyjnej na 09:00

XYZ

Jeżeli tak ma wyglądać praca w amerykańskiej korporacji, to nigdy nie powtórzę tego błędu. Tutaj nie ma nikogo kompetentnego, chaos od treningu do komórki. Szukam pracy, nie nauczyłem się tutaj niczego co mogę użyć gdziekolwiek. Wszystkim znajomym ze studiów powiedziałem że nie warto. Nauczka na przyszłość, parę fajnych osób się poznało, to jedyny plus.

Zenek

Jestem zainteresowany pracą w Align. Podobno są dwa align. Jedna to praca w fabryce a druga to przy komputerze jako projektant. Was którzy tam pracują proszę o odpowiedź gdzie jest lepiej.

Oi
@Zenek

Zenek, poczytaj mordo opinie i sam dojdź do wniosku, że w żadnym XD

Przeczytaj wywiad

Designer
@Zenek

Najwięcej narzeka AFAB (Fabryka), chociaż w biurze też nie jest pięknie, zależnie na jaki proces trafisz to Twoja wypłata potrafi się różnić.

@Designer

W biurze jest bardzo podobnie Kazdy ma dosc i ucieka z tego (usunięte przez administratora) kiedy tylko moze

ONA

Jaki jest sens tworzenia portalu w którym pracodawca może usuwać wpisy. Jak widać hajs robi swoje. Drogi GoWorku z chęcią udzielę Ci wywiadu i opowiem jakim dnem jest ta firma.

Nowak
@ONA

Ja juz to zrobilem Im wiecej tym lepiej :)

Jojek

To (usunięte przez administratora) juz zrzucili ze stolka?

Alicante
@Jojek

??? Co się stało?

@Alicante

Post dotyczyl nowej pani dyrektor i zabrania premii Czy (usunięte przez administratora) zostala zdegradowana?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Nowak nowakowski

31.10.2023 02:10

Nowak nowakowskiikona wywiad

Chcę się podzielić moimi doświadczeniami ze współpracy z tą firmą. Wcześniej miałem dobrą pracę, jednak zmieniłem ją na firmę Align Technology, skuszony wizją wyższej pensji, możliwością awansu i perspektywami rozwoju. Warunki te nie zostały spełnione, a ja przez to straciłem około dziesięć tysięcy złotych, które mógłbym odłożyć przez ten czas, pracując dalej u poprzedniego pracodawcy.

Nowak nowakowskiikona wywiad

Pracowałem na stanowisku Cad Designera. Praca polegała na usuwaniu niedoskonałości ze skanu zgryzu pacjenta, ustawieniu zgryzu i wszystkich parametrów do zdjęć, a następnie na przekazaniu skanu do działu, który zajmuje się planowaniem leczenia.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Nowak nowakowskiikona wywiad

Miałem możliwość pracy zdalnej.

Nowak nowakowskiikona wywiad

Na początku współpracy obiecywano mi podwyżki, jednak poza podniesieniem pensji o 200 zł netto po otrzymaniu certyfikacji, kwota mojego wynagrodzenia nie zwiększyła się. Świadczenia socjalne w czasach inflacji według mnie są zbyt niskie. Przykładowo dodatek na wakacje wynosi 300 zł netto, na święta otrzymałem 500 zł netto. Brakowało mi też poczucia stabilności posady. Pewnego dnia zwolniono z dnia na dzień trzydzieści osób, bez podania im powodu. Czułem niepokój, że mnie również mogą zwolnić, ponieważ przełożeni często wspominali o możliwości zwolnienia kolejnych osób. Przez brak podwyżek ledwo udawało mi się samemu utrzymać. Firma nie jest świadoma wpływu inflacji na życie codzienne pracowników. W zeszłym roku obiecano nam podwyżki inflacyjne, po czym z nich zrezygnowano. Powiedziano nam, że wynagrodzenie na poziomie 3000-3500 zł netto mieści się w przedziale rynkowych widełek. Od stresu i braku poczucia bezpieczeństwa finansowego nabawiłem się depresji. Odczuwałem wstyd, że pracuję za tak niską pensję, według mnie jest wiele firm, które płaci wyższe wynagrodzenia.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Nowak nowakowskiikona wywiad

Na początku zarabia się 3000 zł netto. Po zdaniu certyfikacji otrzymuje się 200 zł netto podwyżki. Jest też możliwość premii, w zależności od wyników.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Nowak nowakowskiikona wywiad

Pracowałem w tej firmie rok i trzy miesiące.

