Opinie o ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek w Warszawa

Jan

Takie wypowiedzi nie wnoszą zupełnie nic do tematu. Ludzie odwiedzają ten wątek, by dowiedzieć się więcej na temat warunków pracy w ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek. Zachęcam więc do dzielenia się swoimi opiniami, pomagacie tym samym potencjalnym kandydatom do pracy, warto napisać jak Wam się pracuje w firmie i czy jesteście zadowoleni.

Krysia

Firma jest wporzadku. Wypłata zawsze na czas. Koordynatorzy bardzo pomocni. Szef zawsze służy pomocą.

@Krysia

Pani Krysiu, Dziękujemy za Pani opinię, jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona pracując u nas. Pozdrawiam, Origami Clean

Ilona

Zastanawiam się czemu ludzie, którzy piszą komentarze odnośnie umowy oraz urlopów, Wola to robić anonimowo na forum, niż personalnie z Pracodawcą. Sama pracowałam kiedyś w tej firmie i nie było problemu z umową, ani z urlopami, ani z wolnym. Wręcz przeciwnie, pracodawca wykazuje chęć pomocy w trudnych sytuacjach.

@Ilona

Pani Ilono, Dziękujemy za Pani opinię, jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona pracując u nas. Pozdrawiam, Origami Clean

Ja jestem zadowolony z pracy w Origami Clean, mam bezpośredni kontakt z koordynatorem i szefem. Kasę dostaje na czas a i dodatkowe fuszki się trafiają. Pracuję już 4 rok i dobrze mi tu.

@Marcin

Panie Marcinie, Dziękujemy za Pana opinię, jest nam niezmiernie miło, że jest Pan zadowolony pracując u nas. Pozdrawiam, Origami Clean

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Lukas P

Firma płaci tyle ile umówione, jak potrzebuje więcej zarobić zawsze się coś znajdzie, a i zdarzały się nie raz premie okolicznościowe, polecam.

@Lukas P

Panie Łukaszu, Dziękujemy za Pana opinię, jest nam niezmiernie miło, że jest Pan zadowolony pracując u nas. Pozdrawiam, Origami Clean

Kiepska atmosfera, wyzysk ludzi, bardzo dużo pracy , koordynatorzy zle traktują pracowników , szef spoko .

@Tomek

Panie Tomku, zależy nam na zadowoleniu naszych Pracowników, dlatego jeżeli ma Pan uwagi odnośnie atmosfery w pracy czy "złego traktowania", proszę o kontakt bezpośredni, chcielibyśmy wyjaśnić tą sprawę jak najszybciej. Pozdrawiam, Origami Clean

Kinia

To prawda , umowę dostajemy na pół etatu podobno firmy nie stać aby dać nam cały etat , listy obecności podpisujemy na 8 godzin , dziwne , że się nie obawiają kontroli wystarczy zrobić zdjęcie …

@Kinia

Szanowna Pani, Dziękujemy za Pani opinię. Jednocześnie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, w celu wyjaśnienia warunków zatrudnienia - wierzę, że otwarty dialog pozwoli nam dojść do porozumienia, a Pani zadowolenie z pracodawcy ulegnie poprawie. Pozdrawiam, Origami Clean

kinia
@ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek

Jeżeli , jesteście tacy otwarci na dialog to dlaczego nie dacie pracownikom umów na cały etat ? tylko mydlenie oczu .

@kinia

Szanowna Pani, Zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiam, Origami Clean

Aleksandra R

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Pracuje w tej firmie już 3 rok i nie mam problemu ani z umową, ani z wypłatą ani z urlopem. Firma pomogła mi w trudnej sytuacji - jestem zadowolona pracując w Origami Clean

@Aleksandra R

Pani Aleksandro, Dziękujemy za Pani opinię, jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona pracując u nas. Pozdrawiam, Origami Clean

Małgosia

Pracuje w tej firmie już 4 lata. Moje doświadczenia są pozytywne. Jeżeli pracujesz, a nie oszukujesz i cwaniakujesz, to Twoja praca zostaje doceniona. Zdarza się tak, że ludzie, którzy przychodzą do pracy, pracują tylko parę dni, a następnie nie przychodzą i nawet nie informują o tym. Rozumiem,, że może się komuś coś nie podobać, ale zamiast wylewać żale na forum, proponuję dialog z koordynatorem bądź szefem. Ja, jeżeli byłam z czegoś niezadowolona, to porostu o tym rozmawiałam z szefostwem, zawsze można znaleźć jakieś porozumienie.

