Opinie o Szymon Kruba Kruba Group Szymon Kruba w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Szymon Kruba Kruba Group Szymon Kruba. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szymon Kruba Kruba Group Szymon Kruba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymon Kruba Kruba Group Szymon Kruba w Warszawa

Praca w firmie Kruba Group to najzwyklejsze dno dna...Właściciele robią, na początku dobre wrażenie, by po czasie pokazać swoje prawdziwe oblicze. Są nastawieni tylko i wyłącznie na zysk, którym nie lubią się dzielić z pracownikami. Często stoją mobbing, myśląc że narzucać presję zdołają zmotywować pracowników. Brak im empatii, oraz podstawowych umiejętności zarządzania kadrą. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że Pan Szymon Kruba jest prywatnie założycielem kościoła protestanckieg, w którym jest pastorem. Wydawałoby się, że urodził się po to żeby pomagać ludziom. Natomiast w swojej firmie jest bezwzględnym biznesmanem który oblizuje się tylko na pieniądze. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Zmarnowany czas i gówniane pieniądze.

Motto

Czy możesz coś więcej napisać o pracy tam. Ostatnio słyszę że coraz więcej ludzi zaczyna uciekać. A że na początku było bardzo dobrze. Jak również słyszałem że wszystko się popsuło, zwłaszcza z szefową ciężko się jest porozumieć. Znam kilku pastorów sam jestem wyznania protestanckiego i to są wspaniali ludzie uczynni, pomocni, mili, na pierwszy miejscu stawiają Boga i miłość do bliźniego. Jeśli tak jest jak piszesz o Panu Szymonie to niestety chyba biznes wzioł górę

Motto

I jeszcze pytanie o zarobki, jak wyglądają, bo zapomniałem dopisać w poprzednim moim komentarzu. Chodzi mi o pracę na serwisie, mogę być mechanikiem, elektromechanikiem, doradcą w biurze, jak również doradcą technicznym cotech. Na wszystkich stanowiska pracowałem mam odpowiednie kursy i dyplomy.

f
@Motto

Raczej to drugie. Niestety!

@f

Coś więcej napiszesz jak wygląda praca zarobki atmosfera, wyposażenie serwisu

Szymon Kruba

Szanowny "Były Pracowniku" powyższy post odbieram jako zwykłe oszczerstwo i pomówienie którego nie jesteś w stanie podpisać z imienia i nazwiska tylko anonimowo szkalujesz ludzi szukając ujścia frustracji lub może jesteś przedstawicielem konkurencji. Najlepszą rekomendacją jakości miejsca pracy są pracownicy którzy pracują w naszej firmie od wielu lat niektórzy od początku czyli od 2010 !!! roku. Ci którzy chcą pracować w oparciu o proste uczciwe zasady pracuja od lat - każdy to może łatwo sprawdzić. Tak jestem biznesmenem i tak wymagam i od siebie i od pracowników; uczciwości, zaangażowania, wykonywania poleceń służbowych i wykonywania warunków umowy którą zawieram z pracownikami. Jeśli ktoś nie wywiązuje się z zawartej umowy pomimo rozmów jestem zmuszony jako osoba zarządzająca rozwiązać taką umowę ze względu na dobro firmy i innych pracowników. Firma która zarządzam wywiązuje się z każdej umowy w 100% każdy pracownik zawsze bez względu na okres i czas otrzymuje ustalone w umowie wynagrodzenie na czas - doskonale pokazał to czas lockdownów - nie zwolniliśmy żadnej osoby a co więcej zatrudnialiśmy kolejne. Każdy pracownik kto chociaż trochę zna mnie i moją Żonę uzna oskarżenia o (usunięte przez administratora)za tak wybujała fantazję że szkoda to komentować. Tak jestem biznesmenem i tak moim zadaniem jest efektywne zarządzanie firmą. Tak jestem wymagający i tak będąc codziennie w firmie nie dam się oszukać przez tych co pracę pozorują lub jej unikają. O tym czy jestem dobrym zarządcą nie świadczą subiektywne opinie napisane anonimowo w intrenecie - ale najlepiej świadczą fakty i liczby a one wskazują na ciągły coroczny rozwój firmy. Proszę pamiętać, iż zaczynałem od sprzedawcy samochodów używanych a z Renault jestem związany od 2001 roku, przeszedłem wszystkie szczeble w karierze stacji dealerskiej - tak więc wiem "od podszewki" jak firma funkcjonuje i gdzie potencjalnie pracownicy mogę próbować działać na niekorzyść pracodawcy. Jestem również Pastorem i prowadzę Kościół z czego jestem dumny - a firma jest miejscem pracy a nie instytucją charytatywną. Organizując pracę pomagam realnie ludziom - obecnie daję pracę ok 50 osobom. Firma jest te4ż miejsce rozwoju co pokazują historie konkretnych pracowników - kto tylko chce uczciwie pracować zawsze będzie promowany i w jego rozwój zawsze inwestujemy. Firma płaci dokładnie tyle na ile się umawiam - nikogo do nie czego nie zmusza - umowy zawsze zawieramy pisemnie i jej warunki akceptuje każda ze stron bez przymusu. Jeśli któraś ze stron nie wywiązuje się z zawartej umowy konsekwencja jest jej wypowiedzenie. Konsekwencją nieuczciwości lub nie wykonywania poleceń służbowych pomimo upomnień jest rozwiązanie umowy o pracę. W nawiązaniu do wulgarnego określenia Pana poziomu wynagrodzenia : skoro Pan pracował to też bez żadnego przymusu zaakceptował Pan warunki finansowe przed zawarciem umowy - a jeśli były nie wystarczające to dlaczego podjął Pan pracę. Znając poziom wynagrodzenia w innych stacjach delerskich - wiem ze oferta którą proponujemy jest dużo powyżej średniej a warunki pracy bardzo dobre. Będąc codziennie w firmie jestem wraz z małżonka zawsze dostępny - każdy kto choć chwile pracował w naszej firmie wie, że prowadzimy politykę otwartych drzwi - a struktura jest bardzo płaska, wiec nie ma problemu z komunikacją. Język i forma w jaki Pan opisuje swoją subiektywną i nie zgodną z prawda opinię również czytelnikom powinna wiele dać do myślenia. Serdecznie Pana pozdrawiam, życząc dużo pozytywnych myśli, i jak najlepszego życia. A na koniec wszystkim czytających zachęcę do samodzielnej obiektywnej oceny.

