Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.

Nowy Pracownik

Niedawno zaczelam prace w Nortvolt i jestem bardzo mile zaskoczona. Swietnie przygotowany onboarding (trwa 2 dni i pozwala zapoznac sie z firma, zasadami pracy, IT, benefitami, itp). Bardzo mila atmosfera i pomocni wspolpracownicy. Wszystko nowe i czysciutkie. Dobra kawa. Naprawde fajne miejsce do pracy. Jedyny minus to kwestia dojazdu, poniewaz firma znajduje sie troche na uboczu, wiec jest limitowana komunikacja miejska, ale juz dojazd autem jest w porzadku, no i firma zapewnila duzy parking, wiec miejsc nie brakuje. Poczatki w firmie bardzo obiecujace - mam nadzieje, ze tak pozostanie :)

Lubię Northvolt. Pracuję w biurze już od dłuższego czasu i cenię sobie atmosferę panującą wśród pracowników, dużą samodzielność i otwartość kadry zarządzającej do wdrażania nowych pomysłów. Lubię doskonałą kawę dostępną dla wszystkich pracowników i drobne eventy, które urozmaicają codzienne obowiązki. Lubię wielki parking, na którym nigdy nie brakuje miejsc i jasną, wygodną kantynę, gdzie wszyscy schodzimy na lunch, żeby w zjeść lunch częściowo dofinansowany przez firmę. Polecam!

Zadowolona

Pracuję w NVP już dość długo i uważam, że jest to bardzo fajne miejsce pracy. Wystarczy wymienić: - przyzwoite zarobki i możliwość uzyskania awansu - szybki dojazd tunelem dla zmotoryzowanych, ścieżka rowerowa dla zrowerowanych i dedykowane transporty dla pracowników zmianowych. - elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej dla pracowników biurowych - świetna atmosfera, w której ludzie sobie nawzajem pomagają (!!!) - opieka medyczna dla całych rodzin, owocowe wtorki i ciasta przy okazji okazji Kiedy czytam tu niektóre komentarze zastanawiam się, czy naprawdę pracujemy w tej samej firmie. No i zupełnie gratis w godzinach pracy zmieniamy świat na lepszy. Dla mnie samo to już wystarcza ;-)

@Czy jako osoba która skończyła

Zapraszamy :)

Kuba

Praca ciekawa perspektywiczna, zespol tez fajny, mój problem to dojazd...coz pewnych rzeczy sie nie przeskoczy. Powodzenia dla Firmy i pracownikow.

@Kuba

A co z dojazdem nie tak? Co stoi na przeszkodzie? Skąd dojeżdżasz?

Rozmowy o pracę

Niezwykle żmudna i niewspółmiernie długa rekrutacja. Niekończąca się seria kolejnych rozmów mimo wcześniejszych zapewnień o dwóch. Musiałem zrezygnować

Cody
@Rozmowy o pracę

Aplikowałem kiedyś i było podobnie, ale jak widzę zbyt wiele się od tego czasu nie zmieniło... no chyba że na gorsze. Aż się odechciewa złożyć podanie. Kto u Państwa odpowiada za tak żenującą rekrutację? Czy w innych państwach również jest tak źle? Może najwyższy czas na zmiany kadrowe?

Kandydatura
@Cody

Po rozmowie na stanowisko managera operacyjnego w dziale technologii systemowej z przykrością muszę potwierdzić powyższe opinie. Bardzo nieprzyjemna rekrutacja i całkowity brak profesjonalizmu osoby prowadzącej.

Nowy wpis

@Rozmowy o pracę

Dzień dobry, Dziękujemy za czas poświęcony na podzielenie się swoimi odczuciami po rekrutacji. Informacje zwrotne kandydatów są dla nas ważne, na ich podstawie możemy doskonalić proces rekrutacyjny. To dla nas ważne, aby nowy pracownik rozumiał wyzwania, których się podejmuje i miał szansę poznać osoby, z którymi będzie współpracował i rozwiał się zawodowo. Dokładając wszelkich starań, aby zrozumieć i wykorzystać potencjał talentów, które dołączają do organizacji, zdarza się, że proponujemy dodatkowe spotkania. Wierzymy, że są one wartością dodaną w podjęciu ważnej decyzji o zrobieniu kolejnego kroku w rozwoju kariery zawodowej. Mimo, że wiąże się to z dodatkowym zaangażowaniem, przekłada się na większe zrozumienie wyzwań i satysfakcję po dołączeniu na pokład Northvolt.

