Łukasz Kossakowski Kancelaria Radcy Prawnego

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Łukasz Kossakowski Kancelaria Radcy Prawnego

Jacek Nowy wpis

W pełni polecam Pana Mecenasa. Bardzo pomógł mi, gdy byłem bardzo trudnym dla siebie okresie. Dzięki niemu mogłem znowu wstać na nogi i odbudować się. Nigdy mu tego nie zapomnę!

aplikant radcowski Nowy wpis

Pracowałem tutaj rok, po tym okresie mogę powiedzieć, że kancelaria ma bardzo dobra lokalizację, a mec. ma dużą wiedzę merytoryczną z kilku dziedzin prawa, którą się chętnie dzieli, więc można się uczyć na zasadzie patron- młodszy prawnik. Sprawy są często ciekawe, jest możliwość zdobywania doświadczenia na rozprawach. Poza tym są regularne godziny pracy 9-17 bez robienia nadgodzin. Natomiast co do umowy to są oferowane różne modele współpracy, do dogadania. Ogólnie polecam miejsce.

Ula Nowy wpis
@aplikant radcowski

Popieram opinię. Ja również bardzo dużo nauczyłam się u Pana Mecenasa.

Aplikantka Nowy wpis

Współpracowałam z kancelarią przez dwa lata. Wynagrodzenie było zawsze płacone na czas i w kancelarii panowała miła atmosfera. Bardzo dużo nauczyłam się w szczególności w zakresie procedury cywilnej oraz prawa egzekucyjnego.

Justyna

Czyli ta umowa nie została podpisana? Mógłbyś zdradzić te warunki, które były już ustalone? Jak ze stawką i jakie obowiązki?

Małgorzata Z

Nie zgadzam się z tą opinią i gorąco polecam Pana Mecenasa zarówno jako pracodawcę jak i pełnomocnika. Pan Mecenas to pełen profesjonalizm pod każdym względem. Pan Łukasz Kossakowski to Mercedes wśród prawników i to nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Łukasz Kossakowski Kancelaria Radcy Prawnego na stanowisko Aplikant radcowski - adwokacki? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kossakowski Kancelaria Radcy Prawnego - Warszawa

• Jak się pracuje w Łukasz Kossakowski Kancelaria Radcy Prawnego?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kossakowski Kancelaria Radcy Prawnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Łukasz Kossakowski Kancelaria Radcy Prawnego