Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.

Justyna

Właśnie szukają na pozycję Senior Automation Engineer i spis benefitów jest, ale brak widełek, w mojej ocenie. Może do czasu zakończenia rekrutacji w grudniu ktoś zdecyduje się napisać je? :3 @Obiektywny, piszesz, że nie zatrudniają, a następnie, że nowo zatrudnieni coś tam. Masz jeszcze jakieś refleksje? :D

restaurator

Firma nie płaci faktur na czas. Opóźnienia sięgają kilkunastu dni . Żenada ...

Poll

Ja aplikowałem i do Gdańska i do szwecji orzez Adecco Norge. Z Gdańska i Szwecji robiłem testy i czeka się i czeka,bo mają bałagan. W adecco norge to szkoda gadać- przesuwają termin o miesiąc później znowu o miesiąc i jeszcze miało być na początku 33000 koron a okazuje się że jest 25000- ta agencja to nieporozumienie. Pięć kobiet tym się zajmuje i żadna nie ogarnia. Wszystko ładnie pięknie zdałem i zostałem polecony i juz mam 3 raz wyjazd przekladany. Mialem jechać w maju a najwcześniej będzie koniec lipca. Żenada. Wim po innych serwisach zagranicznych ze tam pracownik najniższego szczebla bez nadgodzin i zmian zarabia minimum 3000 dolarów (usunięte przez administratora)

KamLee
@Poll

Cześć, jesteś już w tym Skelleftea? Jak się zakończyła Twoja batalia w procesie rekrutacyjnym?

Człowiek

Ty tak dosłownie mówisz o tym zabijaniu? :O Hmm, to firma nie ubezpiecza pracownika wraz z dniem podpisania umowy? Jak długie są te spóźnienia z wypłatami? Każdego miesiąca taka sytuacja ma miejsce?

Telefoniczna

Witam rozmawialiśmy poprzednio przez telefon niestety telefon uległ uszkodzeniu Uprzejmie proszę o ponowny kontakt

Jak wygląda sprawa grafiku w Northvolt Poland Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

qwerty

myślę nad aplikacją na stanowisko Process Engineer, bo wstawili ogłoszenie, zastanawiam się, bo trochę zaskoczyła mnie kwestia związana z brakiem feedbacku po rozmowie....to powoduje, że obawiam się trochę straty czasu....byłbym odpowiedzialny za usprawnianie istniejących procesów, mam pytanie jak w tej firmie z wolną ręką co do podejmowania decyzji przez inżynierów? Chciałbym wiedzieć, czy miałbym szerokie pole do popisu. Dajcie też znaka ile wynosi bonus za relokację pracownika u nich, bo wspomnieli o tym w ogłoszeniu.

Mirek_s

Czy ktoś może napisać jak wyglądają warunki obecnie? Podobno firma przenosi się do nowej siedziby?

3 letni pracownik

Nie polecam pracy w tym miejscu, jeżeli chcesz poznać moje zdanie znajdź mnie na Facebooku i opiem Ci o swoich doświadczeniach związanych z tym obozem. Krystian Rek

Dominik1989

Jak wyglądają kwestie nadgodzin? Czy są obowiązkowe? Czy dużo jest w miesiącu, ile można zarobić? Pracujecie też w soboty i weekendy?

Xxx

Mają ofertę pracy na stanowisko Internal Logistics Operator. Prócz angielskiego trzeba mieć uprawnienia UDT na wózki widłowe i do obsługi układnic magazynowych. Dodatkowo czterobrygadówka. Jest za to jakiś dodatek do wypłaty? Ktoś już aplikował i zna dokładnie warunki?

Maciek

Jak wyglądają płace w 2023? Czy jest duża rotacja? Jak oceniacie atmosferę i zarobki?