Nowy Pracownik Nowy wpis

Mali Nowy wpis

Tak właściwie to Systems Engineer pracuje po angielsku więcej czy po polsku? Całe ogłoszenie w innym języku, jestem ciekawy o co tutaj chodzi. Zwłaszcza że wymagają świetnego angielskiego nie tylko w piśmie w mowie też.

Nowy wpis

@Mali

Na stanowisku Systems Engineer wymagana jest ścisła współpraca z zespołami zlokalizowanymi w Szwecji, więc niezbędna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Someone

Firma Northvolt nie ma nic wspolnego ze Szewdzkim stylem pracy i zarządzaniem. Wręcz przeciwnie, typowa Polska spółka, w ktorej masz orać i siedziec cicho. Nadgodziny jak masz to trzeba tak zrobic, żeby system wyprostowac, ale Ci nie zapłacimy. Płace srednio rynkowe, bez ochów i achów. Ludzi skączą sobie do gardeł na produkcji, brak szacunku, atmosfera fatalna. Gorzej jak dzieci w przedszkolu, jeden nadaje na drugiego, kobiety zazdrosne nagabuja na inne, podpie....nie do szefa to normalka. Cyrk. Zarządzający Dyrektor kolei nie rozwiazuje konfliktow, tylko sie bawi w swoje gierki i mąci wode wszedzie gdzie sie da, by pozystac sobie ludzi oddanych, pójdacych za nim w ogien. Nie jesteś z nim, zginiesz. Hipoktryzja od top managmentu aż kipi i z butow sie wylewa. Raz poklepiemy Cie po plecach, potem dostaniesz w głowe. Szef zakupow - zwolniony po 2 miesiacach? Dlaczego? Bo mial swoje zdanie. Szef produkcji - zwolniony po niecalych 3 miesiacach? Dlaczego? Bo mial swoje zdanie. Zakupowcy zwolnieni, dlaczego? Bo mieli swoje zdanie. Szefowa dzialu jakości zdegradowana i ostatecznie zwolniona. Ciagle rotacje, reorganizaja działów, braki kadrowe, oszczedzanie na czym sie da, brak aut służbowych, liderzy bez doświadczenia, planowanie produkcji nie istenieje. Jak tak sie dzieje, to nie jest to normalna firma. Więc jeśli chcesz pracować w Northvolt to sie mocno zastanów.

Dwid
@Someone

ale dlaczego liderzy nie zwolniony? bo jego żona jest HRD

Czesiu
@Dwid

Bardzo bym chciał Cię spotkać w firmie i dowiedzieć się kim jesteś anonimowy donosicielu :)

Łomiarz
@Dwid

Ten lider, którego żona jest w hr i nie został zwolniony to akurat ciężko (usunięte przez administratora) i bardzo się poświęca pracy. Jego żona co z resztą przyszła później też ciężko i dobrze pracuje wypracowała sobie to stanowisko tak jak ten lider. Firma się rozwija, to co się dzieje u góry jest skomplikowane (mam na myśli stosunki Polska-Szwecja) na szczęście zaczynają się ocieplać. Wszystko co chcemy zbudować musi być konsultowane i zatwierdzone przez zarząd ze Szwecji niestety epidemia spowolniła rozwój firmy a wszystko to przez problemy z przyjazdami Szwedów do Polski (których nie ma) a ciężko jest budować fabrykę przez internet, to nie jest spożywczak...

szwed
@Someone

Uwierz mi, nie zostali zwolnieni przez to, że mieli swoje zdanie.

dewsz
@szwed

dlaczego zostali zwolnieni?

szwed
@dewsz

Tego nie mogę napisać, ale nie przez to, że mieli własne zdanie.

artur

ok

komu

żgazam się z kolegą

Lidia
@komu

Z którymi aspektami się z nim zgadzasz? Biorąc pod uwagę fakt, że jednak posiadanie własnego zdania przez pracownika jest w mojej opinii kluczową sprawą, to mam nadzieję, że przynajmniej w tej kwestii w przyszłości się cokolwiek poprawiło..

