Opinie o Az-Partner Sp. z o.o. w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Az-Partner Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Az-Partner Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Az-Partner Sp. z o.o. w Lubliniec

Lech

Wpadłem na firmę Az Partner. Dostałem nieznane dla Nich miejsce pracy i miała być w razie nieodpowiednich warunków zmiana miejsca. Po paru dniach zgłosiłem nieodpowiednie warunki i zaczęły się schody. Praca była ciężka i na dodatek zarządzająca siostra pacjenta oszczędna. Dokarmiałem się bo musiałem jakoś funkcjonować. Po 2 tygodniach firma przysłała zmiennika. Reklamacja siostry była ważniejsza - nikt nie brał pod uwagę moich wyjaśnień - i nie dostałem 130 euro w zapłacie za zlecenie bo tyle w dwa tygodnie wydałem dodatkowo na dokarmienie siebie. Nie dostałem zapłaty za transport do i z pracy. Nieodpowiedzialni, nie próbujcie tam pracować

Nika.
@Maksiu

Chyba nie znasz zasad wyjazdu do opieki. Mamy ZAPEWNIONE MIESZKANIE I UTRZYMANIE. Nie musza byc luksusy, ale sam chleb z margaryną i dżemem to troche za mało. A bywa tak na zleceniach. Dostajesz 20 euro na tydzien na jedzenie dla 2 osób !!!

Jakie są warunki zatrudnienia w Az-Partner Sp. z o.o.?

Barbara Nowy wpis

Tu Ci nie mogę przyznać racji, bo pod numerami NIP, KRS czy REGON, które tu są, firma widnieje jako aktywna. Ale fakt, parę osób wspomniało, że jest jeszcze firma Adanta (chyba tych samych właścicieli). Czy chodzi Ci o to, że AZ-Partner już nie wysyła opiekunek do Niemiec, tylko Adanta to przejęła?

Lech

Maksiu
@Lech

Nieodpowiednie warunki polegały na tym że rodzina do której pojechałeś nie zapewniła ci wyżywienia? A w kontrakcie ci to gwarantowali? Dostałeś nowe miejsce pracy czy musiałeś wracać do kraju? Za te dwa tygodnie pracy ci normalnie zapłacili pomijając dodatkowe jedzenie?

Nika. Nowy wpis
@Maksiu

Kandydat Nowy wpis

Widziałam ofertę pracy na ich stronie dla opiekunki. Płaca 1700 eur. Widziałam że trzeba mieć prawo jazdy. Samochód zapewnia rodzina? Niemiecki komunikatywny jest ok?

Antonina M

Firma Adanta nie płaci składek ZUS tylko jakieś śmieszne składki w Niemczech których nikt nie jest w stanie na bieżąco sprawdzić jak również nie można skorzystać z opieki zdrowotnej w Polsce będąc u nich na zleceniu

@Antonina M

A jak masz w umowie? Powinni odprowadzać składki w Polsce czy za granicą? Jak jesteś na zleceniu to tam masz możliwość bezpłatnego lekarza czy w Niemczech też są z tym problemy? Próbowałeś to wyjaśnić z pracodawcą?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko opiekunka do samotnej pani od 15 lutego-1900E+niem. składki w firmie Az-Partner Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
J. Jasinska

Firma jest niekompetentna. Powinna się nazywa ć KRZAK.Chciałam jechać na zlecenie z tej firmy. Wszystko było pozytywnie załatwione, czekałam na umowe i nagle cisza. Żadnego kontaktu z firmą.To była strata czasu. W tym czasie dalej ukazywało się to ogłoszenie na to zlecenie. Jak to nazwać? Brak kompetencji i nieuczciwość.Odradzam szczerze taką współpracę.

