Opinie o Ismoking Patryk Barnaś w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ismoking Patryk Barnaś. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ismoking Patryk Barnaś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ismoking Patryk Barnaś w Warszawa

NVRM

Jako były pracownik mogę jasno powiedzieć że ta firma to strata czasu i nerwów. -Umowa o zlecenie którą mają sporządzoną jest sprzeczna z prawem cywilnym ponieważ uniemożliwia zwolnienie bez podania "ważnej" przyczyny (a to czy jest ważna decyduje pracodawca) i zawiera okres wypowiedzenia.... -Wypłata to najniższa krajowa a czasami nawet mniej jeśli akurat przełożonym uwidzi się odliczyć od wypłaty braki na stanie sklepowym, które pojawiają się przez błędy w systemie sprzedaży, (twierdząc że wszystko z systemem jest okej). -Premia przyznawana jest losowo bądź wcale, podczas kilku letniego okresu pracy została wypłacona 2 razy i to jakieś nędzne 100-200 zł (a pracodawca obiecuje nawet 30% dodatkowego wynagrodzenia. xD) -Firma propaguje donosicielstwo w miejscu pracy a nawet karze za jego brak. -Ciągłość informacji w firmie jest fatalna, każda osoba na stanowisku kierowniczym ma inne informacje na dany temat i nie zawaha się wprowadzić w błąd pracownika i potem twierdzić że został źle zrozumiany. -Kilku pracowników punktów zgłosiło mobbing w miejscu pracy -Pracodawca nie szanuje czasu pracownika, obowiązki służbowe nakazuje wykonywać nieodpłatnie w czasie wolnym od pracy. -Opinie na temat działania firmy oraz osób decyzyjnych są niemile widziane i odbierane w agresywny sposób. Nie polecam interesować się pracą w tej firmie, da się pracować w lepszych warunkach za lepsze pieniądze w firmach o takim samym profilu działalności.

Prawnik
@NVRM

Dzień dobry, w związku z otrzymaniem wielu skarg oraz dowodów na wątpliwe działanie tej firmy - jako prawnik szykuje pozew zbiorowy -(usunięte przez administratora)

Grzesiek Nowy wpis

Pisano nie tak dawno, że dają umowę zlecenie. I to się pokrywa z tym, jaką przed laty dawali umowę specjaliście ds. fakturowania. Ciekawe więc, czy prawdą są również pozostałe doniesienia, o pensji, z której firma sobie potrąca, oraz o braku premii? A poza tym, czy firma przedstawia wzór umowy na rozmowie, by otwarcie porozmawiać nad jej zapisami?

Były pracownik Nowy wpis
@Grzesiek

Firma nie przedstawia umowy na rozmowie kwalifikacyjnej , umowę dostajesz do rąk kiedy już się zdecydują że zostajesz czyli po dniu próbnym który jest oczywiście bez umowy i bezpłatny. Z wypłaty oczywiście potrącają za braki na stanie sklepowym, a premii to nie ma żadnej

Wiola Nowy wpis

Próbny jeszcze przeżyje bo to nie pierwsza praca gdyby mi tak proponowano ale te potrącenia zmartwiły… one sa uwzględnione na umowie i ogólnie wszystko jest już wcześniej jasne?

Były pracownik Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam, wiecznie coś się nie zgadza z wypłatą, obcinają za błędy systemu podczas inwentaryzacji które nie powstały z winy pracownika, wieczny problem z wzięciem wolnego, brak zainteresowania ze strony kierowników, umowa niezgodna z prawem, zabieranie premii, o wszystkim informują na ostatnią chwilę (albo i nie informują) i mają pretensje że coś nie jest wykonane na czas i wiele wiele więcej.

