Opinie o ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Chorzów

W firmie ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Spawacz. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 4800 .

Zuzanna

Wciąż "powyżej"? Taki poważny max napiszecie? Nawet w brutto, mam na myśli z jakimiś nadgodzinami, dodatkami itp., praca na pełnych obrotach.

Kowal

To tu na to nie licz.

@Kowal

Skąd ty możesz to wiedzieć? wyplaty spawaczy zaleza od ich mozliwosci, umieja spawac to zarobia, teraz liczy sie czy umiesz. zreszta na forum, szczegolnie tym forum, nikt ci prawdy nie powie.

Zuzanna

czemu tak z góry zakładasz? ja tam liczę na opinie od rzetelnych ludzi. a na jakiej podstawie badają to czy ktoś umie spawać czy nie? mają próbki do których przyrównują czy jak to robią? jest stały poziom norm czy wzrastają wraz z poziomem doświadczenia większości z zatrudnionych?

Pracownik.

Pracuje w firmie parę miesięcy jak spawacz. Ale do końca roku. Chcę tylko się nauczyć spawać i dostać papier do nowej pracy. Ogólnie praca spoko, robi się swoje, nie ma dozoru nad głową ani kontrolerów jakości a kierownik nie przychodzi bo za brudno. Spawam skorupy i wirniki do wentylatorów. Jak spawacz nowy bez doświadczenia to się powoli nauczy na błędach. Dużej wagi tutaj nikt nie przykłada, jak coś to dalsze działy będą poprawiać na wyważaniu czy na próbach końcowych ( tak to nazywają ). Wiem że dużo odpada czy naprawiają,,, ich sprawa. Na spawalnie ciągle brakuje ludzi, przyjmują już z Ukrainy żeby się ratować... wynagrodzenie na początek jest 4000 zł brutto czyli na rękę 3022 zł + premia ( jak nie masz l4).. Mi pasuje jest laga. Na rekrutacji mało mówić . Pracownik działu spawalni,...

Zmiennik
@Pracownik.

Tak to już jest w tej firmie ludzie biegają jak (usunięte przez administratora)jeden po drugim poprawia i tak jest dobrze spychologia pełną parą! A jak przychodzi co do czego to i tak większość udaje greka. Kontrolerzy brygadzista takie coś to tu pojęcie względne... lepiej posiedzieć sobie w biurze mieć kilka przerw na dzień i udawać że coś się robi. Pan który sprzedaje wędzonki jest doskonałym tego przykładem Pozdro dla kumatych ????

Kajko

I jak tam ludziska? Podwyżki były?

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Irea

Szukają tak by nie znaleźć, biorą najtańszych lub wcale. Niektóre działy mają ciągłą rotację, a niektóre kompletnie nie widziały pracownika od x czasu a jest zapotrzebowanie. Dziwna polityka. Mimo wszystko braki są duże ale łatają na ostatni moment kimkolwiek i potem mają psikusy.

Ciekawy

Hej ludzie Elektror, nie jestem pracownikiem firmy i nie byłem jednak śledzę ogłoszenia o pracę i zauważyłem że co jakiś czas pojawia się wakat na stanowisko monetra wentylatorów (dokonywanie prób, podłączenie elektryczne itp). Już chyba 4 lata temu widziałem takie ogłoszenie pierwszy raz. Z czego wynika tak częsty wakat? Mam pewne domysły, bo byłem raz na rozmowie kwalifikacyjnej właśnie jakieś 4 lata temu (taki łysy kierownik czy dyrektor tam był), kasa jaką proponowali była mała. Ale czy coś jeszcze wpływa na tak częste zapotrzebowanie na to stanowisko?