Nowak nowakowskiikona wywiad

Pozytywny aspekt tej pracy to wolne weekendy.

Nowak nowakowskiikona wywiad

Mogę wymienić kilka negatywnych aspektów tej pracy. Duża presja na wyniki, monotonia pracy, duszne biuro. Nieprzyjemna atmosfera współzawodnictwa wśród pracowników i środowisko plotkarskie. Brak równego traktowania wszystkich pracowników, ponieważ w firmie panują układy. Przykładowo, jeżeli w firmie norma to 95% i pracownik X wyrabia 70% normy, to jest wszystko w porządku. W tym samym czasie pracownik Y wyrabia 90 % normy i przełożeni mają oto pretensje, wzywają go do pokoju na rozmowę, straszą planem naprawczym itp. Kolejny negatywny aspekt, który zaburzał moje poczucie bezpieczeństwa, to wręczanie wypowiedzeń pracownikom bez powodu.

Nowak nowakowskiikona wywiad

Awans zależy od dobrych relacji z przełożonymi. Jedne osoby po roku awansowały na szkoleniowców (w firmie takie stanowisko nazywa się Cad Designer Supervisor), inne osoby nie mogły awansować nawet na seniora, jeśli były nielubiane przez zespół i Supervisora.

Senior

Cad Designer Supervisor - nie ma takiego stanowiska w firmie co podważa w sumie większość wywiadu, z którym zgodziłbym się maksymalnie w 50%, prawdą jest, że jest mocne ciśnięcie na wyniki.

Pawelos
@Senior

Nic nie podwaza. Ktos kto redagowal ponylil sie. Lydzie pracujacy tu wiedza ocb. Ten wywiad glosi prawde o tej firmie. Oby administrator tego nie usunal

Nowak nowakowskiikona wywiad

Szkolenia składały się przede wszystkim z licznych prezentacji, po których mieliśmy testy wiedzy. Tematy były powtarzalne, a przekazywana wiedza nie przyda się w innych firmach.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Nowak nowakowskiikona wywiad

Atmosferę oceniam negatywnie. Brakowało życzliwego środowiska pracy, zamiast tego była presja na wyniki i atmosfera rywalizacji.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Nowak nowakowskiikona wywiad

Nie mam nic do zarzucenia Działowi HR. Co do bezpośrednich przełożonych, wszystko zależało od osoby. Niektórzy przełożeni byli w porządku, inni lubili krytykować z byle powodu. Raz na przykład skrytykowano mnie za minutę spóźnienia się do pracy.

Nowak nowakowskiikona wywiad

Niskie zarobki i presja na wyniki pracowników.

Nowak nowakowskiikona wywiad

Pracodawca obiecywał podwyżki, jednak kwoty były niskie lub w ogóle do tych podwyżek nie dochodziło. Brak płatnych nadgodzin. Odebrano mi premię trzynastej pensji, tłumacząc to inflacją i brakiem pieniędzy w firmie.

Nowak nowakowskiikona wywiad

Sugerowałbym podnieść pensje, dać podwyżki inflacyjne niezależne od wyników pracy oraz zwiększyć kwoty świadczeń świątecznych i urlopowych. Ponadto sugeruję okazywać większy szacunek pracownikom i zmniejszyć presję na wyniki.

X D

Wiedz, że jeżeli trafisz jako Associete CAD pod (usunięte przez administratora) to 90% twojej grupy się zwolni do 4 miesięcy i Ty też :) Straszenie nieprzedłużeniem umowy, zatrzymywanie w danych etapach bo komuś się tak widzi, wieczna presja na wszystkim. Masz robić szybko i masz robić dobrze a i czasami to nie starcza. Pamiętaj, wszyscy Cię obserwują i wszystko będzie mieć dla Ciebie konsekwencje. W firmie dużo pomocnych i empatycznych osób ale to nie one decydują o twojej przyszłości więc już tu jest problem. W tej firmie im dalej od zębów tym lepiej.

