Opinie o Antares Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Antares Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antares Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antares Sp. z o.o. w Gdynia

Malwina

Hotel super. Byłam tam już kilka razy.. Miła obsługa i atmosfera. Daje same plusy dla Hotelu Antares. Pozdrawiam ????

Bogdan

Przyjazny hotel, miła obsługa, zawsze uśmiechnięta. Pozdrawiam kierowniczkę recepcji. Przyjeżdżam do Was od 6 lat

Róża

Świetny hotel, super atmosfera i najlepsi na świecie współpracownicy. Zatrudniłam się na sezon, jestem bardzo zadowolona, pieniążki na czas :)

JULY

Pracuje w tym hotelu od 4 miesięcy. Zastanawiam się o co chodzi osobie/osobom która wypisuje/wypisują negatywne komentarze na temat Antaresu. Trzy razy sprawdzałam czy na pewno chodzi o hotel w Gdyni. Jestem zadowolona z pracy, wypłatę dostaję na czas. Miłym zaskoczeniem była w zeszłym miesiącu premia której nawet się nie spodziewałam. W pracy panuje miła atmosfera. Większość personelu z tego co mi wiadomo pracuje od dłuższego czasu. Ostatnio byłam świadkiem jak przyszła kobieta zapytać o wolne miejsce w zespole, okazało się że odeszła dobrowolnie a teraz chciała wrócić. Dziwne jak na te tragiczne warunki opisywane poniżej. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie i negatywnie nastawionych do świata ????

Firma Antares Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Toja

Ta praca to żart. Stawki najniższe, mało godzin, robota za 5, nie wypłacają jak się zostaje dłużej w pracy bo nie można wpisać tych godzin. (usunięte przez administratora) pod dnem muł a pod mułem dopiero Antares. Serdecznie odradzam wszystkim zainteresowanym. Gorszej roboty nie znajdziecie. Tutaj nie ma czegoś takiego jak szacunek i dbanie o pracownika. Jak się coś nie podoba to spadaj. Umowa zlecenie oczywiście, bez szans na umowę o pracę, choć będą was mamić „możliwością”.

Bez nicku

Co do nadgodzin to fakt-nie występują. Natomiast nie wszystkie przepracowane godziny są wynagradzane. Pracownicy restauracji czasem przychodzą po godzinach sprzątać, myć garnki i jest to praca za darmo- nie wydają wtedy posiłków, więc nie mogą sobie wpisać tych godzin. Pracodawca pilnuje, by pracownicy przepracowali jak najmniej godzin, by wypłacić im jak najmniej pieniędzy. Niestety praca restauracji to nie tylko gotowanie i wydawanie dań, to też inne czynności, które pracownicy robią za darmo bo dbają o miejsce pracy a niestety muszą się tłumaczyć z każdej minuty. Praca w recepcji- trzeba być na stanowisku 15 min. wcześniej w celu przekazania zmiany. Jeśli jest mało do przekazania to można się wyrobić, czasem jednak trwa to zdecydowanie dłużej i wówczas trzeba pozostać na stanowisku również po czasie- wychodzi pół godziny darmowej pracy jak pójdzie sprawnie, bo tych nadprogramowych minut nie można sobie wpisać. Wychodzi parę godzin w miesiącu pracy za darmo. Praca oczywiście na umowę zlecenie (poza pracownikami zatrudnionymi dawno, dawno temu, gdy jeszcze dawano umowę o pracę i jest ona już na czas nieokreślony a jeśli umowa na czas określony wygaśnie przechodzi się na zlecenie), obiecują umowę o pracę po okresie próbnym lub gdy zostanie się "samodzielnym pracownikiem" a później z miesiąca na miesiąc podpisanie umowy jest przekładane, ostatecznie otrzymuje się informację, że nigdy jej się nie dostanie bo nie zamierzają już takich dawać. Praca jak to w hotelarstwie- poświęca się weekendy, święta, w przypadku recepcji też nocne zmiany- to nieuniknione i oczywiste w tej branży, jednak nikt Cię za to nie doceni, że kolejne święta spędzasz w pracy zamiast w rodzinnym gronie, również nie ma co liczyć na jakąkolwiek premię. Przychodzi się w zdrowiu i w chorobie, nie bierze się wolnego niiigdy i nikt tego nie doceni. Oj dużo by można było pisać...ogólnie chyba nie ma pracowników zadowolonych z pracy w tym hotelu, każdy narzeka. Może teraz coś pozytywnego- miejsce fajne wizualnie, praca bywa przyjemna, można się zżyć z ekipą jak i również zlapać miły kontakt ze stałymi goscmi i czasami mozna czuć się tam jak w domu i przychodzić z uśmiechem do pracy. Jednak to co napisane wyżej sprawia, że jest to miejsce pracy tylko na chwilę, jest przystankiem na drodze do porządnej roboty. Miłym wspomnieniem pozostaje sympatyczna ekipa zarówno w restauracji, na recepcji, panie pokojowe, konserwator i inni niewymienieni.