Rolandinio
@Ciekawy

Próby i wyważanie czy montaż ? Na montażu składasz od a do z według danego schematu oraz poziomujesz, ustawiasz itd. Próby i wyważanie zajmuje się stricte pomiarami oraz dostrajaniem produktu by następnie przekazac produkt do wysyłki. Takie strojenie wentylatora żeby działał na wyznaczonych parametrach. Jeżeli masz problem z fizyką, matematyką, pamięcią, obsługą Linuxa, Windowsa oraz nie lubisz myśleć za dużo czy tam główkować - na próbach możesz mieć ciężko. Montaż to montaż - składasz, czasami seria produktów jakaś się trafi. Na nude nie natkniesz się ani tu ani tu. (Chyba że nie będzie jakiś części) Jeżeli chodzi o zapotrzebowanie na montaż - otwarto drugą zmianę jakiś czas temu, może stąd te zapotrzebowanie. Jeżeli chodzi o próby to rotacji jako tako nie ma. Kasa jak to kasa, wszystko idzie do góry to i wymagania idą do góry. Potrzebujesz zmienić pracę na lepiej płatną - sprawdź co ci zaproponują. Pilnie potrzebujesz bo nie masz ? Zawsze masz okres próbny - jak sama nazwa wskazuje ;)

Dominika
@Rolandinio

Jaka jest różnica w pensjach tego montera klasycznego i montera przed wysyłką dla konkretnego klienta? Rozumiem, że ten drugi jest bardziej doceniany...

Ronaldo
@Dominika

Nie ma czegoś takiego jak monter klasyczny czy monter przed wysyłkowy. Jest dział montażu, dział prób i dział pakowania. 3 różne funkcje, 3 różne działy, zarobki uśrednione. Nie ma wyróżnionych działów. Czasem jeden ma większą presję czasem drugi i tak w kółko. Są to 3 ostatnie działy przed wysyłką.

Julia
@Ronaldo

A zarobki w każdym dziale podobne czy jak to wygląda ?

Ciekawy
@Ciekawy

Kasa to tam na prawdę musi być kiepska, byłem drugi raz na rozmowie, kierownikowi wszystko pasowało w mojej osobie (chyba że jest hipokrytą) do momentu kiedy powiedziałem ile oczekuję wynagrodzenia (nie była to wygórowana kwota), oczywiście zero odzewu. Widzę że wakatów coraz więcej i nadal na to samo stanowisko :)

@Ciekawy

zastanawiam się ile według Ciebie wynosi ta niewygórowana...swój drogą druga sprawa to on i tak nie wykłada tego ze swojej kieszeni? to skąd taka reakcja?

wiesiek
@Zuzanna

5k netto to dużo w dzisiejszych kosztach utrzymania?

Zmiennik
@Zuzanna

Bo zawsze się czuł jak właściciel tej firmy i to też jest powodem tych ciągłych rekrutacji

@Zmiennik

a tego to nie wiem, mnie tylko ta kasa zastanawia.. co my z tego, że więcej dla firmy zostanie? chyba, że inwestują tu w coś szczególnego?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko OPERATOR WYCINARKI LASEROWEJ.
Alina, Marzena, Zosia, Kasia

Zostawiam tu imiona dla osoby która sobie sama odpowiada budując dobrą relacje i prostując niewygodne fakty. Użyj chociaż męskiego, bo mężczyzna widze nie ma imiona tylko stanowisko, a kobieta z szacunkiem imię i to ładne jakieś.

Piękna

(usunięte przez administratora)Szkoda, że nie ma w dalszym ciągu żadnej informacji, czy jakaś premia świąteczna będzie. Ostatnia nadzieja w nowym dyrektorze, pod warunkiem, że zacznie słuchać wszystkich, a nie tylko "górę".

