Opinie o Marta Zwierzyńska M4 Administracja Nieruchomości w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marta Zwierzyńska M4 Administracja Nieruchomości. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marta Zwierzyńska M4 Administracja Nieruchomości o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marta Zwierzyńska M4 Administracja Nieruchomości w Kraków

Bartek Nowy wpis

Administracja M4 to jest DRAMAT !!! Żałuję, że musiałem mieć z nią to czynienia.

Ewa Nowy wpis

Zdecydowanie NIE polecam !!! Administracja M4 wszystko robi byle jak i to po wielokrotnym upominaniu się o podstawowe sprawy.

Jak najdalej!!!!

Tragiczna administracja!!! Wszystko mają w nosie, nie reagują w ogóle na zgłoszenia. Osoby które tam pracują są nie miłe i wręcz chamskie!!! Przestrzegam wszystkich przed współpraca z tą administracja!

@Jak najdalej!!!!

Naprawdę są tam wszyscy niemili i chamscy? Może po prostu szef ich nie docenia, ich pracy, szczególnie tych nocek i może dlatego się tak zachowuja ...

Były pracownik :)
@Izabela

Nie przypominam sobie aby w M4 pracowało się na nocki :) W biurze jest dość przyjemna atmosfera a pracownicy są mili. Pracowałam tam przez jakiś czas ale wyjechałam za granicę. Ogólnie to polecam pracę w M4

@Były pracownik :)

to na jakie zmiany się pracuje w tej firmie ?

@Izabela

Pracuje się w tak zwanych godzinach biznesowych :)

Jolanta Nowy wpis
@Izabela

Aktualne godziny to te co macie na wizytówce Google?

Były pracownik Nowy wpis
@Jolanta

Tak, te co są na Google :)

Pap

Nie idzie się nic poprosić brak odpowiedzi brak kontaktu A jak jest to zdawkowo i byle szybko zlać.... Nie polecam

Krystyna
@Pap

Ale piszesz to jako lokator, nie jako pracownik? Właśnie się zastanawiam, czy pani Marta zatrudnia pracowników, czy z tego, co się przekonałeś, obsługuje Was sama? PS nie dziw się pytaniu, to portal dla pracowników i szukających pracy, jakby coś...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Marta Zwierzyńska M4 Administracja Nieruchomości? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Ryszard

Mam mieszkanie w nieruchomosci zarzadzanej przez M4 i Pania Marte. Wszystko dziala super. Jestem bardzo zadowolony i oby tak dalej. Polecam M4 i Pania Marte tym ktorzy maja problemy z obecnymi zarzadcami.

Jacek
@Ryszard

Widzę że jesteś zadowolony chociaż są różne opinie. Dużo płacisz do czynszu za ich administrowanie? Dbają za tę kasę o posesje i klatki?

Pani Marta jest bardzo kompetentną osobą posiada bardzo dużo doświadczenie w prowadzeniu nieruchomości i wiedzę w tym zakresie

Amanda

Byłam pracownikkem u Pani Marty, gdyby nie przeprowadzka nadal bym tam pracowala. Bardzo dobry pracodawca, zawsze podpowie, udzieli informacji, nauczy. Nie ocenia, zawsze stara sie pomóc. Zdecydowanie polecam jako pracodawcę:)

Drodzy użytkownicy, Mam pytanie związane z tą agencją nieruchomości. Chciałbym sprecyzować, czy agencja ta zatrudnia jakichś pracowników? Zdradźcie mi proszę, jak to aktualnie wygląda? Fajnie by było wiedzieć taką rzecz, więc może ktoś zechce się wypowiedzieć? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pablito35

Jestem właścicielem lokalu w nieruchomości, nad którą zarząd ma Marta Zwierzyńska. W zupełności nie zgadzam się z poprzednim wpisem. Pani Marta to licencjonowany zarządca z wieloletnim doświadczeniem co można zauważyć podczas podejmowania ważnych dla Wspólnoty spraw. Jesteśmy Wspólnotą przejęta od innego zarządcy, który nie spełniał naszych oczekiwań. Od czasu kiedy nasza nieruchomość została przejęta o nic jie musimy się martwić. Rozliczenia zawsze są terminowo, wszystkie sprawy są z nami omawiane a sama Pani Marta bądź oddelegowani od niej pracownicy są u nas na budynku minimum 2 razy w tygodniu. Pracownicy administracji M4 są zawsze bardzo mili i starają się rozwiązać każdy problem. Razem z Panią Marta tworzą naprawdę zgrany team. Szczerze polecam!

Czy przedsiębiorstwo Marta Zwierzyńska M4 Administracja Nieruchomości w miejscowości Kraków była twoim pracodawcą? Opisz nam związane z nim swoje doświadczenia i pomósz innym podjąć decyzję o zatrudnieniu tutaj. Czekamy na twój komentarz.

M4

Pracownicy są młodzi ale nie brak im kompetencji, wszystkie trudniejsze sprawy załatwiam osobiście. Posiadam licencję zarządcy Co Łatwo można sprawdzic zanim napisze się taki komentarz. Owszem część budynków zarządzanych jest Od deweloperów, ale większość Od prywatnych właścicieli którzy mnie polecają innym I są zadowoleni Z moich usług. Często właściciele Uważają że Jeśli deweloper wybrał mnie spośród innych zarządców to dla niego pracuje. Przykre...

NIK

Komentarz jest taki ze nie polecam współpracy z tym pracodawca.

M4
@NIK

Nie ma Bardzo wiem komu mam odpisać ponieważ nie miałam dotychczas wieku pracowników, a osoby u mnie pracujące są zadowolone Z warunków pracy.

NIK

- Pani jest nie kompetentna w tym co wykonuje, - Nieprofesjonalna, - Zatrudnieni pracownicy to jakieś "dzieci", nie posiadające kompetencji ani doświadczenia w branży nieruchomości. - A sama Pani nie posiada licencji zarządcy nieruchomości, - jest to osoba nie miła, - (usunięte przez administratora) swoich właścicieli, - nie przychylna właścicielom tylko deweloperowi od którego przejęła nieruchomości, - nie jesteśmy zadowoleni z zarządzania naszą nieruchomością. Szczerze nie polecam przekazania tej Pani Zarządu nad Państwa nieruchomościami.

Zostaw merytoryczną opinię o Marta Zwierzyńska M4 Administracja Nieruchomości - Kraków

• Jak się pracuje w Marta Zwierzyńska M4 Administracja Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Marta Zwierzyńska M4 Administracja Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marta Zwierzyńska M4 Administracja Nieruchomości?

Marta Zwierzyńska M4 Administracja Nieruchomości
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Balicka 40 lok. 6
    31-149 Kraków