tom

wszyscy zostaną zwolnieni XD

@Someone

Proszę nie kojarzyć placówki w Szwecji z dobrymi warunkami pracy. To nowoczesne niewolnictwo, jeszcze bardziej perfidne niż w Polsce.

bartosz
@Kasia

nie polecam tej firmy z całego serca! Wieczny (usunięte przez administratora)oraz brak profesjonalizmu sprawił, jeśli szukasz stabilnej pracy, myślę, że ta firma nie jest dla ciebie, zawsze zwalniają ludzi w krótkich okresach.

Elżbieta
@bartosz

A skąd ta pewność, że tak jest zawsze? Nie wiem, czy Cię to spotkało, ale jak tak, to przecież nie znaczy, że dotyczy wszystkich i na każdym stanowisku, nie ma co uogólniać.

ola
@Elżbieta

Aroganckie podejście do ludzi, wywyższanie się przez górę, na temat kim oni nie są, czego nie robia itd. Tak naprawdę to świeża firma, a już ma słabe opinie :(

Raf

dziękuję, odrzuciłem ich ofertę

normalnie
@Someone

rozmowa z tą firmą była jak dla mnie wysoko nie profesjonalna. Pytania mało dotyczące produkcji i mało mówiące o kandydacie, Pan prowadzący rozmowę mocno nie miły. Pani z HR odpowiedzialna za rekrutację przed rozmową dzwoni nawet dwa razy dziennie a nikt nie daje nawet znać o wyniku rozmowy mimo wcześniejszych zapewnień.

Uszaty
@Kasia

Northvolt = pseudo korporacja zarządzana w stylu ala Elon Musk, rób i nie gadaj. Rotacja pracowników mówi sama za siebie.

elena
@Someone

to znaczy w ciągu 6 miesięcy zwolnili 5 osób?!

natalia
@elena

nawet 15 osob

hejka

zatrudnianie ludzi – zwalnianie ludzi – powtórz

Trelemorele
@normalnie

Prawda, u mnie rozmowa wyglądała podobnie. Pani z HR niesamowicie niemiła podczas dwóch rozmów telefonicznych. Do tego aplikowałam na stanowisko inżyniera, a podczas rozmowy Pani stwierdziła, że co najwyżej może mi zaoferować stanowisko technika. Podczas rozmowy Pani zadawała pytania niezwiązane w zasadzie z niczym, ani z moim wykształceniem ani doświadczeniem. Z technicznych tematów jedynie zapytała czy potrafię spawać :)

woj
@Elżbieta

hej wszystkim, pytanie do osób pracujących w northvolt. Co się stało, że otworzyli rekrutację na technologa produkcji !!??zawsze szukają ludzi? masowe zwolnienia były albo się szykują ?

expracownik
@woj

Ponieważ dobrzy ludzie nie zagrzewają tam miejsca, po dłuższym czasie widzą jak wygląda proces działania tej firmy /daleki od chociażby dobrego standardu/ i szukają lepszego miejsca dla siebie. Każdy kto ma dobre doświadczenie, głowę na karku i myśli /czytaj zna swoją wartość/ nie chce brać udziału w tym przedstawieniu.

wycek
@Someone

zgadzam się, myślę, że jest to najbardziej szczera i bezpośrednia opinia, pracowałem w northvolt, ale zdecydowałem się nie kontynuować z tego powodu

Ahhh
@Someone

W tym aspekcie z upływem czasu nic się nie zmieniło. Nadal rotacja za odmienne zdanie i mikrozarządzanie. Zatrudnia się miernych i wiernych. I jak tu ma być normalnie?