Kolos
@Piękna

Żebyś się w tej nadziei nie zagubiła. Nowy dyrektor ile na łapie tyle na łapie. Dyrektor nie jest od tego żeby słuchać ludzi i być drugim Wałęsą na zakładzie, bo jeden już był co się Niemcom sprzeciwił, zwinął nierdzewy i tyle było z tych jego rewolucji i sprzeciwów. Skończył tak że nikt nie chce robić u niego i tyle. Dyrektor będzie wprowadzał swoją wizję zakładu na którą ani góra ani dół nie ma wpływu z prostej przyczyny. Góra musi mu na coś pozwolić, a jemu musi się twój pomysł spodobać. Ta firma ma jedną główna wadę, wszystko jest źle zorganizowane. Od zakupów, planowania po cykl produkcyjny i jakościowy. Jeżeli chcesz mieć produkt o wysokiej jakości musisz mu poświęcić czasu, a to nie jest automotiv że wentylator lecisz i składasz jak klocki LEGO i wio. Jest wiele produktów, wiele zależności na które wpływa jego czas na wykonanie od A do Z. Nawet wprowadzenie dwóch a nawet i trzech zmian nic nie zmieni. Dobrych spawaczy zliczysz na palcach jednej ręki, planowanie jest na dnie, serwis ? Ten dział nie istnieje, chociaż po odejściu jednego "mondrego" nabrał trochę wiatru w żagle. Szlifiernia zmienia kadrę tak szybko że człowiek co tydzień ma kogoś nowego w szatni, a wystarczyło by zlikwidować dział i dać spawaczom pomocników. Lakiernia robi byka za bykiem, do tego sprzęt który jest daremny, stary i często uszkodzony. Filary firmy leżą to jak to ma funkcjonować ? A gdzie tu liczyć na premie jak na 100 wentylatorów 20 jest puszczane, byle się kierowca na port nie spóźnił, kolejne 30 będzie wymagało serwisu. Można to rozwiązać w prosty sposób zatrudniając fachowców i dać konkurencyjne zarobki, tak by ludzie mieli chęci oraz motywację do swojej pracy. Ale po co lepiej wprowadźmy jeszcze odbijanie się na wyjścia do kibelka i traćmy czas na kolejne (usunięte przez administratora). W dobie pandemii chcecie dać ludziom premie uwzględniająca brak L4, już to widzę jak połowa zakładu wyląduje na covidówce i będzie wielki (usunięte przez administratora) a nie premia i wentylator.

Hahaha
@Piękna

I co? Macie te premie?

Zuzanna

być może ale chociaż człowiek ma mniej więcej rozeznanie na co mniej więcej będzie się pisał. Jakieś konkrety można prosić o tych premiach dla "wybranych"? jak się stać taką osobą?

Piotr45

Orientuję się może ktoś czy szukają w firmie Elektror na dział pakowania? Z uprawnień posiadam wózki widłowe

Maniak

Kolejny sfrustrowany który nie potrafi nic zrobić wokół siebie. Człowieku, ogarnij się albo się zwolnij. A najlepiej idź i powiedz co masz do powiedzenia na forum, skoro taki odważny jesteś aby tak się wypowiadać na forum. Dlaczego się nie odpiszesz pod tym postem? Widać, że zmiany zauwazyles bo jęczysz jak Ci się pracować każe albo nikt nie chcial Cię zatrzymać w zakładzie. A teraz wylewa z swoją frustrację na wszystkich wokół. Na szczęście zakład czyści się z takich jak Ty. I to też jest zasługą zarządu.

Ada

Ewidentnie ktoś z działów administracyjnych, nie rozumiem też tematu dwóch butelek. Nowy dyrektor nikomu nic nie obiecywał, przynajmniej ja nie słyszałam. Popieram też tego kto napisał wcześniej, idź i otwarcie wypowiedz się i otwarcie przekaż swoje ważne informacje na forum, tak aby każdy wiedzial z kim rozmawia. A może jesteś jednym z tych którzy wyleciało z pracy albo jesteś firma która nowy wywalił. Sądząc po czasie postu, to z produkcji nie jesteś.

szlosser

no głupszego komentarza dawno nie widziałem.

@Maniak

racja

tak jest

Andy

po głebszym zastanowieniu nad tym komentarzem, widać ewidentnie, że komuś nowy dyrektor nie pasi. Najprawdopodobniej każe pracować komuś w administracji a to może być już nie dobrym symptomem. Lepiej sie (usunięte przez administratora) Weż się paziu do uczciwej roboty, bo tchórzem to ty jesteś obrażając swoich kolegów z pracy oraz dyrektora anonimowo. Pokaż, że masz jaja i idź powiedz co Ci nie pasi, gdzie leży problem i co ty byś zrobił zeby wszystkim żyło sie lepiej a najlepiej pokaż co już zrobiłeś. Znowu jakiś menel co to ludziom tylko wode z mózgu robi. Jeszcze zadna firma nie trafiła z powodu nowego dyrektora do firmy, albo ja nie zauważyłem tego.

