Opinie o ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Chorzów

Adi777

Wszyscy pracownicy działu lasera i krawedziarki dali wypowiedzenia. Nowi pracownicy beż żadnych umiejętności. A kierownik się cieszy że odbudowuje dział ale tak nie jest. Firma topi się jak tytanic. Kto ma trochę rozumu niech ucieka z tej firmy.

Spawacz...

Kto inteligentny to odchodzi i już go nie ma... Ludzi znających się na robocie zwolnili bo przeszkadzali i domagali się podwyżek... Zostawili durni i nie znających się na robocie . Najlepiej na ręcie .... Kierownik i jego giermek MAX takich lubią ,,, bo tacy im nie przeszkadzają... Pracuje do końca roku... I mogą mnie poc..... Spawacz.

engineer

Mija drugi kwartał pobytu dyrektora w firmie. Coś to zmieniło ? Kompletnie nic poza organizacja codziennych narad na ktorych caly czas to samo a nic to nie zmienia, pozamiatania przed firma na odwiedziny prezesa. Takie zmiany żeby coś sie dzialo. Jak na kogos kto przyszedl z samochodowki to fundamentalne zmiany wyciągające firme do góry. Pomysly o wprowadzeniu rozwiazan z automotiwe na produkcje to bezsens przy naszej jednostkowej produkcji - to nie 3 zmianowa taśma produkcyjna z opla. Zaraz zacznie sie kolejna fala zwolnien, jak zmiany wynagradzania albo szykowane bez konsultacji z ludzmi premie beda tylko dla wybranych to nie bedzie konca tej niekonczacej sie rotacji i szukania nowych. Wlasnie teraz za tych rzadów firme opuszcza nasz kolega z konstrukcji i sam kierownik konstrukcji rowniez - zacznie sie odchodzenie parami. Brawa za upilnowanie załogi w stałym składzie, a był to jeden z nielicznych działów gdzie przez lata bylismy w stałym skladzie - teraz nowy kierownik u nas ds rozwoju AN zostanie sam lub...też się zwinie. Jak myslicie ?

@Balast

glupszej wypowiedzi dawno nie czytalem, od dwoch lat mielismy podwyzki oraz wyrownania do geltagu, masz premie zalezna od jakosci swojej pracy. Najwiekszymi szkodnikami tej firmy sa tzcy tchorze jak ty, nigdy nie pokazujace sie w pierwszej linii a zawsze komentujace jak to jest zle zza plecow kolegow. z takimi pracownikami to zaden dyrektor nie do sie rady coby cos zmienic.

W firmie ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Spawacz. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 4800 .

Zmiennik
@Pracownik.

Tak to już jest w tej firmie ludzie biegają jak (usunięte przez administratora)jeden po drugim poprawia i tak jest dobrze spychologia pełną parą! A jak przychodzi co do czego to i tak większość udaje greka. Kontrolerzy brygadzista takie coś to tu pojęcie względne... lepiej posiedzieć sobie w biurze mieć kilka przerw na dzień i udawać że coś się robi. Pan który sprzedaje wędzonki jest doskonałym tego przykładem Pozdro dla kumatych ????

engineer

@engineer

Nasz kolega z konstrukcji ... Weź się za poprawki szanowny Panie konstruktorze...Dział konstrukcji latami był święta krową a teraz się ktoś chce zwolnić płacz i lament??? Przez lata produkcja przykrywała Wasze błędy więc pora pokazać na co Was stać.szanowni konstruktorzy ...budzimy się.

Wies
@@engineer

Która to gwiazda odchodzi?

Andy
@engineer

najlepsze jest to, ze ktoś tutaj wylewa swój zal ale nie wie czy czasem te odejścia nie są planowane albo za porozumieniem stron. caly czas narzekacie tylko sami nic nie robicie, czekacie na tylko i stale tylko narzekanie. ludzie, budzimy się to życia, nie narzekamy - robimy...