@Małgosia

Pani Małgosiu, Dziękujemy za Pani opinię, jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona pracując u nas. Pozdrawiam, Origami Clean

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Pieniądze są wypłacane, nadgodziny też. Z urlopami nie ma problemu. Atmosfera ok.

@Karolina

Pani Karolino, Dziękujemy za Pani opinię, jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona pracując u nas. Pozdrawiam, Origami Clean

mariola

potwierdzam ,(usunięte przez administratora)umowa na pół etatu , urlop też z połowy etatu , nieważnie , że pracujesz po 8 godzin...

@mariola

Mirek
@ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek

Chętnie uzyskam odpowiedź też mam 1/2 etatu a pracuje 8h dziennie i urlopu mam też za 1/2 etatu i kiedy doczekamy sie umowy 1/1

@Mirek

Szanowny Panie, Dziękujemy za opinię, jednocześnie w sprawach indywidualnych zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam, Origami Clean

Justyną

Pracuje w tej firmie ponad rok i jak do tej pory nigdy nie miałam problemu z dniami wolnymi zamówienie jest na czas i to co zamówisz koordynatorzy w porządku pensja też na czas pracy jest dużo ale wkoncu za coś nam płacą szefowie służą pomocą czyli ogólnie jestem zadowolona pracując w tej firmie

@Justyną

Pani Justyno, Dziękujemy za Pani opinię, jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona pracując u nas. Pozdrawiam, Origami Clean

Mirek

Byłem obsuwa w dostawie zawsze około tygodnia pieniądze są ale zawsze 15 pod koniec dnia wymagania ogromne ale nie przy tych zarobkach umowa na 1/2 a robisz cały częste kontrole i pretensje pana Marcina ( pan Andrzej jest bardzo ok ) zostało by wiele osób gdyby nie pan Marcin firma traci przez niego i jego zachowanie pana i władcy

ania
@Mirek

potwierdzam umowa na 1/2 wypłata zawsze na czas czyli około 15 zamówienia się nie wypowiem nie ja robiłam. Co do pana Marcina potwierdzam swoim zachowaniem zniechęca ludzi do pracy przeciwieństwo właściciela firmy bardzo życiowy człowiek . Pracowała bym ale pan Marcin swoim zachowaniem zniechęcił mnie oraz kilka moich koleżanek do zmiany firmy .Jednym słowem firma dobra będzie ale bez pana Marcina

Beata
@ania

Cieszę się, że w ostatnim czasie na bieżącym wątku coś zaczęło się dziać, bowiem do tej pory raczej niewiele osób zabierało tu głos. Jednak musicie pamiętać, iż na forum GoWork.pl obowiązuje ochrona danych osobowych, a zatem raczej unikamy posługiwania się danymi personalnymi pracowników ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek. Może orientujecie się, czy aktualnie potrzebują nowych pracowników? Będę bardzo wdzięczna za tę informację.

Rita
@Beata

Tak potrzebują

Małgosia
@Beata

Dzień dobry, tak w tej chwili poszukują pracowników na tereny zewnętrzne. Dzielnica Bielany

Jakub
@Małgosia

Mogłabyś nieco więcej napisać o pracy na terenie zewnętrznym? Jest to w Twojej ocenie odpowiedzialna praca, czy raczej prosta, która nie wymaga większej specjalistycznej wiedzy? Będę wdzięczny za udzielenie bliższych informacji.

@Jakub

Dzień dobry, Praca na terenie zewnętrznym nie jest trudna, nie mniej jednak wymaga odpowiedzialności ze strony pracownika. Jaki zakres odpowiedzialności? Przede wszystkim chodzi o zieleń - podlewanie klombów, krzewów oraz trawników - w tym przypadku pracownik jest odpowiedzialny za wykonanie zadania: podlewanie niby łatwa sprawa, ale ważne jest aby czynność była wykonywana cyklicznie, o odpowiedniej porze dnia (czasami dwa razy dziennie jeżeli są duże upały) i odpowiednia ilość. Należy dbać o to aby rośliny/trawniki były zielone, nie poparzone wodą oraz aby nie uschły. Pozostałe prace przy zieleni takie jak nawożenie, opryski, przycinanie, nasadzanie są wcześniej szczegółowo omawiane przez koordynatora a w razie potrzeby jest przeprowadzany instruktarz. Podsumowując, praca jest prosta ale wymaga odpowiedzialności przy realizacji.

