Opinie o Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń w Kraków

Mirek

Bardzo polecam współpracę z firmą Greń Nieruchomości. Profesjonale podejście do klienta, rozliczenia na czas, czytelna kartoteka, właściciele powiadomieni o wszystkich sprawach związanych z remontami czy planowanymi wydatkami. Wspaniały kontakt z Panią Administrator, zawsze serdeczna i pomocna. Widać zaangażowanie w sprawy wspólnoty.

Jest pewna strona, na której można przeczytać podobno realne, wpisywane przez pracowników wynagrodzenia. Sprawdziłam stawki administratorów nieruchomości w GN: to od 4300 do 5300 zł brutto! Ktoś mnie oświeci, jak jest to możliwe? Dodam, że pozycje księgowych miały prawie identyczne widełki. Proszę o wyjaśnienie, bo musiało dojść do pomyłki.

lokator_podgórze Nowy wpis

Szanowni Państwo, chciałem przestrzec przed tą firmą jako zarządcą. Nie wiem, może Greń pracodawcą jest idealnym (choć nie wydaje mi się), ale zarządzać to on zdecydowanie nie potrafi (i nie chce). Lista zarzutów jest ogromna. Niektóre nie są nawet niedopatrzeniami, ale najnormalniej w świecie zaniechaniami. Firma inkasuje ogromne środki za swoje usługi. W moim oraz większości mieszkańców opinii są one zbyt wysokie. Skupiają się nie tyle na zarządzaniu, co utrzymaniu czystości w okół bloku. Brak jakiejkolwiek inicjatywy. Nie da się doprosić o konkretne działania w sprawie napraw, uszkodzeń (przez osoby trzecie). Nie chcę na forum użyć zbyt mocnych słów. Ale powiedzmy, że niektóre działania tej firmy są mocno WĄTPLIWE. Stąd Wspólnota zdecydowała się na wywalenie lenia. Znaczy Grenia.

Mania

Może jednak ktoś wypowie się o pracy tutaj w firmie? Byłoby miło, tak dla odmiany ;) Zrobiłam research i szukali stosunkowo niedawno Administratora Nieruchomości. Dostał ktoś z was stanowisko? Pochwalcie się, jakie warunki wam zaproponowali? Jesteście zadowoleni? Może macie jakieś rady dla mnie na przyszłość, gdy ponownie pojawi się etat?

Ja Nowy wpis
@Mania

Aplikowałam na inne stanowisko. W trakcie miłej rozmowy już wiedziałam że nie dostanę pracy. Po co bylo marnować mój i Pań czas jak pracownik byl z nadania? Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Nie rozumiem za bardzo, po czym od razu wiedziałaś, że tej pracy nie dostaniesz? Z jakiego nadania, to w trakcie rozmowy wyszło? I na jakie stanowisko niedawno jeszcze szukali?

Mirek

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko ELEKTRYK w firmie Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Administrator Nieruchomości. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Maria

Mogę polecić w 100 % tę firmę. Zarządzają blokiem w którym mieszkam i nigdy nie miałam problemu z załatwieniem mojej sprawy. Miła obsługa

Agata

Cześć! Ktoś z was brał udział w rekrutacji na stanowisko Księgowej? Wiecie może czy często szukają osób do działu księgowości? :) Ja mam niestety za małe kompetencje (jeszcze studiuje), ale myślałam nad Młodszą Księgową lub stażem. Wiecie może, czy byłaby taka możliwość? Co ogólnie myślicie o pracy tutaj? Warto spróbować, czy szukać dalej?

Jestem zadowolony ze współpracy z naszą administracją. Bezproblemowy kontakt, wszystkie usterki i problemy są natychmiastowo usuwane, polecam :)

GREG

To najgorsza firma jaką znam,mam same problemy,niejasno rozliczane koszty,olbrzymie koszta które sobie generują,przełożyli sobie zaległości z innego mieszkania na lokatorów ,normalne oszustwo,uwaga na ta firme

Wujek Franek
@GREG

Dokładnie, nie dba o lokatorów, wprowadza jakieś podziały terenów, ten chodnik jest tego bloku, a ta droga tego bloku, działa na szkodę osiedla.

Franciszek
@GREG

Tak jest nie inaczej. Ostrzegam wszystkie wspólnoty które rozważają podjęcie z nimi współpracy. Nie idźcie tą drogą.

Arek

Zdecydowanie polecam. Dobry kontakt, dostęp do informacji. Dodatkowo administrator często wychodzi z różnymi inicjatywami.

santal

Firma pod względem zarządzania nieruchomościami co roku obniża swoje stantarty p zarządzania, kombinują jak wyciagnąc pieniądze z kieszeni lokatorów, jeżeli jakas uchwała nie przejdzie to wpadli na pomysł żeby wpisać ją w plan gospodarczy na następny rok ( na samym końcu planu) - większość nie czyta do końca i akceptuje i tak uchwały przechodzą. Nie polecam tej firmy, ja musaiłem się prosić 6 miesięcy aby wymienili skorodowane i cieknące zawory od co i cwu.

Halina

Firma beznadziejna.rachunki niezrozumiałe a mam wyższe wykształcenie. Jestem osobą niesprawna jak winda si3 zepsuła totydzien nie działa i nie mam mozliwosci z garażu wynieść codzienne zakupy.juz dawno mówiono o tym, żeby zarzad zmienic. I teraz widzę że to jest sluszn3.lekcewazenie i arogancją, niekompetencja i bierność.zamierzam zainteresować media jak się traktuje osoby niesprawne .

TADEUSZ

nie polecam zero zaangażowania , słaby kontakt obsługa księgowa żenada , to nie XIX wiek , jak najdalej od tej firmy

@TADEUSZ

Potwierdzam

Robert

A dla odmiany jakieś plusy też znajdziesz? Bo chyba nie jest tak, że nic tu nie działa?

Patrycja

Zdecydowanie nie polecam tej firmy - brak kompetentnych fachowców, zwłaszcza administratorów(szczególnie pani Barbara J.) Wszelkie prace remontowe i konserwacyjne pozostawiają wiele do życzenia jeśli chodzi o jakość ich wykonania, nie mówiąc o inspektorze budowlanym, który je odbiera. Zdecydowanie nie polecam tej firmy żadnej wspólnocie bo będziecie płacić krocie za zarządzanie przez firmę Greń!

Grażyna
@Patrycja

Serio? A co takiego ten inspektor budowlany robi, że go w ten sposób oceniasz?

Artur

Bardzo kompetentna i odważna firma. Wreszcie ktoś, kto nie bał się iść z deweloperem do sądu!. POLECAM!

Iwona
@Artur

A co się stało, że się sądzą?

Czy firma ma problemy z wypłacalnością ? Czy wszystko Ok?

Jeremi

Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony a tak w ogóle to jest forum pracowników więc uwagi do firmy korzystniej będzie kierować na jej adres.

Justa

Nie polecam, niekompetencja i w przypadku naszej wspólnoty działanie na jej szkodę. Z zarządca brak jakiegokolwiek kontaktu i możliwości spotkania a jedynie z pracownikami którzy nie są decyzyjni

falck

Zatrudnia matołów beż doświadczenia i znajomości tematu, zero odpowiedzialności ze strony tych osób, nie warto oszczędzać i zatrudniać pracowników tej firmy, lepiej dopłacić i zadzwonić gdzięś indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń - Kraków

Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Al. Zygmunta Krasińskiego 1
    31-111 Kraków