Margareth
@engineer

A mnie się wydaje, ze tutaj trzeba zbudować tę firmę od początku. całkiem zwyczajnie wymienić większość załogi i tych co czas maja zajmować się nie swoimi sprawami w pierwszej kolejności. jako kobieta mogłabym siedzieć w domu i pracować na home office wole jednak przychodzić do pracy i nie pozować na stanowisku pracy ale coś zrobić co zmieni nasza firmę na lepsze. a to ze ludzie się wymieniają to chyba najnormalniejsza rzecz na świecie. rotacja to dobra rzecz.

@ margareth
@Margareth

Firmę tworzą ludzie i zgadzam się ...część załogi jest do wymiany ...psują atmosferę . Nie mówiąc o spacerowiczach co pół dnia przechodzą na plotkach. A jest takich kilku gwiazdorów.

Sting
@Margareth

No niekoniecznie rotacja to dobra rzecz

Piękna
@Margareth

Wysoka rotacja to dobra rzecz??? O hr to Ty chyba nie masz pojęcia...

Brodacz
@@ margareth

Piszesz o spacerowiczach? A jesteś pracownikiem administracji czyli pewnie widzisz jak koleżanki i koledzy dzień w dzień się schodzą na ploteczki przy ekspresie i zapewne sama bierzesz w tym udzial... Przerw na papieroska też macie ile chcecie co chwilę widać kogoś na fajce taki właśnie dajecie przykład!! Co regulamin zakładu obowiązuje tylko produkcję całe życie będziecie czepiali się tylko tych ludzi? Ryba psuje się od głowy ale tutaj nikt tego nie widzi albo nie chce widzieć...

Max
@Margareth

Dla kogo dobra chyba dla ciebie bo cię to zbytnio nie dotyczy! Wystawisz kolejne ogłoszenie o pracę i to całe twoje zmartwienie.

@brodacz
@Brodacz

Nie jestem pracownikiem administracji ... Jestem pracownikiem produkcji .. który cały dzień widzi spacerowiczów z produkcji ... Tacy są i tacy najwięcej mówią ile to mają pracy żenada

Brodacz
@@brodacz

Chyba się pogubiłaś we własnych komentarzach jestem pracownikiem produkcji ale mogłam siedzieć na home office to tak się da??

mania
@engineer

podziwiam cierpliwość dyrekcji tej firmy. Gdyby była moja zaczęłabym zwalniać tych co mają za dużo czasu. Komentarz ze mija drugi kwartał i nie wiele sie zmieniło pewnie będzie można włożyć miedzy bajki. Nie dowierzam, że nic sie nie dzieje. Znam trochę historię firmy i nie łato będzie wyciągnąć ją z bagna kiedy wcześniej pełno było w niej złodziejstwa, fuch, wykorzystywania w celach prywatnych ba, nawet picia w pracy, niech teraz ktoś sobie piwko wypije w pracy. Co do załogi, to uważam, że są leniwi, niechętni, niewiele umieją i mają wykrzywiony obraz rzeczywistości. dotykało mnie to wiele razy i w myśl klasyka z tej firmy, znalazłaś błąd to sobie go popraw i nie dociekaj. Mentalność tej załogi jest wypisana na tym forum.

Andy

hamstwo wylewa sie z tej firmy w każdym komentazu. Ale odważnych nie ma, bo na terenie firmy nikt nie odezwie sie wprost, odwagi brak, Ale na forum to dopiero hojraki.

margareth

a moze to ty pojdz sobie skąd przyszedłeś. Nikt nawet nie zauważy ze cie nie ma, a moze juz cie nie ma i wylewasz swoj odór na tym forum.

Maniek
@engineer

A teraz ten sam kierownik konstrukcji wraca. Nie mówiąc o innych pracownikach.

Inz
@engineer

No, kierownik wrócił.. i co madralo?

Balast
@engineer

Po 2 latach co się zmieniło? Wymienił żarówki na hali i załatwił Lexusy. Dodatkowo pozwolił żeby zwolniło się ponad 50% doświadczonej załogi, ale to przecież nie problem. Najwyżej robotę zleci się zaprzyjaźnionej firmie kolegi. Oby przy zatrudnianiu następcy znowu nie nabrali się na gratkę typu co ja to nie robiłem tylko rzetelnie sprawdzili CV bo następnego szkodnika ten zakład już może nie przeżyć.

