Opinie o Antares Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Antares Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antares Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antares Sp. z o.o. w Gdynia

Marika Nowy wpis

Hej, widziałam dawniejszą ofertę dla recepcjonisty hotelowego, w której oferowano umowę o pracę ale też te na zlecenie. Chciałam się zorientować czy teraz nie przyjmują i czy by nie było szans na te o prace, ale nie mogę doszukać się niczego aktualnego. Do tego hotelu jeszcze przyjmują?

Również były pracownik Nowy wpis

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Bardzo zle mi się pracowało w tym hotelu ponieważ przez oszczędzanie na pracownikach miałam bardzo duży nawał obowiązków za niską stawkę i dostawałam mniej pieniędzy niż wynikało to z przepracowanych godzin. Ciagle byłam na zleceniu chociaż po okresie próbnym obiecywano umowę o pracę. Nie polecam nikomu.

Niestety, ale nie wspominam dobrze tej firmy. Brak docenienia wysiłku, ciężkiej pracy i brak szacunku dla pracowników. Do tego bardzo kiepska pensja i nieatrakcyjna umowa. Słaba praca.

Kamila

Czy problemy z brakiem docenienia pracownika zgłaszałeś? Mówiłeś o tym jak się czujesz? Co do pensji, to ile ona wynosi jeśli mogę spytać?

Tez byly pracownik

Niestety, ale się zgadzam z tą opinią. Totalny brak szacunku dla pracowników. Dla 'góry' jesteś wart tyle co nic. Umowa zlecenie... Jak sobie przypomną

Dariusz
@Tez byly pracownik

Zlecenie, jak sobie przypomną? Co jest więc podstawą rozliczania z obowiązków i wypłaty wynagrodzenia? Jaka pewność wypłaty i jej wysokości?

@Dariusz

Żadna pewność wysokości wynagrodzenia.

Krystyna Nowy wpis

100% pewność nie ale chyba orientacyjnie wiesz ile za pracę wyrabiasz? jacyś pionierzy tutaj to po ile max mieli i za jaką konkretnie pracę?

Również były pracownik Nowy wpis

Warunki zatrudnienia, pensja, rodzaj umowy w rzeczywistości okazały się zupełnie inne niż były ustalone podczas rozmów o pracę. Po okresie próbnym nie dostałam umowy o pracę tak jak było ustalane, pensję miałam marną i nie było gwarancji wysokości wynagrodzenia. Niestety, ale to najgorsza praca jaką miałam w życiu.

Firma Antares Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Była pracownica

Bałam się o swoje życie i bezpieczeństwo pracując w tej firmie, ponieważ z oszczędności zwolniono ochroniarza, więc na nocnych zmianach pracowałam całkowicie sama…poza tym pensja była bardzo nieciekawa jak na ilość pracy i zaangażowania. No i umowa zlecenie.

Stały gość

Przyjeżdżam do tego hotelu od 3 lat. Ciągle widzę te same twarze, znam praktycznie cały personel. Wspaniali ludzie, tworzą niesamowity klimat tego miejsca. Ciężko jest mi zrozumieć niektóre komentarze zamieszczone poniżej, zastanawiam się czy to nie jest przypadkiem sprawka konkurencji? W gruncie rzeczy negatywne komentarze nie mają żadnego znaczenia. Dla mnie Hotel Antares to numer jeden w Trójmieście.

@Stały gość

Niestety, ale rotacja pracowników w ostatnich 3 latach była ogromna, głownie ze względu na kiepskie warunki zatrudnienia. Obsługa hotelu nie żali się Gościom, to byłoby nie na miejscu. Pozory mylą.

A

Zostałam (usunięte przez administratora) w tej firmie. Nie polecam nikomu.

Ni

Bardzo kiepskie warunki finansowe oraz oszczędzanie na pracownikach. Nie polecam

Mirka

Dobre warunki pracy i satysfakcjonujące wynagrodzenie. Pracodawca dba o pracowników.

Marzena
@Mirka

Co wchodzi w sklad tych dobrych warunków?

@Marzena

Mnie odpowiadają elastyczne godziny pracy, umowa o pracę, płatny urlop. Zadowala mnie wynagrodzenie, cieszę się że po pracy nie muszę myśleć o pracy. Lubię kontakt z ludźmi. Uważam że się rozwijam.

@Mirka

Faktycznie brzmi bardzo pozytywnie. A opowiesz coś więcej o tym całym rozwoju? ;)

@Mirka

O to widocznie pracodawca się zmienił o 180 stopni. Jeszcze niedawno umowa śmieciowa, niska stawka, pracownicy traktowani jak tania siła robocza, (usunięte przez administratora) (obiecywanie umowy o prace i nie danie jej),brak szacunku dla pracownika-na zasadzie „jak coś ci się nie podoba to spadaj, znajdzie się młodsza i ładniejsza”. Wspaniałe, ze ludzie tak potrafią się zamienić w tak krótkim czasie.