Kamila
@J. Jasinska

Kiedy to było? Nie ma już szans, że się odezwą? ja też chce wyjechać na zlecenie właśnie z tą firmą, niby w komentarzach piszą, że się udało.. wiec czy to na pewno firma krzak?

o az partner i adancie

Z az partner jechałam kilka lat temu kiedy jeszcze za dzień dojazdu płacono pół dniówki. Teraz zgłosiłam się do tej samej koorynatorki z az partner, a dostałam dokumenty na firmę Adanta. No cóż bywa:)) Przy czym mała zmiana u Adanty, nie płaci się za dojazd czyli dwa dni dojazdu do pracy za darmo, to jest nasz czas, ale firma go nie uwzględnia. To minus dla firmy Adanta, ew. az partner, bo do końca nie wiem jakie są koligacje miedzy tymi firmami. W ogóle z początku kilka lat temu zgłaszałam się do Aj partner. Ale teraz przedstawicielka którejś z tych firm zaprzeczyła gorąco,że firmy te nie maja ze sobą nic wspólnego. Z ręką na sercu drogie panie, naprawdę nie ma nic wspólnego? Zresztą mnie to już nie bardzo obchodzi, tak tylko pytam . Jeśli chodzi o to jaki jest stan pacjenta,a jaki opis. Jeśli dostanie się telefon do zmienniczki to jest ona na tyle diametralnie różną osobą od nas,że jej tam jest cudnie, upojnie , superowo, natomiast nie zawsze ta druga osoba jest tego samego zdania i cała prawda wychodzi w pierwszy dzień. Zresztą , która zmienniczka prawdę ci powie?:)) Okazuje się,,że ktoś tam jeszcze był dwa dni, ale zdaniem koordyntaorki nie nadawała się ta pani na opiekunkę, ja od ludzi będących tam dowiedziałam się,że prawda była zgoła inna. Podopieczna była agresywna, podobnie jak i do mnie w pierwszy dzień i tamta pani, powiedziała adios... Pomija się w opisie, że pacjent ma mocną demencję i może zamęczyć już na starcie ,że bywa agresywny, że ma takie pomysły, że sam sobie zagraża, ale leków jakichś na wyciszenie zero i nikt o to nie zabiega bynajmniej. Firma jak firma....a zmienniczka się okazuje na miejscu ma lepszą pensje od nas, z jakiej racji, a to już tajemnica "poliszynszyla" :)).Jeśli chodzi o wypłatę , to jest ok i na czas, to akurat jest ich plus, ale w sumie ich obowiązek za naszą ciężką pracę, prawda?. tak ogólnie nie polecam, chyba,że się jest czujnym, wypyta o wszystkie niuanse, ale kłamstewka niestety powalają przynajmniej mnie, powalają z nóg. Kłamstwa, ale to można przecież interepretować na kilka sposobów:))...można nazwać kłamstwem, albo jedynie niedomówieniem, ewentualnie innym punktem widzenia...a zmienniczka ,zadowolona jest to o co pani chodzi?....jeśli chodzi o wyższą stawkę zmienniczki, tego się już nie dowiem i nie mam zamiaru dowiadywać. Więc jak kto chce. Co człowiek to inne podejście do sprawy. Polecam być czujnym, ja te czujność na moment straciłam, bo zaufałam. Z tym, ze coraz gorzej ze zleceniami, dlatego być może zalewane są firmy takimi własnie "fajnymi" miejscami....tego nie wiem

danuś ja

A ja polecam tą firmę ... ale bardziej polecam rozmowę z rekruterem Panem Karolem . Super człowiek , rozmowa rozwiewa nawet najgorsze zlecenia a na zleceniu jest zainteresowanie , wysłucha , pomorze .... człowiek dobra duszyczka ... polecam rozmowę z Panem Karolem .

Ola
@danuś ja

Też mi tak pomogła koordynator,że w ogóle nie odbierała telefonu. Ta firma kłamie już od samego początku o stanie zdrowia podpiecznego. Nikt nie pomaga jak coś się nie tak dzieje.Nie polecam tej firmy. Co do pieniędzy to tak jak wcześniej ktoś napisał , słuchają tylko rodziny a nie osoby która tam pracuje.Ja rodzina powie, że się nie podoba pracownik to nie wypłacają całych wypłat.O nie daleko od tej firmy.

Dariusz
@Ola

To wcześniej nie wiedziałaś w jakim stanie zdrowia jest podopieczny i jakie zabiegi pielęgnacyjne będziesz przy nim robić? Kasa nie powinna być zależna od tego jak trudne jest zlecenie i ile pracy trzeba włożyć? A ty jeszcze mówisz że obcinają. To jest zgodne z umową?

