Opinie o Constructor Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Constructor Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Constructor Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Constructor Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Paulina

Widze że macie problemy finansowe przez tą firmę. Jestem ciekawa czy komuś udało się wyegzekwować należności?

@Paulina

Udało się trzeba mieć sposob

Magic-inwestor Nowy wpis

Prosze o informacje jak Pani sobie z tym (usunięte przez administratora) poradzila. Mnie do tej pory sie nic nie udalo odzyskac.

Wielka prośba Nowy wpis

Jak sie pani udało? Niech się pani podzieli, żeby pomoc innym

Pokrzywdzona Nowy wpis

U nas to samo. Bardzo żałuję, że dopiero teraz czytam Wasze opinie. Jesteśmy do tyłu na duże pieniądze.

Czy twoim zdaniem przedsiębiorstwo Constructor Polska Sp. z o.o. w mieście Warszawa to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją opinię. Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie.

Poszkodowany

Rafal Bejtka i forma Constructor Polska Sp. z o.o. to firma nierzetelna i oszukujaca ludzi. Tak jak w postach z opinia nalezy trzymac sie od Rafala Bejtki z daleka (dziala rowniez w innych firmach tj. Allskan Design, PAMG Sp. z o.o.). Zglaszajcie wszelkie przypadki oszustw dokonanych przez Rafala Bejtke. Moze wreszcie nasz wymiar sprawiedliwosci zakonczy jego oszukancza dzialalnosc.

Cichy Nowy wpis

Widzę że pan Bejtka dalej (usunięte przez administratora) ludzi. Ja mam prawomocny wyrok skazujący pana B. I nic nie można zrobić gdyż biedak nie ma nic na siebie komornik rozkłada ręce. Pan dalej kradnie i wszystko jest ok. Policja potwierdzam ma gdzieś takiego pana

Magic-inwestor

Unikajcie firmy oraz Rafala Bejtki. Oszukal juz kilkanascie osob. Sam jestem jedna z nich. Schemat dzialania jest w wiekszosci przypadkow taki sam. Na poczatku wspolpracy jest milo i obiecujaco. Rzetelnie wywiazuje sie z planu robot. Na pewnym etapie pobiera zaliczke na materialy i znika. Kontakt sie urywa, nie odbiera telefonu. Niestety organy scigania nie sa zainteresowane sprawa twierdzac, ze jest to sprawa cywilna a nie karna. Unikajcie tej firmy i Rafala Bejtki (na FB przedstawia sie Rafal Baithke)!!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Constructor Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poszkodowana

Pan Rafał Bejtka organizuje biegi, za które jest wychwalany, za miłość do sportu, przeprowadza nawet wywiady pięknie opowiadając o tym jaki sport jest dla niego ważny. Szkoda tylko, że za organizacją takiego biegu stoi cały sztab ludzi, firm, za faktury których Rafał Bejtka do tej pory nie płaci. Na pieniądze czekam już parę lat i nie mogę uwierzyć w to, że ten człowiek normalnie chodzi po ulicy i (usunięte przez administratora) kolejne osoby i firmy.

Weronika
@Poszkodowana

Ou, brzmi to słabo, nie miałam o takich sytuacjach pojęcia. A byłaś zatrudniona przez tego pana? Wiązała Was jakaś umowa? Chyba warto żebyś zgłosiła się do inspekcji pracy albo coś w tym rodzaju, pewnie uda ci się pieniądze odzyskać dość szybko.

Poszkodowany

Pan Rafał Bejtka, nie wywiązał się z zaliczek i z umowy. Początek współpracy to sympatyczne rozmowy i dalekosiężne plany ("później to wyrównamy", "później to zrobimy", "to drobnostka"). Przy końcu współpracy inwestor zaczyna zgłębiać wiedzę nt. procesów sądowych.

Poszkodowany

Rafał Bejtka, właściciel firmy Constructor sp zoo (usunięte przez administratora) klientów. Pobiera zaliczki na materiały i nie wywiązuje się. Następnie zrywa kontakt, nieodbiera telefonu. Jest cała lista poszkodowanych. A kwota na którą (usunięte przez administratora) ludzi opiewa na setki tysięcy złotych. Unikajcie tej firmy i Rafała Bejtki!!!

Inwestor

Proszę uważać na pana Rafała B jest to szust który wyłudza pieniądze i nie kończy budowy i nic z tego sobie nie robi

Zostaw merytoryczną opinię o Constructor Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Constructor Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Constructor Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Constructor Polska Sp. z o.o.
  • Hoża 51
    00-681 Warszawa

Constructor Polska Sp. z o.o.