@Mirek

Szanowny Panie, Dziękujemy za Pana opinię. Jednocześnie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, w celu wyjaśnienia warunków zatrudnienia oraz atmosfery w pracy - wierzę, że otwarty dialog pozwoli nam dojść do porozumienia oraz wyjaśnić wszystkie niekomfortowe dla Pana sytuacje odnośnie atmosfery w pracy, a Pana zadowolenie z pracodawcy ulegnie poprawie. Pozdrawiam, Origami Clean

@ania

Szanowna Pani, Dziękujemy za Pani opinię. Jednocześnie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, w celu wyjaśnienia warunków zatrudnienia oraz atmosfery w pracy - wierzę, że otwarty dialog pozwoli nam dojść do porozumienia oraz wyjaśnić wszystkie niekomfortowe dla Pani sytuacje odnośnie atmosfery w pracy, a Pani zadowolenie z pracodawcy ulegnie poprawie. Pozdrawiam, Origami Clean

pracuję 8 godzin a mam umowę ma pół etatu !!! oszukują na składkach . Pieniądze do koperty a nie na konto .

@Adam

Szanowny Panie, Dziękujemy za Pana opinię. Jednocześnie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, w celu wyjaśnienia warunków zatrudnienia oraz formy przekazywania pensji - wierzę, że otwarty dialog pozwoli nam dojść do porozumienia, a Pana zadowolenie z pracodawcy ulegnie poprawie. Pozdrawiam, Origami Clean

iga

kiepska atmosfera , nie polecam pracy w tej firmie .Umowa na pół etatu oszustwo !!! tyko wybracy dostają cały etat.

@iga

Aktualność
Czas na kwiaty.
Rewitalizacja klombów, nowe nasadzenia, wymiana starych roślin.
Pati

Sorry ludzie ale co za bzdury piszecie, pracuję w tej firmie prawie 2 lata ,nigdy nie było problemu z wypłatą,z umową też, zamowienia towaru są raz w miesiącu i dostajesz dokładnie to co zamawiałeś, owszem są kontrole ale to chyba normalne ,dwóch szefów zawsze służy pomocą ,jeśli chcesz pracować potrafią to docenić. Dodatkowo w firmie są organizowane spotkania integracyjne, dla dzieci jest Mikołaj . Odnoszę wrażenie że pozostałe opinie są pisane przez byłych pracowników którzy myślą że przesiedza na tyłku 8 godzin i zgarną wypłatę.

Ana
@Pati

Dokładnie tak jest, jeszcze koordynatorzy są spoko, problem jest raczej z tymi nowymi pracownikami, przychodzą i myślą że pieniądze są za siedzenie i nic nie robienie Co do towaru to owszem musisz sobie zamówienia składać do koordynatora i naprawdę wystarczy zamówić więcej i masz na cały miesiąc, bzdura z tym myciem samą wodą!!!!!

Betti
@Ana

Nie prawda ucinają 50% z tego co zamówione w towarze, dlaczego jesteś ubezpieczona na pół etatu nie prawda ? Dlaczego zatrudniają ludzi ze wschodu

Były
@Betti

Potwierdzam na dodatek dostać tam urlop więcej niż 3 dni pod rząd cud ,marną pensją i Ukrainą daleko nie pociągnął .częste naloty i pretensje pana M.O za długo za wolno

Ana
@Betti

Nigdy z zamówienia nic nam na obiekcie nie wycięto, dla twojej informacji mam umowę na cały etat, a dlaczego zatrudniają ludzi ze wschodu odpowiedz jest bardzo prosta bo mało ludzi na rynku pracy

Kaanna
@Były

Były pracowniku zapraszamy na obiekt gdzie będziesz mógł się przekonać że są takie miejsca i pracownicy gdzie przyjeżdża (usunięte przez administratora)i nikogo nie pogania nikogo nie rozlicza a jeszcze potrafi powiedzieć dzięki jest wszystko ok, gdzie zamówienia są pełne a nawet więcej bo dostajemy dodatkowo wszystko o co poprosimy, jedynie co nas wyróżnia to że nam wszystkim chce się pracować. Pozdrawiam całą ekipą ludzi którzy 2 rok pracują razem na jednym obiekcie

Juli

Firma nawet fajna, wypłata jest na czas, najgorszą osobą jest Pani kontrolująca przez która już sporo fajnych ludzi odeszło, jedyne co to ta Pani K....(usunięte przez administratora)

Abaa

Umowa cały etat to tak naprawdę 1/2 problem z zapłatą całej sumy w dniu wypłaty ucinanie pieniędzy z nadgodzin

Wiesław

Nie polecam pracy w tej firmie. Zero podejścia do ludzi. Masakra.

Zostaw merytoryczną opinię o ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek - Warszawa

• Jak się pracuje w ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek?

Zobacz opinie na temat firmy ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek?

ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.

ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek