Opinie o Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz w Piotrkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz w Piotrkowice

Stefan

Nie polecam sprzedają złom

Zuzanna
@Stefan

A kontaktowałeś się z firma w tej sprawie, ze coś jest nie tak? Czy już nic raczej się nie da zrobić?

Agata

Firma rozsyła spam podając się za specjalistów od marketingu sprzedaje bazę danych klientów (fałszywe opinie o jakości usług)!

Zuzanna
@Agata

Na pewno? :D Z tego co czytam to klienci narzekaja, ale na cos innego :) To chyba zwykły komis

kupujący

Nie polecam. Wszystkim odradzam. Okłamują klientów co do stanu auta. Nigdy więcej. Banda (usunięte przez administratora) trzymać się od nich z daleka. Można by tu pisać wiele niecenzuralnych słów,ale najlepiej nic od nich nie kupować.

Wkurww44

Nie polecam tego komisu ,w czerwcu zeszłego roku zakupiłem busa z przebiegiem licznikowym 356tys ,.auto nie do końca było sprawne,no ale ,,,,po zakupie zregenerowałem turbo,,(2tys,) zrobiłem 6tys km ,.w trasie do Niemiec padła skrzynia,znów warsztat no i wyszło,;: przebieg faktyczny tego auta to 800000km ,,,ok zrobiłem (1200€) pojeździlem jeszcze z 5 tys km i wtedy to już przepaść .; pękł blok silnika,, wiadomo trzeba robić,więc nowy motorod laguny oczywiście,plus nowe wtryski plus dodatkowe duperszmity to kwota kolejna 10tys pln,,,!! Jeśli ktoś to przeczyta to radzę z daleka omijać ten (usunięte przez administratora) zwany komisem .... Oczywiście nic nie mogłem zrobić gdyż na FV nie został podany faktyczny przebieg,,,,Szok nie polecam!

Aneta
@Wkurww44

A w jakikolwiek inny sposób ten przebieg nie jest udokumentowany? Bo może jeszcze da radę ewentualnie to jakoś obejść skoro zostałeś postawiony w tak niekorzystnej sytuacji?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Xyz

Nie polecam, samochód został kupiony, okazał się jeżdżącą bombą na kołach ! Po około pół roku rdza wychodzi na samochodzie, elementy lakierowane nie profesjonalnie. W dodatku na przysłanie dokumentów czekałem 2 miesiące. Kpią sobie z ludzi ! Nie poważne podejście do drugiego człowieka.

klient00
@Xyz

nie polecam komisu !

Krzysztof
@klient00

Czemu nie polecasz? Co ci spartaczyli? Czy narzekasz na ceny? Opowiedz coś więcej!

Elżbieta
@Xyz

To czemu żeś nie sprawdził stanu dokładnie? Przecież wiadomo ze to nie nówki, ktoś jeszcze wierzy w Niemiec płakał jak sprzedawał, Haha?

Nie polecam

Samochody w tym komisie to tykające bomby na kółkach. Brak możliwości zwrotu.(nawet w 14 dniach od zakupu) byle sprzedać i zarobić , samochody bez przeglądu, (usunięte przez administratora) żeby tylko nic się nie lało na jeździe testowej. A POZNIEJ CIEKNIE JAK Z KRANU! NIE POLECAM (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Krystyna
@Nie polecam

Brak możliwości zwrotu jest zanotowany na umowie? A jakie auto ty kupiłeś, ile kosztowało i co było nie tak?

xx

Typy sprzedają szroty i miny które potem wymagają kapitalek nie wspomnę już o cofania liczników

Maria

Mieszane te opinie, ale widzę że nie do końca w porządku podejście do klienta, skoro niektórzy tak narzekają no i mają konkretne zarzuty. Do pracowników szef też jest tak arogancki? Trzeba brać udział w jakimś mamieniu klientów czy raczej się ma proste zadania i jest się poza tym?

Kier

Sprzedawca niepoważny oferuje samochód bez pełni dokumentów do sprzedaży bez przeglądu bez blach bez opłaconej akcyzy szkoda czasu i nerwów.

Tekla
@Kier

Brak profesjonalizmu ze strony firmy, arogancki stosunek do klienta po zakupie auta, nie polecam!!!!!

Klaudia

Auto które jechaliśmy oglądać z daleka… (usunięte przez administratora) Honda Civic. Na dzień dobry coś co dyskwalifikowało samochód to rozwalona szyba o czym nie było mowy w ogłoszeniu ani podczas rozmowy telefonicznej, nie chodzi o pajączka, ona była cała pęknięta w kilku miejscach. Zalane światła, piach w zakamarkach, nieudolne malowanie całości auta i zasniezale elementy. Wszystko świadczy o tym, ze auto jest po zalaniu, brak papierów do gazu… No ogólnie (usunięte przez administratora) kiła i mogila. Dodatkowo zatajanie tak istotnych informacji jest nieuczciwe. Opini jak ze świecą szukać, ale jak się postaracie to natraficie na same negatywne.

klient
@Klaudia

chodzi o szarą honde z 2007 ? jeżeli tak to dobrze wiedzieć bo chciałem tam jechać :D

@Qverte a co z nim jest nie tak ?

Niki

Polecam z czystym sumieniem ten komis Jeżdżę autkiem już półtorej roku i wszystko super tak jak Panowie mówili

Błażej

@Qverte Warto sprawdzać gdzie zostawiamy swoje uwagi gdyż akurat to jest forum pracowniczym.

Qverte

Odradzam ten autokomis.

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz w miejscowości Piotrkowice? Nadal nie ma informacji od Was odnośnie pracy u nich.

Ktoś

Super przełożeni i doświadczeni

D.Z

Pełen profesionalizm i super obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz - Piotrkowice

• Jak się pracuje w Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz?

Zobacz opinie na temat firmy Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz?

Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz
3.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Wolności 12
    26-020 Piotrkowice