ksenia

@Julia a bardzo obcinają pensje ?

@ksenia

Julia jest byłym pracownikiem który okradał pracodawcę, dlatego jej opinia nie jest wiarygodna. Jestem pracownikiem hotelu, mogę zapewnić że podobne sytuacje nigdy nie miały miesjca.

Karina
@Marta

dobry zart

Alicja
@Karina

W jakim sensie żart? Napiszesz coś więcej? Do Antaresa szukają teraz pomocnika kucharza: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pomoc-dla-kucharza,trojmiasto.plf43875978fcf046c0a0b463453a8ae35,gdynia Dobrze byłoby wiedzieć, co w końcu z tymi pensjami, obcinają, czy nie.

Hotel Antares

Serdecznie witam wszystkie osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Hotelu Antares. Zachęcam każdego z Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami w celu weryfikacji wiadomości, które zostały umieszczone w poniższych komentarzach. Zapewniamy Państwa, iż pracodawca wypłaca wynagrodzenia terminowo oraz zgodnie z ustaloną stawką. Ponadto każdemu pracownikowi zapewniamy pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej lub umowy o pracę. Pragnę również nadmienić, iż pracownicy nie przekraczają limitu czasu pracy ponad etat, dlatego też nadgodziny u nas nie występują. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt mailowy: marketing@hotelantares.pl

Jagna

@Sietlanka a nie ma cięć teraz w związku z sytuacją epidemiologiczną?

Mirek

@Julia Jeśli ktoś jest zatrudniony do takich czynności to nie widzę powodu do narzekania

Julia
@Mirek

Własnie nie jest, w tym cały problem. Pracodawca tnie koszty kosztem pracowników.

Mari

Czy ktoś pracował w tym hotelu? Jakie są zarobki na recepcji? Jaka atmosfera?

Julia
@Mari

Uciekaj czym prędzej. Wykorzystają Cię, naobiecują a na końcu wyrzuca bez skrupolow. Zwykli (usunięte przez administratora) bo tego się nie da ująć inaczej

Pierwszy dzień pracy (usunięte przez administratora), potem zero telefonów i żadnej reakcji ze strony dyrekcji . Nie polecam

Alicja
@Kasia

@Kasia, chyba w Twojej opinii były dane pracowników, albo coś wulgarnego, bo admin użył nożyczek. Dopisz, proszę, jeszcze raz, ale regulaminowo, jak wyglądał Twój pierwszy dzień w Antares? Komentarze są cenne, a jest ich tu tak niewiele.

Zostałam zaproszona na rozmowę jednak nie poszłam i nie żałuję bo ogłoszenia o pracę na recepcji pojawiają się co chwila. To musi o czymś świadczyć...

Zostaw merytoryczną opinię o Antares Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Antares Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antares Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antares Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Antares Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Stefana Batorego 23 lok. 7
    81-365 Gdynia