@szlosser

yes mam

Ada

no, to Pan błysnął teraz intelektem. Pracujesz w tej firmie? to mówisz o sobie, jakość i innowacyjność jest również twoja. Sam nic nie potrafisz ale mielisz jęzorem na tym forum, ktore defacto skupia samych fatalistów podobnych do Ciebie. Tak naprawde, to żaden fachowiec z Ciebie. A jeśli uważasz, że jesteś to pokaż to i udowodnij, że jesteś innowacyjny. Co do roboty, każdy ma swoją, ty robisz szlifierką ja długopisem. Bez mojej pracy w firmie nie będzie wielu rzeczy o których ty nawet nie pomyślisz bo nie wiesz o nich. Firma sie zmieni i to w niedługim czasie.

Zezol
@Ada

Czekam aż firma się zmieni od dobrych kilku lat, ale póki co jest tylko gorzej, co byście nie mówili jest tragedia, niestety ale tutaj dobrze już było.

Julia

Czym spowodowana jest ta fala odejść pracowników? Kolejna fala.

@Julia

Zarobki zarobki i jeszcze raz zarobki. Znaczy się niskie zarobki.

Lepek
@Julia

Fala się zwiększa. Jest tak jak z Polskim Ładem. Jest w drugą stronę. Kryzys zażegnać nie jest łatwo, kiedy inflacja szaleje, firma nie wie w sumie gdzie jest, a ludzie nie widzą stabilizacji. Zbyt dużo obietnic i machania kijkiem z plastikową marchewką i ludzi szlag trafił. Powielanie błędów, zatrudnianie partaczy bo tańszy i nie zatrzymywanie fachowców. Wyszkolenie nowych pracowników nie jest procesem jednodniowym. Wiele rzeczy się zmieniło. Zbyt wiele. Widać że zamówienia też podupadły. Ceny gotowych produktów niższe niż przed wzrostem gospodarczym. Krótkim słowem fundacja charytatywna. Szkoda bo było ~OK, a jest no tak jak jest. Źle.

Andy
@Lepek

Problem jest jeden, twoje wywody nikogo nie interesują. Zwolniłeś się, to twoja sprawa. Na twoje miejsce przyjdą inni a ty będziesz hejtować dalej w innej firmie zamiast coś dobrego zrobić. A może właśnie to robisz odchodząc z firmy i robią miejsce komuś kto będzie bardziej zaangażowany,

Zuzaa
@Andy

Mnie interesują:)

Uwielbiam kadrową
@Zuzaa

Niestety niewygodna prawda jest publicznie udostępniana i pracownicy zostali do tego zmuszeni. Szkoda ale cóż :)

@uwielbiam kadrową
@Uwielbiam kadrową

Niewygodna prawda ... Dla kogo??? I którzy to pracownicy zostali do tego zmuszeni ??? Brednie

@Julia

Co jest problemem myślę że nie stawki tylko że co niektórzy stracili darmowy transport do pracy i już szybko się dowiedzieli ile ich prywatne auta palą

Romeo

Niee!!! Problemem na tym statku jest PINOKIO I GEPETTO!! Oraz ludzie faszywi i zawistni którzy dobrze dziobią i donoszą.

jaca

kiedys aplikowalem do tej firmy, kasa jaka proponowali była smiesznie niska, produkcja ciekawa, czytam te wypowiedzi i widze, że dobrze, że dalem se spokuj...

Manius
@jaca

To po co się odzywasz? Kasa się poprawia tutaj, obroty rosna, a ludzi którzy tu są i chcą robić się rozwija.

Tak tak SPOKUJ jest najważniejszy

Kamil
@Manius

Dostaliście podwyżkę? Jaka jest teraz kwota wynagrodzenia? Myślę co by roboty niedługo nie zmienić.