Eee ????????????????????????

Ludzie ! Nie przychodźcie tu do pracy bo nie warto szkoda cennego czasu słaba pensja bardzo słaba znalazłem ofertę na 2 zmiany 4900- 6965 brutto oczywiście dotatkow wiele premia za obecność 5% premia do 20% wydajność bonus 5 zł brutto do każdej przepracowanej godziny 20% dodatku za pracę w godzinach nocnych nie wstyd wam ? Ze płacicie takie grosze ludziom? Porażka naprawde dlaczego płacicie takie grosze ludziom ? A wymagania wielkie macie ? Dramat

Ta firma to porażka

Boze ta firma to jest jedną wielką porażka. Słaba kasa. Inne firmy płacą o wiele więcej na czterobrygadowce zbalazlam ofertę 6100-6700 brutto i to też jest czterobrygadowka tak samo jak wy a wy podstawa 4800 PLN brutto wstyd trzeba z tad uciekać bo nie warto tu siedzieć.

Ktoś tam ????☺

Ogólnie nie polecam tutaj pracy słaba kasa na czterobrygadowce. Najgorszy dział Acl pot po (usunięte przez administratora) się leje maszyna tak (usunięte przez administratora) ze nie ma jak wyjść do kibla. Czterobrygadowka a podstawa (usunięte przez administratora) PLN Żal ???????????????? część juz szuka pewnie nowej roboty

Aligner
@Ktoś tam ????☺

To poczekaj jeszcze na długofalowe zdrowotne skutki pracy tutaj. Wdychanie magicznego różowego pyłku i oparów z lasera na acl - samo zdrowie. Wdychanie oparów żywicy na sla - samo zdrowie i jeszcze wdychanie pyłu scieranej żywicy - oj spotka się spotka trochę ludzi na onkologii i pulmonologii za parę lat. Kumaci już podziękowali za pracę w tym przybytku. I wygrali zdrowie. Czas się zastanowić nad przyszłością i rozważyć co lepsze, komfort siedzenia na śmierdzącej i ciepłej posadce w Align, czy chwilowe opuszczenie strefy komfortu i znalezienie pracy w zdrowszych warunkach. A to możliwe, uwierzcie mi :). Bo zdrowia żadne pieniądze Wam drodzy koledzy i koleżanki nie zwrócą.

Ty
@Ktoś tam ????☺

A wziąłeś pod uwagę, że piętnaście dni w miesiącu musisz do niej jechać? Poza tym nie wiem jak pracujesz, że tylko podstawę tu wymieniłeś bo ja co miesiąc mam tyle co na umowie brutto, więc brutta na wycinkach mam ponad 6k ale to trzeba pracować a nie bąki zbijać i liczyć że wszystko się należy. A jak chcesz iść do toalety to masz osoby, które mają w obowiązku Cię zamienić.

vae victis
@Aligner

Ci co kilka lat popracują to mogą się czego obawiać, szczególnie osoby co jeszcze palą, dlatego rotacja pracowników wytłumi negatywne skutki, jak zabraknie miejscowych to sprowadzą Hindusów i Filipińczyków im żadne warunki przeszkadzać nie będą.

Ty
@Aligner

Akurat tu to praca jest tylko jednym z czynników

Ktoś tam ????????????????????
@Ty

Może mieszkasz z mamusia i tatusiem więc tobie się taka kasa opłaca. No (usunięte przez administratora) pracuje nie zbijam Bąków w porównaniu (usunięte przez administratora) do ciebie. Wszędzie juz jest większa podstawa niż tutaj i taka jest prawda! Nie będę tutaj siedzieć szkoda cennego czasu tutaj marnować.

@Ty

Przestan wciskac ludziom kit. Tu nikt 6 brutto nie zarabia.