Daxx

Jakie sa realne zarobki na produkcji w Gdansku na początku/ i dla porównania po pół roku? Jak wygląda oddelegowanie do Szwecji? Ktoś miał doświadczenie? (usunięte przez administratora)

Albert

Czy na stanowiskach w dziale jakości np. Quality Lab Technician jest rotacja pracowników?

Studentka

Wysłałam swoje cv na staż kilka miesiącu temu, nie dostałam żadnej odpowiedzi. Po 3 miesiącach wysłano mi testy do wypełnienia i znowu cisza. Czy to oznacza, że się nie dostałam czy trzeba znowu 3 miesiące czekać? @Pracodawca

Uparciuch

Ile razy trzeba aplikować aby dostać pracę?Ja aplikuję codziennie przez prawie dwa miesiące i dotąd brak jakiegoś odzewu ze strony firmy.

Bogdan
@Uparciuch

To ile CV wysłałaś że codziennie aplikujesz? Cały czas na to samo stanowisko? Nie wystarczy raz i spokojnie poczekać?

Karol

Bo oni sami nie wiedzą czego chcą. A dokładnie chodzi o brak strategii HR i kompetencji osób które tam pracują. Chodzi o to żebyś miał doświadczenie w branży elektrycznej, ale też był kuzynem kogoś z firmy lub po boksowaniu się z rekrutacją ze zniechęcenia zatrudnią kierownika sklepu na stanowisko kierownicze jakiego działu czy procesu - no bo przecież kierował ..sklepem to i się zna. Firma w dechę!

@Bogdan

Można,można tylko ile można czekać na jakąś reakcję ze strony ewentualnego pracodawcy.A aplikuję cały czas na to samo stanowisko i stale sprawdzam a tu nic,cisz.

Uparciuch

Poczekam do końca miesiąca a potem pomyślę co można o takim podejściu do ludzi sądzić czy to jest profesjonalne podejście do ludzi ,bo jak widać to jest raczej strata czasu.

@Uparciuch

Może warto wysłać w takim razie CV w formie tradycyjnej, listownie? Wtedy jest bardzo duża szansa, że je otworzą. I co, mimo tego, że wysłałeś/aś tyle razy CV, to dalej się nie odezwali? Otrzymałeś/aś może automatycznego maila z odpowiedzią, bo tam często jest podany czas w jakim się kontaktują? A może już Ci odpisali?

polimerowiec

Czy w Nothvolt szukają czasem chemików z doświadczeniem w korpo? Czy są jakieś ciekawe stanowiska specjalistyczne np. R&D z pracą 1 lub max. 2zmianową? Zaglądałem na stronę ale oferty pracy wyglądają na razie dosyć ubogo pomimo że zrobiło się głośno o kolejnej dużej inwestycji w Gdańsku

Dezzy

Chciałbym się zapytać jakie stawki są na stanowisku magazynier/operator reach truck dzięki!

o matko

Nigdy nie będzie dobrze funkcjonował zakład pracy który został wybudowany za pieniądze podwykonawców. Nigdy. Zawsze będzie wisiało nad nim fatum ludzkiego nieszczęścia.

Marcingdynia

Tak czytam i nie wierzę że tak ludzie sami mogą sobie robić kwas w pracy zamiast zająć się swoją pracą i ją wykonywać i tyle. Zastanawiam się czy znalazł by się etat dla sumiennego pracownika który 15 lat przepracował jako zbrojarz na budowie i chce coś zmienić w swoim życiu i być częścią takiej firmy jak Northvolt.

Eeee
@Marcingdynia

Pracowałem polecam miła firma... Jedyny minus to kasa za mała... Premii świątecznej brak dali śmieszne 200 zł i to brutto... Nie wiem co miałem z tym zrobić... Ogólnie cała reszta oki

rwf

Czy ktoś się orientuje czy w dziale Supply Chain jest praca hybrydowa? Bo jeżdżenie na to wygwizdowo 5 razy w tygodniu wychodzi średnio opłacalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Northvolt Systems Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Northvolt Systems Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 16 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Northvolt Systems Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.