Marian Nowy wpis
@engineer

Jak nazywa się ten dyrektor

Pracownik Nowy wpis
@Balast

Adela Nowy wpis

Cześć, wiecie może z jakich powodów jest teraz poszukiwany ktoś na IT site support? Pokazała mi się oferta z teraz, w której wpisano oznaczenie na zatrudnienie „od zaraz”. W pewnym sensie spełniam wymogi i mogłabym spróbować aplikować. Czy warto?

Te ofertę dla specjalisty ds. zakupów o której ktoś wcześniej wspomniał widzę, że wznowiono teraz niedawno. Ciekawe czy trudno jest się dostać. był może ktoś na rozmowie i by opisał co jest na niej weryfikowane?

Z braku możliwości dodzwonienia się do zakładu... Proszę o informacje na temat ofert pracy w OLX o zatrudnieniu mechanika czy spawacza ,,, obie oferty sa podobne i zle zredagowane.... Czy rozchodzi się o spawacza gzy mechanika.... Proszę o krótkią informacje; jakie zarobki, ( czy średnia krajowa 7755.00 brutto) czy na zmiany, czy jest nowoczesny sprzęt spawalnicz i jakie są warunki pracy... itp... jakie związki zawodowe są na zakładzie... Kandydat.

Maciek
@Kandydat

Dodzwonic sie nie dodzwonisz, brak kadrowej bo sie zwolnila, zarobki to odejmij sobie z tej sumy co podales z 2000/2500 brutto. Warunki okej, bo cieplo (ironia..) sprzet, poprostu napisze ze jest :) Sytuacja na firmie kiepska, 90% pracownikow juz na najnizszej, podwyzek nie widac bo kryzys, nastroje pracownikow tez juz wychodza poza strefe komfortu i poprostu sie zwalniaja. Polecam przyjsc zobaczyc, kasy tu raczej nie szukaj, tu raczej ostoja dla osob co maja rok, dwa do emerytury i chca sie nie namęczyć, lub swiezak po szkole w trakcie poszukiwan/szkolenia i chce przezimowac. Jezeli masz dobry humor i chcesz sie posmiac to napewno spodoba ci sie ten kabaret.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko OPERATOR WYCINARKI LASEROWEJ.
Leszno
Wiola

Ja jeszcze swojego CV nie podesłałam, więcej osób miało problemy z kontaktem? Po prostu wystawiona została oferta dla specjalisty ds. zakupów i chce się dowiedzieć jakie mogą wyjść średnie zarobki na dziale i czy polecacie starać się o ten wakat?

A to chwila, od paru dni jest widoczna oferta pracy dla specjalisty ds. kadr i płac. Czy mam rozumieć, że to już nieaktualne? dostał się już ktoś? oferta wciąż jest widoczna dlatego się zastanawiam, skoro pojawiło się stwierdzenie, że nie ma rekrutacji nowych pracowników. To oznacza, że rekrutacja może się zamknąć w paru dniach?

Michal.

Obecnie przeprowadzana jest restrukturyzacja przedsiembiorstwa - zmiany na glownych stanowiskach firmy i kierowniczych oraz pracownikow szeregowych na wszystkich dzialach montazu i produkcji; Obecnie nie prowadzimy rekrutacji nowych pracownikow w firmie. Informacje udziela administracja firmy ... pracownik firmy...

Nie oddano do teraz widełek dla operatorów, o które ktoś spytał? A czy w ogóle jakieś zmiany na tym stanowisku szykują się teraz wraz z nowym rokiem? co ze stanem maszyn, opiszecie je? jak się przy nich robi?

Czy poziom wynagrodzeń w ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Praca.gov.pl 23 lipca.

To ta oferta na Team Leadera jest wciąż aktywna? Po zobaczeniu ostatnich opinii z ciekawości wszedłem na stronę, widzę jednak, że ktoś pytał o nią jeszcze w listopadzie a dalej jest dostępna. To jak długo sama rekrutacja trwa? Możecie opisać ten proces?