Franek

racja

acl
@Aligner

Akcje Align Technology spadały po tym, jak firma produkująca niewidzialne aparaty ortodontyczne nie osiągnęła kwartalnych zysków i obniżyła wytyczne w związku ze spowolnieniem popytu. Według FactSet spółka Align (symbol: ALGN) odnotowała skorygowany zysk za trzeci kwartał w wysokości 2,14 dolara na akcję, czyli poniżej szacunków Wall Street na poziomie 2,26 dolara. Przychody netto wyniosły 960,2 mln dolarów, mniej niż oczekiwano na poziomie 994,5 mln dolarów. „Praktyki stomatologiczne i branżowe firmy badawcze zgłaszają pogarszające się tendencje, w tym mniejszą liczbę wizyt pacjentów i częstsze odwoływanie wizyt pacjentów, a także ogólnie mniejszą liczbę rozpoczynanych spraw ortodontycznych, szczególnie wśród dorosłych pacjentów” – oznajmił w komunikacie prasowym prezes i dyrektor generalny Joe Hogan. Według Dow Jones Market Data akcje spadły o 23% do 195,65 dolarów i osiągnęły tempo największego procentowego spadku od 25 lipca 2019 r., kiedy to spadły o 27%. Akcje spółki radziły sobie także najgorzej na indeksie S&P 500. Firma podała, że spodziewa się przychodów w czwartym kwartale na poziomie od 920 do 940 milionów dolarów. Align prognozuje przychody na cały rok w wysokości od 3,83 do 3,85 miliarda dolarów, w porównaniu z wcześniejszym wezwaniem wynoszącym 3,97 miliarda dolarów do 3,99 miliarda dolarów. Analitycy Williama Blaira, Brandon Vazquez i Justin Lin, którzy oceniają akcje spółki Outperform, przyznali, że kwartał był trudny, ale mimo to znaleźli powody do optymizmu. „Biorąc pod uwagę zmienność akcji i skupiając się na fundamentach, w tym kwartale było kilka jasnych punktów, które powinny dać pewną pewność co do średnio- i długoterminowego potencjału wzrostu” – napisali w raporcie z badania.

Aleksander

Gdzie jest ten Oskar z IT? Co z Nim zrobiliscie potwory?

@Aleksander

Znalazl lepiej platna prace co w przypadku it jest mozliwe od zaraz Align jest n sammym dole

Marika
@E

Ja akurat przyszłam tu popatrzeć na prace w biurze, bo szukają do was właśnie przez taki portal. ale o co chodzi z tym IT, faktycznie stawki macie tu o wiele mniejsze? Ile wynoszą? I co z pozostałymi stanowiskami? Zastanawiam się czy może zakres obowiązków jest nieco lżejszy?

Ucieszona

Nie polecam pracy w tym miejscu. Od momentu 'czystek' i zwalniania ludzi z dnia na dzień (około rok temu) było coraz gorzej. Z całkiem spoko miejsca pracy zrobili (usunięte przez administratora). Wyrabiasz wyniki? Robisz 95% i trzymasz jakość? Spokojnie, zaraz znajdą coś innego, żeby się do Ciebie przyczepić :D Decyzję o zwolnieniu podjęłam gdy usłyszałam od przełożonego, że może nie mam complainów i wyrabiam ilość ale on wie, że BĘDĘ miała (XD) więc musi mnie wysłać na 'KoŁcZinG'. Zatem zamiast mieć spokój i robić swoje, za karę w takiej sytuacji masz kogoś, kto wcale nie zna się na robocie lepiej od Ciebie, ale będzie siedział Ci na plecach całe 8h i ... przeszkadzał, bo inaczej tego nie da się nazwać (*coach nie jest osobnym stanowiskiem, jest wyznaczany z pośród CADów aby pełnić taką funkcję, sama byłam coach'em). Atmosfera w tym miejscu jest gęsta tak, że można ciąć ją nożem. Nigdy nie wiesz, kiedy ktoś zacznie się wydzierać na Ciebie albo na kogoś obok (w szczególności umiłował to sobie jeden z menadżerów z Hiszpanii). Okropny (usunięte przez administratora) komunikacyjny, nigdy nic nie wiadomo, zarówno jeśli chodzi o rozwiązywanie spraw pracowników jak i samych procedur i ciągłych ich zmian. Na koniec dodam, doświadczenie w tej firmie jako projektant CAD absolutnie nie przyda się w jakiejkolwiek innej pracy jako projektant. Obsługa wewnętrznego programu versus realne projektowanie w programach typu CAD są zupełnie inne ;)

