Opinie o Kaufland w Chełm Aleja 3 Maja 20

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kaufland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kaufland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Chełm Aleja 3 Maja 20

Beti

Wczoraj byłam na zakupach w Kauflandzie, chciałam podzielić się pozytywną opinią na temat tego sklepu. Bardzo miła i szybka obsługa na kasach, żadnych kolejek. Pracownicy uśmiechnięci i pomocni.

Stały klient

Z przyjemnością mogę polecić ten sklep gdyż jest bardzo duży wybór towaru,regały bardzo dobrze zatowarowane. Panie pracujące na ladzie jak i na kasach bardzo sprawnie obsługują jeśli robią się kolejki natychmiast jest wzywana pomoc do obsługi.

Klient

Fajny sklep dużo towaru w jednym miejscu. Fajne promocje. Miła i uśmiechnięta załoga. Chcę się robić zakupy. Polecam

Klownt

Polecam sklep. Jeżeli chodzi o kasjerki. Mile, uprzejmie i starają się o brak długich kolejek co dla mnie wielki plus.

Aplikowałeś do firmy Kaufland? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
klientka

Bardzo lubię tam robić zakupy . W jednym miejscu można kupić wszystkie produkty od warzyw po chemie od pieczywa po wędliny. Wszystko świeże i bardzo miła obsługa

vladona

bardzo chętnie zaglądam do Kauflandu; pracownicy zawsze pomocni, Panie kasjerki uśmiechnięte i życzliwe; sklep zaopatrzony rewelacyjnie- ogromny wybór towarów; w takiej atmosferze miło się robi zakupy, polecam komu tylko mogę :-)

Chełmianka

Bardzo chętnie robię tam zakupy . Duży wybór towarów , zawsze świeże warzywa i bardzo miła obsługa na kasach . POLECAM

Eda

Bardzo miła obsługa na kasach

Klient

Fajny skkep,miła obsługa pracownicy zawsze pomocni.

Klienka

Fajni, mili pracownicy, którzy zawsze pomogą. Widać, że robią co moga aby niczego na półkach nie zabrakło. Jeżeli chodzi o produkty to też jestem pozytywnej opinii.

Dyska

Jak dla mnie spoko sklep. Miła obsługa. Nie raz otrzymałam pomoc od pracowników.

Polecam dobry sklep na wysokim poziomie

Klient

Super sklep , świeże produkty miła obsługa , pracownicy zawsze chętnie pomogą jak nie mogę czegoś znaleźć . Polecam

Mieszkanka

Kaufland w Chełmie to jeden z najlepszych marketów do których lubię chodzić. Tutaj znajdę każdy towar i nigdy się nie zawiode z dostępnością nawet artykułów promocyjnych. Również warzywa zawsze świeże. Obsługa i pracownicy robią świetna robotę, a kasjerki obsługują tak szybko że nawet nigdy nie stałem dłużej jak 5 minut ;) pozdrawiam i oby tak dalej.

Klientk

Taki Sklep w Chełmie to fajna sprawa. Ludzie są spoko, zawsze pomogą jak czegoś mi trzeba. Wszystko mogę kupić w jednym miejscu i w dobrej jakości. Pozdrawiam. Stały bywalec.

Chełmianka

W ostatnim czasem byłam na zakupach w Kauflandzie Jestem pod wrażeniem ludzi tam pracujacych . Mamy sezon urlopowy pracownicy chodzą na urlopy w sklepie na półkach nie widać braków towaru obsługa kas jest bardzo sprawna i miła Częściej będę tam robiła zakupy przemawia za ty jeszcze duży parking

Klient

Miła obsługa na ladzie i na kasach. Szybka pomoc pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Chełm

• Jak się pracuje w Kaufland?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland?

Kaufland