Ja jeżdze już kilka lat z nimi, nie było nigdy żadnych problemów z kontaktem w kryzysowej sytuacji, wypłaty zawsze przed terminem. Ja osobiście polecam :)

Danuta

Widzę, że jeszcze nikt nie wypowiedział się tutaj szerzej na temat procesu rekrutacyjnego w firmie Az-Partner: tego jak przebiega i z ilu etapów się składa, czy jest prowadzony stacjonarnie czy w trybie online. Może ktoś ostatnio brał udział w rekrutacji do firmy i może się wypowiedzieć z własnego doświadczenia?

Wiesław B.
@Danuta

Wszystkie zlecenia są załatwiane online ile byś z nimi razy nie wyjeżdżała jest sprawdzany język gdy jedziesz w nowe miejsce , większość zleceń nie zgadza się z opis przez kordynatora nie wynika to ze wina leży po stronie firmy zdarza się że Niemieckie firmy zatajają info,w kazd.bądz razie pomoc kordynatora jest z Nikona potrawie odzwonic po dwóch dniach ,i zdziwieni że jest coś nie tak ,jeżeli chodzi o pieniądze nie spotkałem się z nie wypłaceniem należności tyle w temacie już tam.nie pracuje

Ajak

Bardzo proszę uważać na firmę AZ-PARTNER .Firma ta ukrywa faktyczny stan pacjenta do którego dany opiekun ma wyjechać do pracy ,.Koordynator interesuje się pracownikiem do chwili dojazdu na miejscami pracy .Potem nye są odbierane telefony lub kontakt jest ograniczony ,opiekunowi który podejmuje współpracę z firmą AZ-Partner nie miwi się o faktycznym stanie pacjenta,Rozmowa opiekuna z przedstawicielem firmy AZ-partnet jest oszustwem i manipulacją .Firma często nie wypłaca pensji za pracę tłumacząc sie ,że rodzina podopiecznego czy też podopiecznej nie zapłaciła firmie pieniędzy za dany miesiąc więc tym samym firma nie może zrobić przelewu wynagrodzenia swojemu pracownikowi ,Jeżeli wyjeżdża się na okres świąteczny mimo umowy nie są wypłacane premie świąteczne .PROSZĘ UWAZAC NA FIRME AZ-partner nazwą firmy nie ma nic wspólnego z uczciwiscuą i partnerstwem.

Krystyna
@Ajak

Ta opinia naprawdę wygląda niefajnie. Jeśli jest prawdziwa to firma faktycznie nie ma profesjonalnego podejścia do pracownika. Może w razie czego lepiej jeszcze bardziej to nagłośnić, żeby nikogo takie komplikacje nie musiały już więcej spotkać?

AZ-Partner
@Ajak

Zapraszam do kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy. Tel 570261005 . Zapewniam, że w firmie AZ-Partner wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z umową, a także premie świąteczne. Pomówienie oraz zniewaga są występkiem, jeśli słowa obrażającej osoby nie są zgodne z prawdą. Kodeks karny nakłada kary zarówno za pomówienia jak i za zniewagi. Są one takie same – kara grzywny lub kara ograniczenia wolności. Ponadto, jeśli obrażanie firmy, pracodawcy odbywa się za pomocą środków masowego przekazu, np. przez internet, w telewizji – to kara jest poszerzona o możliwość rocznego pozbawienia wolności. Proszę się dobrze zastanowić zanim się coś napisze.

@Ajak

Bzdury, pracuję cztery lata w tej firmie,nigdy nie zdarzyło się żebym nie miała wypłaty na czas,mało tego zmieniałam panie ,które nadużywały alkoholu na szteli,zostały wypłacone co do grosza , bardzo rzetelna firma , wypłaty na czas, ubezpieczenie IKK bardzo dobre,mam kontakt z wieloma opiekunkami pracującymi w tej firmie,nigdy nie zdarzyła się sytuacja,żeby pieniędzy nie było na koncie a sztele są różne, ponoć jestem na minie a pracuję w tym miejscu trzy lata i nie mam zamiaru zmieniać miejsca,nie wiem co pani zrobiła,że nie wypłacono pani wynagrodzenia

Kamila
@Agnieszka

No to widzę, że ile ludzi tyle opinii :) To spoko, że wynagrodzenie jest na czas, a powiedz mi jest adekwatne do wykonywanej pracy? :) Ile mniej więcej można zarobić na rekę?