@Ucieszona

Znam to baprdzo dobrze bo sam bylem ofiara shadowingow coachingow i dodatkowych akcji ktore nie byly mi potrzebne. Miewalem to poniewaz przez dzien czy dwa nie wyrobilem normy lub dostalem wiecej rejectow. Mialem rowiez taka akcje gdzie robilem kejsa a nastepnie musialem go odeslac aby sprawdzono mi czy dobrze zrobilem. Zawsze cos sie znajdowalo. Kiedy bylo juz wszystko ok moglem tego kejsa puscic dalej. Kiedys dostalem 3 rejecty pod rzad. Supervizor byla swiecie przekonana ze dostane complaint co sie nie wydarzylo.Chore. Przez te ich akcje ktore maja niby pomoc czlowiek baranieje i ma metlik w glowie. Oczekuja od pracownikow samodzielnosci a sami robia z nich ciamajdow. Pozniej jest kolejny przytyk ze nie wyrobiles normy lub jestes niesamodzielny. Paranoja. Zwolnilem sie 2 miesiace temu. Dzieki Bogu znalazlem duzo lepsza i stabilniejsza fuche. W Align moga zwolnic Cie w kazdej chwili bez przyczyny zero stabilnosci zatrudnienia i zero pewnosci finansowej. Czlowiek ledwo wiaze koniec z koncem i dodatkowo czepianie sie jak w szkole.

Cześć ???? Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko Cad designer. Chciałem się zapytać o poziom języka angielskiego na to stanowisko. W ogłoszeniu jest wymagany poziom B1/B2 ale z waszych wypowiedzi wynika, że wynagrodzenia nie są satysfakcjonujące dlatego wnioskuję, że angielski nie musi być bardzo wysoki. Dlatego chciałbym Wam zadać pytanie czy osoba która posługuje się tylko na poziomie komunikatywnym i dawno nie odświeżała języka angielskiego ma szanse na tym stanowisku oraz czy podczas pracy można wspomagać się translatorami? Jak wygląda egzamin z tego języka? Czy jest trudny? Jak go oceniają rekruterzy? Czy po prostu jest zwykła rozmowa przy rekrutacji? Czy możecie podać przykładowe pytania? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

@Kandydat

Zależy od działu. Na DDT sobie poradzisz. Na S&S będzie ciężko.

Nie o to pytałem

@Kandydat

Test z angielskiego wyglapda napstepujaco. Masz fragmenty tekstow i musisz dopasowac zdania ktore go streszczaja. Pozniej masz rozne obrazki zwiazane ze stomatologia i musisz je podpisac (hasla sa w ramce). Potem jest tekst i pytania prawda falsz oraz test na logiczne myslenie rowniez po angielsku. Na ddt powinni przyjac Cie bez problemu bo tu podobno google translator wystarczy. Na ss musisz biegle znac angielski. Tu czesto sam musisz pisac komentaprze czy roznawiac z lekarzami

@Pepsik

Czy mogę jeszcze poprosić o rozszyfrowanie tych skrótów DDT oraz SS? Chciałbym dokładnie wiedzieć co to za działy.

@Kandydat

Ddt digital detailing treatment praca tu polega na usuwaniu niedoskonalosci na skanie/wycisku ustawieniu osi zebow oraz zgryzu do zdjec pacjenta. Nastepnie skan jest przekazywany do dzialu ss ktory zajmuje sie planowaniem i przebiegiem leczenia.

@Pepsik

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zastanawiam się jak zatem dostać się na DDT skoro ogłoszenie jakie widziałem jest na CAD Designer. Ktoś podpowie?

d
@Kandydat

cad desinger to stanowisko ogólne, dzieli się na cad designera ddt i cad designera s&s

@d

Zastanawiam się jeszcze czemu ogłoszenie na CAD Designer jest aktywne przez tyle miesięcy - czy wynika to z takiego zapotrzebowania czy dużej rotacji?

@Kandydat

Jest rotacja i presja na wyniki niewspolmierna z wynagrodzeniem

@Jojek

A jak wygląda system premiowy? Czy ktoś może ogólnie opisać?

