Opinie o Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz w Piotrkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz w Piotrkowice

Szefuńcio Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i nic więcej ta BMW co jest wystawiona trzeba robić silnik góra do roboty ja wziąłem Avensis bez przegłosu i ubezpieczenia wszystko szrot awensis wszystko do roboty klocki tarcze wentylator nadmuchu i świece żarowe spalone

Właściciel tej firmy jest otwarty na nowych pracowników? Chętnie zatrudniłbym się tutaj jako sprzedawca. Mam pięcioletnie doświadczenie w handlu samochodami. Myślicie, że to wystarczy, aby dostać to stanowisko? Na co konkretnie zwracają uwagę podczas rekrutacji? Jest to praca zmianowa, czy w jakichś stałych godzinach się pracuje?

Kupująca Nowy wpis

Kupiłam auto u tego Pana,obsługa można powiedzieć że miła, typowi handlarze, zagadaja człowieka na (usunięte przez administratora) i odwrócą uwagę, jednak z uczciwością mają chyba troszkę pod górkę , dokładnie oglądajcie co kupujecie i czytajcie co podpisujecie bo z tym mają ogromny problem,znikające rzeczy z wyposażenia i pieniądze, inne na umowie a inne do ręki co sprawia że w razie reklamacji klient dużo traci, dokładnie sprawdzajcie auta i umowy co podpisujecie.

Stachu Nowy wpis

Sam złom

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Jurek Pazder

Kupiony Bus w bardzo dobrym stanie. Cena adekwatna do stanu.. napewno wrócę po kolejne ????

BLACK2000

Dobre wozy. Plac czysty. Sprzedawca ogarnety. Kupiłem woza siostrze i nie żałuję

Kupiłem Samochód i jestem bardzo zadowolony. Samochód sprowadzony opłacony z kompletem dokumentów. Wymieniłem filtry oleje i śmigam już 2 miesiące

Kolejne auto kupione z komisu i jak najbardziej mogę polecić! Normalna gadka wiadomo auto nie nowe zawsze coś się znajdzie ale cenowo można się dogadać. Podziwiam chłopaków za cierpliwość do (usunięte przez administratora) szukających nowych aut w cenie 10-20 tyś... Ja jestem zadowolony pozdrawiam

Ewelina

Pan Damian ma stałą grupę sprzedawców? Tutaj piszecie wyłącznie o panach albo "chłopakach" :) A czy może jest praca w komisie przy wystawianiu ofert na portale internetowe? Zdjęcia, obsługa klientów, telefony itp.

Kupujacy

Ogólnie to długo się zbierałam, żeby wystawić opinie kupilam samochód z komisu w całkiem niezłym stanie chociaż panowie mam wrażenie "dobrze" przygotowani do sprzedaży nic nie wiedzieli co jest w samochodzie. Ogłoszenie totalnie różne od tego co na miejscu... Typowe kupowanie od handlarza... Będzie Pan zadowolony... Mechanicznie mniejsze problemy niż papierowo nie dostałam kompletnych dokumentów nie mówiąc już o pani która wypisuje te dokumenty totalny brak wiedzy. Brak informacji na temat ubezpieczenia, problemy z umową. Niby w odpowiedzi na telefony mialam otrzymać informację jednak nic z tego... Jeśli ktoś się zna na tym co chce kupić od zaplecza to można próbować transakcji z tym że należy się uzbroić w niemała cierpliwość i być przygotowanym na problemy z papierami.

Y-T2

Zakupiłem auto można powiedzieć przez telefon na wideorozmowy. Auto dostarczone do domu wszystko zgadzało się z opisem. Fachowe podejście do sprawy do samego końca. Teraz drugie auto kupiłem byłem osobiście normalni ludzie są w pełni elastyczni i do dogadania. POLECAM

Klient Ford

Zakupiłem już 3 auta z tego komisu w różnych cenach . Ogólnie auta całe posprzątane. Wiadomo nie są to auta nowe lecz używane i mają ślady użytkowania. Z szystkich 3 aut jestem i byłem zadowolony. Normalną sprawą jest ze prędzej czy później coś wyjdzie bo są to auta używane więc nikt nie da gwarancji ale zawsze da się z chłopakami dogadać ???? polecam

Ron

Ciekawy komis. Numery VIN samochodów w ogłoszeniach od innych aut lub nieprawidłowe. hahha FORD FOKUS 2006 ROK 1.6 BENZYNA VIN od Skody. 80% aut tak jest.

Rcbkw

Odradzam zakupu tam auta jakiego kolwiek. Same złomy które padają po tyg od zakupu. Bezczelna i chamska obsługa. Dno i (usunięte przez administratora) Ostrzegam przed tym komisem .

MASZA

Ja natomiast kupiłem w tym komisie auto z którego jestem bardzo zadowolony .. Transakcja trwała 20 minut konkretna rozmowa i autko śmiga A jak się szuka nowego to tak bywa..

Aneta
@MASZA

20 minut? To co Pan sprawdzał w tym aucie przed zakupem, tylko fakt, że odpala i czy pojedzie?

DARRRO

Brałem od nich kilka auta wszystkie śmigają.. Wiadomo nie nówki... Konkretni ludzie ... Polecam ..

Magda
@DARRRO

2 lata temu kupiliśmy tam opla auto mamy do dziś nie było z nim większych problemów.. POLECAM

Dawid

Nie polecam tego komisu obsługa nie miła, dużo ukrytych wad o których nawet nikt nie mówił na następny raz jak będę chciał kupić samochód to w tym komisie napewno już nie

Klebek

Nie polecam, byłam tam z mężem w ubiegłym miesiącu zakupić rzekomo samochód, którego opis zachęcał do kupna. Jednak po przyjechaniu na miejsce stan tego samochodu odbiegał od opisu, szkoda było mojego czasu. Pan z obsługi bardzo niemiły, opryskliwy... Nie polecam, omijajcie ten komis. Szkoda czasu i nerwów.

Urszula
@Klebek

Co konkretnie różniło się od opisu? Detale czy jakieś większe kwestie?

Janek

Nie polecam sprzedają złom

Elżbieta
@Janek

No co ty gadasz? W jakim sensie? Opowiesz coś więcej?

Piotrek

Nie polecam nikomu to jest złomowisko

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz - Piotrkowice

• Jak się pracuje w Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz?

Zobacz opinie na temat firmy Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz?

Damian Stawiarz P.H.U. Stawiarz
3.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Wolności 12
    26-020 Piotrkowice