Manius
@Kamil

Kasa jest indywidualna sprawa każdego z nas. Jakby nie pasowała to bym tu nie siedział.

hanys58

Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma prawda stara jak maszyna parowa .

Renata
@hanys58

Jak to się ma do opinii tutaj? Uważasz że lepiej jest w innych firmach? :P

hanys58
@Renata

Zajrzyj do ksiegi przysłów to zrozumiesz co mam na mysli

QwerTy

Odczytałem wszystkie opinie i widzę zarząd mocno się gimnastykuje z udzielaniem odpowiedzi. Czasem trzeba przyjść osobiście i zobaczyć na własne oczy, co tam się dzieje. To nie miejsce dla ambitnych ludzi. Stołówka - super, kible - ekstra, hala? czysta. I jeżeli właśnie tego potrzebujesz - jest to miejsce dla Ciebie. Jeśli dodatkowo lubisz zarabiać mało, nie być nigdy docenionym, lubisz czuć się jak w big brotherze - to miejsce szyte na miarę dla Ciebie. Firma przez ostatnie lata przechodzi przez fale zwolnień. Doświadczeni pracownicy już poodchodzili - dobrzy fajni ludzie. Firma, co widać w komentarzach nie wyciąga wniosków. Nawet tu pokazują, że ludzie tu tylko cyfry w ich excelach. Uważają, że każdego można zastąpić kimś nowym, ale nie na każdym stanowisku jest to opłacalne. Nowi pracownicy, nawet niedoświadczeni dostaną tu pracę, co jest fajne, ale nauka zajmuje sporo czasu. Wydaje się, że lepiej jest zatrzymać pracownika i dać mu sensowne wynagrodzenie, aby nie szukał innej pracy - nie tutaj. Jeśli wystarczy Ci niska pensja, 8h odbębnić w otoczeniu pięknej stołówki i czystych kibli - czemu nie. Jeśli masz ambicje na więcej - dobrze radzę, poszukaj czegoś innego. (usunięte przez administratora)

Kamil
@QwerTy

Z tego co piszesz wynika, że to praca dobra na przyuczenie się, gdy nie ma się za wiele doświadczenia. W dodatku za niewielkie pieniądze? Ciekawe, jakie konkretnie? Mam nadzieję, że jest tam od kogo się jeszcze uczyć? I nie mają tendencji do szybkiego zwalniania z byle powodu?

Prośba...

Proszę nie używać pseudonimów mogących sugerować udział w "dyskusji" osób nieuczestniczących w tym forum, które nie życzą sobie powiązania z tego typu portalami. Zastanówcie się zanim coś opublikujecie. Jeżeli nie macie pomysłów to może wpiszcie swoje prawdziwe dane...trochę więcej odwagi... Pozdrawiam

Spawacz

Pojawiło się ogłoszenie na spawacza. Aplikować czy dać sobie spokój z tą firmą?

Aplikować

jakie są zarobki?

@Spawacz

Zależą od twoich umiejętności i zaangażowania. Obecnie firma przeżywa trudny moment ale jest kierunek.

@Spawacz

A jak atmosfera? Praca na jedną zmianę? Co głównie spawacie?

@Spawacz

Atmosfera jest dobra, jest paru ludzi którzy zawsze będą narzekać pomimo to jest jak w pracy. Ludzie są uczynni wobec siebie i sobie pomagają. Spawamy proste elementy obudowy, ramy i wirniki.

@Spawacz

a szefostwo? Takie ludzkie czy upierdliwe?

@spawacz
@Spawacz

Kierownik hali ok ...spoko facet / dyrektor nowy -badamy go / liderzy działów spoko ludzie -nikt nie stoi i nie pogania z batem ale trzeba pilnować się i dbać o jakość

@Spawacz

Z kierownictwa nie ma z nikim problemów. Można dogadać się z każdym jeśli sam będziesz zachowywał się jak normalny człowiek.

@Spawacz

A jak się odniesiesz do komentarza Lepek?