@Kandydat

Obecnie premia jest co kwartal ktora zalezy od wynikow mianowicie poziom internal reject oraz produktywnosci. Jesli dostaniesz komplejna lub byles na l4 dluzej niz 2 tygodnie premia przepada niestety. Jest tez premia roczna ktora przyznaja po rozmowie rocznej rowniez zalezna od wynikow postawy i ilosci dni na l4. Nic pewnego nie ma. Tal samo z podwyzkami inflacyjnymi zaleznymi od wynikow ktora mozesz dostac lub nie. Czuje ze jak poczytasz dokladnie ta stronke to odwidzi Ci sie praca tutaj. Sam szukam nowej pracy mimo ze pracuje tu ledwo pol roku. Przyszedlem tu zeby nie siedziec na bezrobociu

@Pepsik

A czy możesz napisać orientacyjnie o wysokości premii? Jaki to jest przedział kwotowy?

@Kandydat

To sa procenty od wynagrodzenia pomnozone przez liczbe miesiecy. Nie jestem pewien. Ja nie dostalem jeszcze zadnej bo dopiero co zaczalem kariere tutaj xd

Anonek
@Pepsik

No tak premia jest zależna od wyników i jest to jakiś procent (od 5%-15-choć tu nie jestem pewny-% czasem sie podobno zdarza że SV będzie się starał żeby Ci coś podnieść ale to są wyjątki) od sumy wypłaty z 3 miesięcy, a że każdy ma teraz inaczej to trudno powiedzieć jaki jest przedział. Premii rocznej nie ma @Pepsik, była ale początkiem roku z niej zrezygnowali dla premii kwartalnej, ale podobno i to ma zmienić się na premię miesięczną bo ludzie słusznie narzekają że trudno ją otrzymać.

@Anonek

Jeszcze wrócę do kwestii języka angielskiego - czy używa się go tylko w korespondencji elektronicznej czy też jest to język komunikacji w firmie i między pracownikami? Na tym najniższym poziomie zatrudnienia.

@Kandydat

Na Ss musisz znac dobrxe angielski. Tak juz wchodzi w gre rozmowa z lekarzami oraz skomplikowane istrukcje od lekarza ktore musisz wykonac. Komentarze tez piszesz sam. Tlumacz google juz nie pomoze tak jak na ddt podobno

@Anonek

Jest tak jak piszesz. Sumy gwarantowanej niestety ni ma tak jak w wielu innych firmach.

Senior
@Pepsik

Aktualnie premia jest zależna od Twojej produktywności oraz jakości, podstawne zażalenie od klienta pomniejsza premie, przy dwóch ucina zupełnie (niektórzy potrafią dostać ich kilka w roku, niektórzy nie dostają ani jednego przez cały rok, jeżeli postępujesz zgodnie z procedurami i życzeniami klienta nie powinieneś dostać podstawnego zażalenia). Rozliczana jest kwartalnie i zależna od Twojego wynagrodzenia. Zależnie od wyników jest od 2 do 12% premii (ogarniając tę pracę bez problemu można osiągnąć 10%, a o 12% nie warto walczyć, za duży nakład pracy). Premie roczną na ten moment usuneli dla Cad Designerów, obowiązywała do tego roku, nowy system premiowy ma ją niby zrekompensować (bo była do 8%). Sumarycznie wychodzi gorzej niż poprzedni system premiowy, który zawierał premie pokaźną miesięczną. Nie można w ciągu kwartału być dłużej na l4 niż 10 dni, jeżeli to przekroczysz to tracisz premie. Za każdy dzień na l4 masz też pomniejszoną premie. Premia jest wypłacana z 2 miesięcznym opóźnieniem (koniec kwartału pierwszego to ostatni dzień Marca to premia jest wypłacona w Maju wraz z wypłatą). Nie jestem w stanie udzielić informacji jak wygląda premia jeżeli na przestrzeni 3ech miesięcy miało się różną podstawę. Co roku na początku jest proponowana podwyżka, z czego się orientuje od 0 do 8% zależnie od wyników, chociaż nie wiem czy nie zależy to od Twojej aktualnej stawki w widełkach oraz inflacji. Awans wiąże się zazwyczaj z podwyżką ok. 10%, gdzie można go dostać tylko na koniec kwartału, przynajmniej oficjalnie, praktycznie zdarzają się od tego odstępstwa.