Telefoniczna

Witam rozmawialiśmy poprzednio przez telefon niestety telefon uległ uszkodzeniu Uprzejmie proszę o ponowny kontakt

Jagoda

Korzystał ktoś z dofinansowania podyplomówek? W jakim procencie i jakie kierunki pracodawca chętnie wspiera finansowo? Pytam na podstawie tego, co widzę w ofercie Systems Engineer (nawiasem mówiąc, strasznie długa rekrutacja, od marca do czerwca :o)

Cenzor

Jako że znikają stąd komentarze powtórzę przedmówców. Kadra managerska jak ze starej polskiej firmy minionej epoki, ma obsesję na punkcie kontrolowania pracowników. Kultura patrzenia na ręce dlatego idealnie jeśli pracujesz cały tydzień z biura. Atmosfera jak na cmentarzu, wystarczy przejść się korytarzem, wszyscy siedzą w ciszy jakby przeraż eni. Jeśli ktoś ma czelność wyrazić odmienną opinię to podziękują mu z dnia na dzień. Ostatnio nie ma tygodnia beż takiego przypadku. Z perspektywy czasu nie przyjęłabym oferty. Omijać z daleka.

@Cenzor

Dzień dobry. Wpisy, które zawierają informacje poufne na temat działalności przedsiębiorstwa lub pozwalają na identyfikację konkretnej osoby są usuwane przez administratora.

Selekcja naturalna
@Cenzor

To niestety sama prawda. Wyznawany styl zarządzania: podporządkuj się i nie wychylaj lub zostaniesz kolejnym nominowanym do pięknego pożegnania w mejlu do załogi. Może zaraz coś się pojawi na koniec tygodnia? Na górze zawsze wiedzą lepiej tylko mało co im wychodzi. Łapią wszystko jak pelikany i przyklaskują. Za to chętnie wymagają i przerzucają winę za swoje niepowodzenia na załogę. Nie myśl że twoja opinia jest tu coś warta, szczególnie jesli jesteś pracownikiem drugiej kategorii z Polski.

?
@Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.

Poufnee ? jedziecie na dotacjach i informację o nich nie są poufne a na zapytanie musicie ich udzielić, niebawem wszystkie nieprawidłowości zostaną także tutaj ujawnione a firma pewnie się zawinie...

Wiem
@?

Firma mocno opiera się na dotacjach i dostaje ich mnóstwo, ponieważ temat elektryfikacji różnych sektorów jest bardzo promowany. Szczególnie w przypadku baterii, które to firma rzekomo produkuje. Najciekawsze jest to, że większość komponentów (ogniw) trafia do nich.. z Chin. Faktycznie budują Europejską wspólnotę.

Nagda

W tej firmie pracują ludzie o wąskich horyzontach, pracujący w bardzo surowym środowisku. Nie mogę uwierzyć w takie zachowanie naszych polskich obywateli. Nie przyjazny dla obcokrajowców. Jako obywatel Polski czuję, że obcokrajowcy są dyskryminowani i nie dają stanowisk inżynierskich absolwentom studiów inżynierskich, którzy nie są Polakami. Wielu dobrze wykwalifikowanych obcokrajowców opuściło tę firmę, ponieważ jedyną możliwością pracy w niej był operator. Trochę rasistowskie środowisko, bez promocji i słabo płatnej strategii.

Potwierdzam

Dokładbie tak jak powyżej opisano. Może nie tyle wyścig szczurów co poganianie i wywieranie presji przez sfrustrowanych liderów z przypadku.

Rozczarowanie

Będąc tu praktycznie od samych początków, ze smutkiem muszę potwierdzić negatywne komentarze o coraz bardziej napiętej i toksycznej atmosferze oraz despotycznym stylu zarządzania. Cudowni koledzy i koleżanki, tylko nieodpowiednie osoby na kierowniczych stanowiskach całkowicie zamknięte na nasz głos. Czasem aż przykro się robi kiedy słyszę jak traktują innych. Cała misja w którą wszyscy wierzyliśmy dawno odeszła w zapomnienie. Z inicjatyw i swobody działania zostało bezkrytyczne realizowanie pomysłów "góry" i stały nadzór. Z wielkim żalem niedługo stąd odchodzę, ale bogatsz o piękne przyjaźnie.

Enga

Dopiero co dołączyłam. Na stronie chwalili się długą listą benefitów. W rzeczywistości? Prawie żaden nie był dostępny, a na niektóre muszę poczekać nawet kilka miesięcy. Za to podobno opał można dostać, to prawda?