@Motto

Szanowny Panie Zachęcam do złożenia aplikacji i umówienia sie na rozmowę kwalifikacyjną na której odpowiemy na Pana wszelkie pytania Obecnie poszukujemy dyplomowanego CoTecha Renault Jeśli szuka Pan pracy na jasnych zasadach i w bardzo dobrych warunkach to zapraszamy Oczekujemy umiejętności, uczciwości, zaangażowania i poszanowania zasad jak również współtworzenia koleżeńskiej atmosfery. Wynagrodzenie jest uzależnione od umiejętności i wydajności ale zawsze atrakcyjne i na jasnych zasadach. Z Szefową nie mogą się dogadać ci którzy nie wykonują poleceń służbowych lub unikają pracy. Jako właściciele firmy wymagamy i od siebie i od pracowników. Zalecam sporą ostrożność w konwersacja i budowaniu opinii na podstawie internetowych anonimowych opinii - ja jak widać nie boję się podpisać z imienia i nazwiska bo nie mam nic do ukrycia Serdecznie pozdrawiam i zapraszam zarówno do firmy jak i do kościoła na rozmowę - chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Z poważaniem Szymon Kruba

Motto Nowy wpis
@Szymon Kruba

Jestem pod wrażeniem, że sam właściciel napisał co i jak, szacunek Panie Szymonie Ja niestety nie jestem pracownikiem więc tylko pytałem jak wygląda sytuacja i praca, widząc komentarz negatywny. Dziękuję za zaproszenia, już miałem wysyłać aplikacje, ale jak Pan zapewne wie u największej konkurencji coś się zmienia od 1grudnia więc jeszcze zostanę zobaczę jak to bedzie. Jeśli będę zdecydowany na zmianę pracy to na pewno wyślę aplikacje. Pozdrawiam

Szymon Kruba Nowy wpis

Serdecznie zapraszamy:)

Misiek

Firma fajna super mi się pracowało czasami dochodziło do jakiś zamieszań ale to jak w każdej firmie. Jako były pracownik, który wykonywał prace dla serwisu mechanicznego nie mogę powiedzieć złego słowa na temat współ pracowników jak i kierownictwa.

@Misiek

dziękuję serdecznie za miłą i pozytywną ocenę pracy w naszej firmie serdecznie pozdrawiam

Kil Nowy wpis
@Misiek

Napisałeś, że super ci się pracowało tzn. że już tam nie pracujesz, co zadecydowało o odejściu

Misiek Nowy wpis
@Kil

O moim odejściu zadecydowało to że dostałem oferte pracy w marce premium jak i również znajomości. Odszedłem w pokojowych relacjach Pana Szymona i Panią Magde zawsze dobrze wspominam i tyle mogę więcej powiedzieć. Więc jeśli jest wam po drodze polecam tych pracodawców bo na pewno krzywdy wam nie zrobią :D

Zostaw merytoryczną opinię o Szymon Kruba Kruba Group Szymon Kruba - Warszawa

• Jak się pracuje w Szymon Kruba Kruba Group Szymon Kruba?

Zobacz opinie na temat firmy Szymon Kruba Kruba Group Szymon Kruba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Szymon Kruba Kruba Group Szymon Kruba
  • Wilanowska 9 lok. 30