Dzimi

Odradzam każdemu kto zastanawia się nad wysłaniem CV do tej firmy . - śmieciowa umowa która jak najbardziej ma uwalić pracownika - nękanie wiadomościami w dni wolne . - zgłaszany (usunięte przez administratora) przez pracowników - brak kontaktu pracownik-kierownik , wysyłasz pytania do kierownika lub potrzebujesz jego pomocy , odpowiedzi albo nie otrzymasz albo otrzymasz po 3 dniach . - traktują pracownika jak tanią siłę roboczą która nie ma nic do gadania . - firma zapewnia 30% premie z której dostaniesz 10% albo w ogóle bo firma nalicza wszystkie błędy systemowe jako braki za które musi płacić pracownik . - premie usuwane z dnia na dzień i zabierane w terminach które według prawa nie powinny mieć miejsca . Jedynym pozytywnym aspektem są ludzie pracujący na sklepach bo można poczuć rodzinną atmosferę.

Czy w Ismoking Patryk Barnaś jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jeśli Ty masz jakiś problem to jestes ignorowany, natomiast jeśli ktoś ma coś do Ciebie to potrafią dzwonić i nękać wiadomościami w dni wolne o różnych porach.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Ismoking Patryk Barnaś po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Sprzedawca w sklepie iSmoking Kraków. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Nie polecam pracy w tej firmie jeśli chcesz zarabiać poniżej minimalnej krajowej oraz nie mieć życia prywatnego poza praca i być na każde skinięcie palcem dostępny w swoje dni wolne. System sprzedażowych źle przelicza stany z inwentaryzacji za co obciążani są pracownicy i to nie małymi sumami. (Oczywiscie nie przyznaja sie do tego a nawet potrafią zrobić z Ciebie zlodzieja) Premie nie istnieją, mimo, że będą mydlić Ci oczy, że są. Śmieciowa umowa zlecenie sporządzona wbrew prawu. Jesteś zmuszany to robienia wielu czynności poza godzinami pracy oczywiście nieodpłatnie, ogólnie szkoda czasu i nerwów.

Zwolniony

Zdecydowanie ta firma to jeden śmieszny żart, cały zarząd powinien iść najpierw na szkolenie jak obchodzić się z pracownikiem. Musisz dysponować swoim prywatnym facebookiem oraz messengerem żeby mogli cię nękać w dni wolne od pracy. Śmieciowa umowa to tutaj podstawa, jak będziesz tyrać bez żadnego dnia wolnego to może i zarobisz w miarę dobre pieniądze.

Jako były pracownik zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie, śmieciowa umowa oraz śmieszne stawki, a na umowę o pracę nawet nie masz co liczyć. Najlepiej żebyś był dla nich dostępny 24/7 w piątki, świątki czy niedziele. Kierownicy pastwią się nad pracownikami, oraz zmuszają do robienia rzeczy które nawet nie należą do obowiązków pracownika sklepu. Słowo premia w tej firmie nie obowiązuje, a nawet jeżeli mówią że jest nigdy jej nie ujrzysz na oczy, a wręcz jeszcze utną Ci brakujące rzeczy na sklepie z wypłaty mimo że to błędy systemowe. System w tej firmie zdecydowanie nie działa, ciągłe błędy za które odpowiada oczywiście pracownik sklepu. Musisz prosić się o dzień wolny i zależnie od humoru kierownika albo go dostaniesz albo nie. Ciągła rotacja pracowników, jak już się ucieszysz że kogoś zatrudnili i w końcu będziesz miał dzień wolny to go zwalniają. Zdecydowanie odradzam, nie ma nawet co się zastanawiać nad pracą w tej firmie

Mz

Ciągłe ucinanie wypłaty, system przelicza złe godziny i stan inwentaryzacji również za co pracownik potem ponosi odpowiedzialność, umowa zlecenie z klauzulą miesięcznego wypowiedzenia na umowie zlecenie z karą finansową 1000 zł, co jest oczywiście niezgodne z prawem

NVRM

Dumdurundum
@NVRM

Wszystko co tutaj jest napisane to prawda. Nie dość, że człowiek czuje się zastraszony, to jeszcze umowa to jakiś cyrograf. Musisz być w nocy o północy, w niedziele i święta dostępny dla pracodawcy w social mediach w razie czego. W moim mniemaniu tam pracują również osoby, które nie powinny być na swoich stanowiskach. Dlaczego? Jeśli im jesteś posłuszny jak pies zaczynają Cię lubić i tutaj wchodzi w grę kolesiostwo.