@Enga

Pracuję w firmie od kilku lat. Podstawowe benefity (Luxmed, Smartlunch, MyBenefit) otrzymujesz natychmiast lub w ciągu kilku dni od zatrudnienia. W pozostałych trzeba się samemu rozeznać (nie wszystkie będą Cię dotyczyły), ale HRy są tu pomocne (autobus pracowniczy, wspólne dojazdy, dopłaty za dojazdy rowerem, grupy sportowe). W przypadku takich komentarzy radzę skontaktować się z HRami przed wpisem na Gowork.

En
@Ania

Słucham? Na Benefit trzeba czekać kilka miesięcy, a Luxmed dopiero po przepracowaniu pierwszego jest dostępny.

Domi
@En

I tyle z tych szwedzkich standardów. Na wszystko mają swoje wytłumaczenie. Poza swoją twierdzą świata nie widzą...poziom odklejenia level 1000. Wciskali mi tryb praktycznie stacjonarny na jakimś wypiz..owie. B2B też nie bo jest be. Teraz widzę, że na benefitach też cwaniaczą jakby można przyciąć. Ewidentnie kogoś na górze przerosło zadanie...czasy się zmieniają. Długo to nie pociągnie.

Kusi mnie oferta pracy dla Systems Engineera, czy to prawda ze umowę o prace na czas nieokreślony dostaje się już po pół roku, a nie standardowo roku? Piszą tez o finansowaniu studiów podyplomowych, jeśli ktoś korzystał z tej opcji proszę o info jak to wyglada:) Widełkami tez nie pogardzę. Pozdrawiam!

Nina

@pracodawca aplikowałam na pozycję w IT, chciałam się dowiedzieć gdzie dokładnie znajduje się biuro?

@Nina

Dzień dobry. Aktualnie firma działa w dwóch lokalizacjach - przy ul. Elbląskiej 130 w Gdańsku i przy ul. Andruszkiewicza 7 w Gdańsku. Rekrutacje do działu IT przewidują pracę przede wszystkim w tym drugim biurze.

Zofia

Firma poszukuje technical trainera, na cito, z możliwością relokacji. Znajomość szwedzkiego jako atut, możliwość podróży do Szwecji. Ciekawi mnie, jaki budżet jest przygotowany na tę pozycję? Ewentualnie jakie żądania finansowe kandydata nie zostaną uznane za wygórowane?

An

Z mojej strony na każdym kroku odczuwam mikrozarządzanie i przesadną kontrolę. Niestety kadra zarządzającą nie darzy nas zaufaniem i jest zamknięta na zdanie pracowników.

FiN
@An

Coś w tym jest... Tabelki... u nas tylko przepisywaliśmy tabelki. Pojawiały się coraz to nowsze. Nie było czasu na pracę. W jakim jesteś dziale?

Andy

To jest żart. Odwołali mi rozmowy i urwali kontakt na miesiąc, bo nawet nie wiedzieli kto ma je poprowadzić ani na jakie stanowisko. W innym procesie przeszedłem wszystkie etapy i również cisza, bo nie wiedzieli na czym stoją. Co to za podejście? Marnowanie czasu. Weźcie się w garść, bo to jeden wielki bajel.

Góral
@Andy

Również miałem taką sytuację. Moją rozmowę miał prowadzić menadżer systemów wbudowanych a po tygodniach oczekiwania na termin zrobił to dzieciak dopiero po studiach. Uśmiałem się.

Możecie przybliżyć mi, jak wyglądał wasz proces rekrutacyjny do firmy. Chcę aplikować na stanowisko Tightening Process Engineer, trochę mają wymagań, w tym 5 lat doświadczenia i wolałbym wiedzieć na co mam się nastawić ;) Jak coś to czytłem o tym braku feedbacku po rozmowie od firmy, ale nic nie szkodzi spróbować, najwyżej się nie odezwą. Jakie proponują wynagrodzenie, bardziej rynkowe, czy w stronę konkurencyjnego?

on2023

rozmowa o prace przez internet (pandemia chyba sie juz skonczyla, a moze u nich jeszcze nie:)), potencjalny kandydat nie ma mozliwosci obejrzenia miejsca pracy gdzie ma pracowac, mowia, ze bedzie tel. z odpowiedzia o wyniku rekrutacji ale zadnego tel. nie bylo co swiadczy jakie maja podejscie do ludzi i pracownikow, Omijac to (usunięte przez administratora) szerokim lukiem to banda cwaniaczkow, a nie profesjonalisci.

ktoś
@on2023

To się zgadza, pracownicy HR są tak kompetentni jak pracowników których wybierają, wystarczy zobaczyć na linkedin. Zastanawiające jest że nikt z centrali tego nie sprawdza, a może im nie zależy żeby tu pracownicy byli kompetentni żeby wszystko ważniejsze było w Szwecji...