Mirka

Czasy się zmieniają, ludzie też, jednak zazdrość i żal pozostają na zawsze. Obiecuję poinformować wszystkich na forum jeżeli pracodawca odbierze mi angaż i zatrudni ładniejszą i młodszą, na razie jest super, polecam wszystkim ten hotel, pozdrawiam byłych i obecnych pracowników, starych i młodych, brzydkich i ładnych, na umowach śmieciowych i na umowach o pracę.

@Mirka

A ile wynosi to wynagrodzenie? Są jakieś premie?

@Kamila

Tak, premie są wypłacane, wszystko zależy od działu w którym się pracuje oraz poziomu zaangażowania.

@Kamila

Obowiązuje mnie tajemnica wynagrodzenia, nie mogę tego zdradzić.

@Kamila

13-15 zł za godzinę na umowie zlecenie.

@.

Aż tyle? Nie sądzę. Ja dostaję 4 zł za godzinę na zleceniu, do tego szklankę wody i suchy chleb od święta :) zazdroszczę zarobków, musisz być ważna/y skoro dostałaś/es taką kwotę!

Ilona
@Mirka

Najpierw mówisz że masz tajemnicę wynagrodzenia i nie możesz powiedzieć, a teraz mówisz jakieś kwoty?

@Ilona

Dokładnie. W Antaresie 13-15 zł. za godzinę, umowa zlecenie. Praca w święta, weekendy, noce, presja czasu, praca wymagająca. Cudowne wynagrodzenie, prawda? To realne kwoty, bo powiedzenie, ze wynagrodzenie jest satysfakcjonujące a potem zasłanianie się tajemnicą wynagrodzenia i ironizowanie i suchym chlebie nic tutaj nie wnosi.

@Mirka

Tak, musiałam być kimś ważnym. Czy jest jakieś nieważne i niepotrzebne stanowisko ? Jest ich raptem kilka w obsłudze hotelowej.

@.

Czyli tutaj o którym mowa?

Krystyna

Jedna z klientek jeszcze niedawno pochwaliła sam hotel jak i pracowników, uznając że są bardzo dobrze wyszkoleni. Teraz to się zastanawiam właśnie jak to wygląda aktualnie z tymi szkoleniami tutaj? Są w ogóle? A jeśli tak to kto je prowadzi i jak są organizowane?

Magdalena

W hotelu podoba mi się czystość i smaczne jedzenie. Bardzo dobrze wyszkolony personel.

Grom

Jestem na tak

@Grom

Możesz coś więcej? W czym konkretnie jesteś na tak?

Krystyna

A może bardziej rozwiniesz tę opinię, bo trochę obrażająca się wydaje jak na taką posadę i jednak chyba potrzebne jest jakieś uzasadnienie?

Grzegorz

Fantastyczny personel

Wojciech

Mój ulubiony hotel w Gdyni. Miła, profesjonalnie i uśmiechnięta obsługa, wszędzie czysto. Dobre jedzenie. Świetny basen. Pozdrawiam całą załogę

KA

Bardzo miło wspomniam pracę w hotelu Antares, pracowałam tam 4 lata, gdyby nie przeprowadzka do innego miasta mój staż byłby zdecydowanie dluzszy????

Nikola56737
@KA

a możesz powiedzieć jak mniej więcej wygląda rozmowa kwalifikacyjna? O co pytają?

Nik

Duża rotacja pracowników. To o czymś świadczy.

Gosia

Polecam pracodawcę

Z

Nieadekwatnie niskie wynagrodzenie, umowa śmieciowa.

X
@Z

Długo tam pracowałaś/eś?

@X

Za długo tu pracuje, czas uciekać. Szkoda, że tak bardzo oszczędzają na pracownikach.

X
@Z

W takim razie musisz być kiepskimi pracownikiem. Ja dostałam umowę o pracę po miesiącu pracy na zleceniu, wynagrodzenie mam bardzo dobre. Nie każdy zasługuje na umowę o pracę. Powodzenia w szukaniu nowego miejsca zatrudnienia. Chyba że nie jesteś z naszej ekipy ? Może jesteś byłym pracownikiem-leserem? Pozdrawiam

@X

Zależy co dla kogo jest bardzo dobrym wynagrodzeniem. Bardzo niskie wynagrodzenie za ogrom pracy w moim odczuciu nie jest bardzo dobrym wynagrodzeniem. Widocznie masz małe wymagania i lubisz dawac się wykorzystywać. Są i tacy.

Malwina

Hotel super. Byłam tam już kilka razy.. Miła obsługa i atmosfera. Daje same plusy dla Hotelu Antares. Pozdrawiam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Antares Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Antares Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antares Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antares Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Antares Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Stefana Batorego 23 lok. 7
    81-365 Gdynia