Opinie o Fiba Cargo Bartosz Popko w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fiba Cargo Bartosz Popko. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fiba Cargo Bartosz Popko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiba Cargo Bartosz Popko w Warszawa

Kaja Nowy wpis

Hej. jest tu może ktoś na bieżąco w średnich zarobkach? myślę konkretnie o spedytorze, mam ofertę z zewnętrznego portalu. oferowana jest w niej umowa o pracę oraz ta na zlecenie. Czy od razu jest możliwa ta pierwsza czy może jakiś okres próbny dają po drodze?

Byly Nowy wpis

Gość ma takie systemy że dniówki wychodzi u niego 180zl. Nie płaci za wyjazdy w niedzielę gdzie już jest się w pracy. Niech się wam zapali czerwone światło że gość ma firmę zarejestrowaną z dala od siebie, wynajmuje jakieś biuro na Wawrze. Więc w razie czego umywa rączki. Nie odbiera listów. (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam.

Patryk Nowy wpis

Unika kontaktu, nie płaci faktur!!!

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Fiba Cargo Bartosz Popko? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 4 listopada kilka ogłoszeń.

Były pracownik Nowy wpis

Wygląda tak, że przychodzisz na rozmowę i wsiadasz na busa szrota, lyse opony co chwilę na serwisie, a jak auto stoi ja serwisie to on to traktuje jako urlop więc kasy za niewykorzystany nie dostaniesz, zapocony i śmierdzący kurnik po ukr@incach. Jeździsz przeladowany i kaze ci omijac wagi jakimis smiesznymi przejsciami. Cieszę się że go już nie dorabiam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fiba Cargo Bartosz Popko? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Synus

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Nie płaci za godziny nocne przewidziane ustawowo. Umowa na najniższa krajowa plus reszta pod stołem. Urlop wypisawany jest wtedy kiedy jest przestój nie z twojej winy np. samochód w naprawie lub brak zleceń. Jesteś w ciągłej dyspozycji pod telefonem. Jest to wypisywane jako urlop za który nie płaci. Auta są w tragicznym stanie, łyse opony za którąe był mandat dwukrotnie za granica i nic z tym nie zrobił. Mówi żeby kupować rzeczy eksploatacyjne na fakturę za które odda nie pieniądze których nie oddaje. Praktycznie ciągle jeździ się przeladowanym. Jeżeli chodzi o pensje to podstawa plus 1500zl które tytułuje zaliczka na paliwo. Sam ma długi i nie palci faktur więc nie bierzcie od niego ladunkow. Jest w bik. Dla mnie to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Na koniec dodam że ukraincy w tej w tej firmie mają wyzsza pensje od Polaków. Nie polecam pracy u tego człowieka.

Gabriela

Uwaga na ten numer telefonu i początek 530 to ta sama osoba. Nieuczciwa reklama windykacji. (usunięte przez administratora)i naciągają na koszty

Młody22

Codziennie ???? Powroty minimum 20-21 a wyjazdy 4/5 rano.

znajomy pracował tam,szef nie patrzy na zdrowie tylko każe jeździć od rana do nocy , snu po 3 godziny za marne pieniądze.

Nieważne kto

Jak każe jeździć od rana do nocy i snu po 3 godziny to po co pracuje? Przeciez może się odrazu zwolnić i tyle

Grażyna
@Nieważne kto

No w sumie.. Ciekawe po co. A ty masz jakieś info o tym jak wygląda tu praca?

Młody22
@Grażyna

Śmieszne pieniądze, latasz od rana do nocy. Najczęściej wstajesz 3/4 wracasz 21/22 i następnego dnia to samo. Niby szef w porządku, ale nie do końca bo pracujesz po 14-15h za marne pieniądze i nikt na to nie patrzy jak się czujesz i czy masz siły dzień później. Nie polecam.

Arek

Niezapłacona faktura na 300,00 zł netto. Termin płatności 60dni, Dzisiaj jest już 15 dni po terminie. Zero kontaktu z gościem. (usunięte przez administratora) Dzisiaj składam pozew do sądu.

@Arek

Ciekawa w sumie jestem za co ta faktura, bo kwota na szczęście niewygórowana?

Gabriela
@Arek

I jak sprawy się rozwijają? Udało się odzyskać pieniądze?

Jolanta

Ja widziałam info, że płacą, więc chyba w związku z tą firmą to nie uda wam się chyba niczego odzyskać?

Płatność

Firma nie zapłaciła za fakturę 60 dni termin ,po terminie już 10 dni . Ktoś ma pomysł na ta firmę ?

Luck
@Płatność

Firma płaci za faktury

@Luck

Kurcze, bo dodałeś to pierwszego kwietnia i teraz pewnie ludzie podejrzliwie do tego stwierdzenia podchodzą. To żart czy serio płaci i ten wyżej ściemnia?

A

Firma nie zapłaciła mi za fakturę od roku. Windykacja nawet nie pomogła. Nie polecam tego przekręta !!!!!

Iza
@A

I rok czekałeś? Ciekawe... A na dużą kwotę? Myślę że już dawno powinieneś gdzieś wyżej to zgłosić, nie tylko do windykacji.

POMOC

Pan Bartosz płaci po odpowiednich działaniach - szczegóły - 786 878 254

TransWerka

Udało nam się odzyskać dwie faktury, wcześniej konkretne informacje na temat firmy. Polecamy 786 878 254

Płatności

Aktualnie nie ma konieczności kierowania sprawy do sądu, czy nie daj Boże na prokuraturę. Więcej informacji można uzyskać pod numerem 539-694-004 u Pani Natalii

Anet
@Płatności

Jak nue ma konieczności jak oni w ogóle nie płaca. Tez mi nie zapłacili jednej faktury. Udało mi sie dodzwonić. Powiedział ze jutro zrobi przelew. Od tamtej pory w ogóle nie odbiera tel. Tylko podać go gdzie trzeba. Ja jutro zgłaszam ta osobę.

@Anet

A mozesz powiedziec na jaki nr telefonu udalo sie skontaktowac bo zadna proba kontaktu nie przyniosla efektu

Spedytor

UWAGA: FIRMA NIE PŁACI PRZEWOŹNIKOM!!! NIE BIERZCIE ZLECEŃ OD TEJ NICH!!!

Urszula Pawluczak

Nie polecam współpracy. Faktura za transport przeterminowana ponad miesiąc. Pan Bartosz nie odbiera telefonu i nie odpisuje na meile. Spedytorzy umywają ręce , że nie są od płatności. To nie jest firma godna współpracy , ale żerująca na przewoźniku.

Tomek P

Ten dziad to zwykły kanciarz i (usunięte przez administratora) pracować u takiego dziada to zal i wstd

Magda

Jest możliwość pracy na mniejszy etat ?

Grzeorz
@Magda

Jak chcesz pracować w firmie która od 6 miesięcy nie może zapłacić za przewóz u osoby niewiarygodnej to aplikuj. Podejrzewam że i ty będziesz miała problemy z płatnościami.

@Magda

Firma nastawiona na wyzysk kontrahentów. Po co po pożyczkę się zgłaszać do banku skoro można kogoś oszukać. Ostrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek ugód z tym podmiotem.

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. 603 244 912

Zostaw merytoryczną opinię o Fiba Cargo Bartosz Popko - Warszawa

• Jak się pracuje w Fiba Cargo Bartosz Popko?

Zobacz opinie na temat firmy Fiba Cargo Bartosz Popko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiba Cargo Bartosz Popko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiba Cargo Bartosz Popko
1.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Płowiecka 70
    04-501 Warszawa