@Spawacz

Już inni się odnieśli. Ja nie mam żadnych problemów

Firma ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Kafar

Warunki jako tako nie są źle tylko trzeba liczyć się z tym że trafisz w niezłą karuzele. Czasami można zwariować, czasami spokojnie. W zależności od czego kierownik, aczkolwiek jeżeli chodzi o produkcję często będzie wybór albo wysyłasz towar niesprawdzony na własne ryzyko albo dostajesz po łbie że kierowca tyle czeka. Trzeba liczyć się z tym że żaden dział nie jest idealny i musisz zapanować nad niektórymi ciężki myślącymi. Masz cierpliwość, chęci do pracy itd. możesz próbować. Co do warunków finansowych, nikt ci tego nie powie, bo to tylko kierownik wie, ale leaderzy nie zarabiają jakoś super więcej, z 10% więcej jak szarak.

Prawda

Kto mądrzejszy odchodzi z firmy. Po odejściu byłego prezesa jest ogromna rotacja - w ostatnim roku odeszło chyba 50 osób... Zarząd dalej nic nie widzi. Pytanie tylko czy nie chce widzieć, czy udaje, czy po prostu brakuje im kompetencji? Szkoda bo firma miała ogromny potencjał.

Zdzislawa
@Prawda

Zarząd patrzy tylko w tabelki i cyferki a nie na ludzi niestety. W tej firmie dobrze to już było.

nowy
@Prawda

a kim jest zarząd? czy to zarząd który ma wpływ na coś?

@Prawda

A co się zmieniło dokładnie po odejściu byłego Prezesa? Zmianie uległy jakieś warunki pracy w elektrorze czy atmosfera? Mogłabym uzyskać na ten temat więcej informacji?

Elektrorek
@Krystyna

Wszystko na minus. Płace stoją w miejscu, zresztą w najbliższym czasie nic raczej się nie zmieni. Uciekać !

@Elektrorek

a kto jest teraz prezesem, nie mogę znaleźć informacji?

Ona_91
@Krystyna

Brak nadgodzin, brak premii, brak podwyżek.

@Ona_91

Cześć, to co byście zmienili w tej firmie, tak aby waszym zdaniem było ok? Jacy są ludzie tam pracujący? Może trzeba zespół zbudować, bo same indywidualności to raczej nie wiele...

Coollerr
@Prawda

bo prawdy nie ma co ukrywać kierownik nic nie robi w tym kierunku by zatrzymać ludzi ciągłe zakazy nakazy robi się (usunięte przez administratora) a te premie roczne pokazują całą prawdę w zakładzie jak jest tego nie przeskoczy nikt

@Coollerr

Nie prawda, życie w zakładzie normalnieje po tym co było. Rozrzutnosc, (usunięte przez administratora) i rospasanie nasze w całej firmie zbiera żniwa. A jak coś normalnieje to piszecie o zakazach. Ja swoją premię dostałem, wynagrodzenie jest w porzo. Regularna wypłata oraz zabezpieczenie finansowe swoje robią

Witam, ile realnie wychodzi netto spawacz chodzi mi o podstawę ewentualnie premie jeżeli takowe są.

Maniek
@Nowy

Wszystko zależy od umiejętności. Początkujący ma początkująca pensję

@Maniek

Spawam już trochę czasu więc początkującym nie jestem więc? Z 4 tys netto jest na rękę?

Jakie zarobki mają spawacze i w jakim systemie pracują. Czy są nadgodziny, praca w soboty. Bardzo proszę o info. Nie piszcie byle czego tylko konkretnie, tyle za to tyle za to. Nie potrzebuję filozofów.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zależy jakie stanowisko

Alcon

Na jakie wynagrodzenie może liczyć doświadczony spawacz

Denny
@Alcon

Około 3200 do 3500 na rękę.

Bogdan
@Denny

To na początek, czy to już pensja docelowa? Są do tego premie lub ekstra płatne nadgodziny? Interesuje mnie, czy jeszcze można dorobić.

Johny

Na jaką stawkę może liczyć planista produkcji? Są premie, nagrody?

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Chorzów

• Jak się pracuje w ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Leśna 38
    41-506 Chorzów