Michal

Rekrutacja trwa jak w kazdej firmie zbieraja x ilosc zgloszen i wybieraja najlepszego kandydata. Najwyrazniej nie zglosila sie odpowiednia ilosc osob lub nie ma osoby z kwalifikacjami których wymagają. Firma jest raczej nastawiona na szybkie wdrozenie wiec jakies doswiadczenie w branzy wentylatorow napewno przyspieszy ten proces. Inaczej jest wprowadzac osobe w konkretny temat od zera a inaczej tylko zapoznac z projektami, wiec raczej sam odpowiedz na pytanie czy jako firma szukałbyś osoby ktora ma pojecie o tym co robicie wymagajac tylko wprowadzenia w struktury czy wzialbys pierwszego lepszego z doswiadczeniem ale nie znającym branzy. Tu tez trzeba podkreslic ze zdanie ma firma matka czyli Niemiecki oddzial. Z tego co sie orientuje to przelozony leadera jest chyba wlasnie z firmy matki takze tu tez ten proces cały troche trwa.

Cześć, co możecie napisać o systemie awansowania? Właśnie na stronie widnieje jedyna oferta dla team lidera do działu konstrukcji. Ciekawi mnie to, czemu żadna osoba z aktualnego zespołu nie przeskakuje wyżej? Nie można czy po prostu nikt nie chciał przejąć tej funkcji? jest o wiele bardziej odpowiedzialna? Co z zarobkami? adekwatne do zakresu obowiązków?

Michal

Co do konstrukcji i awansowania, zeby tam ktos mogl awansowac musi cos wiecej potrafic niz ctrl + c, ctrl + v. Chetni moze i by byli tylko ze jest tam duza rotacja, w tym roku druga. Co do odpowiedzialności to raczej jest to oczywiste ze jak ktos schrzani to leader dostanie bo to on nadzorował i wypuscil. Co do zarobków, kwestia sporna, zdarzaja sie sytuacje nie wywiązywania sie przy przedłużaniu umowy ugadanej stawki ale to juz ma swoje podłoże. Same zarobki czy na produkcji czy wyzej sa indywidualne, raczej to co uhandlujesz na poczatku przez dluzszy okres sie nie zmieni. Takze nie licz na podwyżkę co roku. Aktualnie kierownik produkcji, byly kontruktor tam zarządza, jezeli bedziecie wspolpracowac i dogadywac sie, to wspolpraca nie bedzie zla. Kierownik jest osoba z ktora da sie dogadac, chyba ze zaczniesz wymyslac i cudowac to raczej cie kazdy dział zbojkotuje.

Operator

Witam wszystkich, jestem operatorem pras krawędziowych z kilkuletnim doświadczeniem do tej pory obsługiwałem prasę LVD. Reflektuje na stanowisko operatora, ale wcześniej chciałbym się dowiedzieć jak mniej więcej zorganizowana jest praca operatora w firmie elektror, czy w ogóle szukają kogoś nowego, jak wyglądają relacje międzyludzkie? Jaki jest przełożony, który ewentualnie będzie delegował zadania itd. Czego się mniej więcej spodziewać, no i wiadomo jakieś widełki odnośnie wynagrodzenia. Z góry dziękuję za ino, pozdrawiam.

Czy liderkami u was również są kobiety? Widnieje teraz oferta na pewnym portalu i obie z płci zostały podane jako tytuł ogłoszenia. Dział konstrukcji mam na myśli, opiszecie mi go? Jaki jest aktualny zespół? atmosfera byłaby dla mnie dość istotna, są konflikty czy raczej w miarę ok się współpracuje?

Spawacz,zmianowy.

To prawda,,, na spawalni jest LAGA i PARTACTWO... Smarkanie... byle się trzymało... na malarni podkładem i farba zaleja... nowi sie ucza i odchodza do innych firm gdzie spawacz gognie zarabia....spawaczy i szlifierzy ciagle brak....wybieraja najtanszych ... a o umiejetnosci zawodowe nik nie pyta... bo trzeba sie znac... przyjdz .... daja owoce.... jak Ci nie zjedza wczesniej... Porazka....

ADHD
@Spawacz,zmianowy.

Dokładnie albo silikonem się uzupełni spoine na pakowaniu dramat!! Jakość produktu pozostawia wiele do życzenia... BHP i JAKOŚĆ TO COŚ CO W TYM ZAKŁADZIE NIESTETY NIE ISTNIEJE.

