Opinie o Jarosław Kowalski 147 Break Jarosław Kowalski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Jarosław Kowalski 147 Break Jarosław Kowalski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jarosław Kowalski 147 Break Jarosław Kowalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Kowalski 147 Break Jarosław Kowalski w Warszawa

Mike Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Dziewczyna na recepcji obrażona na świat, nie ogarnia. Klika coś na dwóch komputerach, butów/bil z blatu nie sprząta, nie podnosi głowy i udaje, że nie widzi klientów, którzy chcą rozliczyć stół. Oddajesz stół na czas? Policzą +15min, bo "tak pokazuje system". Zwrócisz uwagę, że chyba coś nie tak? Panienka z Ukrainy będzie przewracać oczami jaki to skąpy jesteś. Do baru kolejka na 10min stania, czas gry oczywiście dalej leci. Chłopaczek na barze nie umie drinka zrobić, zero przeszkolenia. Na sali zaduch, wentylacja kiepska. Długo tam z kobietą nie wrócimy

Marcin Nowy wpis

Szkoda, że opinie na google są usuwane. Myślałem, że szczytem wszystkiego są odzywki i bezczelne komentarze pani Julii J., lecz nowy manager przyjmujący ludzi za barem w czapce!!! przebija wszystko. Nigdzie nie widziałem tak lekceważącego stosunku do klienta. Na szczęście są w tym mieście miejsca z klasą.

mm Nowy wpis

stawka godzinowa ponizej minimalnej

Marta Nowy wpis

Miałam przyjemność pracy w 147 Break, atmosfera w pracy na plus, ludzie mili, umowa zlecenie. Oceniam pozytywnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jarosław Kowalski 147 Break Jarosław Kowalski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
jk

nie polecam pracować tam, nie można się doprosić o wypłatę

Miłosz

Uważajcie ile płacicie - barmani lubią doliczyc kilka zł do rachunku za grę. Niby 45 zł za godzinę, naliczanie minutowe, a za 57 min zapłacilismy 51 zł ;/ niesmak pozostaje

Ala K

Nie umieją zarządzać swoimi rezerwacjami i wyłączają ludziom stoły wcześniej. Pomimo że została zrobiona rezerwacja na pełną godzinę, stół otrzymaliśmy 15 minut później i został on wyłączony po 45 minutach zamiast po godzinie.

Misiek

Typowy Janusz biznesu, praca po 15h za darmo, nie wypłacają pieniedzy

Roman

Jeśli chcesz tu pracować - nie radzę. Najpierw powiedzą ci, że dzień próbny jest płatny ,a potem powiedzą, że jednak pracowałeś za darmo)

MI

zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie ze względu na brak umowy oraz nieterminowe płatności, zalecam ostrożność i dokładne zbadanie warunków zatrudnienia, praca po 15-18 godzin nie jest dla każdego

anonimus
@MI

potwierdzam. rozmawiałem z menadżerką, nie oferują zadnej umowy

Natalia

bardzo nieprzyjemna atmosfera, pan Jarek nigdy nie przyszedł punktualnie na lekcje, którą miał prowadzic, brak szacunku do ludzi, pani barmanka niekompetentna i bardzo opryskliwa

Zachęcamy do wypowiedzi o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Jarosław Kowalski 147 Break Jarosław Kowalski w miejscowości Warszawa. Opinie o pracy w tej firmie mogą być bardzo pomocne dla wielu osób zastanawiających się, czy wysłać do nich CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Kowalski 147 Break Jarosław Kowalski - Warszawa

• Jak się pracuje w Jarosław Kowalski 147 Break Jarosław Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Kowalski 147 Break Jarosław Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Jarosław Kowalski 147 Break Jarosław Kowalski
  • Nowogrodzka 84/86