Opinie o Wanda Koziarska Usługi Medyczne w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wanda Koziarska Usługi Medyczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wanda Koziarska Usługi Medyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wanda Koziarska Usługi Medyczne w Warszawa

Anona

Uwielbiam Panią Doktor! Nie ma sobie równych w swoim fachu i w życiu nie poszłabym do nikogo innego. Jest cudotwórczynią, potrafi jak nikt inny wykonać naprawdę dobrą robotę. A usta wykonuje PRZEPIĘKNE.

@Anona

Ale jaki jest jej adres teraz? Na Szczesliwicach juz nie przyjmuje przeciez!

Eliza Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Gdzie przyjmuję Pani Wanda poproszę o pełny adres?

Aga Nowy wpis

Czy ktoś może wie czy Pani Wanda dalej przyjmuje na Wawrze? Jeśli tak to jakie dni i godzinki? Ostatnio nie mogę znaleźć kontaktu z Panią doktor. Dziękuję za informację ????

Klaudia Nowy wpis
@Aga

Tak Pani Wanda nadal przyjmuje na Wawrze. Właśnie dzisiaj u niej byłam.

Aaa Nowy wpis

Jestem studentką medycyny. Poszukuję miejsca, w którym mogłabym zrealizować część swoich praktyk studenckich. Czy jest cień szansy, aby odbyć je właśnie tutaj? Jeśli tak, to jakby to wyglądało? Jakie obowiązki musiałabym wykonywać na start? ;) z góry dziękuję za każdą informację

Optymistka

Myślę, że warto by było brać przykład z Pani Doktor. Mam na myśli ceny. Można mieć ceny umiarkowane i mnóstwo zadowolonych klientek przez lata a nie ceny z kosmosu, ale tylko Vipowskie elity, które oddadzą wszystko za twarz mumii. Ja wybieram umiarkowane ceny i twarz przypominającą mnie a nie monstrum !.

Aplikowałeś do firmy Wanda Koziarska Usługi Medyczne? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy Pani Dr Wanda zmieniła numer ? Bo jak próbuję zadzownic to włącza się sekretarka "Abonent czasowo niedostępny". Z góry dziękuję za info.

Daga

A wiesz może, gdzie się najlepiej kontaktować w sprawie pracy? Chciałam zapytać, czy istnieje możliwość zatrudnienia tam u niej. Nie potrzebuje rejestratorki medycznej? Byłabym chętna .

Optymistka

Czasami mam wrażenie, że nie do końca preparaty działają. Botoks po 2 miesiącach całkowicie zanikł. Marionetki jak były tak są. Moje koleżanki też niestety miały podobnie....Niestety. Całkowite zdziwienie bo jestem od 12 lat pacjentką Pani Doktor. Z ustami również jest problem. Po 3 miesiącach kwas się całkowicie wchłonięty.... Wcześniej rezultaty lepsze. Pani Doktor jest wspaniałą, empattczbą osobą, ale zabiegi już mniej.....

To działalność jednoosobowa? To znaczy pani Wanda pracuje sama i nie ma zarejestrowanych pracowników? Może ktoś z pacjentów się wypowie bo nie wiem czy warto interesować się tu pracą np. w sekretariacie. Właścicielka sama ogarnia grafik wizyt i odbiera telefony?

Anona

Nowe miejsce
@Anona

Kto wie gdzie przyjmuje!!!!! Plis!

Nowa
@Nowe miejsce

Na Zawilców 4. Też polecam super efekty ❤️

@Nowa

Czy ma ktoś stronę internetową / zakres usług i cennik?

Anastazja
@Nowa

To dokładny adres Zawilców 4? Numer telefonu został ten sam 604 683 022?

Proszę o godziny otwarcia

@Anona

Zgadzam sie i podzukuje nr tel albo adresu gdzie dr Koziarska teraz przyjmuje, bo zmienila adres. Info na tel 500861173

mmm
@Alicja

czy ma ktos nr telefonu do pani doktor?

Grazyna
@Anona

Potwierdz am. Jedyna w swoje Branzy. Jestem klientka ponad 20 lat.

@Anona

Ale jaki jest jej adres teraz? Na Szczesliwicach juz nie przyjmuje przeciez!

Jakie godziny pracy obowiązują w Wanda Koziarska Usługi Medyczne?