@Spawacz,zmianowy.

A jak do tego wszystkiego o czym tu piszecie ma się bhp? Widzę, że speca od niego teraz szukają a że mam doświadczenie zastanawiam się czy by nie aplikować, jaka jest wiec atmosfera miedzy działami? I czy często organizuje się z tego zakresu jakieś szkolenia?

SIEMKA ....

Zainteresowały Mnie oferty pracy w PUP Świętochłowicach.. Czy ktoś z pracowników firmy by mi powiedział jaka atmosfera występuje wśród pracowników i kierownictwa, Jakie są wynagrodzenia i premie ( jak placą za nocki, soboty i niedziele ). CZY PO PODWYŻKACH W LIPCU na rękę dostanę 5.000.00 zł. Czym wogóle zajmuje sie firma. Czy to typowa charówka fizyczna. Czy można nawiązać dobre znajomości z pracownikami, czy po pracy można skoczyć na piwko i grila, a może firma organizuje co miesiąc imprezy integracyjne dla pracowników... Czy firma swóje autobus do przywozy pracowników... mieszkam w Lipinach. poz.SIEMKA.

@SIEMKA ....

Jak lubisz obgadywać ludzi i na nich kapowac a do tego mydlenie oczu że będzie dobrze uszy do góry etc... A piwo i grill to dla ciebie wyznacznik wymarzonej pracy jest to idealne miejsce dla ciebie!!!

@Spawacz

A z czego wynika takie postepowanie i tym samym atmosfera, którą przytaczasz? Każda nowoprzyjęta osoba ma takie nastawienie? Bo ja w sumie raczej nie a pospawałbym trochę u Was. Piszesz o jakimś gadaniu na siebie a co to wnosi? Są z tego profity?

Spawacz

Oczywiście że nic dobrego z tego gadania i obgadywania nie ma wręcz przeciwnie dla mnie taka atmosfera w firmie to porażka ale niestety ludzi co wb..a ci przysłowiowy n.ż w plecy to tu nie brakuje byle się podlizać przełożonemu. Jakiś czas temu sporo ludzi stąd odeszło właśnie przez tą atmosfere i relacje z powiedzmy ludźmi wyżej postawionymi... Jeżeli chodzi o spawanie to lajcik nic trudnego byle się przykleiło mało kto to kontroluje ale też są produkt nie wymaga pięknych i mocnych spoin przyjść i zobaczyć zawsze możesz to nic nie kosztuje.

Spawacz

Rotacja też jest spora a to o czymś już świadczy nie? A jak firma zatrudnia ludzi których kiedyś zwolniono po czym zaś ich zwalnia to chyba komuś tutaj brak podstawowych zasad zarządzania i kompetencji....

Zbyszek
@Spawacz

Bzdury ci tu pisza. (usunięte przez administratora) nie jest tu poważane. Nasz majster od spawalni jest w porządku i zawsze pomoże jak potrzebujesz pomocy

Renata
@Adi777

A to nie ma żadnego wdrożenia dla tych nowych osób?

Viktor
@Adi777

A co na to dyrektor? Fluktuacja poniżej średniej krajowej? Rotacja to dobra rzecz? Patrzmy na pozytywy: podłoga na hali jeszcze nigdy nie była tak czysta. Po serwisie i handlowcach kolejny dział który przestanie istnieć?

@Renata

A kto ma ich szkolić. Osoby (usunięte przez administratora)przez kierownika. Skoro nowi dostają więcej od doświadczonych operatorów. To jest początek końca tej firmy

kolega z działu
@Adi777

ty (usunięte przez administratora), przestoń jontrzyć. Chodzisz nic nie robisz tylko wypisujesz głupoty i namawiasz jeszcze innych kiere chcom normalnie robic a nie suchac twojego biadolenia. Jakeś sie zwonioł to twoja sprawa, bier papiery i ciś kaj ci bydzie lepi. Ludzie to widzom i słyszom. narzekac ino umiysz i nic wiyncyj, inaczyj by my nie mieli tak spatrzonej roboty. Przyszli nowi i dajom se rada, byda chcioł widzieć jak ty we tyj nowej fyrmie bydziesz i jak dugo, bo takiego kierownika jak teraz co mo tyla cierpliwosci do ciebie już wiyncyj nie bydzie.