Aneta
@Ajak

Zgadzam się pracowałam z nimi już więcej z nimi nie pojadę ,zatajają prawdę o podopiecznych nie mówią prawdy po przyjeździe na miejsce kontakt ograniczony do minimum

Agnieszka

Pracuję w firmie AZ PARTNER 4 lata, wypłaty zawsze na czas,kontakt z koordynatorem bardzo dobry,miejsca pracy dobre oczywiście zdarzają się takie gdzie rodzina ukrywa stan faktyczny np.zdrowia podopiecznej/ego jednak po interwencji telefonicznej natychmiastowo rozwiązują problemy,bonusy,premie zawsze zgodnie wcześniejszymi ustaleniami.

Grażyna
@Agnieszka

No właśnie, a jakie bonusy i premie ta agencja daje? Bo powiem Ci, że dotąd nie słyszałam żeby opiekunki coś takiego miały.

@Grażyna

Święta Bożego Narodzenia 350 do 450 euro w zależności od czasu pobytu, Wielkanoc 150-200 euro

Krystyna
@Agnieszka

Ja się tylko tak zastanawiam, czemu w Wielkanoc jest to kwota o tyle mniejsza niż w Boże Narodzenie? Taka jest po prostu polityka firmy czy o co z tym chodzi?

Władek
@Grażyna

Przestań (usunięte przez administratora) z tymi bonusami jeżdżę z firmą trzy lata bonus jest ale nie taki duży ,opisy się nie zgadzają ale jak ktoś chce pracować to zawsze pujdzie na kompromis z rodziną

Podróżująca

Ogólnie Pani zatrudniająca załatwia zlecenia, które opisuje z jak najlepszą recenzją. Po dotarciu na miejsce okazuje się że połowa tego co usłyszeć można było przez tel , to zwykła bujda i kłamstwo. Kiedy potrzebują żeby zostać na święta, obiecują premie z których się nie do końca wywiązują.

Patka

Witam a ta forma wogóle wysyła umowy

Az-Partner Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko Opiekunka. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Hfdhugf

Nie polecam zostałam (usunięte przez administratora) i nie oddali nawet za testy i busa a środowisko było u innej rodziny .... na którą nuewyrazilam zgody!

ElFel

Witam. Byłam b. Zadowolona z firmy ponad rok opiekuję się przyjacielem. Dzwoniłam do firmy kilka krotnie że chcę podjąć pracę jestem nadal bez wyjazdu. Nie podają powodu dlaczego pani (usunięte przez administratora). Obiwcywala kilka razy że zadzwoni. Może ktoś zna powód dlaczego nie. Pozdrawiam

Greta

AZ Partner jest typowa firma która zarabia na pracownikach, ale co chodzi o delegacje to z niechęcią płacą za pracownika jak trzeba zjechać z miejsca zlecenia bo opis zlecenia nie pasuje do faktycznych realiów pracy i z tym co podaje umowa. Wmigują się od płacenia, ale manipulować, i mówić nieprawdę o miejscu zlecenia to im to pięknie wychodzi, natomiast kiedy opis nie pasuje do miejsca zlecenia umywają ręce aby ściągnąć pracownika z powrotem do Polski jako ściągnięcie z Delegacji za co koszty pokrywa prcodawca/zleceniodawca. Mówię o kosztach zwykłych jak bilet za Bus/Autobus. Radze uważać na tą firmę.

Czy w Az-Partner Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

...

W zależności od stanowiska pracy. Pracownicy biurowi przeważnie sią zatrudniani na umowie o pracę na okres próbny.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Az-Partner Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

tak oczywiście

Czy w Az-Partner Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

tak

Krzysztof

Podpowiedzcie jak przeprowadzana jest rekrutacja i na jaką umowę można liczyć?

@Krzysztof

Umowa zlecenie bądź o pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Az-Partner Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Az-Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Az-Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Az-Partner Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Az-Partner Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 8
    42-700 Lubliniec