Jestem tego prxykladem

@Senior

Zwolniłem się bo mam już tego dość. Ciągla presja; "mogles zrobic lepiej, wiecej i wiecej", rak podwyzek, postawy roszczeniowe. Znalazłem lepszą prace za dużo większe pieniądze, gdzie jest lepsza atmosfera i przede wszystkim szacunek do pracownika. Pracowałem tu aby mieć za co opłacić czynsz i przezyc (przetrwać) od 1 do 1. Taki okres przejsciowy

Someone
@Senior

Akurat z tymi reklamacjami to nie jest prawda. Możesz dostać reklamacje, bo nie domyśliłeś się co lekarz miał na myśli i mu tego nie wyczarowałeś. ????????

Były
@Someone

Są jeszcze complainy non-valid niby nie liczą się na Twoje konto, ale na konto zespołu już tak, więc pogadanka z SV i tak będzie. Tak samo z ocenami od lekarzy tam nie muszą się z niczym tłumaczyć i mogą dawać co im wpadnie do głowy. Więc teoretycznie może być wszystko spoko a potem i tak Ci da ocenę niższą niż 5.

Cześć , Widzę od dłuższego czasu poszukują na stanowisko Production Supervisor Jaki zarobki ? ile osób pod sobą ? Jak jest rotacja ? Dzięki

Zaintetesowani

Jest otwarta rekrutacja na supervisora, czy szukacie kierownika bo firma się rozrasta, czy dlatego, że ktoś się zwolnił z kierownictwa?

@Zaintetesowani

Raczej to drugie

@Zaintetesowani

A kto tutaj się nie zwalnia? Tak, to jest wakat bo odchodzi obecny sv.

WHO?

Oo, no co ty a kto odchodzi? I do kiedy jest?

Nie wiem ale jest w tym momencie szukają CAD Designerów to bardziej rotacja czy rozwój? z treści oferty jednoznacznie to nie wynika. W opisie padła jednak wzmianka o klarownej ścieżce kariery. Jaka ona jest dla tego stanowiska? i czy często organizuje się rekrutacje wewnętrzne? Ciekawi mnie jak często ludzie przechodzą pomiędzy działami i czy warto

Jojek 2

W przypadku cad designera sciezka kariery wyglada tak: Associate cad designer

Associate cad designer

Ucina mi tekst

SCD

Cad Designer zaczyna się szkoleniem, w tym czasie jesteś Associate Cad Designerem, po przejściu szkolenia i uzyskania certyfikacji wewnętrznych awansujesz, natomiast rozwój wygląda tak: Associate Cad Designer >> Cad Designer >> Senior Cad Designer >> Cad Specialist (aktualnie chyba 5 osób w Align Polska) >> Senior Cad Specialist (aktualnie 0 w Align Polska) Po osiągnięciu Cad Designera można się starać o inne stanowiska wsparcia, które mają 5 stopniowe opcje rozwoju. Jednak rekrutacja na nie jest aktualnie wstrzymana i rzadko uruchamiana. Natomiast pracowników na te stanowiska jest zawsze wielu chętnych (kilkanaście aplikacji na miejsce zazwyczaj) Jest możliwość przechodzenia pomiędzy działami, jednak jest różnica pomiędzy pracą w różnych działach.

Joje2
@SCD

Na to stanowisko latwo jest sie dostac. 2 lata temu bardzo czesto rekrutowali o to duze ilosci osob Mialem to samo napisac. Niestety wada tej pracy jest niska placa presja na wyniki i (usunięte przez administratora) (zalezy do jakiego teamu trafisz) Awanse o ile sa to sa jedynie na papierze a gratufikacja finansowa marna

jojek
@Jojek 2

Usuniety post dotyczyl stanowiska cad designera oraz sciezki rozwoju/ Autor pytal sie co jest przyczyna czestego wystepowania ogloszenia oraz sciezki rozwoju jaka oferuje firma

Nowa

Cześć, mam pytanie, czy podczas rekrutacji na stanowisko cad designer rozmowa w firmie jest w języku polskim, czy angielskim?

@Nowa

W wiekszosci jezyk polski

Zostaw merytoryczną opinię o Align Technology Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Align Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 543.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 369, z czego 70 to opinie pozytywne, 188 to opinie negatywne, a 111 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Align Technology Poland Sp. z o.o.