Olek
@on2023

Miałeś tylko jedną rozmowę online? Miał być jeszcze następny etap czy od razu już info o przyjęciu? Sam próbowałeś coś się dowiedzieć telefonicznie albo choćby zapytać o feedback?

G.M.
@Olek

Ja miałam jedną rozmowę 26.05.2023 ,mieli zadzwonić ale do dzisiaj cisza.Druga telefoniczna 21.07.2023 ,telefon miał być w ciągu tygodnia i też cisza.No i tak sobie siedzę i czekam na jakiś znak lub telefon,może się doczekam.

Grażyna
@G.M.

A co do telefonów to mam dwa numery do rekruterów ale nikt nie odbiera,nagrałam się na pocztę i też nic.

Grażyna
@Grażyna

No to w końcu się dodzwoniłam aby dowiedzieć się że zakład jest bardzo nieprzyjazny dla ludzi z grupami o niepełnosprawności. Nie mogą mnie zatrudnić gdyż się boją a ogólnie wolą stawiać na młodych i zdrowych.A co do telefonu to Pani Rekruterka zapomniała oddzwonić bo nie dostała od szefostwa takiego polecenia.Sumując nie wiem czy to jest zakład pracy polecany innym.

Niepa
@Grażyna

Aż nie chce się wierzyć. Chciałam aplikować ale wnioskuję, że nie ma to większego sensu. Tak wielka i rozreklamowana firma stosuje tego typu praktyki? To temat dla telewizji

Z Gdańska

Brałem udział w jakiejś rekrutacji, na wiosnę 2023 i do dzisiaj nie udzielili mi odpowiedzi. Ok, mogli nie odpowiadać, jednak chwalenie się szwedzkimi standardami, to za mało. Odpuściłem.

Sokande
@Z Gdańska

Sama prawda. Najgorsza rekrutacja jaką mam w życiu styczność. Te "standardy" to dużo frazesów, ale zupełnie bez pokrycia. Najwyraźniej żyją w swoim wyimaginowanym świecie :P

Wzięłam udział w procesie rekrutacji. Po wykonaniu testów zostałam zaproszona na telefoniczną rozmowę o pracę. Nie mam pojęcia czy pani kiedykolwiek prowadziła jakąś rozmowę o pracę, ale wyglądała ona jakby dopiero debiutowała w swojej karierze zawodowej. Sam przebieg rozmowy był chaotyczny. Na końcu rozmowy pani wspomniała czym zajmuje się firma, w której pracuje (zakładam, że przeczytała regułkę ze strony internetowej, bo była mocno nieprzekonana do tego, co mówi). Wspomniała też o "stabilnym" zatrudnieniu w oparciu o umowę zlecenia. Powiedziałam, że absolutnie nie jestem zainteresowana tym rodzajem zatrudnienia ani stanowiskiem. Na następny dzień dostałam odpowiedź, iż moja kariera zawodowa nie odpowiada wymaganiom. Co prawda moje CV nie było tajemnicą i aplikując je załączyłam, ale może podczas procesu rekrutacji, firma wymagała jego odczytania :) Podczas rozmowy chciałabym również zauważyć, że wielokrotnie weryfikowano mój stopień uległości, przez co wszystkie opinie pracowników wydają się prawdziwe. Nie polecam (już na etapie rekrutacji). Strata czasu.

@Kandydat

Na czym polegały te testy, o których wspomniałaś? :) Coo, umowa zlecenie stabilnym zatrudnieniem? A nie wspomniano coś o tym, że z biegiem czasu można się starać o umowę o pracę? Daj znać, bo myślę nad aplikacją.

XX
@Kandydat

Tak, mam te same odczucia...sprawdzają jak ulegli i wytrzymali są ludzie żeby nie zwolnili.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Northvolt Systems Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Northvolt Systems Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 16 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Northvolt Systems Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.