Opinie o Małgorzata Matuszak Zakład Pogrzebowy w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Małgorzata Matuszak Zakład Pogrzebowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Małgorzata Matuszak Zakład Pogrzebowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Matuszak Zakład Pogrzebowy w Inowrocław

Helena Nowy wpis

Bardzo dziękujemy za pełne profesjionalizmu podejście do ceremoni pogrzebowej Naszego Taty. Od wejścia do firmy P. Matuszak czuliśmy się zaopiekowani. Wszystkie nasze życzenia odnośnie ceremonii , a była to ceremonia świecka, zostały uwzględnione i wykonane bez błędnie. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Pana Mistrza Ceremonii, który ze spokojem panował nad przebiegiem wydarzeń. Wszystkie moje wątpliwości i nerwowe pytania z opanowaniem wyjaśniał. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Firma godna zaufania. Sprawili,że ten trudny czas stał się znośniejszy do udźwignięcia. Bardzo Dziękujemy. Helena córka zmarłego.

Alina Nowy wpis

Bardzo dziękuję zakładowi pogrzebowemu Pani Małgorzacie Matuszak ,za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojej Mamy.Dziękuje za profesjonalizm, takt i kulturę osobistą pracowników.

Damian Nowy wpis

Polecam serdecznie, fachowa i rzetelna obsługa. W tym ciężkim momencie potrafią odciążyć głowę i podnieść na duchu.

Witam. Czym jeszcze trzeba dysponować, prócz prawa jazdy kat. B, by pracować tu, jako żałobnik? Przybliżcie też proszę, czy praca tu jest pewna i może być na lata, bo sam zakład, to jak sprawdziłem, to rejestrował swą działalność w 2020 roku.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Małgorzata Matuszak Zakład Pogrzebowy? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Karina

Bardzo dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy . Był to dla nas niezmiernie ciężki czas a firma wykazała się ogromnym zrozumieniem profesjonalizmem i klasą. Wszyscy pracownicy od początku do końca wykazali się wielkim wyczuciem i ogromna kulturą. Dziękujemy serdecznie

Profesjonalizm, takt, wyrozumiałość i empatia na najwyższym poziomie. Cała ceremonia przeprowadzona z klasą i zgodnie z ustaleniami. Bardzo dziękuję wszystkim Pracownikom za wsparcie i zrozumienie w tych ciężkich chwilach.

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszej najukochańszej Mamy i Babci. Dziękujemy za okazaną nam empatię,profesjonalne podejście, wspaniały kontakt, pomoc i wsparcie w trudnym dla nas czasie. Podziękowania dla wszystkich pracowników i całej załogi. Z całego serca polecamy usługi Waszej firmy.

Roman

Polecam!!! Serdecznie chciałam podziękować za profesjonalną obsługę oraz za poszanowanie dla zmarłego. Pracownicy zakładu dołożyli wszelkich starań, aby wykonana usługa była na jak najwyższym poziomie.

Czy ktoś z obecnie pracujących w zakładzie mógłby powiedzieć, jak wygląda rekrutacja do (usunięte przez administratora) Nie widziałem raczej ogłoszeń tej firmy, zakładam, że ludzie przychodzą z polecenia. A może się mylę?

Profesjonalizm w tak cieżkim temacie i tak trudnych chwilach.

Wiktoria

Kolejny już raz organizowałam pogrzeb bliskiej mi osoby za pośrednictwem zakładu pogrzebowego IN LUCTU. Dbałość o szczegóły, empatia pracowników i dopracowanie ceremonii, były dla nas bardzo ważne. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i dziękuje za pomoc w tym trudnym czasie. Polecam!

Czy w Małgorzata Matuszak Zakład Pogrzebowy zatrudniani są obcokrajowcy?

Halina

Zdecydowanie nie polecam.Kilka razy prosiłam o przedstawienie cennika .Ciało skremowane w sobotę a p.Matuszak liczy przechowywanie do poniedziałku.

Olgierd

Absolutnie odradzam,Dwa miesiące od pogrzebu,po kilkunastu telefonach i zbywania przez pracownice zakładu udało się odzyskać pieniądze z zasiłku pogrzebowego ,cena za księdza 2 razy większa niż w dużym wojewódzkim mieście.Kompletna amatorszczyzna.,odradzam.

Renata
@Olgierd

Ale to chyba ksiądz sobie tutaj stawkę ustala swoją, nie zakład? A z tym zasiłkiem to faktycznie długo, ciekawe czemu tak się z tym ociągali? Ktoś jeszcze miał podobny problem?

Agnieszka

Dziękujemy za profesjonalny pochówek Naszego Serca Syna wszystko jak ustalone tak zrobione w 100% .Polecam .

Ala

Profesjonalizm w tej branży jest priorytetem ,którego w tym zakładzie pogrzebowym brak. Nie zostały spełnione wcześniej ustalone zasady pogrzebu mojego męża. Jakim trzeba być człowiekiem aby nie dopilnować spraw tak ważnych dla pogrążonej w żałobie rodziny. Z całej mojej rodziny już nikt nie skorzysta z usług tej Pani.

kompletny brak profesjonalizmu - nie polecam

Ala

Profesjonalizm dla Pani Matuszak jest obcym pojęciem.Ustalone zasady pochówku mojego męża nie zostały spełnione. Jestem pełna goryczy z tego powodu Nigdy więcej nikt z mojej rodziny nie skorzysta z usług tego zakładu. Jakim trzeba być człowiekiem żeby nie dopilnować spraw tak ważnych dla pogrążonej w żałobie rodziny.

Asia

Zero profesjonalizmu ! Nie polecam

Irena T

W imieniu własnym i rodziny chciałam podziękować firmie Małgorzaty Matuszak za przygotowanie pogrzebu mojej mamy w dniu 9.01.2021r. Szczególne podziękowania za księdza z kościoła św. Ducha , który odprawił mszę świętą z pięknym kazaniem, oraz całą ceremonię pogrzebową, ponieważ ksiądz z kościoła św. Mikołaja nie chciał pochować swojej wieloletniej parafianki ze względu na to że ostatnie 5 lat przebywała w domu opieki społecznej.

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Matuszak Zakład Pogrzebowy - Inowrocław

Małgorzata Matuszak Zakład Pogrzebowy
  • Św. Ducha 53