Prawnik
@NVRM

Najlepsza firma ,w jakiej mogłem do tej pory pracować. Super ekipa! Pozdrowienia!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ismoking Patryk Barnaś? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

dodatkowo płatne xDDDD jeśli chodzi o nadgodziny stawka jest taka sama jak normalnie, coś takiego jak wolne w tej firmie nie istnieje

Tosik

Pracowałam w tej firmie bardzo długo, doświadczyłam inspirującego i wspierającego środowiska pracy. Firma dąży do doskonałości w swojej dziedzinie, a zarząd i zespół pracowników wykazują niezwykłe zaangażowanie i profesjonalizm. W żadnej pracy nie poznałam tak empatycznych i miłych ludzi. Pożegnanie się z tą firmą było bardzo bolesne ale jako młoda mama pragnęłam zaangażować się w rodzinę. Mam nadzieje że kiedyś jeszcze będę miała przyjemność pracować w tej firmie właśnie z tymi ludźmi. Nigdzie nie doświadczyłam takiej chęci rozwoju pracowników i inwestycji w nich jak właśnie tutaj. Bardzo dużo się nauczyłam i otrzymywałam wsparcie na każdym kroku. Polecam serdecznie te firmę każdemu KTO CHCE PRACOWAĆ I ROZWIJAĆ SIĘ !

Zwolniony/a

Jeśli ktokolwiek w przyszłości będzie myślał żeby wysłać cv do wyżej wymienionej firmy to zdecydowanie odradzam, zaczynajac od śmieciowej umowy, poprzez ustalanie grafika pod ładne kobiety, bo mężczyźni mogą przecież tyrać a kobietki to całujmy po stopach, najnowszy kierownik który został przyjęty jest totalnym (usunięte przez administratora)i simpem, jeśli zależy wam na pracy w miłym towarzystwie to zdecydowanie odradzam, nowy kierownik o którym wspomniałem nadaje się jedynie do zmywania podłogi, ale przez to że zna się z właścicielką to z wejścia został kierownikiem i wsyzscy maja tańczyć jak on zagra, szczerze żałuje że tak długą cześć życia poświęciłem na prace w tym okropnym miejscu…

Dorota

Co można wygrać w konkursie motywacyjnym w tej firmie? Widziałam to jako benefit w ogłoszeniu na pozycję Przedstawiciel Handlowy. Można wygrać kase, czy raczej nagrody rzeczowe?

Kubko
@Dorota

Ja nie widze takiego benefitu w ogłoszeniu

masakra

duży przerób pracowników, niskie stawki i niemiła atmosfera to 3 kluczowe elementy ismokinga

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ismoking Patryk Barnaś?

321321100bocianhajsik

mocno ograniczone :)

@321321100bocianhajsik

To znaczy? W jakim kontekście ograniczone?

321321100bocianhajsik

nie warto

@321321100bocianhajsik

Dlaczego nie warto?

Tomasz

Czy firma często teraz zwalnia pracowników ?

Zdzisław
@Tomasz

Oczywiście :D wdycha się jak matka natura dała papierosy

Mal

Czy iSmoking to nie są przypadkiem miękkie narkotyki?

Zostaw merytoryczną opinię o Ismoking Patryk Barnaś - Warszawa

• Jak się pracuje w Ismoking Patryk Barnaś?

Zobacz opinie na temat firmy Ismoking Patryk Barnaś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ismoking Patryk Barnaś?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ismoking Patryk Barnaś
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Górczewska 43 lok. U1
    01-144 Warszawa