Stala klientka

Pani Wanda przyjmuje np w poniedzialki od 13 do 18 ale wiem ze pracuje dluzej, jesli klientki czekaja.Nie patrzy na zegarek, wazne, aby klientki byly zadowolone.

Czy zdarzają się nadgodziny w Wanda Koziarska Usługi Medyczne?

Olga

Dzień dobry. Czy mogłabym poprosić telefon do pani doktor?. Bo kiedyś do niej chodziłam,a potem miałam przerwę i zgóbilam telefon do pani doktor. Będę bardzo wdzięczna. Dziękuję

Alexa

Od miesiąca próbuje się skontaktować z Panią Wanda… czy może zmieniła numer? Wiem, ze lokal jest zmielony, ale czy numer tez? Czy ktoś w przeciągu miesiąca był na jakimś zabiegu? Proszę o odpowiedz

@Alexa

Obecnie ma nowy gabinet na Wawrze w otoczeniu drzew :)

@Alexa

Teraz prowadzi praktykę w pięknym gabinecie na Wawrze i numer bez zmian.

@Alexa

Wpisała cie na czarną listę,bo sie pewnie nie pojawiłas na umówionym zabiegu.

Grazyna

W Wawrze, nie Na Wawrze I nie w otoczeniu drzew tylko na pietrze w gabinecie

Beata
@Grazyna

Polonistka się znalazła. ;) Też do gabinetu przychodzisz?

mmm
@Grazyna

czy można dokładny adres prosić?

iwisz

jest rewelacyjna ale niestety nie moge sie ostatnio dodzwonic Czy ma moze ktos aktualny numer tel

@iwisz

Wyślij wiadomosc sms,pank odpowie w wolnej chwili.

Asia
@Kasia

Poprosze o ulice w Wawer gdzie przyjmuje doktor Wanda?zgubilam????????‍♀️

Krystyna
@Asia

Kiedy się dzwoni do dr Wandy, to ona odbiera sama? Czy ma rejestratorkę-recepcjonistkę? Akurat szukam pracy w Wawrze na słuchawce :)

Dag

Mam ogromna prośbę. Zgubiłam telefon i straciłam kontakt do Pani Wandy. Czy możecie zostawić mi tu kontakt do niej. Będę ogromnie wdzięczna.

Urszula

Pani doktor wspaniała kochana kobieta i co najważniejsze profesjonalistka w tym co robi. Dziękuję bardzo????

DeTrojanS

Rewelacja - kocham panią ????????????????

De’TrojanS
@DeTrojanS

Kto wie dzięki teraz jest p.Wanda??

@DeTrojanS

Witam. Czy mogłaby podać aktualna lokalizacje gdzie Pani Wanda teraz przyjmuje? Bo w opiniach widzę ze chyba zmieniła lokal...

@Monika

Teraz prowadzi praktykę w warszawskim Wawrze w nowym salonie.

Ona

Czy ktoś ma aktualny numer do Pani Wandy?

iwro

Pani dr. jest wspaniałym specjalista i szalenie sympatyczna sobą . Każdego traktuje indywidualnie wyjątkowo i posiecz tyle czasu ile każda kobieta potrzebuje Ja jestem bardzo zadowolona a to moje początki a efekty są super

Karola
@iwro

A masz może aktualny numer telefonu do Pani Doktor?

Agnieszka
@Karola

Też szukam aktualnego telefonu do Pani Doktor. Świetny lekarz

Klaudia
@Karola

604683022 nr do Pani Koziarskiej. Ja takze jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor. Polecam w 100%

Basia
@Klaudia

Czy ktoś z Pan wie gdzie obecnie przyjmuje Pani Wanda? Bo z tego co mam informację zmienila miejsce świadczenia usług! Bardzo proszę o informacje.

abc

@Pytanie właśnie, czy tutaj można na coś dodatkowego do pensji liczyć? Czy tylko wypłata i nic poza tym?

Wanda

Wspaniały lekarz. Miła osoba.

@iza

Pani Dr. jest wspaniałą osobą super specjalista . Każdy czuje się w gabinecie wyjątkowy dopieszczony ma tyle czasu ile pacjent potrzebuje . Wychodzi się tak odświeżony ale nie tylko wizualnie ale i psychicznie. Cudna osoba bardzo dobry specjslisya potrafi dokonac prawie cudow.

Zostaw merytoryczną opinię o Wanda Koziarska Usługi Medyczne - Warszawa

Wanda Koziarska Usługi Medyczne