Bart
@Renata

jest wdrożenie, jest czas adaptacyjny i jest czas normalnej pracy. to co tutaj jest napisane pod roznymi nickami to są kłamstwa jednej i tej samej osoby. I aż dziw bierze, że tutaj umie wypisywać ale otwarcie porozmawiac o trudnych tematach to już nie, Mial dobrego kierownika co mu zawsze na reke szedl ale nie umial tego uszanowac.

Szlifierz
@Adi777

oszukane przez kierownika? jak oszukane? ze nie dał sie szantażować... ja bym juz dawno sie ws pozbyl.

@Szlifierz

A odnośnie tego szkolenia i samych stawek, które podał? To się już zgadza?

Szlifierz
@Zuzanna

Stawki są ok. Jak coś więcej umiesz to jeszcze lepiej.

@Szlifierz

Aaa czyli doceniają za pracę? A jak często się tutaj o podwyżkę ludzie mogą ubiegać czy raczej liczą na te coroczne?

@Adi777

No dali wypowiedzenia albo im dali nikt tego nie zgadnie co i jak było każdy chce powiedzieć co mu wygodnie Teraz jakoś jest mniej ludzi na tych działach a roboty robią więcej i to ( bez doświadczenia) to ja się pytam co robili ci doświadczeni Pozdro dla ludzi co wiedzą o czym gadam

Spawacz...

Czy jest możliwość pracy w ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na część etatu?

Zuzanna

Wciąż "powyżej"? Taki poważny max napiszecie? Nawet w brutto, mam na myśli z jakimiś nadgodzinami, dodatkami itp., praca na pełnych obrotach.

Kowal

To tu na to nie licz.

@Kowal

Skąd ty możesz to wiedzieć? wyplaty spawaczy zaleza od ich mozliwosci, umieja spawac to zarobia, teraz liczy sie czy umiesz. zreszta na forum, szczegolnie tym forum, nikt ci prawdy nie powie.

Zuzanna

czemu tak z góry zakładasz? ja tam liczę na opinie od rzetelnych ludzi. a na jakiej podstawie badają to czy ktoś umie spawać czy nie? mają próbki do których przyrównują czy jak to robią? jest stały poziom norm czy wzrastają wraz z poziomem doświadczenia większości z zatrudnionych?

Pracownik.

Pracuje w firmie parę miesięcy jak spawacz. Ale do końca roku. Chcę tylko się nauczyć spawać i dostać papier do nowej pracy. Ogólnie praca spoko, robi się swoje, nie ma dozoru nad głową ani kontrolerów jakości a kierownik nie przychodzi bo za brudno. Spawam skorupy i wirniki do wentylatorów. Jak spawacz nowy bez doświadczenia to się powoli nauczy na błędach. Dużej wagi tutaj nikt nie przykłada, jak coś to dalsze działy będą poprawiać na wyważaniu czy na próbach końcowych ( tak to nazywają ). Wiem że dużo odpada czy naprawiają,,, ich sprawa. Na spawalnie ciągle brakuje ludzi, przyjmują już z Ukrainy żeby się ratować... wynagrodzenie na początek jest 4000 zł brutto czyli na rękę 3022 zł + premia ( jak nie masz l4).. Mi pasuje jest laga. Na rekrutacji mało mówić . Pracownik działu spawalni,...

Zmiennik
@Pracownik.

Kajko

I jak tam ludziska? Podwyżki były?

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Irea

Szukają tak by nie znaleźć, biorą najtańszych lub wcale. Niektóre działy mają ciągłą rotację, a niektóre kompletnie nie widziały pracownika od x czasu a jest zapotrzebowanie. Dziwna polityka. Mimo wszystko braki są duże ale łatają na ostatni moment kimkolwiek i potem mają psikusy.

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Chorzów

• Jak się pracuje w ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROR AIRSYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Leśna 38
    41-506 Chorzów